ME '16 // Grupa E (Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 17:42

PlanetJuve pisze:
Cabrini_idol pisze:
Idąc twoim tokiem myślenia- to mam się zachwycać dwoma bramkami z Turcją??
Albo kalectwem z Czechami?? Weź się ogarnij. Lukaku jest dużo lepszy od Moraty. :ahsisi:

Mówiąc o doświadczeniu to Lukaku rozegrał więcej meczy na poważnym szczeblu niż Morata. Jak tego nie wiesz to twój bład januszku ;)
Jak można chcieć zostawić zawodnika który nie dobija do 10 bramek w lidze :angry:
Zostawić to nie widzę problemu, tylko pytanie ile trzeba dołożyć żeby został. Jak Real zgodziłby się na 10-15mln to jeszcze ujdzie ale jak krzykną 30 to nie ma co się szarpać, tylko brać od nich 30 baniek i uderzać po innego napadziora, tylko bardziej kreatywnego. Co do Lukaku to wielki talent, pokazał już dużo więcej od Moraty ale to typowa 9, nie stworzony do gry z Mandżukiciem czy Zazą, a bardziej trzeba właśnie tego cofniętego napastnika.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 17:44

Prawda jak zwykle gdzieś leży pośrodku.....tzn. zarówno Morata jak i Lukaku to nie są jakieś leśne dziadki i w piłkę grać potrafią. Raz im mecz wyjdzie raz nie, co nie jest czymś nadzwyczajnym zważywszy na ich wiek chociażby. Ale kwestia rozbija się o to, kogo kupić w zastępstwie dla Moraty, bo jego przyszłość raczej jest już poza Juve. To kogo Ty byś wolał kupić Cabrini w przypadku odejścia Moraty?


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 17:46

AdiJuve pisze:
PlanetJuve pisze:
Cabrini_idol pisze:
Idąc twoim tokiem myślenia- to mam się zachwycać dwoma bramkami z Turcją??
Albo kalectwem z Czechami?? Weź się ogarnij. Lukaku jest dużo lepszy od Moraty. :ahsisi:

Mówiąc o doświadczeniu to Lukaku rozegrał więcej meczy na poważnym szczeblu niż Morata. Jak tego nie wiesz to twój bład januszku ;)
Jak można chcieć zostawić zawodnika który nie dobija do 10 bramek w lidze :angry:
Zostawić to nie widzę problemu, tylko pytanie ile trzeba dołożyć żeby został. Jak Real zgodziłby się na 10-15mln to jeszcze ujdzie ale jak krzykną 30 to nie ma co się szarpać, tylko brać od nich 30 baniek i uderzać po innego napadziora, tylko bardziej kreatywnego. Co do Lukaku to wielki talent, pokazał już dużo więcej od Moraty ale to typowa 9, nie stworzony do gry z Mandżukiciem czy Zazą, a bardziej trzeba właśnie tego cofniętego napastnika.
Real ma oferty na około 60 mln z Chelsea :co?: Sam zawodnik czuje się u Nas wyśmienicie.Ja sam zadaje sobie pytanie czy my go nadal potrzebujemy? Często ma zwisy formy i poza boiskiem z nikim blisko nie jest.
PS: były plotki, że piłkarz chce pensję około 7 baniek..
Dla Nas nie ta półka i nie dla takiego gościa.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 17:53

PlanetJuve pisze:
AdiJuve pisze:
PlanetJuve pisze: Idąc twoim tokiem myślenia- to mam się zachwycać dwoma bramkami z Turcją??
Albo kalectwem z Czechami?? Weź się ogarnij. Lukaku jest dużo lepszy od Moraty. :ahsisi:

