MŚ 14' /1/8 finału ARGENTYNA 0-0 (dog.1-0) Szwajcaria [1.07]

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 23:53

Obrazek Obrazek Obrazek

1/8 finału Mistrzostw Świata 2014

Droga Argentyny do 1/8 finału :
- vs Bośnia 2-1
- vs Iran 1-0
- vs Nigeria 3-2


Droga Szwajcarii do 1/8 finału :
- vs Ekwador 2-1
- vs Francja 2-5
- vs Honduras 3-0

To może być ciekawy pojedynek. Argentyna w dwóch pierwszych meczach bardzo zawiodła mimo, że wygrała. W końcu dla reprezentacji Argentyny pojawiło się to czego brakowało na poprzednich mundialach, czyli gole Messiego.
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2014, 21:15 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 18:03

Messi przed szansa seby objac prowadzenie w klasyfikacji najlepszego strzelca na tych MS.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 18:09

Argentyna dostała dar od losu, czyli świetne drzewko turniejowe dla nich, teraz Szwajcaria a potem Belgia/USA, oczywiście to też są dobre ekipy ale nie tak dobre jak po drugiej stronie drzewka, więc jeśli tego nie wykorzystają i nie dojdą do półfinału (na który czekają 24 lata) to będą wielkimi frajerami.

Osobiście liczę na Szwajcarów.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 18:37

Jak narazie chyba najsłabszy mecz fazy 1/8 finału.Oba zespoły nie potrafią stworzyć sobie jakiejś dogodnej sytuacji podbramkowej.Dopiero w 27 minucie Szwajcarzy mieli dobrą okazję na zdobycie bramki.Argentyna jako faworyt tego spotkania jak narazie zbytnio nie przekonuje.Jak do tej pory bardzo słabe spotkanie.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 18:54

zbysioJuve pisze:Jak narazie chyba najsłabszy mecz fazy 1/8 finału.Oba zespoły nie potrafią stworzyć sobie jakiejś dogodnej sytuacji podbramkowej.[...]Jak do tej pory bardzo słabe spotkanie.
Wiesz co? Cieszy mnie to bardzo :prochno:

Bo trochę bez powodu, trochę jako protest(i tak prawie wszystko ustawiają :D ), pewnie też przez zapuszczenie się w kawę i coś tam jeszcze połączone z winylem od Neil Younga... siedzę i się chilluje mając wyrąbane na mecz :D

Jak już ktoś wygrać musi, to niech będą to Szwajcarzy, bo Lichy.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 19:06

Antek666 pisze:
zbysioJuve pisze:Jak narazie chyba najsłabszy mecz fazy 1/8 finału.Oba zespoły nie potrafią stworzyć sobie jakiejś dogodnej sytuacji podbramkowej.[...]Jak do tej pory bardzo słabe spotkanie.
Wiesz co? Cieszy mnie to bardzo :prochno:

Bo trochę bez powodu, trochę jako protest(i tak prawie wszystko ustawiają :D ), pewnie też przez zapuszczenie się w kawę i coś tam jeszcze połączone z winylem od Neil Younga... siedzę i się chilluje mając wyrąbane na mecz :D

Jak już ktoś wygrać musi, to niech będą to Szwajcarzy, bo Lichy.
A mnie nie za bardzo bo chciałbym obejrzeć jakieś ciekawsze spotkanie, a nie jakąś tam kopaninę bez ładu i składu.

Z tym ustawianiem to też nigdy nic nie wiadomo, tez jestem raczej zwolennikiem spiskowej teorii dziejów(dziwi np., że już w 5 spotkaniu z kolei jest 0-0 do przerwy)

Nie kibicuje Argentynie, ale akurat w tym spotkaniu jestem za nimi, do przerwy zawiedli mnie.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 19:08

Kibicuje Argentynie od kiedy tylko pamiętam mistrzostwa świata (w 94 bylem troche za maly zeby pamietac, ale w 98 juz jak najbardziej) i nigdy mnie tak nie wkurzala swoja gra jak dzisiaj.
Zafascynowani dzisiejszymi szachami i kopanina po czolach moga byc tylko Szwajcarzy, Argentynczycy, rodziny pilkarzy i trenerow a takze masochisci.
Czuje sie zazenowany poziomem reprezentowanym przez 1 i 2.
Szkoda ze obydwie druzyny nie moga odpasc :prochno:
Tak wlasnie wyglada roznica miedzy atrakcyjnym 0:0 (Niemcy-Algieria) a bezladna kopanina :doh:

