MŚ 14' // 1/2 finału Brazylia 1-7 NIEMCY [8.07.2014]

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:05

Obrazek

W Brazylii zapowiada się gorąca noc.

Kuba2424 jak Ci się marzą takie rzeczy, to najpierw kolacja, potem co najmniej trzy radnki, kilka prezentów no i musisz powiedzieć, że mnie kochasz, a i tak nic nie gwarantuje, bo łatwy nie jestem :naughty:.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:06

Samego meczu nie ma co komentować, bo wynik mówi za siebie, nie mniej szkoda mi jedynie tych brazylijskich kibiców, których kraik wydał naście mld € na organizację turnieju a i jest w trakcie wydawania na IO kosztem wszelkich innych, ważniejszych, potrzeb ich obywateli a ich drużyna poza aktorstwem/pomocą sędziów/wymuszaniem karnych i innym prostactwem nie potrafiła choć pokazać serca do walki, albo namiastki czegoś więcej niż przeciętności w całym turnieju.

Pozostaje liczyć, że Niemcy nie odfruną po tym meczu, bo Holandii jasny sygnał wysłali...


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:11

Osgiliath pisze: Pozostaje liczyć, że Niemcy nie odfruną po tym meczu, bo Holandii jasny sygnał wysłali...
Niech LVG pokaże swój trenerski geniusz i zdobędzie to mistrzostwo. Widzę tego 3 pozytywy:
1) Generalnie za rep. Niemiec nie przepadam, więc wolę widzieć ich jako przegranych (ale jeszcze bardziej nie lubię Brazylii, więc dziś było in plus).
2) J. Low to świnia, która pożera własne kozy z nosa, jak na niego patrzę, to mi się robi niedobrze. Zdecydowanie bardziej cenię LVG i liczę, że kiedyś zawita na naszej ławce trenerskiej.
3) Holendrzy jako jedyni nie zdobyli jeszcze mistrzostwa świata. Niech się to grono zwycięzców nieco powiększy. Już czas. Skoro Włosi nie wygrali 5 trofeum, to bardzo nie chciałbym, aby Niemcom udało się zdobyć 4.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:14

LordJuve pisze:
Osgiliath pisze: Pozostaje liczyć, że Niemcy nie odfruną po tym meczu, bo Holandii jasny sygnał wysłali...
Niech LVG pokaże swój trenerski geniusz i zdobędzie to mistrzostwo. Widzę tego 3 pozytywy:
1) Generalnie za rep. Niemiec nie przepadam, więc wolę widzieć ich jako przegranych (ale jeszcze bardziej nie lubię Brazylii, więc dziś było in plus).
2) J. Low to świnia, która pożera własne kozy z nosa, jak na niego patrzę, to mi się robi niedobrze. Zdecydowanie bardziej cenię LVG i liczę, że kiedyś zawita na naszej ławce trenerskiej.
3) Holendrzy jako jedyni nie zdobyli jeszcze mistrzostwa świata. Niech się to grono zwycięzców nieco powiększy. Już czas. Skoro Włosi nie wygrali 5 trofeum, to bardzo nie chciałbym, aby Niemcom udało się zdobyć 4.

Lord czemu nie lubisz Loewa?
Ja uwazam go za dobrym trenerem ktore pracuje dla madra federacja.
Przepominam ze kilku pilkarze tej reprezentacji graja ze soba od kilku lat i zostali wprowadzeni do reprezentacji w mlodym wieku.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:14

Po tym meczu mam autentycznie spodnie w urynie.
Nie przepadam za Niemcami, ale dobrze ze ktos przebil ten pompowany brazylijski balonik symulantow i faworytow sedziow. Brazylia na poziomie Arabii Saudyjskiej? Miod na moje skolatane serce :D
Czuje zbiorowe samobojstwa w sympatycznym kraju kawy.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:15

Romeo Agresti na twitterze pisze:Zdenek Scolari
Genialne :prochno:

A poważnie, najwyższa porażka Brazylii w historii w najważniejszym meczu ostatnich kilkunastu lat. Nie chce być w skórze zawodników, zwłaszcza jeśli przez zamieszki będą ofiary.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:18

juvemaroko pisze: Lord czemu nie lubisz Loewa?
Ja uwazam go za dobrym trenerem ktore pracuje dla madra federacja.
Przepominam ze kilku pilkarze tej reprezentacji graja ze soba od kilku lat i zostali wprowadzeni do reprezentacji w mlodym wieku.
Napisałem czemu. Jest obleśny.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:18

LordJuve pisze:2) J. Low to świnia, która pożera własne kozy z nosa, jak na niego patrzę, to mi się robi niedobrze. Zdecydowanie bardziej cenię LVG i liczę, że kiedyś zawita na naszej ławce trenerskiej.
Ten z kolei pokazuje w szatni swoje jaja :/. Kibicowałem Włochom - odpadli. Podobnie było z Chilijczykami, Urugwajczykami, Szwajcarami i Francuzami. Dziś chciałem obejrzeć wygraną Brazylii. Chyba zacznę wspierać Szwabów, bo to jedyna nadzieja, że nie zdobędą złota. To co mnie irytowało przed meczem, to te łzawe filmiki z Neymarem w stylu: "Wspieram was, kocham was". Strasznie pedalskie i na poziomie zakochanej gimbazy
Edit
A co jeśli babole są smaczne? :think: :prochno:
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2014, 00:24 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:20

annihilator1988 pisze:
LordJuve pisze:2) J. Low to świnia, która pożera własne kozy z nosa, jak na niego patrzę, to mi się robi niedobrze. Zdecydowanie bardziej cenię LVG i liczę, że kiedyś zawita na naszej ławce trenerskiej.
Ten z kolei pokazuje w szatni swoje jaja :/. Kibicowałem Włochom - odpadli. Podobnie było z Chilijczykami, Urugwajczykami, Szwajcarami i Francuzami. Dziś chciałem obejrzeć wygraną Brazylii. Chyba zacznę wspierać Szwabów, bo to jedyna nadzieja, że nie zdobędą złota.
Niech pokazuje, szatnia to przestrzeń w zasadzie prywatna, a pożeranie zawartości własnego nosa przed tysiącami ludzi na stadionie i jeszcze większą ilością przed TV, to przykład totalnego braku kultury.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:22

LordJuve pisze:
annihilator1988 pisze:
LordJuve pisze:2) J. Low to świnia, która pożera własne kozy z nosa, jak na niego patrzę, to mi się robi niedobrze. Zdecydowanie bardziej cenię LVG i liczę, że kiedyś zawita na naszej ławce trenerskiej.
Ten z kolei pokazuje w szatni swoje jaja :/. Kibicowałem Włochom - odpadli. Podobnie było z Chilijczykami, Urugwajczykami, Szwajcarami i Francuzami. Dziś chciałem obejrzeć wygraną Brazylii. Chyba zacznę wspierać Szwabów, bo to jedyna nadzieja, że nie zdobędą złota.
Niech pokazuje, szatnia to przestrzeń w zasadzie prywatna, a pożeranie zawartości własnego nosa przed tysiącami ludzi na stadionie i jeszcze większą ilością przed TV, to przykład totalnego braku kultury.
Każdy ma swoje wady. Może opowiesz o swoich? :whistle:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:23

LordJuve pisze:
juvemaroko pisze: Lord czemu nie lubisz Loewa?
Ja uwazam go za dobrym trenerem ktore pracuje dla madra federacja.
Przepominam ze kilku pilkarze tej reprezentacji graja ze soba od kilku lat i zostali wprowadzeni do reprezentacji w mlodym wieku.
Napisałem czemu. Jest obleśny.
Generalnie mowiac niemiec german i uroda to jak fifa i ucziwosc.
Wiec Loew napewno tylko potwierdza ta regula.
Myslalem ze jako trener nie zachowuje sie fair.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:25

kuba2424 pisze:
LordJuve pisze:
annihilator1988 pisze: Ten z kolei pokazuje w szatni swoje jaja :/. Kibicowałem Włochom - odpadli. Podobnie było z Chilijczykami, Urugwajczykami, Szwajcarami i Francuzami. Dziś chciałem obejrzeć wygraną Brazylii. Chyba zacznę wspierać Szwabów, bo to jedyna nadzieja, że nie zdobędą złota.
Niech pokazuje, szatnia to przestrzeń w zasadzie prywatna, a pożeranie zawartości własnego nosa przed tysiącami ludzi na stadionie i jeszcze większą ilością przed TV, to przykład totalnego braku kultury.
Każdy ma swoje wady. Może opowiesz o swoich? :whistle:
Pewnie on z tych co pierdza publicznie, wachaja pachy i skarpetki, trzymaja rece w kieszeni przy rozmowie, a ich typowa pozycja przedtelewizorowa to Obrazek
a jednak innym wypomina :D Znam takich gagatkow, swinie jak cholera, a jak sie przy nich raz na rok dlubnie w nosie czy beknie, to sa wielce oburzeni :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:25

