MŚ 14' // 1/2 finału Brazylia 1-7 NIEMCY [8.07.2014]

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 17:05

Nareszcie jakaś sensowna drużyna stanęła na drodze Brazolom i odrazu było widać jaka ta Brazylia jest słaba, nie zasłużyli na ten półfinał ;)


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 09 lipca 2014, 21:29

Wojtek pisze:Nareszcie jakaś sensowna drużyna stanęła na drodze Brazolom i odrazu było widać jaka ta Brazylia jest słaba, nie zasłużyli na ten półfinał ;)
No właśnie ktoś im w końcu pokazał miejsce w szeregu. Cieszę się, ale wnerwia mnie ta bramka w 90 minucie. Liczyłem, że będzie do zera, a Özil powinien trafić :roll: Powinno być 8:0 :smile:


Makaron3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2013
Posty: 15
Rejestracja: 17 września 2013

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 11:12

Vimes pisze:Jak ktoś dzisiaj kibicuje Niemcom to ma dziadka z Wehrmachtu.
Ból dupy musiał być straszny :bravo: skoro takie brednie wypisujesz :angry:

Ja nie wiem skąd jest tylu kretynów w tym kraju nienawidzących Niemców :shock: Pytam się za co? Można być obojętnym, można nie lubić, ale (cenzura) taka nienawiść? Jeszcze raz się pytam, za co?
Wojna skończyła się 69lat temu :!:

Moderatorzy widzę że lecą w ch na całego, ten kretyn już dawno powinien dostać bana.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 11:28

Makaron3 pisze:
Vimes pisze:Jak ktoś dzisiaj kibicuje Niemcom to ma dziadka z Wehrmachtu.
Ból dupy musiał być straszny :bravo: skoro takie brednie wypisujesz :angry:

Ja nie wiem skąd jest tylu kretynów w tym kraju nienawidzących Niemców :shock: Pytam się za co? Można być obojętnym, można nie lubić, ale (cenzura) taka nienawiść? Jeszcze raz się pytam, za co?
Wojna skończyła się 69lat temu :!:

Moderatorzy widzę że lecą w ch na całego, ten kretyn już dawno powinien dostać bana.
Hahahahaha :ok: . Vimes naprawdę byś się wstydził.
Luiz to przepłacony grajek o jakieś 30 milinów moim zdaniem :D.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 20:28

LordJuve pisze:
annihilator1988 pisze:
LordJuve pisze:2) J. Low to świnia, która pożera własne kozy z nosa, jak na niego patrzę, to mi się robi niedobrze. Zdecydowanie bardziej cenię LVG i liczę, że kiedyś zawita na naszej ławce trenerskiej.
Ten z kolei pokazuje w szatni swoje jaja :/. Kibicowałem Włochom - odpadli. Podobnie było z Chilijczykami, Urugwajczykami, Szwajcarami i Francuzami. Dziś chciałem obejrzeć wygraną Brazylii. Chyba zacznę wspierać Szwabów, bo to jedyna nadzieja, że nie zdobędą złota.
Niech pokazuje, szatnia to przestrzeń w zasadzie prywatna, a pożeranie zawartości własnego nosa przed tysiącami ludzi na stadionie i jeszcze większą ilością przed TV, to przykład totalnego braku kultury.
Hmm. Wpierw podkreślę, że prawdopodobnie broniłbym w ten sposób każdego innego trenera. Wiesz co to stres podczas meczu przy prowadzeniu reprezentacji swojego kraju? Ano właśnie. Niektórzy trenerzy obgryzają swe paznokcie, czy kopią butelki w trakcie meczu. Myślisz, że robią tak też w domu?
annihilator1988 pisze: A co jeśli babole są smaczne? :think: :prochno:
Większość małych dzieci je kozy z nosa :wink: Kto wie może sam jadłeś, spytaj mamy i czy wspominałeś coś o ich smaku i wtedy napisz jak to jest :ok:
FelekJUVE pisze:Bez kitu... Wstyd... Jedno pocieszenie, że niemaszki i tak w finale dostana czy to od Argentyny czy Holandii:)
Nie ma to gdy nacja mniejsza, ta zazdroszcząca i mająca mniej osiągnięć używa takich słów względem swojego wielkiego brata.
Szukaj dalej pocieszeń, w porażkach Niemców, żenada i takie to...polskie.
Sila Spokoju pisze:Szwaby wygrywają, a Polacy się cieszą ... Boże, co za czasów dożyłem..
Rok 2014, 70 lat po wojnie.
annihilator1988 pisze: Szwabów;
Szwabia to region(land) w Niemczech, Stuttgart jest w tej części przykładowo. Mieszkańcy Szwabii są Szwabami. Używając tego słowa ośmieszacie się, mniej więcej tak jakby Polaków określać tylko Ślązakami. Słowa, prawdopodobnie wdrożonego w zło-mowę polską przez jakąś Polkę którą Niemiec puknął, a że facet pochodził ze Szwabii... :roll:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 20:50

względem swojego wielkiego brata.
A to dobre!
Ach ten wspaniały argument o "typowym polaczku" i jego zaściankowości. To recepta na wszystko!
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2014, 20:52 przez Marat87, łącznie zmieniany 1 raz.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 20:50

Boże Antek aż tak Cię boli tyłek jak tylko ktoś napisze coś złego o tym narodzie? Wrzuć na luz. Nie wiem czy oni Ci tam zrobili jakieś pranie mózgu, czy też obsypują Cię codziennie złotem, ale daj już chłopie spokój ile można. Strasznie cieszę się, że ten mundial się już kończy i nie będę musiał czytać Twoich postów na ten temat i ciekawostek co robi Twój sąsiad czy też czy w Berlinie pada deszcz. Bogu dzięki. :pray:
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2014, 20:53 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 20:52

Zazdroszczaca i majaca mniej osiagniec? Funny :D Moze w 19 i 20 a takze 21 wieku - tak, ale przez pryzmat historii, jestesmy na rowni z nimi i konkurujemy na wielu plaszczyznach, w wielu z nich wygrywajac. Moze to banal, ale uwazam, ze gdyby nie zabory - do ktorych takze Niemcy przylozyli reke - i 2 wojny swiatowe, Polska bylaby krajem na poziomie Niemiec.

PS: Nie jestem Niemcofobem, ale z tym dissowaniem wlasnego kraju juz nie przesadzaj chlopie !
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2014, 00:14 przez Dobry Mudżyn, łącznie zmieniany 1 raz.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 20:54

Antek Ty prowadzisz tutaj jakąś kampanię proniemiecką?
Skoro wielu Polaków nie lubi (czy nawet nienawidzi Niemców), to chyba skądś się to musiało wziąć. Parafrazując klasyka, wiesz czemu ludzie nie pytają się Ciebie 'Antek czemu kulejesz?'. Bo k** nie kulejesz.


Zablokowany