ME '16 // Grupa C (Niemcy, Polska, Ukraina, Irlandia)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 03:49

Swietny mecz i szkoda niewykorzystanych sytuacji Milika. Obrona po profesorsku.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 05:34

Brawo Polacy :bravo: . Bardzo dobry mecz z ich strony, zresztą Niemcy też dostosowali się do widowiska i mogliśmy oglądać żywy i emocjonujący mecz z obu stron. Milik gdyby wykorzystał tą sytuację z początku drugiej połowy mógłby zostać chyba bohaterem narodowym :). Niemniej jednak przy wszystkich wariantach jakie pozostały w trzecich spotkaniach awans jest zaklepany na 99% bo w najgorszym wypadku chyba jest niemożliwością żeby nie wyjść z trzeciego miejsca mając na koncie 4 pkt.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 07:20

Awans (nawet z 3 miejsca) nie jest jeszcze matematycznie pewny i trzeba poczekać przynajmniej do końca drugiej kolejki fazy grupowej. Jednakże w sytuacji, gdy nie przegramy z Ukrainą oraz Francja nie przegra ze Szwajcarią (w niespodziankę w meczu Niemiec z Irlandią Północną nie wierzę), to prawdopodobnie Szwajcarzy będą naszym przeciwnikiem w 1/8.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 07:52

jak dla mnie awans z drugiego miejsca jest "pewny" bo nie wierze porażkę Niemców i Polaków w ostatniej fazie.

"Z dużym przekonaniem można powiedzieć, że byłaby to Szwajcaria, choć wciąż na tę pozycję może wskoczyć Rumunia - musiałaby pokonać Albanię dwoma bramkami i liczyć, że Francja wygra ze Szwajcarami (lub przy jednobramkowym triumfie Rumunów, ci muszą trzymać kciuki za dwubrakową wygraną Trójkolorowych)."

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eu ... r#tw=sport

Panowie czy tu nie jest błąd? Jak Francja i Rumunia wygra 1-0 to sytuacja będzie wyglądała tak:

Szwajcaria 4 pkt i bramki 2-2
Rumunia 4 pkt i bramki 3-3

Co się w tedy liczy (bo padł remis pomiędzy tymi drużynami)? To że Rumunia trafiła więcej bramek? Czy może pozycja z rankingu FIFA?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 07:56

marcinek pisze: Panowie czy tu nie jest błąd? Jak Francja i Rumunia wygra 1-0 to sytuacja będzie wyglądała tak:

Szwajcaria 4 pkt i bramki 2-2
Rumunia 4 pkt i bramki 3-3

Co się w tedy liczy (bo padł remis pomiędzy tymi drużynami)? To że Rumunia trafiła więcej bramek? Czy może pozycja z rankingu FIFA?
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eu ... eju/n56pxw

Chyba jednak Rumunia.

Btw Ukraina choćby strzeliła milion bramek i tak nie wyprzedzi Irlandię.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 08:13

Ależ mi się podoba, gdy po meczu jest dziesięć postów, a każdy mówi o innych zasadach awansu :smile:

Ukraina oficjalnie zajęła czwarte miejsce w grupie. Liczą się mecze bezpośrednie, a z Irlandią Płn przegrali.
Nam awansu nie daje jedynie porażka z Ukrainą przy zwycięstwie Irlandii Płn z Niemcami. Wtedy Irlandia ma 6pkt i wychodzi z 1. miejsca. My mamy 4pkt tak jak Niemiaszki - w meczu bezpośrednim remis, więc liczy się bilans. Ten przy takim scenariuszu będzie zapewne gorszy, więc spadamy na trzecie miejsce i patrzymy na inne grupy.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 08:23

Nasz najlepszy piłkarz tych mistrzostw to według mnie Krychowiak. To jak gra w defensywie oraz rozprowadza piłki, to po prostu mistrzostwo. Naszej reprezentacji zawsze brakowało kogoś takiego.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 10:50