kuba2424 pisze:
Każdy ma swoje wady. Może opowiesz o swoich? :whistle:
Widzisz, sztuka bycia kulturalnym nie polega na tym, by być świętym, ale umieć zachowywać się w towarzystwie. Ja swoje wady staram się ukrywać, nie to co trener rep. Niemiec, ale cóż, najwidoczniej kulturę zostawił nie wiem gdzie...ewentualnie uważa, że jemu wszystko wolno.
Dobry Mudżyn pisze: Pewnie on z tych co pierdza publicznie, wachaja pachy i skarpetki, trzymaja rece w kieszeni przy rozmowie, a ich typowa pozycja przedtelewizorowa to Obrazek
a jednak innym wypomina :D Znam takich gagatkow, swinie jak cholera, a jak sie przy nich raz na rok dlubnie w nosie czy beknie, to sa wielce oburzeni :D
Fail syniu.
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2014, 00:26 przez LordJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 00:25

Wypadałoby, żebym się cieszył ze zwycięstwa Niemców, ale cholera - nie mogę! (WŁOCHY <3).

Brazylia zespołem żałosnym, śmiesznym. Czułem, że dostaną, ale taki wynik? :shock: Gospodarze lecieli do tej pory na atmosferze, ale czysto piłkarsko byli słabi, co dobitnie pokazał dzisiejszy mecz.

Tak się zastanawiam, na ile o tym wyniku świadczy znakomita postawa Niemców, a na ile dramat w wykonaniu Kanarków. :think: Paradoksalnie w dalszym ciągu uważam, że tytuł zdobędzie Holandia.


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 01:05

Ja tam się bardzo ciesze, że Niemcy wygrali i mogę rzucić kilka powodów:
1. Cała sztuczna otoczka nad Brazylią i to pompowanie balonika + faping ze strony "komentatorów", "znaffców" itp. Bardzo dobrze, że to walnęło, szkoda że nie wcześniej. Jakby Brazylia nie wyszła z grupy byłoby gorąco. A co do zamieszek, cóż tak jest jak się robi najpierw MŚ i wydaje miliardy zamiast na ważniejsze sprawy, mnie interesuje aspekt sportowy w przypadku MŚ.
2. Drużyna niemiecka jest chyba kwintesencją drużyny piłkarskiej. Cała kadra mocna, nie ma słabych punktów (może obrona poza wyjściową ciut odstaje ale trochę ich kontuzje przetrzepały), nie opierają reprezentacji na jednej gwiazdce = patrz Neymar, Messi, Ronaldo, Lewandowski
3. Światowi gracze na każdej pozycji, którzy nie pchają się na czerwony dywan tylko robią to w czym są zaje.... Neuer dla mnie w tym momencie najlepszy bramkarz świata, Lahm najlepszy boczny obrońca (od ilu to lat), środek Khedira, Kroos, Schweinsteiger - najprawdopodobniej najlepszy środek pola na świecie. Przód - Muller, Gotze, Reus, Ozil, też fenomen. Jedyny minusik = brak typowej 9tki, takiego młodego Klose.
4. Świetna mieszanka doświadczenia z młodością. Widać efekty szkolenia młodzieży. Taką pakę jaką mają Niemcy to 3 jedenastki można wystawić i każda wyszłaby z grupy. Nic mnie nie obchodzi, że grają tam "turasy" i "mudżiny". Skoro wychował się w Niemczech, czuje się Niemcem, to może być fioletowy i mieć troje oczu.

I nie nie miałem dziadka z Wehrmachtu, ani wujka Adolfa. Po prostu lubię drużynę niemiecką i to w jak mądry sposób się rozwijają i są prowadzeni. Życzę im czwartej gwiazdki bo po prostu na nią zasługują i są obecnie najlepszą reprezentacją w piłkę kopaną.


Zablokowany