ME '16 // Grupa A (Francja, Rumunia, Albania, Szwajcaria)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2016, 19:17

jackop pisze:
pumex pisze:Dopiero po chwili skojarzyłem, że to ten typowy przecinak z przeciętną techniką wyglądający trochę jak Sissoko.
Sorry panie administratorze, nie mogłem się powstrzymać ;)
Ale ja to dalej podtrzymuję, potwierdzała to jego wczorajsza gra, powierzone mu zadania i nie przeczą temu przytoczone przez Ciebie statystyki, więc o co chodzi? ;) Typowy przecinak, technika jak na przecinaka niezła, ale jak na pomocnika przeciętna. Gęba podobna do Sissoko ;)

Pogba? Pierwsza połowa niezła, druga kiepska. Jego mina sekundę po ogłoszeniu zmiany - bezcenna ;) Wyuczenie regualrnego ogarniania ważnych spotkań jeszcze przed nim.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2016, 19:34

Uważam, że trzeba być kimś więcej niż przecinakiem o przeciętnej technice, by te wszystkie defensywne statystyki połączyć z największą liczbą podań na najwyższym % celności, w drużynie :) Szczególnie kiedy spora część 'passów' grana jest do przodu, zamiast do obrońców/bramkarza.
pumex pisze:Z jednej strony zewsząd kolejne zapowiedzi chęci rozwoju i zmniejszenia jakościowego dystansu do najlepszych, z drugiej strony najczęściej wymieniane propozycje: Kante,[...] Rany boskie, co to ma być? :facepalm: Kiedy w końcu skończy się ta mizeria i zaczniemy działać na rynku transferowym na miarę zapowiadanych ambicji?
pumex pisze:Poza tym pora, żeby znaleźć kogoś, kto zaprowadzi nas jeszcze dalej a mam spore wątpliwości, czy obecna gwardia jest w stanie tego dokonać. A już na pewno nie pomogą jej w tym tacy kandydaci jak Kante,[...]. Bardzo chciałbym, żebyśmy celowali wyżej i wyciągali wnioski z transferów przeprowadzonych w przeszłości, zarówno tych udanych jak i nieudanych.
Nie będę się więcej czepiał ;)

Obrazek

"Heat map" rasowego b2b.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2016, 23:07 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2016, 20:56

Rany Boskie! Toż ten Piłkarz, byłby wręcz stworzony do sformowania idealnego środka pola wraz z Pogbą i Pjanicem... Mascherano wiadomo, klasa sama w sobie, jednak Kante jest młody i byłby na lata, w ogóle mielibyśmy monolit w pomocy na długo.
Pogba - Kante - Pjanic nawet od lewej PKP - byśmy rozjeżdżali resztę jak pędzący pociąg. :C
Gdyby załóżmy transfer Kante miał być ostatnim transferem mercato, po Alvesie, Pjanicu, Berardim (?), poszedłbym na to!
Że mało kreatywności? Kante uwolnił by Pogbe i Pjanica.

Niestety obawiam się że spora kolejka chętnych się po niego ustawi...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2016, 23:05

pumex pisze:
jackop pisze:
pumex pisze:Dopiero po chwili skojarzyłem, że to ten typowy przecinak z przeciętną techniką wyglądający trochę jak Sissoko.
Sorry panie administratorze, nie mogłem się powstrzymać ;)
Ale ja to dalej podtrzymuję, potwierdzała to jego wczorajsza gra, powierzone mu zadania i nie przeczą temu przytoczone przez Ciebie statystyki, więc o co chodzi? ;) Typowy przecinak, technika jak na przecinaka niezła, ale jak na pomocnika przeciętna. Gęba podobna do Sissoko ;)
Sorry Pumi, ale akurat w temacie Kante Twoje posty zalatują ewidentnym "nie znam się, to się wypowiem" ;)

Chłopak jest świetny i kropka.

Pytanie podchwytliwe - widziałbyś u nas - z piłkarskiego punktu widzenia - Naingollana? Jeśli odpowiesz twierdząco to wiedz, że mylisz się co do murzyna z Francji ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 17:56

Podobno dzisiaj Pogba i Griezmann ławka. Jak to wpłynie na nich ? Czy może jest to oszczędzanie sił ? Wg mnie nie... nie można się oszczędzać na takim turnieju, tym bardziej w 2 meczu, który jest tak na prawdę decydujący w kontekście wyjścia czy nawet 1 miejsca.


