MŚ 14' /1/8 finału NIEMCY 0-0 (dog.2-1) Algeria [30.06.2014]

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 00:33

:bravo: dla pilkarze z Algierii latwo sie nie poddali ale to jednak Niemcy graja dalej.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 00:35

Ech tylko narobili nadziei.. No nic, to teraz trzeba liczyć na Francję :)
pablo1503 pisze:Z każdym kolejnym meczem utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma żadnej drużyny na tych mistrzostwach, z którymi moglibyśmy wygrać.
Dokładnie, przepaść jaka dzieli nas od najsłabszych zespołów na tym mundialu jest ogromna :roll:
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2014, 00:36 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 00:35

Algieria sercem do gry potrafiłaby obdzielić niejedno pokolenie reprezentantów Polski.

Szkoda naprawdę ich szkoda. Ale germański najeźdźca niestety górą. Antek się cieszy, więc drżyjcie nieletni kibice interu...


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 00:39

Wazna statystyka Niemcy po 3 spotkaniach nigdy nie pokonali Algieria w regulaminowym czasie. :)


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 00:39

Kamex22 pisze:Algieria sercem do gry potrafiłaby obdzielić niejedno pokolenie reprezentantów Polski.

Szkoda naprawdę ich szkoda. Ale germański najeźdźca niestety górą. Antek się cieszy, więc drżyjcie nieletni kibice interu...
Widać we wszystkich drużynach spoza EU braki kondycyjne w koncówce. Przecież to co szarpał Muller to jakaś masakra.
Niemcy bezlitośni, ale też kawał futbolu pokazali, natomiast Algieria... szacun! Chciałbym dożyć chwili, w której nasza reprezentacja będzie tak oddawać serce na boisku...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 00:41

Jak to ten Lineker mówił....?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 00:50

Wielkie brawa dla Algierii. Reprezentanci Polski na przyszłych zgrupowaniach przed meczem z Niemcami w eliminacjach do Euro powinni obejrzeć ten mecz 10 razy i uczyć się tego zaangażowania, walki i wiary od algierczyków.

Bramkarz Algierii gra obecnie w CSKA Sofia, po dzisiejszym występie do bułgarów pewnie wpłynie sporo ofert.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 00:57

Dobry Mudżyn pisze:Jesli dojdzie do dogrywki, to jasne, szanujacy pilke Niemcy, grajacy bardziej na stojaco, niz na biegajaco, wypunktuja Algierie, ale na 90 minut Alg POWINNA miec jeszcze sily.
No coz, moje slowa okazaly sie znow prorocze (niestety), lecz brawa dla Algierii za walke :bravo:

W tym cwiercfinale w sumie nie kibicuje nikomu, bo po tej stronie drabinki zostala mi tylko sympatyczna Kolumbia. Pogbuś to za malo zeby polubic Francuzow, podobnie jak Podolski Niemcow. Brazylii szczerze nie trawię.

Nie wiem jak Ochoa uchowal sie w Ajaccio, podobnie jak M'Bolhi w Levskim :o

O ile Ochoa byl znana gwiazda FMow, PESów czy gier z serii FIFA, o tyle M'Bolhi juz ktorys mecz na tych mś broni fenomenalnie. Paradoksem tych mistrzostw jest to, ze mimo ze pada na nich duzo bramek, to wielu bramkarzy pokazuje swoj ogromny kunszt.

M'Bolhi, Ochoa, Ospina, Bravo, Keylor Navas sa/byli po prostu swietni :bravo:
Po pietach depta im takze dziadzia Julio Cesar i mimo wszystko Neuer.

