ME '16 // Grupa C (Niemcy, Polska, Ukraina, Irlandia)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 20:09

A Pazdan nas ZNOWU dzisiaj wyratowal. Szwajcarzy w naszym zasiegu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 20:11

Pluto pisze:Milik z meczu na mecz coraz gorzej.
Nie da sie zagrac wszystkich meczow turnieju na wysokim poziomie co nie zmienia faktu, ze Szwajcaria bedzie zdecydowanym faworytem.
Milik powinien usiąść na ławce, a w jego miejsce Stępiński


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 20:14

Szwajcaria faworytem ? Proszę, proszę . Mecz dokładnie fiftififti. Dokładnie 50 na 50. Nie ma w tym meczu faworyta.

W sobotę mam wesele, lecę do kościoła i do domu, a dziewczyna sama na wesele, w sumie mi na rękę, bo ominą mnie te pierdoły z pierwszym tańcem gratulacjami i oficjalką, wpadnę akurat po tym :prochno: Ona jeszcze o tym nie wie, ale tak będzie :prochno:
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2016, 20:18 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 20:16

Cabrini_idol pisze:Szwajcaria faworytem ? PRoszę, proszę . Mecz dokładnie fiftififti. Dokładnie 50 na 50. Nie ma w tym meczu faworyta.
Nie przesadzajmy. Dla booków Szwajcaria faworytem będzie, choć faktycznie jest do klepnięcia i szczerze wydaje mi się, że Polska to wygra (Szwajcaria nie pokazała na tym turnieju kompletnie nic). Dobry rywal dla Polaków, ale z takim podejściem jak z Niemcami, nie Ukrainą, bo będzie buba.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 21:19

Jesli Polska zagra z taka sama determinacja jak z Niemcami to jest duza szansa zeby zagrac w 1/4 finale.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 21:31

juvemaroko pisze:Jesli Polska zagra z taka sama determinacja jak z Niemcami to jest duza szansa zeby zagrac w 1/4 finale.
To też, ale przed wszystkim trzeba poprawić skuteczność w ataku.
Mam nadzieję, że w meczu ze Szwajcarią Polska wygra m.in 2:0 po ładnej grze.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 22:11

CavAllano pisze:Nie przesadzajmy. Dla booków Szwajcaria faworytem będzie, choć faktycznie jest do klepnięcia i szczerze wydaje mi się, że Polska to wygra (Szwajcaria nie pokazała na tym turnieju kompletnie nic). Dobry rywal dla Polaków, ale z takim podejściem jak z Niemcami, nie Ukrainą, bo będzie buba.
Ulalala, a Polska co pokazała? Jedyną szansą Polaków na Szwajcarów jest Dżordżu czy jakoś tak (ten co kopał w Arsenalu). Facet jest żałosny, nawet na tle polskich kopaczy. Na polskie kołki w obronie przydałby się ktoś zwrotny, tak jak ta "10" z Ukrainy. Może Shaqiri?
jakku1 pisze:
annihilator1988 pisze:[quote="CavAllano"
Annihilator, to nie Ty czasami przed meczem z Irlandią Północną pisałeś, że nie wyjdziemy z grupy?;-)
:prochno:
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2016, 22:24 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 22:14

annihilator1988 pisze:
CavAllano pisze:Nie przesadzajmy. Dla booków Szwajcaria faworytem będzie, choć faktycznie jest do klepnięcia i szczerze wydaje mi się, że Polska to wygra (Szwajcaria nie pokazała na tym turnieju kompletnie nic). Dobry rywal dla Polaków, ale z takim podejściem jak z Niemcami, nie Ukrainą, bo będzie buba.
Ulalala, a Polska co pokazała? Jedyną szansą Polaków na Szwajcarów jest Dżordżu czy jakoś tak (ten co kopał w Arsenalu). Facet jest żałosny, nawet na tle polskich kopaczy. Na polskie kołki w obronie przydałby się ktoś zwrotny, tak jak ta "10" z Ukrainy. Może Shaqiri?
Annihilator, to nie Ty czasami przed meczem z Irlandią Północną pisałeś, że nie wyjdziemy z grupy?;-)


