ME '16 // Grupa E (Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 22:53

Po meczu w mixed-zone.

- Panie trenerze, jak się pan czuje po meczu?
- Nie Conte-nt.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 22:53

Cobra pisze:
deszczowy pisze:I zemściło się kunktatorstwo.
Jak zawsze....

Immobile + Zaza razem, gdy na ławce Insigne i Shaarawy :facepalm:
Mecz o pietruszkę, ale racja, że skład Conte wystawił idiotyczny. Dwóch grubo ciosanych...


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 22:56

Szukałem jakichś pozytywów tego meczu i znalazłem tyle:
• Włosi oddali strzał
• Zaza wygrał górną piłkę przynajmniej 1 raz
• Zdarzało się, że pomoc rozgrywała piłkę
Szkoda tylko, że to mogłoby cieszyć Islandię grającą z Niemcami, a nie tutaj...

Tragiczny mecz, ale nie było się na co nastawiać w sumie... Bernardeschi to żart, nie wiem skąd ludzie wymyślili mu ten talent. Jak zastąpił go Darmian to cały czas się zastanawiałem czy to nie ten sam typ, bo nie było różnicy.

Sturaro wyglądał jak dzieciak grający ze starszakami. Biegał i próbował faulować i w sumie tyle było go widać.

Defensywa musi być w komplecie, inaczej masa głupich zachować i brak komunikacji.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 22:58

Kamex22 pisze:A czego Wy się spodziewaliście wiedząc, że Włochy grają o pietruszkę? Ile lat kibicujecie im i Juventusowi? 10 dni?
No ale zeby nawet nie zremisowac?

Tesknie za Gackiem ::/:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 23:02

Bla bla bla, znacie Conte, znacie Włochów, a i tak zaskoczenie i lament. O co Wam kurde chodzi?

Tylko Makiavela rozumiem, bo dla niego Zaza kosztem Moraty w podstawowym składzie już od początku zwiastował katastrofę. Ktoś wie czemu Alvaro nie zagrał? Conte nie dostrzegł potencjału czy coś?


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 23:09

Giaccherini i Pelle to wręcz bogowie przy Sturaro i Zazie. Pierwszy był chyba najgorszy na boisku, a drugi nie potrafił wywalczyć piłki bez faulu. Nie dziwię się, że chcą go w West Hamie, w końcu preferują tam brutalną grę, a do takiej Zaza jest stworzony. Nie wiem co Insigne robił na ławce, przez kilka minut zrobił więcej niż reszta "ofensywy" Włoch.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 23:10

O żadnym płaczu mowy być nie może. Włosi zagrali właściwie rezerwowym składem, a awans z pierwszego miejsca już dawno sobie zapewnili. Kibicuje Włochom jak zawsze, i jak patrzę na zawodników, to w tym turnieju Florenzi nie miał jeszcze żadnej udanej akcji


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 23:29

też dużo więcej oczekiwałem po Florenzim a tymczasem chłop nieatakowany wychodzi z piłką poza linię końcową a strzał z 18 metrów oddaje taki, że prawie liniowego zabił :roll:

z podstawowego składu zagrał dziś tylko Bonucci i Barzagli więc i tak dobry wynik był do tej 85 minuty ;) no ale ogólnie zmiennicy raczej nie pokazali się z dobrej strony


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 23:35

Oj tam po co tu wieszać na kimś psy po tym spotkaniu jak i tak Włosi będąc pewnym awansu i pierwszego miejsca (choć w tym przypadku najpewniej tego miejsca by nie chcieli) po prostu odpłacili się Irlandczykom za odpuszczenie trzeciego ostatniego meczu z przed czterech lat. Wtedy to Włosi do ostatnich minut walczyli o ten awans a o awansie mogła zadecydować różnica bramek, choć ostatecznie nie zadecydowała. Także ja tam po dzisiejszym spotkaniu się nikogo nie czepiam. Mam tylko nadzieję, ze była to pierwsza porażka Conte ze squadrą w meczu o stawkę i ostatnia, bo mimo wszystko liczę na ćwierćfinał i przejście Hiszpanii.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 23:47

Nie no ja rozumiem i znam to bardzo dobrze, że mecz o nic, włoska mentalność itp, ale wyszli zmiennicy, którzy chyba mają coś do pokazania, udowodnienia trenerowi, że może na nich liczyć w każdej, a tu bronienie się jakby grali z Barcelona... Drwale z Irlandii zepchnęli ich do rozpaczliwej defensywy, chłopaki nie umieli wymienić 3-4 podań na SWOJEJ połowie...
Dzisiaj wszyscy poza Sirigu zagrali słabo i Insigne, który jak już wszedł to mógł liczyć tylko na siebie.
Za bardzo kocham tą reprezentacje, aby móc oglądać takie spotkania i się nie wk... denerwować :mad2: Jestem zły, bardzo zły i mam nadzieję, że chłopaki się zrehabilitują z Hiszpanią i dadzą mi upragnione zwycięstwo.

