ME '16 // Grupa D (Hiszpania, Czechy, Turcja, Chorwacja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2016, 17:19

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
jakku1 pisze:Jak na razie, to wlasnie Mandzukic i spolka zrobili na mnie najwieksze wrazenie.
Drugą połowę oglądałem - kompletnie wyłączony z gry, niewidoczny - ech

Na szczęście - Chorwacja 3 pkt. No ale skuteczność pożal się Boże. Ten sędzia co on robi na Euro na w ogóle?! Do końca turnieju nie powinien żadnego meczu prowadzić! Ani żadnego o taką stawkę więcej - Dno! W okręgówce lepiej sędziują.
Moze i tak, ale zawsze koncentrowal uwage dwoch obroncow w polu karnym. No i ta swietna wrzutka ze skrzydla, prosto na glowe Perisicia (a ten trafil w poprzeczke).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 16:56

Bez Iniesty to raczej cienko, byłoby z Hiszpanią na tym turnieju. Czeski rygiel prawie wystarczył.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 16:59

Niesamowita indolencja Hiszpanów pod bramką rywala. Morata powinien był strzelić dzisiaj, Silva tak samo. Sytuacji mieli mnóstwo.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 17:10

Lata lecą a Iniesta jak był, tak jest nadal jakieś dwie długości przed kolegami z drużyny. Mam ciężki wybór przy wybraniu najbardziej irytującego Hiszpana: Nolito, Morata, Silva i Fabregas. Dobry występ Juanfrana.

Czesi mogli powtórzyć wyczyn Rosjan i urwać 1 pkt. w końcówce, ale ogólny poziom piłkarski w tym spotkaniu marniutki.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 17:17

Morata brylował dzisiaj na boisku według Whoscored.com.
https://www.whoscored.com/Matches/10351 ... h-Republic

Już widzę jak po tym meczu do siedziby Realu wpływają oferty za niego minimum 60 milionów euro z Arsenalu, PSG i Chelsea. Perez zaciera ręce :hellyes: . Jak tak dalej pójdzie, to po fazie grupowej będzie wart więcej niż Pogba.


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 17:22

Morata brylował dzisiaj na boisku według Whoscored.com.
Oceny na whoscored ciężko brać za absolutny pewnik. Morata grał średnio ale za nic w świecie nie zasłużył na gorszą oceną niż Nolito. Nie wiem jakim cudem chłopak zdołał się dostać do reprezentacji, bo dzisiaj osiągnął poziom Krasicia z jego najgorszych dni. Obrońcy Czech mogli mu piłkę zabierać z zamkniętymi oczami.

Ogólnie Czesi personalnie wyglądają bardzo źle i są kandydatem do ostatniego miejsca w grupie, a Hiszpanii brak ludzi, którzy strzelaliby bramki i raczej więcej niż ćwierćfinał im nie przewiduje.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 17:53

Średnio? Dla mnie to co on robił z piłką w polu karnym to był jakiś sabotaż.

e: a Nolito to prawda- cały mecz na jeden zwód chodził. Już go Czesi czytali w ciemno.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 22:12

Hiszpanie to dzisiaj chcieli wejść z piłką do bramki, mnóstwo niewykorzystanych sytuacji i Pique musiał im tyłek ratować. Świetny mecz Iniesty, cała reszta średnio albo nawet słabo (Morata, Nolito).
Ewidentnie brakuje im sensownego napastnika, bo Morata powrócił do swojej formy z początku sezonu...


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 23:29

Wg mnie Morata grał dziś słabo, no i jak zwykle nie potrafił wykorzystać żadnej okazji...Jak on nie poprawi swojej skuteczności to nigdy nie będzie TOPem..


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 23:34

Dokładnie, jak zwykle, dokładnie tak, jak w meczu z Violą, po którym mieliśmy mistrza i w meczu z Milanem w finale PW. Jak wcześniej z Realem i Barceloną.

Morata zagrał słabo, ale słabo zagrał też Muller, Goetze, Lukaku i wiele innych gwiazd, łącznie z naszym Pogbą za 120 milionów (jeśli mnie pamięć nie myli, podobnie, jak Morata, zmieniony ok. 60 minuty jako pierwszy w zespole).


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2016, 08:34

Makiavel pisze:Dokładnie, jak zwykle, dokładnie tak, jak w meczu z Violą, po którym mieliśmy mistrza i w meczu z Milanem w finale PW. Jak wcześniej z Realem i Barceloną.

Morata zagrał słabo, ale słabo zagrał też Muller, Goetze, Lukaku i wiele innych gwiazd, łącznie z naszym Pogbą za 120 milionów (jeśli mnie pamięć nie myli, podobnie, jak Morata, zmieniony ok. 60 minuty jako pierwszy w zespole).
Podziwiam Twój upór i konsekwencje w bronieniu Moraty, aczkolwiek myślę, że dorobek bramkowy Hiszpana z tego sezonu, to mógłbyś sobie odpuścić, bo jest niestety żałosny.
Zresztą w meczu z Czechami też jedną setkę zepsuł, a do tego jak dostawał piłkę w polu karnym, to dokonywał jakichś dziwnych wyborów, oczywiście wszystkie były złe. Moim zdaniem Morata razem z Nolito, był zdecydowanie najgorszym piłkarzem La Roja w tym meczu


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 18:27

Mandzukić kolejny mecz pokazuje jak powinny być podawane piłki do partnerów. Jest 22 minuta meczu z Czechami, a nasz zawodnik raz znakomicie tyłem do bramki, z przeciwnikiem na plecach przerzucił idealnie piłkę (zagranie do przodu) do niepilnowanego Srny. Druga sytuacja to wyłożenie patelni Rakiticiowi, ten jednak na wślizgu piłki nie sięga. Analogiczna sytuacja, z Mandukiciem-asystentem, była podczas meczu z Turcją gdzie Mario dośrodkowywał perfekcyjnie do Perisica (trafianie w słupek). To bardzo pozytywne aspekty gry naszego gracza na Euro, ale dochodzi do paradoksów, że mając w drużynie Srne, Modricia, Rakiticia i Perisicia nie otrzymuje on celnych podań, a każde dośrodkowanie jest na wysokości kolana pierszego obrońcy. :facepalm2:


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 19:25

Mandzur nie jest taki słaby, jak go Hajto maluje, ale... to kolejny średni mecz naszego napadziora. Co z tego, że biega i przeszkadza obrońcom w rozegraniu, skoro napastnika rozlicza się z bramek, a Mario miał kilka dobrych okazji i wszystkie partolił.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 19:42

kolejne race, ja pier..nicze. Mimo mojego kibicowania Chorwacji, to uważam, ze włądze UEFY powinny ukarać druzyne przeciwną walkowerem, to wtedy kibice by sie ogarnęli.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 19:57

Robaku pisze:kolejne race, ja pier..nicze. Mimo mojego kibicowania Chorwacji, to uważam, ze włądze UEFY powinny ukarać druzyne przeciwną walkowerem, to wtedy kibice by sie ogarnęli.
Dostali za swoje, jestem pewny, że gdyby nie ta przerwa w grze, to karnego by nie było :)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany