MŚ 14' // 1/2 finału Brazylia 1-7 NIEMCY [8.07.2014]

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 22:52

Po huka w Brazylii jeszcze ten Fred gra. Nie mogli wyjść zamiast niego z dodatkowym obrońcą. Może mniej z tyłu by było. Wstyd, wstyd Brazylio!!


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 22:55

zbysioJuve pisze:Po huka w Brazylii jeszcze ten Fred gra. Nie mogli wyjść zamiast niego z dodatkowym obrońcą. Może mniej z tyłu by było. Wstyd, wstyd Brazylio!!
Fred w porównaniu z dwójka środkowych pomocników gra świetnie, 90% tego wyniku to zasługa dwóch defensywnych, ale tacy to tylko oni z nazwy są, nie wiem co trzeba brać żeby wystawiać dwóch tak bezużytecznych graczy, jeszcze Paulinho do tercetu i by z 10 była. Obrona bez Silvy też nawet linii nie potrafi trzymać, śmiem twierdzić,ze takiej Brazylii to i Lewy by hat-tricka w 45min zaaplikował.


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 22:57

Dotąd jedyna reprezentacją, która strzeliła Brazylii 5 bramek na mundialu była Polska w 38 :D co za spotkanie, gdybym nie oglądał tego na trzeźwo to bym nie uwierzył :D wynik cieszy, Brazylijczycy chyba nie przeczuwali, że czeka ich większa trauma niż porażka w pamiętnym finale z Urugwajem.


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 22:58

Kometatorzy w meczu Kostaryki ciagle mowili ze w MS 'musi' byc jakas sensacja. No i o to jest. Tego nie spodziewal sie absolutnie nikt.

FIFA powinna wprowadzic wzorem boksu czy mma, mozliwosc poddania meczu. Brazylia od 3-0 przestala interesowac sie meczem. Jezeli Niemca uda sie szybko strzelic na 6-0, to wynik 10-0 wcale nie bedzie taki nierealny :D


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:04

Vimes pisze:
deszczowy pisze:W Brazylii przyśpieszony kurs historii najnowszej. Lekcja pt. "Wrzesień '39"
Kto jak kto, ale Niemcy wiedzą jak dobić przeciwnika.
Wypad na jakiegoś kwejka czy inną durnotę typu forum narodowców.

Polskie elity rządzące od dawna robią co chcą i też niemałą krzywdę Polsce robią, ale tacy jak Ty uważani na podwórku za "patriotów" zajmują się jedynie wrzucaniem takieo rodzaju zdjęć gdzie się da lub paleniem tęczy.
LordJuve pisze:Co do wyniku...miazga, oglądamy wydarzenie historyczne, które będzie długo wspominane. Czekam na kolejne bramki.
Mądre słowa :ok: Jedyna ekipa ktora 4 raz z rzędu gra w półfinale, taki wynik oczywiście, rekord bramkowy i czwarty półfinał Klosego, od 3 bramki reagowałem już śmiechem :lol:

AdiJuve pisze: śmiem twierdzić,ze takiej Brazylii to i Lewy by hat-tricka w 45min zaaplikował.
Hmmm. Gdy Juve nie dobija rywali i męczy 1-0 to pewnie marudzisz, że ich nie dobijają. Jak Niemcy bezlitośnie ruchają Brazylię na ich terenie to marudzisz. Lewy? Pewnie strzeiłby hatricka, gdyby tylko Bayern mógł grać przeciwko kadrze Brazylii. Natomiast w koszulce reprezentacji trzymałby swój reprzentacyjny poziom czyli kopałby się po czole.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:10

Antek666 pisze:
Vimes pisze:
deszczowy pisze:W Brazylii przyśpieszony kurs historii najnowszej. Lekcja pt. "Wrzesień '39"
Kto jak kto, ale Niemcy wiedzą jak dobić przeciwnika.
Wypad na jakiegoś kwejka czy inną durnotę typu forum narodowców.

Polskie elity rządzące od dawna robią co chcą i też niemałą krzywdę Polsce robią, ale tacy jak Ty uważani na podwórku za "patriotów" zajmują się jedynie wrzucaniem takieo rodzaju zdjęć gdzie się da lub paleniem tęczy.
Popieram. Wyluzuj Vimes. To nie jest zabawne.