PS: Gdy sympatyczny napadzior Szwajcarii wyszedl sam na sam, a Romero nie pokwapil sie by wyjsc do pilki jak wczoraj Neuer, stwierdzilem, ze 0:1 bedzie jak w banku. Niestety, Drmić nie raczyl nawet postarac sie o strzelenie bramki. Nie wiem co widzi w nim Arsenal ze go chce sprowadzac. :roll:

Mimo, ze jestem koneserem futbolu, i ogladalem nawet takie "hity" jak Ekwador i Honduras, czy Iran-Nigeria, tym meczem chyba strace cierpliwosc i odpale sobie zamiast 2 polowy grupowe ujeżdżanie Loli,czy jakis inny fajny film obyczajowy.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 19:30

Beznadziejny mecz dwóch beznadziejnych drużyn. 0 stylu, 0 pomysłu, 0 ustawienia, 0 zacięcia i zęba. Życzę zwycięzcy jak najszybszego odpadnięcia, ktokolwiek by to nie był. Szkoda, że odpadają takie drużyny jak Chile, Meksyk czy Algieria, a dalej gra coś takiego...

A ten Drmić to jakaś totalna parodia piłkarza :)


Obrazek
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 19:40

Greger pisze: Szkoda, że odpadają takie drużyny jak Chile, Meksyk czy Algieria, a dalej gra coś takiego...
:ok:

Szwajcarię rozumiem, to wysoko notowana w rankingu FIFA, jednak w sumie średnia reprezentacja, ale Argentyna z tyloma gwiazdami? Widać że grają bez trenera, podejrzewam że bez Messiego graliby lepiej.
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2014, 19:45 przez Myzarel, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 19:42

Jesli najlepszy na boisku w ofensywie jest Twoj lewy obronca, ktory w klubie normalnie gra na środku, to znaczy, ze Twoj atak jest tragiczny. Di Maria kolejny po Lavezzim nadaje sie do zejscia. Myslalem ze jak Aguero odpadl, to bedzie wzmocnienie Argentyny. O jakze ja sie mylilem. :roll:
Karakan tez sobie nie radzi. :doh:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 19:43

Pierwszy mecz Argentyny jaki oglądam na tych mistrzostwach, i nie wiem już czy ta Argentyna jest naprawdę taka słaba, czy specjalnie grają na 0-0.
Nie dziwię się już, że ta Argentyna nie ugrała nic na mundialu już od 24 lat.


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 19:51

Aż żal patrzeć. Normalnie cieszę się z dogrywek, ale dzisiaj to niestety męka. Inler, Behrami, Rodriguez - śmiać się chce ich obserwując. Tak grają łebki na treningach trampkarzy. Argentyna nie lepsza, a wisienką na torcie była interwencja Romero na raty po strzale tego śmiesznego krasnoludka :)


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 19:55

Greger pisze:Aż żal patrzeć. Normalnie cieszę się z dogrywek, ale dzisiaj to niestety męka. Inler, Behrami, Rodriguez - śmiać się chce ich obserwując. Tak grają łebki na treningach trampkarzy. Argentyna nie lepsza, a wisienką na torcie była interwencja Romero na raty po strzale tego śmiesznego krasnoludka :)
Messi strzelał na wlasna bramke? :shock:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 19:59

Dobry Mudżyn pisze:
Greger pisze:Aż żal patrzeć. Normalnie cieszę się z dogrywek, ale dzisiaj to niestety męka. Inler, Behrami, Rodriguez - śmiać się chce ich obserwując. Tak grają łebki na treningach trampkarzy. Argentyna nie lepsza, a wisienką na torcie była interwencja Romero na raty po strzale tego śmiesznego krasnoludka :)
Messi strzelał na wlasna bramke? :shock:
Myślałem o Shaqirim :)


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 20:11

Szwajcaria nie wykorzystuje w pierwszej dogrywka sytuacja.
Zamiast wykorzystac zle ustawienie pilkarze Argentyne i rozciagnac gry z lewej do prawy, to Mustafi i Shaqiri bawia sie pilka.


Zablokowany