ME '16 // Grupa F (Portugalia, Islandia, Austra, Węgry)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 20:22

Od rana sobie powtarzałem, że nie będę włączał meczu Portugalia - Węgry, bo tam sie nic nie będzie działo i znowu remis Portugalii i ten irytujący C.Ronaldo będzie płakał na wszystkie strony.
Zaznaczyłem tylko na livescorze mecz, żeby wiedzieć czy coś sie dzieje.

Konsekwentnie trzymałem się swojego planu, dopiero po bramce na 3:3 nie wytrzymałem i włączyłem mecz, żeby zobaczyć co to za angielska piłka, a tam co?!
60 minuta i wszyscy biegali jakby grali już dogrywkę, a do tego nie było żadnych zmian. Węgrzy zadowoleni, bo i tak wyjdą z grupy, Portugalia jeszcze bardziej, bo po beznadziejnej fazie grupowej udało im się nastrzelać goli, żeby zakwalifikować się do Play Offów o.0
W życiu nie widziałem gorszych 30 minut gry, tym bardziej w końcówce! Zero walki o piłkę, masa strat i wybijania "byle dalej". Żałuję, że nie widziałem całego meczu, ale końcówka sprawiła, że dla mnie był to najgorszy mecz na tym Euro :mad2:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 20:40

Nie zmienia to faktu, że Portugalia jest chyba najbardziej daremną drużyną, która wyjdzie z grupy i mam nadzieje, że Chorwaci ich sklepią ze 3:0, żeby nie pozostawić im żadnych złudzeń co do poziomu piłkarskiego, który prezentują.
Oglądałem tylko pierwszą połowę i nie mogłem uwierzyć w to, co oni grali. Przegrywając 1:0 biegali bez żadnego ładu i składu, w zasadzie to nawet nie atakowali za bardzo. Bramka Naniego padła z jedynej groźnej akcji Portugalczyków w pierwszej połowie. Szczyt wszystkiego.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 21:59

Islandzki komentator po drugim golu. Tego TRZEBA posłuchać.

KLIK


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 22:28

Jestem fanem tej reprezentacji na EURO. Dziś na boisku tylko dwóch ich zawodników nie dorosło 180 cm wzrostu, a trzeci w kolejności mierzy metr osiemdziesiąt trzy. Rosłe chłopaki, nie ma co :D . Fajna ciekawostka związana jest z ich bramkarzem, który przed zajęciem się na poważnie piłką skończył filmówkę i był reżyserem :)


Zablokowany