Mówiąc o doświadczeniu to Lukaku rozegrał więcej meczy na poważnym szczeblu niż Morata. Jak tego nie wiesz to twój bład januszku ;)
Jak można chcieć zostawić zawodnika który nie dobija do 10 bramek w lidze :angry:
Zostawić to nie widzę problemu, tylko pytanie ile trzeba dołożyć żeby został. Jak Real zgodziłby się na 10-15mln to jeszcze ujdzie ale jak krzykną 30 to nie ma co się szarpać, tylko brać od nich 30 baniek i uderzać po innego napadziora, tylko bardziej kreatywnego. Co do Lukaku to wielki talent, pokazał już dużo więcej od Moraty ale to typowa 9, nie stworzony do gry z Mandżukiciem czy Zazą, a bardziej trzeba właśnie tego cofniętego napastnika.
Real ma oferty na około 60 mln z Chelsea :co?: Sam zawodnik czuje się u Nas wyśmienicie.Ja sam zadaje sobie pytanie czy my go nadal potrzebujemy? Często ma zwisy formy i poza boiskiem z nikim blisko nie jest.
PS: były plotki, że piłkarz chce pensję około 7 baniek..
Dla Nas nie na półka i nie dla takiego gościa.
Z tą kasą to raczej bujda, co do bycia poza boiskiem to kumpluje się z Dybalą czy Zazą, temu drugiemu to chyba nawet jakąś panienkę podsunął:)
Gracz nieobliczalny, zagra super mecz, zagra też fatalnie, może być cały czas widoczny ale marnować okazję na potem,ale może też przejść obok meczu a okazać się kluczowy w kontekście wyniku, ciężka decyzja czeka Marottę, na pewno kwota jaką zażyczy sobie Real będzie wysoko, ale czy na tyle do przyjęcie żeby go Beppe zostawił, zobaczymy.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 18:03

Kadziel pisze:
zbysioJuve pisze:Ze swojej strony mam nadzieję, ze jednak Italia wygra ten mecz co byłoby swego rodzaju rewanżem za 2004 i ustawiony mecz Szwecja - Dania 2-2, który eliminował Italię z turnieju. Także liczę dziś na zwycięstwo azzurrich niech dobitnie przyczynią się żeby Szwedzi pożegnali się z turniejem już po fazie grupowej.
Ten mecz nie był ustawiony. Nawet Buffon mówił, że cała ta nagonka była po to, aby znaleźć kozła ofiarnego.
Pozwolę sobie jeszcze wrócić do tej wypowiedzi choć tak naprawdę nie wiem co mówił Gigi. Jeśli jednak tak powiedział to być może była to taka kurtuazja z jego strony wynikająca z tego, ze sami wcześniej osiągnęli takie wyniki, które nie pozwoliły im w ostatecznym rozrachunku wyjść z grupy. Zresztą skąd Gigi miał wiedzieć czy wszystko było czysto w tym meczu Szwedów z Duńczykami? Zresztą podobnie jak ja :) Fakt jest jeden, że już przed meczem było wiadomo jaki konkretny rezultat premiuje obie drużyny i właśnie takim a nie innym zakończył się ten mecz. Jak dla mnie wszystko jest jasne i dobrze, że wczoraj Włosi tym golem w końcówce upokorzyli Szwedów, który być może wyrzuci ich z mistrzostw już po fazie grupowej.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 18:04

Yaro, za Moratę, jeśli mielibyśmy wydac 60 mln na Lukaku bo na tyle wycenia go Everton jak i Raiola to brałbym Lacazette, dla którego Lyon juz robi się za ciasny a pewnie przy odpowiedniej ofercie, 40-45 mln zamieniłby Lyon na Turyn :). Tyle, że my możemy sobie tu spekulować, bo nadal jest mało przecieków z obozu Juve, po kogo uderzymy w następstwie straty Moraty. Bo tak jak już kiedyś pisałem, nasz zarząd ma już na pewno 2 zawodników w zeszycie w razie odejścia Hiszpana. Oby nie Lukaku, nie jest to typ zawodnika potrzebny Juve a przede wszystkim nie za takie pieniądze.


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 18:16

Lacazette byłby fajnym zastępstwem dla Moraty, ale skąd masz pewność, że Lyon go w ogóle sprzeda, a jak tak, to że zadowolą się kwotą powiedzmy 60 mln. A jak krzykną 80, to już dawać czy nie. To wtedy lepiej brać Lukaku, czy np Immobile za 15 :prochno:. Niestety rynek oszalał i wyciągniecie ciekawego zawodnika za grosze (czyli jakieś 30 mln :prochno:) graniczy z cudem. Dla porównania podam, że ostatnio słyszałem, że cena za Batshuayi'a według OM to 40-45 mln :shock:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 21:24

a kto to ten Lacazette, że takie ceny przy nim stawiacie? Francja grała już 2 mecze a ja go jakoś nie widziałem jeszcze na boisku... z LM też go nie kojarzę a widzę, że ma już 25 lat... dobrze się widać przede mną ukrywa ale jak widać nie tylko przede mną skoro Arsenale wolą niby wydawać 50mln na Moratę a wy kupowaliście Francuza lekką ręką za 45 to najwyraźniej i przed scoutami angielskich drużyn się dobrze chowa ;]

