MŚ 14' 1/2 finału Holandia 0-0 (k.2-4) ARGENTYNA [9.07.2014]

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:46

Nie wierzę, że Argentyna jest w finale... :angry:


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:46

Wojtek pisze:Ale słaby ten Cillessen w karnych...Krul ostatnio bronił trzy razy lepiej, no cóż...nigdy bym nie przypuszczał że ta Argentyna jest w stanie dojść do fianłu.

Niemam wątpliwości. Niemcy mistrzem :ok:
A ja nie mam watpliwosc z takim fartym od losowanie polowki Argentyna musi to wygrac.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:49

Dobrze dzisiaj zagrała Argentyna, wielu znas krytykowało Sabelle za brak powołania dla Teveza ale prawda taka że Sabella stworzył pierwszą tak mocną repre Argentyny od bardzo wielu lat.
Wiem że wielkiego futbolu nie pokazali ale są w tym finale, to się zniczego nie osiąga.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:50

Fantastycznie! Większość już mówiła o europejskim finale, a tu jednak niespodzianka. Czyżby MOTM Mascherano (i Romero za karne)?
Nie zmienia to faktu, że Niemcy mają wszystkie atuty po swojej stronie. Jakby było mało, że mają dzień dłużej przerwy to jeszcze Argentyna po dogrywce. Zwycięstwo Argentyny potraktuję w kategorii cudu.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2014, 00:51 przez joy, łącznie zmieniany 1 raz.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:51

Niemcy wygraja te MS. Ten turniej przypomina mi Mundial we Wloszech w 1990 roku, gdzie tez Argentyna strasznie meczyla bule, ale przechodzila kolejne rundy i w finale dopiero polegli z Niemcami. Wszystko na to wskazuje, ze tym razem bedzie tak samo.

Gdyby karne bronil Krul to Holandia mialaby duzo, duzo wieksza szanse. Cillessen wpuscil dwa strzaly w srodek, i o ile uderzenie Garaya bylo ciezkie do wyjecia, tak strzal Maxiego juz powinien po prostu wyjac. Pilka leciala prawie w sam srodek, wystarczylo wystawic dobrze reke.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:53

Argentyna miała bardzo dużo szczęścia, ta drabinka była taka sama jak brazylii.
Byli faworytami w meczach do 1/2 finału jak brazylia, Brazylia odpadła a oni zagrali naprawde bardzo dobry mecz z Holandią, Niemcy mieli cięższe przeprawy i to nie ulega wątpliwości kto powinien wygrać finał, ale wiecie jak jest ...;)

Jakku, ja od samego początku stawiałem na Niemców, oni zawsze byli blisko, grają tym samym składem 3,4 impreze z minimalnymi korektami które dają im większego powera - Kross,Reus[którego akurat nie ma]Hummels,Shurrle,Neuer którzy stosunkowo niedawno grają a ile im dają jakości...

Zawsze byli blisko i wkońcu muszą wygrać.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2014, 00:55 przez sebatiaen, łącznie zmieniany 1 raz.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:53

sebatiaen pisze:Dobrze dzisiaj zagrała Argentyna, wielu znas krytykowało Sabelle za brak powołania dla Teveza ale prawda taka że Sabella stworzył pierwszą tak mocną repre Argentyny od bardzo wielu lat.
Co stworzył? Dostał gwiazdy i jedyna co robił, to wystawiał 11.
sebatiaen pisze:Dzisiaj Argentyna zagrała naprawde dobry mecz i zasłużyła na awans.
Zgadzam się. Dziś zagrali niezły mecz i zasłużyli na awans, ale pisanie, że Sabella stworzył drużynę, to lekkie naciąganie faktów.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2014, 01:03 przez pablo1503, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:57

Scolari też dostał gwiazdy i przegrał aż7-1 do tego grał padake cały turniej, Del Bosque to samo, Prandelli też miał dobry skład i co?, Anglia to samo i tak dalej mógłbym wymieniać .
Dzisiaj Argentyna zagrała naprawde dobry mecz i zasłużyła na awans.

pablo piszesz tak jak by Argentyna nigdy nie miała gwiazd, jak by Sabella z kinder jajka niespodzianki nagle ich wszystkich dostał.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2014, 01:01 przez sebatiaen, łącznie zmieniany 1 raz.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:59

Zapewne jakby Włosi zagrali tak jak dzisiaj Argentyna to bym czytał ohy, ahy i że taktyka i w ogóle ;p


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:59

pablo1503 pisze:
sebatiaen pisze:Dobrze dzisiaj zagrała Argentyna, wielu znas krytykowało Sabelle za brak powołania dla Teveza ale prawda taka że Sabella stworzył pierwszą tak mocną repre Argentyny od bardzo wielu lat.
Co stworzył? Dostał gwiazdy i jedyna co robił, to wystawiał 11.
Bzdury. Naczytalem sie tyle bolu dupy na ARgentyne, ze to dramat. A taka prawda, ze Argentyna pod reka Sabelli stala sie poludniowoamerykanskimi Wlochami - Wlochami, ktorymi tak wielu z was sie zachwyca, i im kibicuje, opiewajac zelazna dyscypline taktyczna, i wychwalajac pod niebiosa Cannavaro, Neste, Zambrotte. :lol:
Docencie Rojo i Mascherano, ktorzy na obecna chwile sa w 11 turnieju imo. Docencie solidnego jak nigdy Garaya.

Mowisz - dostal gwiazdy, i wystawial 11. Zapomniales wspomniec, ze jego poprzednicy mieli sklady MOCNIEJSZE, KOMPLETNIEJSZE, a i tak nic nie ugrali. Szli na wymiane ciosow, i zawsze polegiwali. Argentyna Wlochami Ameryki Płd - i tak jak Wlochy - klepna w finale Niemcow.
joy pisze:Zapewne jakby Włosi zagrali tak jak dzisiaj Argentyna to bym czytał ohy, ahy i że taktyka i w ogóle ;p
Bester mann !


dokladnie o tym mowie !
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2014, 01:02 przez Dobry Mudżyn, łącznie zmieniany 1 raz.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 00:59

sebatiaen pisze:Dzisiaj Argentyna zagrała naprawde dobry mecz.
Lol. Nie mam pytań. Finał kwestią formalności. Ciekawe ile u buka stoją wyniki dla Niemiec 2:0+.

Dużo bardziej ciekawie będzie w meczu o 3 miejsce myślę.
joy pisze:Zapewne jakby Włosi zagrali tak jak dzisiaj Argentyna to bym czytał ohy, ahy i że taktyka i w ogóle ;p
Wypraszam sobie. Jestem kibicem Włoskim przez to mam być rozumiany jako zwolennik nudnego destruktywnego footballu ? Jestem za graniem na "tak" jakby to powiedzieli znawcy z TVP.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2014, 01:04 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 01:03

Argentyna ma Messiego, który załatwił im grupę, mecz z Belgią, dzisiaj akurat był dobrze kryty/słabo zagrał. A tak cały zespół grał padakę. Niestety, Argentyna w finale.
Szkoda Holandii, ale na dobrą sprawę wiele nie pokazała w turnieju poza dobrymi meczami z Hiszpanią i Australią. Jak Niemcy to przegrają to jeszcze długo nie będą mieli okazji po złoto.

Obiektywnie patrząc to poza Niemcami nie wiem komu finał się należał. Francji? Bo ani Holandia, Brazylia, Argentyna, Meksyk, Belgia, Chile, Kostaryka, Urugwaj nic wielkiego nie pokazały.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 01:04

Wagner co nie masz pytań?oglądaliśmy ten sam mecz?
nie chce mi się teraz w tym przypadku w głupie polemiki wchodzić, bez sensu.
ide w kime nara.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 01:04

Holandia sama sobie winna. Za defensywne/kuntatorskie podejscie. Spokojnie mogli wrzucic drugi bieg i cos ustrzelic a tak to bedziemy mieli dwa jednostronne pojedynki... No moze Brazylia sie jakos bardziej postawi.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 01:06

Żebyscie czasami sie nie przejechali z tą pewnością co do Niemców :lol: mecz meczowi nie równy, to ze rozjechali Brazylie nie znaczy ze zrobią to samo z Argentyna, chyba nie musze przypominac jak męczyli bułe z Algierią?


Zablokowany