Szikit pisze: Nam awansu nie daje jedynie porażka z Ukrainą przy zwycięstwie Irlandii Płn z Niemcami. Wtedy Irlandia ma 6pkt i wychodzi z 1. miejsca. My mamy 4pkt tak jak Niemiaszki - w meczu bezpośrednim remis, więc liczy się bilans. Ten przy takim scenariuszu będzie zapewne gorszy, więc spadamy na trzecie miejsce i patrzymy na inne grupy.
Co za piękne czasy, że takie wyliczenia prowadzimy pod względem tego co musimy zrobić żeby NIE wyjść z grupy :dance:
Brawo Polacy, kolejny dobry mecz :)


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 12:12

Obrona i Krychowiak bajka, Pazdan jak skała, czyścił wszystko. Błaszczu i Lewy też tyrali cały mecz, Milik jakby obok meczu, poza zmarnowanymi sytuacjami kilka fatalnych zagrań, Mączyńskiego zauważyłem na boisku jak dostał żółtko, najgorszy na boisku, Grosicki bez szału w ataku i w obronie spóźniał się bardzo często, raz zachował się karygodnie zostawiając Howedesa samego w 16, słaby mecz w jego wykonaniu. Zmiany też mi się nie podobały, nie wiem o co chodzi z Zielińskim, fakt słabo zagrał z Holandią ale to i tak półka wyżej niż Mączyński czy Jodłowiec. Mając niezłą ławkę w postaci Kapustki,Zielińskiego czy nawet Stępiński biorąc pod uwagę słabą grę Milika a Nawałka zupełnie z tego nie korzysta.


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 13:47

AdiJuve pisze:Zmiany też mi się nie podobały, nie wiem o co chodzi z Zielińskim, fakt słabo zagrał z Holandią ale to i tak półka wyżej niż Mączyński czy Jodłowiec.
Może dlatego, że Zieliński w obiorze jest dużo słabszy od Mączyńskiego czy Jodłowca. Drużyna Nawałki nie gra diamentem, że Krycha byłby przed obrońcami a Zieliński za napastnikami(miałby same ofensywne zadania), tylko 4-4-2 gdzie partner do Krychowiaka ma zadania defensywne. Mączyński czy Jodłowiec są lepsi w tym aspekcie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 10:32

Wierzę w pierwsze miejsce dla Polaków. Wcale nie musi być to takie niemożliwe. Niemcy pokonują Irlandię Płn 1:0, a my Ukrainę 3:1 i wychodzimy z pierwszego (przy takich wynikach mamy taką samą różnicę bramek, po +3, ale to my mamy jednego gola więcej strzelonego).

Ważne to będzie jeśli chodzi o 1/4, bo w 1/8 trafiamy albo na Szwajcarów albo Rumunię, czy to z pierwszego czy z drugiego miejsca, ale jeśli chodzi o 1/4 to wychodząc z drugiego miejsca najprawdopodobniej gramy z Hiszpanami, a wychodząc z pierwszego z Italią. Italia wg mnie jest słabszą ekipą więc warto walczyć o te pierwsze miejsce.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 18:06

Dwie 100% sytuacje i nic z tego... :facepalm:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 18:33

Niemcy 1-0. Gomez. Szkoda słupka Müllera. Teraz poprzeczka.

Polska jest na tym turnieju cholernie nieskuteczna, biorąc pod uwagę ilość 100%-owych sytuacji. Z drugiej strony Ukraińcy raz postraszyli i także, tak samo jak Polacy, powinni byli umieścić piłkę w siatce.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 18:45

Zieliński i Jodłowiec tragedia. W srodku pola przegrywamy niemal wszystkie piłki, w cholere glupich strat, skrzydła bardzo słabo.

Lewandowski cholernie nieskuteczny, Milik to nie jest skrzydlowy i dzisiaj to dokladnie widac. Jesli kogos mialbym wyroznic to chyba tylko Jędzę, Fabiańskiego i Glika. Pazdan w kratke.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 18:47

Zielu dzisiaj gra ? Nie zauważyłem. Cionka tam podwajają na boku i jadą jak z burą.


Lewy jak zawsze najlepszy, tylko ta setka.... Ogólnie bardzo słabo mecz Polski. Słabo wygląda to w środku pola. i na bokach obrony.


Obrazek
Zablokowany