MŚ 14' /1/8 finału NIEMCY 0-0 (dog.2-1) Algeria [30.06.2014]

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 23:51

Obrazek Obrazek Obrazek

1/8 finału Mistrzostw Świata 2014

Droga Niemiec do 1/8 finału :
- vs Portugalia 4-0
- vs Ghana 2-2
- vs USA 1-0

Droga Algerii do 1/8 finału :
- vs Belgia 1-2
- vs Korea Płd 4-2
- vs Rosja 1-1

Dziwe te mistrzostwa, kolejna europejska drużyna odpada w grupie. W sumie się cieszę bo Ruskich nie lubie :D Mecz Niemcy - Algeria może mieć tytlko jeden rezultat.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 23:55

Znowu włoska myśl szkoleniowa była "górą" nad resztą i zapewniła awans...Algierii :lol:
Capello inkasował chyba za mało pieniędzy, aby móc coś z Rosjanami osiągnąć...


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 00:23

Niemcy 2 ostatnie mecze bardzo nieprzekonujaco, mam nadzieje, ze Algieria ich zbeszta, i zemsci sie za lata 80 kiedy Niemcy po ustawce z Austria wykopali najlepiej grajaca w dziejach ALG w grupie.
Licze na Slimaniego, ktory moim zdaniem byl najlepiej grajacym z ofensywnych zawodnikow w tej grupie. Niedaleko za nim byli Feghouli a takze Origi z Belgii, lecz jednak sympatyczny łysol najbardziej wryl mi sie w pamiec :-D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 00:25

Podobno ruskiemu bramkarzowi świecili laserami po oczach tuż przed bramką dla Algierii.


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 00:38

JuventusPerSempre pisze:Podobno ruskiemu bramkarzowi świecili laserami po oczach tuż przed bramką dla Algierii.
Świecili i to dość konkretnie zakichane ciapate arabusy...
Algierczyki są słabe, nie sądzę żeby Niemcy mieli z nimi większy problem, a zachwyty nad tym zespołem traktuję w kategorii żartu. Awans dał im kolejny babol Akinfiejewa (czy jak to się tam pisze) takiej klasy bramkarz na taki błąd nie powinien był sobie pozwolić. Gdyby nie jego kolejny żenujący występ to podejrzewam że Ruscy by ten wynik utrzymali. Chociaż typowa taktyka Capello i ruskich raczej słabo wyglądała. Niemcy po Algierczykach się przejadą jak walec, bo w obronie słabi są niemiłosiernie, to że Ruscy dzisiaj bramki nie strzelili zawdzięczają swojej beznadziejnej grze z przodu, oni byli maksymalnie obsrani po stracie bramki, grali niedokładnie, bez jakiegokolwiek pomysłu, słowem beznadziejnie. Niemiaszki litości dla ciapatków mieć raczej nie będą


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 03:32

Dla pilkarze z Algierii mistrzostwa sie juz skonczele i to z duzym sukcesem.
Znajac mentalnosc Afrykanskich druzyn watpie ze Les Fenecs zagraja z Niemcami w pelni skoncentrowani.
Mysle ze Niemcy wygraja wysoko i Muller bedzie mial okazje zeby zdobyc 10 gola na MS.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 22:20

Ależ mi imponują Algierczycy :shock:
Trochę zimnej głowy i mogliby już zdobyć dwie bramki w tym meczu.


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 22:21

Dokładnie, świetnie grają Algierczycy, ciekaw jestem czy szybko wymiękną, mam nadzieję, że coś strzelą.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 22:23

Co ta Algieria robi na początku meczu z Niemcami :shock: , niewiarygodne!

Znowu nieuznany gol ze spalonego, jednak tym razem wyraźniejszy niż ten z meczu Francji z Nigerią.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 22:25

Tzn. wszyscy wiemy jak to sie skonczy prawda, ale to jak sie meczą druzyny z Europy w fazie pucharowej to zadziwiajace.
Czyzby byli fizycznie wyjechani to tych trzech meczach?


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 22:30

:bravo: Dla pilkarze z Algierii za odwage i brak kompleksow przeciwno faworyzowanych Niemcow.
Ciekawie czy zobacze kiedysz tak grajac Bailo czerwonych przeciwko zachodnich sasiadow!


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 22:47

Robaku pisze:Tzn. wszyscy wiemy jak to sie skonczy prawda, ale to jak sie meczą druzyny z Europy w fazie pucharowej to zadziwiajace.
Czyzby byli fizycznie wyjechani to tych trzech meczach?
Ja wysnułem w wątku o meczu Francji teorię przeciwną, biorąc pod uwagę że Europejczycy wrzucają piąty bieg w końcówce, tak pewnie będzie i w tym przypadku. Aczkolwiek przyznaję że teoria ta ma swoje braki, nie tłumaczy na przykład dlaczego Niemcy nie mogą załadować Algierczykom trzech goli do przerwy, skoro pozwala im na to jakość czysto piłkarska, zamiast czekać aż rywal się wypompuje.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 22:50

zahor pisze:
Robaku pisze:Tzn. wszyscy wiemy jak to sie skonczy prawda, ale to jak sie meczą druzyny z Europy w fazie pucharowej to zadziwiajace.
Czyzby byli fizycznie wyjechani to tych trzech meczach?
Ja wysnułem w wątku o meczu Francji teorię przeciwną, biorąc pod uwagę że Europejczycy wrzucają piąty bieg w końcówce, tak pewnie będzie i w tym przypadku. Aczkolwiek przyznaję że teoria ta ma swoje braki, nie tłumaczy na przykład dlaczego Niemcy nie mogą załadować Algierczykom trzech goli do przerwy, skoro pozwala im na to jakość czysto piłkarska, zamiast czekać aż rywal się wypompuje.
Jak tak czytam to co Ty piszesz.. Ty filozofie skończyłeś ?

PS: Kibicuje Algierii z całego serca od początku MŚ i miło się na nich patrzy, boje sie że sił im może nie starczyć.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 22:51

Tak jak w pierwszym dziszajszego spotkanie, Niemcy zdominuja rywale w drugiej polowie i strzela conajmniej jednego gola.
Pytanie ile czas beda dalej wysoko grac pilkarze z Algierii i czy uda im sie w tym czasie pokonac Neunera.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2014, 22:54 przez juvemaroko, łącznie zmieniany 1 raz.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 22:52

Ja chyba nigdy nie zrozumie idei przesunięcia Lahma na środek pomocy. :think:
Tu nie chodzi o to, że gra źle. Wręcz przeciwnie - wywiązuje się ze swojej roli bardzo dobrze(dziś mu nie idzie), ale wygląda to tak, jakby stracili prawdopodobnie najlepszego prawego obrońcę świata, a zyskali co najwyżej dobrego pomocnika. Czyli na takim manewrze osłabiają w teorii dwie pozycje... :whistle:
Jakbyśmy zrobili z Vidala cofniętego napastnika. Niby nadal strzelałby bramki i prawdopodobnie wciąż byłby bardzo dobrym napastnikiem, ale pozbawilibyśmy go jego najmocniejszych atutów.
A co do meczu, to Niemcy wygrają - sprawdzone info. :ok:
Byłbym w stanie uwierzyć, że Argentyna, a nawet Francja czy Brazylia mogłyby dać ciała w tym meczu i najzwyczajniej w świecie odpaść, ale nie Niemcy. Oni byli, są i zawsze będą konsekwentni. Nie przypominam sobie, żeby Nasi sąsiedzi zaliczyli w ostatnich latach jakąś wielką wpadkę w meczu o stawkę.


Obrazek
Zablokowany