Jeszcze slowo o Ghoulamie. Kojarzylem chlopaka z St. Etienne i zaluje ze nie zawital do nas. Lewoskrzydlowy wahadlowy jak znalazl ! Napoli zrobilo super interes. Wydolnosciowo taki Lichsteiner tylko o b. dobrym dosrodkowaniu i wiekszej sile fizycznej. :bravo:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 01:52

Ależ fajnie się patrzy, kiedy Mesut i Sami "śpiewają" "swój" hymn. :rotfl:
Mam nadzieję, że Erefeńczycy wykopią "europejską" reprezentację Afryki :wink:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 02:00

JuventusPerSempre pisze:Ależ fajnie się patrzy, kiedy Mesut i Sami "śpiewają" "swój" hymn. :rotfl:
Mam nadzieję, że Erefeńczycy wykopią "europejską" reprezentację Afryki :wink:
nie bardzo kumam te przygryzki bo tak jest w wielu reprach na tym mundialu. Zwłaszcza w duzych i bogatych panstwach.
Niemcy, Francja, USA.
Poza tym i Mesut i Ozil urodzili sie w Niemczech.
Za kilka lat nie bedzie sie mozna zdziwić jesli np. W Legii Wychowankami będą osoby o wschodnich rysach twarzy. Wietnamczycy czy osoby z innych wschodnich krajów mieszkają tutaj od poczatku lat 90 i ich dzieci rodzily sie juz w polsce.


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 02:11

To, że urodzili się w Niemczech i mają niemieckie obywatelstwo, nie czyni z nich Niemców, co zresztą sami potwierdzają swoją postawą podczas hymnu.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 08:20

Robaku pisze:Poza tym i Mesut i Ozil urodzili sie w Niemczech.
Piękny czeski błąd :prochno:

Po raz kolejny napiszę - to, co Neuer gra na przedpolu, to jest jakiś kosmos. Moim zdaniem Man of the Match; kilka razy ratował tyłek swoim obrońcom; może nie tak efektownie jak jego vis'a'vis, ale efektywność jego wyjść na poziomie nieosiągalnym m.in. dla Buffona, który też przecież jest świetnym bramkarzem.

Z innej beczki (ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę): Schweinsteiger leży na boisku przy linii. Niemcy prowadzą 1:0. Bastian nie leży i nie czeka, aż na boisko wejdą lekarze, na czym zyskałby dobrych kilka minut, a najzwyczajniej w świecie przemieścił się poza boisko, żeby tam udzielili mu pomocy. Niby nic, ale w obliczu wszechobecnej symulacji, gry na czas i innego pajacowania - zachowania godne pochwały :bravo:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 11:13

wojczech7 pisze:
Robaku pisze:Poza tym i Mesut i Ozil urodzili sie w Niemczech.
Piękny czeski błąd :prochno:
:smile: Są jeszcze przecież Sami i Khedira oraz Jerome i Boateng :wink: Też nigdy nie śpiewają, choć pierwszy urodzony w Stuttgarcie a drugi jest Berlińczykiem, zresztą tak jak jego brat grający dla Ghany i śpiewający ghański hymn.

Fajnie w sumie, że to poruszacie, mi się to też nie podoba, gdy widzę nie śpiewające mało-niemieckie twarze. Samym Niemcom też się to nie za bardzo podoba, ale cóż. W sumie i tak ich kadra wygląda lepiej i bardziej niemiecko niż jeszcze kilka lat temu.
wojczech7 pisze:Po raz kolejny napiszę - to, co Neuer gra na przedpolu, to jest jakiś kosmos. Moim zdaniem Man of the Match; kilka razy ratował tyłek swoim obrońcom; może nie tak efektownie jak jego vis'a'vis, ale efektywność jego wyjść na poziomie nieosiągalnym m.in. dla Buffona, który też przecież jest świetnym bramkarzem.

Z innej beczki (ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę): Schweinsteiger leży na boisku przy linii. Niemcy prowadzą 1:0. Bastian nie leży i nie czeka, aż na boisko wejdą lekarze, na czym zyskałby dobrych kilka minut, a najzwyczajniej w świecie przemieścił się poza boisko, żeby tam udzielili mu pomocy. Niby nic, ale w obliczu wszechobecnej symulacji, gry na czas i innego pajacowania - zachowania godne pochwały :bravo:
Buffon powoli się kończy, a Casillas już się skończył. Na piedestale i w roli najlepszego golkipera świata zastąpi/ł ich właśnie Neuer. Najpoważniejszy kandydat do tego miana, moim zdaniem. Gdyby Niemcy mieli w bramce wczoraj kogoś innego niż ten bramkarz grający stopera to rzeczywiście, bardzo możliwe że stracili by gola już w pierwszej połowie, najpóźniej w drugiej, regulaminowego czasu gry oczywiście.

