ME '16 // Grupa E (Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 17:28

Moje pierwsze 15 pkt na typerze euro.Brawo Italia !


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 17:39

Kolejna asysta na konto zawodnika Juve :D Komentarz do meczu skandaliczny, brak wiedzy i niedopowiedzenia :mad2:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 17:53

No i pomysły Antonio się bronią. Eder. Gacek...

Zaza :dance: Niby nic, ale zawsze coś decydującego. Cały on.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 18:02

panlider pisze:
jpjp5 pisze:haha Włochom strzelają ci najbardziej obrażani i niedoceniani. Eder i Giach
Pelle też nie miał zbyt dobrej prasy, zwłaszcza wśród kibiców na Juvepoland, kiedy pojawiły się informacje, że miałby do nas przyjść :D
Swoją drogą właśnie pisałem post, że nie rozumiem, w jakim celu Conte trzyma Edera na boisku, kiedy ten strzelił bramkę :lol:
Eder to taki Tevez dla Conte. Podobna postura, pracuje w defensywie podobnie. Oczywiście do Teveza mu daleko, ale widać podobieństwa.

No jakoś ta Italia sobie radzi. Mecz typowy dla Włochów gdy grają ze słabszym przeciwnikiem zawsze dostosowują się do niego poziomem gry.


FORZA JUVE!!!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 18:03

Ziober, który komentował mecz jako "ekspert" sprawiał wrażenie jakby 15 lat przesiedział w dżungli, nagle wyszedł na światło dzienne i postanowił pomędrkować, bo kiedyś przecież grał i się znał. Kompletny bałwan, szkoda nawet słów.

Spodziewałem się takiej ciężkiej przeprawy, bo taka już natura Włochów, że lepiej wychodzą im spotkania kiedy nie są faworytami. Obrona na stałym poziomie, chociaż mogli się lepiej ustawić w tej sytuacji co Ibra ze spalonego nie trafił do pustej. Parolo i Eder katastrofalni, nawet podobał mi się Florenzi, ociężały De Rossi na tle kolegów też prezentował się przyzwoicie. Ogólnie delikatny beton w ofensywie ta Italia, ciekawe ile na tym zajadą.

Eder bodajże w pierwszej połowie nie wykonał ani jednego dokładnego podania do kolegi. :prochno:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 18:05

6 pkt po 2 meczach. Hmmm Włosi nie komplikujacy sobie życia na własne życzenie. .. :whistle: Coś tu nie gra :doh: Conte to naprawdę jakiś cudotworca.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 18:10

Patrzac na tych Azzurich (a tak szczerze - mecz z Belgia to moj pierwszy obejrzany mecz reprezentacjii Wloch odkad kadre przejal Conte) to po prostu Deja Vu z czasow pierwszego sezonu Antonio w Juve. Widac ze ma swoja wyrazna wizje gry.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 18:11

Ale mecz był słaby w wykonaniu Włochów. Nudny. Obecna Italia gra gorzej niż Reprezentacja Polski. Miłe dla oka są momenty gdy Włosi muszą się bronić bo wtedy kwartet z Juve może pokazać swój kunszt.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 18:33

Monte Cristo pisze:Patrzac na tych Azzurich (a tak szczerze - mecz z Belgia to moj pierwszy obejrzany mecz reprezentacjii Wloch odkad kadre przejal Conte) to po prostu Deja Vu z czasow pierwszego sezonu Antonio w Juve. Widac ze ma swoja wyrazna wizje gry.
Nawet schematy powielone, jednak ma trochę gorszych wykonawców. Wejście Giaka alla Vidal z drugiej linii już widzieliśmy, tak jak płaskie zagrania od stopera z pominięciem drugiej linii do napastnika. Jest jeszcze jeden motyw, który zawsze był grany z Vuciniciem odgrywającym na wolne pole do kolegi, który zrobił ruch do piłki nie dotykając jej. Dzisiaj jeszcze chcieli odegrać bramkę Bonucciego z Szachtarem z rzutu rożnego. Gdyby był Pirlo i Lichtsteiner to wiadomo co by było jeszcze grane.

