ME '16 // Grupa E (Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 21:45

Szikit pisze:Jeśli nie wiedziałeś, że Lacazette nie został powołany i dlaczego to oznacza, że dyskusja z Tobą na jego temat nie ma najmniejszego sensu.

Gignac gra w meksykańskim klubie. Jest na erło.
wiedziałem, że nie został ale dlaczego to już nie - byłem przekonany, że przegrał sportową rywalizację chociażby z Martialem, z którego gry i ceny śmieje się połowa tego forum ale jeśli jest inaczej to mnie oświeć

napisz też jakim cudem da się wyliczyć 45mln za Lacazette bo nie wiem do tej pory, cena kompletnie z kosmosu żeby nie powiedzieć z dupy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 22:02

Maly pisze:
Szikit pisze:Jeśli nie wiedziałeś, że Lacazette nie został powołany i dlaczego to oznacza, że dyskusja z Tobą na jego temat nie ma najmniejszego sensu.

Gignac gra w meksykańskim klubie. Jest na erło.
wiedziałem, że nie został ale dlaczego to już nie - byłem przekonany, że przegrał sportową rywalizację chociażby z Martialem, z którego gry i ceny śmieje się połowa tego forum ale jeśli jest inaczej to mnie oświeć

napisz też jakim cudem da się wyliczyć 45mln za Lacazette bo nie wiem do tej pory, cena kompletnie z kosmosu żeby nie powiedzieć z dupy
Mało się interesujesz futbolem, nie od dziś wiadomo, że żadne wyliczenia w momencie transferu często nie mają sensu. Skoro wszystko jest według ciebie takie logiczne, to powiedz jakim cudem da się wyliczyć ponad 60 milionów za Sterlinga ;]


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 23:02

Anglik (potrzebne w LM), 20 lat i 95 meczów w takim klubie jak Liverpool oraz 18 goli, pobite rekordy najmłodszego debiutanta tu i ówdzie, jako jedyny z dobrej strony zaprezentował się na MŚ2014 z reprezentacji, pewnie nawet jakiś fejm na Wyspach i potencjalnie spora sprzedaż koszulek... podsumowując były jakieś przesłanki dać taką kwotę i co najważniejsze w tym wszystkim - przy Pepie może się okazać, że to była okazja

przykładowo mogliśmy 2 lata temu przepłacić za Moratę drugie 20mln i dziś mieć świetnego napastnika z potencjałem transferowym na poziomie kolejnych 20 ;] biznes
Maly pisze:
Kiss pisze:Zakladajac zwycięstwa faworytow, to wloska drabinka do finalu wygląda dramatycznie (1/8 Chorwacja/Hiszpania, 1/4 Niemcy, 1/2 Francja). Nie wiem czy nie lepiej byłoby zajac 2 miejsce.
z drugiej strony Portugalia, Anglia i Hiszpania
no i miałeś rację - wiedząc, że nie Anglia a Walia i pewnie nie Portugalia a Islandia/Węgry to zwycięstwo nad Belgią wydaje się dziś trochę takie "pyrrusowe"

ps. bez kogo w składzie Chorwacja ograła Hiszpanów?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 23:13

Lacazette:
- 2013/2014 - 22 bramki
- 2014/2015 - 31 bramek
- 2015/2016 - 23 bramki
- Lyon od lat jest znany z tego, że żąda ogromnych sum za swoich piłkarzy
- Wychowanek klubu, który szczególnie preferuje stawianie na swoich piłkarzy

Można tak do nocy ;]


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 23:41

Wygrana Włochów w pierwszej kolejce paradoksalnie wychodzi im na złe, Belgowie (zakładając że jutro poradzą sobie z Szwecją) przedostają się do tej zdecydowanie słabszej części drabinki. Potencjalna droga do finału Belgów 1/8 Portugalia/Węgry w 1/4 Walia, 1/2 Chorwacja/ Polska (Szwajcaria) w żaden sposób nie może się porównać z tym co czeka na Włochów: 1/8 Hiszpania, 1/4 Niemcy, 1/2 Francja/ Anglia (Portugalia).
Wyniki meczy, losowanie, układ drabinki, zagwarantowały mecze na najwyższym potencjalnym poziomie już od 1/8 :) Ale też skład półfinałów, finału może być mocnym zaskoczeniem.
Nie ukrywając że jako Polak bardzo cieszy mnie że nie wygraliśmy naszej grupy i wylądowaliśmy w tej "słabszej" części :hellyes:
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2016, 23:45 przez Dempsej, łącznie zmieniany 1 raz.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 23:42