Lukaku jaki jest taki jest, do pary z Dybala pewnie by się nadawał ale poza tym ani z Zazą ani z Mandzu by nie pograł więc zdecydowanie w zastępstwie Moraty trzeba szukać innego zawodnika, a Belga ew kupić w zastępstwie za któregoś z w/w

jaki jest więc sens skąpić na Moratę 20mln by mieć sprawdzonego zawodnika mogącego grać na 2 pozycjach i z różnymi napastnikami a w zamian niby mieć 50mln ale nie mieć kogo kupić? niech sobie każdy sam odpowie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2016, 13:05

Kamex22 pisze:
Jacky pisze: Najwazniejsze punkty. Teraz jest ich 6 i pierwszy platz. Belgia jutro raczej stuknie Irlandie, a pozniej i Szwecje, ale Italia na luzaku zremisuje z Wyspiarzami i wychodzimy z pierwszego miejsca. A tam Chorwacja, ktora jest dobra, ale dzisiaj spuchla z naszymi poludnowymi sasiadami.
Jeśli Belgia wygra z Irlandią lub jeśli w tym meczu padnie remis to Włosi wychodzą z pierwszego miejsca, bo liczą sie mecze bezpośrednie. Jeśli wygra Irlandia to mecz między nimi a Buffonem i spółką będzie o pierwsze miejsce.
Jak przeczytalem to jeszcze raz, to faktycznie cos mi sie nie zgadzalo :smile:
AdiJuve pisze:Co do Lukaku to wielki talent, pokazał już dużo więcej od Moraty ale to typowa 9, nie stworzony do gry z Mandżukiciem czy Zazą, a bardziej trzeba właśnie tego cofniętego napastnika.
Od ilus stron bijecie piane "kto lepszy?!", a tak jak napisal Adik - my potrzebujemy zastepcy dla Dybały, a nie Zazy i Mandzura, na litosc boska...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2016, 13:26

Maly pisze:a kto to ten Lacazette, że takie ceny przy nim stawiacie? Francja grała już 2 mecze a ja go jakoś nie widziałem jeszcze na boisku...
:lol:
Maly, przed Tobą nie ukrywają się jedynie drewniani wysocy napastnicy, którzy 'nie potrafią grać w piłkę'.
Ktoś musi naprawdę nie oglądać meczów i nie czytać o sporcie, jeśli umknął mu fakt braku powołania Lacazette. Na Benzeme też czekasz?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2016, 17:55

łopatologicznie dla takich jak Szikit - Benzema nie pojechał z powodów PR-owych natomiast jak można krzyczeć 45mln za 25 letniego zawodnika z gównianym doświadczeniem, który ze względów sportowych nie załapał się do kadry to ja nie wiem ;] przy okazji śmiejąc się z kasy wydanej ma Martiala... o co tu chodzi?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2016, 17:57

Jeśli nie wiedziałeś, że Lacazette nie został powołany i dlaczego to oznacza, że dyskusja z Tobą na jego temat nie ma najmniejszego sensu.

Gignac gra w meksykańskim klubie. Jest na erło.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 20:55

W sumie dziwne i smutne jest to że Włosi (Bonucci i Chiellini) nie wykorzystali minut po bramce ze Szwecją żeby się wykartkować na bądź co bądź nieistotny mecz z Irlandią.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 20:59

Lambi120 pisze:W sumie dziwne i smutne jest to że Włosi (Bonucci i Chiellini) nie wykorzystali minut po bramce ze Szwecją żeby się wykartkować na bądź co bądź nieistotny mecz z Irlandią.
ale przed 1/4 kartki sie kasują. Więc nie ma znaczenia bo jesli nie zagrają z Irlandia to mogą spokojnie grac na 100 % w spotkaniu z Chorwacją, bo po meczu z nimi kartki będą anulowane ;)


Obrazek
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 21:02

Cabrini_idol pisze:
Lambi120 pisze:W sumie dziwne i smutne jest to że Włosi (Bonucci i Chiellini) nie wykorzystali minut po bramce ze Szwecją żeby się wykartkować na bądź co bądź nieistotny mecz z Irlandią.
ale przed 1/4 kartki sie kasują. Więc nie ma znaczenia bo jesli nie zagrają z Irlandia to mogą spokojnie grac na 100 % w spotkaniu z Chorwacją, bo po meczu z nimi kartki będą anulowane ;)
O prosze, nie miałem o tym bladego pojęcia, a martwiłem się że nasza obrona wykruszy się na najistotniejsze spotkania turnieju. :hellyes:


Zablokowany