FORZA ITALIA !


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 00:05

Mi tam akurat podobała się gra Zazy. Mocny pressing przez całe spotkanie. Jak któremuś Włochowi się coś chciało w tym meczu, to jemu.
Liczyłem, że więcej pogra El Shaarawy. Ogólnie słabe widowisko dzisiaj (komentatorzy tym razem na plus), z Hiszpanią musi być lepiej.
Jest jakiś włoski zawodnik z pola, który jeszcze nie zagrał w turnieju? :think:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 09:09

Cobra pisze:Jeszcze tylko dodam (co oczywiście nie usprawiedliwia Italiańców), że to był chyba najgorszy występ sędziego na tych mistrzostwach.
polemizowałbym :) było wiele kiepskich zawodów na tym turnieju w wykonaniu sędziów a tu przynajmniej koleś nie wypaczył wyniku meczu jak w równolegle rozgrywanym spotkaniu... Belgowie powinni dziś jechać do domu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 09:21

@D@$ pisze:Mi tam akurat podobała się gra Zazy. Mocny pressing przez całe spotkanie. Jak któremuś Włochowi się coś chciało w tym meczu, to jemu.
Liczyłem, że więcej pogra El Shaarawy. Ogólnie słabe widowisko dzisiaj (komentatorzy tym razem na plus), z Hiszpanią musi być lepiej.
Jest jakiś włoski zawodnik z pola, który jeszcze nie zagrał w turnieju? :think:
Zaza to miał w tym meczu kilka takich zagrań, że nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać. Najlepsze było chyba podanie z pierwszej piłki w aut. Niestety same chęci nie wystarczają, żeby być dobrym piłkarzem. Jeżeli jakiś angielski klub wyłoży za niego 30 baniek (co po wczorajszym meczu jest mocno wątpliwe), to sprzedałbym go bez mrugnięcia okiem.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 15:14

panlider pisze:
@D@$ pisze:Mi tam akurat podobała się gra Zazy. Mocny pressing przez całe spotkanie. Jak któremuś Włochowi się coś chciało w tym meczu, to jemu.
Liczyłem, że więcej pogra El Shaarawy. Ogólnie słabe widowisko dzisiaj (komentatorzy tym razem na plus), z Hiszpanią musi być lepiej.
Jest jakiś włoski zawodnik z pola, który jeszcze nie zagrał w turnieju? :think:
Zaza to miał w tym meczu kilka takich zagrań, że nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać. Najlepsze było chyba podanie z pierwszej piłki w aut. Niestety same chęci nie wystarczają, żeby być dobrym piłkarzem. Jeżeli jakiś angielski klub wyłoży za niego 30 baniek (co po wczorajszym meczu jest mocno wątpliwe), to sprzedałbym go bez mrugnięcia okiem.
Jestem tego samego zdania, jak chcemy zrobić krok do przodu to tacy zawodnicy powinni zostać sprzedani. Trochę pograł, kilka bramek strzelił i to by był chyba na tyle. Zaza chyba pewnego poziomu już nie przeskoczy.


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
SZAGI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2004
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 19:01

Przecież to było ewidentne odpuszczenie meczu, po pierwsze, jak już ktoś wspomniał - odpłata Irlandii za EURO 2012, oraz zemsta na Szwecji za Euro 2004....

Aczkolwiek wpadłem na to dopiero, gdy Bonucci po prostu olał i odpuścił dwie sytuacje w końcówce (pierwsza co Irlandczycy wyszli sam na sam, a druga bramkowa). Przecież w normalnym warunkach Bonucci wyskoczyłby do tego dośrodkowania... tymczasem, odprowadził piłkę wzrokiem i tyle.

Szkoda tylko kartki dla Barzagliego, cała obrona Italii łącznie z Gigim ma po żółtej kartce, nie napawa to optymizmem przed ewentualnym starciem z Niemcami w 1/4.


Zablokowany