Cabrini_idol pisze:
Lambi120 pisze:W sumie dziwne i smutne jest to że Włosi (Bonucci i Chiellini) nie wykorzystali minut po bramce ze Szwecją żeby się wykartkować na bądź co bądź nieistotny mecz z Irlandią.
ale przed 1/4 kartki sie kasują. Więc nie ma znaczenia bo jesli nie zagrają z Irlandia to mogą spokojnie grac na 100 % w spotkaniu z Chorwacją, bo po meczu z nimi kartki będą anulowane ;)
Chyba nie masz racji. Kartki może i się kasują, ale nie sądzę, żeby kasowały się zawieszenia, tzn. jeśli któryś z zagrożonych wyłapie żółtko w 1/8 = nie zagra w ćwierćfinale; jeśli kartki nie wyłapie = zagra w ćwierćfinale z czystym kontem kartek, a więc nie będzie zagrożony absencją w półfinale.

Twoja interpretacja oznaczałaby, że kartki kasują się już przed 1/8 ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 09:10

ewerthon pisze:Lacazette:
- 2013/2014 - 22 bramki
- 2014/2015 - 31 bramek
- 2015/2016 - 23 bramki
grają wszystko na niego, żeby walił po 20 goli i było ładnie w statystykach ale to nie wyznacza kompletnie jego wartości/wyceny
ewerthon pisze:- Lyon od lat jest znany z tego, że żąda ogromnych sum za swoich piłkarzy
- Wychowanek klubu, który szczególnie preferuje stawianie na swoich piłkarzy
świetnie, nich sobie żąda ale co to ma do rzeczy z ich realną wyceną? ;) kto dobry wyszedł ostatnio z ich stajni bo nie kojarzę? Clinton N'Jie który kopał się po czole cały poprzedni sezon? :D ten drewniak kupiony za niecałe Ł11mln jest najdrożej sprzedanym zawodnikiem w historii klubu... gdzie Lacazette za 45? to nie FM
Dempsej pisze:Wygrana Włochów w pierwszej kolejce paradoksalnie wychodzi im na złe
ja bym powiedział, że wygrana w 2 meczu, była już 90 minuta... remis by wystarczył i przy dzisiejszym remisie dawał "pewne" 2 miejsce


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 09:21

A Sterling to co? Przereklamowany zawodnik, znany głownie z pozaboiskowych skandali, który sezon przed swoim przejściem miał mocno średni. Zresztą ten ostatni sezon również pokazał jego "realną" wartość. Umniejszaj dorobek strzelecki Lacazette. O Messim te można powiedzieć, że grają na niego i jest słabym zawodnikiem strzelającym bramki leszczom z ligi hiszpańskiej. Twoje wyliczenia nie mają sensu, także skończ ten temat ;]


Teraz wychodzi na to, że Włosi powinni zająć drugie miejsce w grupie...


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 10:38

ewerthon pisze:A Sterling to co? Przereklamowany zawodnik, znany głownie z pozaboiskowych skandali, który sezon przed swoim przejściem miał mocno średni. Zresztą ten ostatni sezon również pokazał jego "realną" wartość. Umniejszaj dorobek strzelecki Lacazette. O Messim te można powiedzieć, że grają na niego i jest słabym zawodnikiem strzelającym bramki leszczom z ligi hiszpańskiej. Twoje wyliczenia nie mają sensu, także skończ ten temat ;]


Teraz wychodzi na to, że Włosi powinni zająć drugie miejsce w grupie...
Sterling to trochę osobny temat, bo jest Angolem, a w BPL panuje dziwne przekonanie, że to ich rodowici grajkowie są najlepsi i przepłaca się ich jeszcze bardziej, niż całą resztę. Wystarczy sobie zobaczyć, ile Everton woła za Stonesa, który z pewnością jest sporym talentem, ale do Bonucciego to mu jeszcze baaaaaardzo daleko.
Nie żebym bronił Maly, który jedzie po Lacazette, a pewnie go w akcji na oczy ne widział :)
Osobiście byłbym za transferem Francuza, nawet za te 45 baniek, bo w dzisiejszych czasach to nie są duże pieniądze za napastnika, który strzela ponad 20 bramek na sezon.
Co do Włochów, to powinni, ale nawet jak przegrają z Irlandią 10:0, to i tak zajmą pierwsze miejsce w grupie. Będziemy mieli hit w 1/8 :)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 11:42