Co do zachowania Schweinego, słusznie zauważasz, że było to dobre i godne podziwu zachowanie. Ale nawet i takie fakty nie zmienią podejścia niektórych znafcuf wiedzących lepiej i widzących winę Muellera podczas ataku portugalskiego zwierzaka w pierwszym meczu :roll:
JuventusPerSempre pisze:To, że urodzili się w Niemczech i mają niemieckie obywatelstwo, nie czyni z nich Niemców, co zresztą sami potwierdzają swoją postawą podczas hymnu.
Miałem się z Tobą spierać, ale nie będę bo nie mam linii obrony :( Tym samym poniekąd przyznaję Ci rację, kurde.

W ogóle powiedz, czym naprawdę zaskoczyłeś pisząc to już w innym temacie, czemu będziesz kibicował Niemcom a nie Francuzom którzy przecież mają jednego Juventiniego? :think:
Kamex22 pisze:Szkoda naprawdę ich szkoda. Ale germański najeźdźca niestety górą. Antek się cieszy, więc drżyjcie nieletni kibice interu...
Nudy, panie nudy. Tekst o małym interiście wiecznie żywy, pomyśleć że to forum Juventusu a nie interu.

Nie mógłbym wczoraj przetrawić wygranej Algierii, NIE dla muslimów, arabów.
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2014, 11:22 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 11:14

wojczech7 pisze:Z innej beczki (ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę): Schweinsteiger leży na boisku przy linii. Niemcy prowadzą 1:0. Bastian nie leży i nie czeka, aż na boisko wejdą lekarze, na czym zyskałby dobrych kilka minut, a najzwyczajniej w świecie przemieścił się poza boisko, żeby tam udzielili mu pomocy. Niby nic, ale w obliczu wszechobecnej symulacji, gry na czas i innego pajacowania - zachowania godne pochwały :bravo:
Egzaktly. Też zwróciłem na to uwagę. Swoją drogą, jestem ciekaw, czemu żaden z gwiazdorów nie wprowadzi mody na męskość a nie symulowanie. Mnie osobiście cholera bierze jak widzę takiego wytatuowanego brodacza, który zwija się po każdym dotknięciu i dziwię się, że mu nie wstyd.

Co do meczu, to mimo sympatii do Niemców, kibicowałem biblijnemu Dawidowi. Fajnie wyprowadzali kontry, ale ryzykant Neuer czuwał. Mimo wszystko myślę, że Frankreich odeślą ich do domu.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 11:33

Hołek pisze:Co do meczu, to mimo sympatii do Niemców,[...]Mimo wszystko myślę, że Frankreich odeślą ich do domu.
Uważaj, bo zaraz zaczną Cię nazywać Niemcem :wink:

co do meczu Francuzów z Niemcami to dla mnie szanse są naprawdę 50/50. Niemcy mają ten problem, że na 4 mecze zagrali jeden bardzo dobrze, ten pierwszy. No i jak dotąd to byłoby na tyle. Wczoraj mieli dobre okazje a szwankowała skuteczność, nawet u niesamowitego Muellera.
jarmel pisze:Ech tylko narobili nadziei.. No nic, to teraz trzeba liczyć na Francję :)
Tak dziś zastanawiając się nad Twoją niechęcią do Niemców zaciekawiło mnie ile poniemieckich miejsc w Poznaniu lubisz, albo czy sam nie mieszkasz w kamienicy którą ci znienawidzeni wybudowali :wink: Nie odpowiadaj, bo nie ma sensu tego zaczynać :P

Jeszcze coś. We wczorajszym meczu w podstawowym składzie Niemców zagrało aż 7 graczy Bayernu. Rekord bawarskiego klubu jak i rekord świata. W tym miejscu pragnę przekazać serdeczne pozdrowienia i życzenia powrotu do rzeczywistości dla jednego obecnego tu kibica BVB, który kilka miesięcy temu spierał się i kłócił, gdy pisałem oczywisty fakt, że najlepsi gracze niemieccy grają w Monachium.


Zablokowany