Ciekawe, co im Felipą (Szpaku loffka <3) powiedział w szatni, bo wyszli na murawę nakręceni? Ale póki co to zamiast samby będzie "Nad pięknym, modrym Dunajem".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
milu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 maja 2007
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:11

Brak słów na opisanie tego, co widziałem w pierwszej połowie. Przy stanie 0:1 zadzwonił do mnie szef z roboty, po zakończeniu kilkuminutowej rozmowy przychodzę do pokoju i widzę.. 0:5. Kibicuję Niemcom na tym mundialu, ale w życiu bym nie przewidział, że w ciągu 6 minut w półfinale MŚ jeden zespół może zaaplikować 4 bramy. Oczy o mało mi z orbit nie wyszły. Generalnie w pierwszej odsłonie spotkania linia pomocy Brazylijczykom po prostu wyparowała, jej nie ma i już. Dante też widać, że kompletnie nie ograny z drużyną. Co teraz muszą mieć w swoich głowach piłkarze Canarinhos to tylko oni wiedzą. Oby finał nie był tak jednostronny.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:19

Antek666 pisze:
AdiJuve pisze: śmiem twierdzić,ze takiej Brazylii to i Lewy by hat-tricka w 45min zaaplikował.
Hmmm. Gdy Juve nie dobija rywali i męczy 1-0 to pewnie marudzisz, że ich nie dobijają. Jak Niemcy bezlitośnie ruchają Brazylię na ich terenie to marudzisz. Lewy? Pewnie strzeiłby hatricka, gdyby tylko Bayern mógł grać przeciwko kadrze Brazylii. Natomiast w koszulce reprezentacji trzymałby swój reprzentacyjny poziom czyli kopałby się po czole.
Nawet nie będę dyskutował z kimś kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:20

Ja mam nadzieję, że przyszły selekcjoner reprezentacji Włoch (a przede wszystkim Conte!) ogląda to spotkanie i wyciągnie odpowiednie wnioski, bo "włoska myśl szkoleniowa" powoduje tylko irytację.

Tak jak Kroos i Mueller to absolutny top, tak spore wrażenie robi na mnie dziś Khedira - spokój w rozegraniu, podania, asekuracja...


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:21

Pardon deszczowy, ale dzisiaj mam nastrój na czarny humor. Antek666, a Ty się tak nie gorączkuj, nadal możesz spokojnie robić Niemcom to samo, co minister Radek Amerykanom :lol:.

Brazylijska obrona odstawia dzisiaj taką parodię, że aż dziw człowieka bierze, że oni grają w tak dobrych klubach. Thiago Silva to chyba jakieś 90% wartości ich formacji defensywnej.


Obrazek
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:26

Autentycznie żal mi Brazylijczyków.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:26

Nie wiem czy to krycie na radar ale jeżeli tak to zdecydowanie przedwojenny.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:27

Myzarel pisze:Autentycznie żal mi Brazylijczyków.
Ano. Pewnie większość miała dość tego napompowanego balonika, ale tego co się im dzisiaj przytrafiło nie życzyłbym największemu wrogowi :P no może nie licząc Interu
Takiej kompromitacji na tak wysokim szczeblu chyba jeszcze nie widziałem.


#AllegriOut
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:32

Ja patrzac na wynik zacieszam jak mało kiedy :dance:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 08 lipca 2014, 23:36

Vimes pisze:Antek666, a Ty się tak nie gorączkuj, nadal możesz spokojnie robić Niemcom to samo, co minister Radek Amerykanom :lol:.
Żałosne te twoje wypociny! Jak masz ciężkie dni, to nie wchodź na forum, proste! Może i Antek666 robi Niemcom to samo, co minister Radek Amerykanom, za to ty ładowany jesteś przez własnych rodaków!

Wracając do meczu - tak się kończą mecze, kiedy to na siłę media kreują zawodników na gwiazdeczki i bogów. Brazylia nie wytrzymała psychicznie i ten wynik w kontekście psychologicznym nie dziwi aż tak bardzo.


Zablokowany