Obrazek
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 18:58

Pogba i Griezmann ewidentnie nie wytrzymują presji najcięższych spotkań, na pewno mocno im przeszkadza ta łatka super-gwiazd, największych w całym zespole. Ta dwójka według balonika pompowanego przez tamtejsze media ma doprowadzić Francję-elegancję do Mistrzostwa Kosmosu, ale obaj w pierwszym meczu zagrali beznadziejnie. Didię Deszą ma ich chyba dosyć, więc dzisiaj ławeczka dla obu panów.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 19:21

Na miejscu DD postawiłbym na skład,który wytworzył się w drugiej połowie z Rumunią. Nie ma w nim miejsca dla Pogby. Na 10 centralna postać ofensywy - Payet, na szpicy zostaje Giroud, za Payetem dwa przecinaki Matuidi oraz Kante a na skrzydłach Martial oraz Coman.

Kante Matuidi
Coman Payet Martial
Giroud

W tej chwili optymalny wywarzony skład


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 19:27

Grzegorz Jaskólski pisze:Pogba i Griezmann ewidentnie nie wytrzymują presji najcięższych spotkań, na pewno mocno im przeszkadza ta łatka super-gwiazd, największych w całym zespole. Ta dwójka według balonika pompowanego przez tamtejsze media ma doprowadzić Francję-elegancję do Mistrzostwa Kosmosu, ale obaj w pierwszym meczu zagrali beznadziejnie. Didię Deszą ma ich chyba dosyć, więc dzisiaj ławeczka dla obu panów.
Może masz rację, ale czy po jednym słabszym meczu, można tak potraktować bądź co bądź zawodników kluczowych dla tej reprezentacji, co widzieliśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy. Tym bardziej, że mecz z Albanią to świetna okazja aby właśnie podbudować ego u Pogby czy Griezmanna, którzy w późniejszej fazie mogą a wręcz jestem pewny, że będą decydujący. Jest mi tez po prostu przykro z powodu Pogby, bo chłopak dużo mówił i widac, że to Euro w jego kraju na prawdę jest ważne dla niego, poza tym zawsze miło kiedy gracz Juve bryluje na wielkich imprezach.



Czyli jednak oficjalnie Pogba i Griezmann ława. Smutno, już mi się nie chce oglądać. Bo nie ukrywam oglądam Francję tylko dla Pogby.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 21:25

Martial jest gorszy niż Dżiak. Jak ManU moglo zaplacic za niego 50mln+bonusy to chyba tylko oni wiedzą.
Co akcja to strata. W pierwszym meczu to samo.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 21:27

@Cabrini_idol Nie wiem jak wytrzymamy bez Twoich cennych spostrzeżeń...


Francja ma pewien problem. Problemem ich jest to, że są po prostu słabi.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 21:28

Pogba Ma dopiero 23 lata i przed nim kolejnych wielkie impreze. Nie jest latwo byc w rewelacyjnej formie co spotkanie. Moze ten chlodny prysnic mu pokoze byc spokojniejsze na boisku I nie grac nerwowo jak w pierwszym spotkanie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 21:35

Dzisiejsza Francja jest jeszcze słabsza niż z meczu otwarcia.


makiavel poradzisz sobie, a jak nie wytrzymasz to pójdziesz do tematu o polityce i dalej będziesz udawał clowna ;)


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 21:37

Myślałem, że nie oglądasz i zajmujesz się brodą...


Wolna, schematyczna, przewidywalna, bez pomysłu... długo tak można opisywać grę Francuzów.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 21:40

czyli nie zaprzeczasz, że jesteś clownem ? ;)


Zawodników Francja ma klasy światowej, ale co z tego jak Deschamps nie potrafi poukładać tego na boisku oraz zmotywować piłkarzy do oddania serca na boisku, tym bardziej w meczach jak z Rumunią czy Albanią.

Za chwilę będzie ,,Pogba ratuj'' ;)
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2016, 21:48 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 21:45

Martial dziś cienki jak tyłek węża. Pogba i Griezmann się pospinali z Deschampsem? To ma być jakiś element zaskoczenia? Mają wejść na podmęczonego rywala, czy o co w tym chodzi ?

Jeśli DD chciał po prostu zaskoczyć przeciwnika, to na pewno to zrobił, ciekawe jak na tym wyjdzie ;p


Zablokowany