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 22:23

Wg mnie Polska jest faworytem w spotkaniu z Szwajcarią i tak też uważają buki (2.90 na Szwajcarię, 3.0 na X, 2.60 na Polskę).
Szwajcaria na tym EURO nie powala, wygrali tylko z Albanią, która grała w 10-tkę przez większość meczu a i tak zasłużyła co najmniej na remis. Moim zdaniem awansujemy do 1/4.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 22:58

Szwajcaria jest w zasięgu, super,że jednak to 2 miejsce, choć początkowo byłem zły, ale w "dolnej" drabince do finału są Hiszpanie, Włosi, Niemcy, Francuzi,Anglicy, zobaczymy gdzie trafią Portugalczycy. W drugiej same
"czarne konie" Chorwacja,Walia,Polska być może Belgia. Co jak co ale układ drużyn jest bardzo dobry.


Prazesutki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2015
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2015

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 00:09

Mocno negatywne nastawienie na naszą repre tutaj bangla. Ja od meczu z Irlandią mam nadzieje na pólfinał, po Niemcach liczę na półfinał, a teraz po ułożeniu prawdopodonej drabinki 1/2 może nam zabrać tylko brak skuteczność/mentalność. Marzy mi się powtórka z 04' zwłaszcza, że na tle tych 23 ekip gramy może nie najładniejszy ale póki co wraz z Włochami najbardziej efektywny futbol. Milik zawodzi na całej linii, przypatrzyłby się kto na jego grę w Ajaxie, to dosłownie 2 inne światy.

PS.
Aha i nie wiem co poniektórzy tutaj wypisują, ale nie rozumiem w którym miejscu Niemcy nas zdominowali? Samo posiadanie piłki gówno daje i dowodem na to jest Juve z początku sezonu. Do tego Niemcy poza strzałem Ozila może 2x weszli z piłką w naszą 16. Pokazaliśmy Niemcom jak grać i tylko szczęście/Milik ich uratował przed porażką, jak uważam ja oraz europejskie media.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 10:13

Prazesutki pisze:Mocno negatywne nastawienie na naszą repre tutaj bangla. Ja od meczu z Irlandią mam nadzieje na pólfinał, po Niemcach liczę na półfinał, a teraz po ułożeniu prawdopodonej drabinki 1/2 może nam zabrać tylko brak skuteczność/mentalność. Marzy mi się powtórka z 04' zwłaszcza, że na tle tych 23 ekip gramy może nie najładniejszy ale póki co wraz z Włochami najbardziej efektywny futbol. Milik zawodzi na całej linii, przypatrzyłby się kto na jego grę w Ajaxie, to dosłownie 2 inne światy
Ja bym nie lekceważył Chorwatów, na których możemy trafić w ćwierćfinale. Perisic gra turniej życia, poza tym jest jeszcze Rakitic i Modric. Ich piętą Achillesową jest defensywa, no i są kompletnie nieprzewidywalni... Wygrywając 2:0 zremisowali z cieniutkimi Czechami, a z drugiej strony potrafili odwrócić wynik meczu z Hiszpanią bez swojego najlepszego piłkarza.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 10:18

Jeśli Milik zawodzi na całej linii, to nie wiem co powiedzieć o Lewandowskim...

Wczoraj Arek był jednym z lepszych na boisku, przez whoscored wybrany nawet graczem meczu.

Rewelacji nie gra, ale najazd na Arka jest z tyłka. Bramka i asysta, tj. udział przy każdej bramce repry.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Prazesutki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2015
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2015

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 10:26

Jasne, że nie można lekceważyć teraz nikogo. Szwajcarzy mogą już nas sprowadzić na ziemię, co nie zmienia faktu, że możemy dokonać czegoś, o co rok temu by nas nikt nie podejrzewał na najbliższe 40lat.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 10:44

Oglądał ktoś mecz na tvp? myślałem, że w sparingu z Holandią się przesłyszałem ale okazuje się, że nie. Nie pamiętam jak dokładnie powiedział to Juskowiak (strefa kibica i te sprawy) ale po raz kolejny sens jego wypowiedzi był taki, że u Krychowiaka jednym z głównych boiskowych atutów piłkarskich jest... prezencja?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Zablokowany