Ciekawie się będzie oglądało Chelsea w przyszłym sezonie. Matic alla Vidal, Hazard na wahadle. :prochno:


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 18:50

Vincitore pisze:
Monte Cristo pisze:Patrzac na tych Azzurich (a tak szczerze - mecz z Belgia to moj pierwszy obejrzany mecz reprezentacjii Wloch odkad kadre przejal Conte) to po prostu Deja Vu z czasow pierwszego sezonu Antonio w Juve. Widac ze ma swoja wyrazna wizje gry.
Nawet schematy powielone, jednak ma trochę gorszych wykonawców. Wejście Giaka alla Vidal z drugiej linii już widzieliśmy, tak jak płaskie zagrania od stopera z pominięciem drugiej linii do napastnika. Jest jeszcze jeden motyw, który zawsze był grany z Vuciniciem odgrywającym na wolne pole do kolegi, który zrobił ruch do piłki nie dotykając jej. Dzisiaj jeszcze chcieli odegrać bramkę Bonucciego z Szachtarem z rzutu rożnego. Gdyby był Pirlo i Lichtsteiner to wiadomo co by było jeszcze grane.

Ciekawie się będzie oglądało Chelsea w przyszłym sezonie. Matic alla Vidal, Hazard na wahadle. :prochno:
I najwazniejsze - z silniejszymi zespolami gramy swietne widowisko, a z ogorkami (bo tak chyba mozna nazwac Szwecje w tym turnieju) gramy beton i tracimy punkty (no, w tym przypadku tylko prawie).


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 20:19

Włosi nudno ale skutecznie :) Chciałbym żeby ta cała Belgia przereklamowana odpadła nie trawie tego tęczowego zespołu.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 20:38

CavAllano pisze:No i ten wyrzut z autu Chielliniego - zapoczątkował akcję. :prochno:
Czyli asysta II-ego stopnia dla Giorgio? :smile: Dziwie sie, ze Ederowi ta pila siadla na noge. No ale raz do roku, to i nienabita bron wypali.

Najwazniejsze punkty. Teraz jest ich 6 i pierwszy platz. Belgia jutro raczej stuknie Irlandie, a pozniej i Szwecje, ale Italia na luzaku zremisuje z Wyspiarzami i wychodzimy z pierwszego miejsca. A tam Chorwacja, ktora jest dobra, ale dzisiaj spuchla z naszymi poludnowymi sasiadami.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 21:40

Bicie głową w mur to norma dla Włochów, kiedy muszą prowadzić grę z zespołem, który potrafi się bronić i nie zostawia tyle miejsca, co Belgia. Ktoś się spodziewał innego meczu z takim składem?
Cieszy gol Edera może się odblokuje i nabierze większej pewności siebie ? Bo się na niego nie da patrzeć. Nie wiem, co widzi w nim Antonio, że woli jego niż Faraona czy Insigne. Pod względem piłkarskim jest od nich gorszy, gorszy drybling, strzał, przyjęcie, podanie chyba tylko dużo biega. Podobno Insigne nie pasuje Conte, bo gorzej wywiązuje się z poleconych mu zadań, ale Eder też się nie wywiązuje, bo traci każdą piłkę... :facepalm:
No nic skoro wygrywają to nie będę narzekał, oby tak do końca. :prochno:
zbysioJuve pisze:Ze swojej strony mam nadzieję, ze jednak Italia wygra ten mecz co byłoby swego rodzaju rewanżem za 2004 i ustawiony mecz Szwecja - Dania 2-2, który eliminował Italię z turnieju. Także liczę dziś na zwycięstwo azzurrich niech dobitnie przyczynią się żeby Szwedzi pożegnali się z turniejem już po fazie grupowej.
Ten mecz nie był ustawiony. Nawet Buffon mówił, że cała ta nagonka była po to, aby znaleźć kozła ofiarnego.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 22:10

Jacky pisze: Najwazniejsze punkty. Teraz jest ich 6 i pierwszy platz. Belgia jutro raczej stuknie Irlandie, a pozniej i Szwecje, ale Italia na luzaku zremisuje z Wyspiarzami i wychodzimy z pierwszego miejsca. A tam Chorwacja, ktora jest dobra, ale dzisiaj spuchla z naszymi poludnowymi sasiadami.
Jeśli Belgia wygra z Irlandią lub jeśli w tym meczu padnie remis to Włosi wychodzą z pierwszego miejsca, bo liczą sie mecze bezpośrednie. Jeśli wygra Irlandia to mecz między nimi a Buffonem i spółką będzie o pierwsze miejsce.


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2016, 02:54

Vincitore pisze:Obrona na stałym poziomie, chociaż mogli się lepiej ustawić w tej sytuacji co Ibra ze spalonego nie trafił do pustej.
Pozwolę się nie zgodzić. Ustawienie przy tej akcji było idealne. Żaden z trójki nie złamał linii, która miała złapać Ibre na spalonym, no i spełniła swoją założoną funkcję. Uwielbiam właśnie takie smaczki, czyli detale w ustawieniu, które decydują.


Zablokowany