zrozum, że Lacazette w wieku Sterlinga czyścił buty kolegom z drużyny po treningach bo w wieku 25 lat do tej pory poważną piłkę raczej oglądał w TV niż był jej udziałem, ponadto nie mówimy o transferze do PSG gdzie mógłby robić za wychowanka rodzimej ligi w składzie na LM tylko do Juve gdzie takiego statusu nie ma (a Sterling w MC się łapie a dla nich to jak złoto) już pomijając fakt czy mamy z tym problemy bo nie pamiętam

i Sterling nie miał słabego ostatniego sezonu w LFC - 7 goli i 7 asyst oraz 2.9 dryblingu oraz 2,1 key passa na mecz to nie jest słaby wynik jak na 20 letniego bocznego napastnika ale no możesz mieć swoje zdanie w tej kwestii i podniecać się Comanem, który nie ma takich statystyk w dużo lepszym klubie będąc w podobnym wieku (no rok młodszy więc ma czas by za rok się poprawić)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 12:13

Maly pisze:zrozum, że Lacazette w wieku Sterlinga czyścił buty kolegom z drużyny po treningach bo w wieku 25 lat do tej pory poważną piłkę raczej oglądał w TV niż był jej udziałem
Dobra, nie będę się kopał z koniem. Zresztą czego się mogłem innego spodziewać :lol: . Znane jest mi to tego z forum od lat.


Uważam, że Włochy to najsilniejsza drużyna z tej grupy.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 21:45

Nie wiem czego ja się spodziewałem po rezerwowym składzie Italii, ale to co się dzieje na boisku, to jest już lekka przesada. Dali się zamknąć na swojej połowie drwalom z Irlandii.
Sturaro z Florenzim niewidoczni, Motta mnóstwo strat i niecelnych podań, Bernardeschi potrafi się tylko wywracać, długo by tak można było wymieniać.
Dziwi mnie obecność Bonucciego w pierwszym składzie, bo w końcu ma żółtą kartkę.
Co do karnego, to uważam, że sędzia podjął dobrą decyzje, Irol ledwo dostał, a się wyłożył.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 21:47

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Uważam że Federico to największy talent włoskiej piłki ostatnich lat.
Vincitore pisze:Co do samego Federico - wspaniały gracz, w przyszłości pewnie czołówka we Włoszech, czysto piłkarsko dużo lepszy od Berardiego,[...]
Większego leszcza, wycenianego na ~40 mln € jak żyję, tak nie widziałem. Co chłop robi na Euro? Nie wiem. Czemu przy jego nazwisku ludzie dopisują słowo 'talent'? Nie wiem. Rzadki jak placek, który o powrocie do obrony wie tyle, co etiopskie źródła Cabriniego o futbolu [Karny?]. Gacek to przy nim niepokonany tytan.

"Współpraca" Bonu z Sirigu :facepalm: Jednak co Gigi to Buffon. Zaza na podstawowego napastnika Juventusu i powrót Immobile - mamy zajawkę :prochno:

Ogólnie tragedia, ale patrząc na personalia, można było to przewidzieć. Oczy krwawią.
ewerthon pisze:Dobra, nie będę się kopał z koniem. Zresztą czego się mogłem innego spodziewać :lol: .
Polecam: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... start=1650

Maly w najwyższej formie i Sterling, człowiek stworzony do wygrywania ważnych spotkań ;)
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2016, 21:50 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 21:50

Do przerwy Zaza pokazuje, ze najbardziej mozna u niego liczyc na... kartke. Kolor, zalezny od jego nastroju. Sturaro utwierdza mnie w przekonaniu, ze powinien opuscic Turyn.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Mozna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2012
Posty: 133
Rejestracja: 25 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 21:51

Dramatyczna postawa Włochów. Żeby w meczu mistrzostw Europy z Irlandią(nie Niemcami czy Hiszpanią) , bronili się w taki sposób jak dzisiaj Islandia, nie potrafiąc stworzyć żadnej konstruktywnej akcji, to już naprawdę żart. Rozumiem, że awans jest zapewniony i tak dalej, no ale bez przesady, reprezentując jedną z najbardziej utytułowanych drużyn na świecie, wypadałoby się postarać.


Zablokowany