MŚ 14' // 1/8 finału KOLUMBIA 2-0 Urugwaj [28.06.2014]

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:07

eee tam Rodrigez ten Cuadrado to jest pilkarz :) ach gdyby tak sie dogadac z DellaValle...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:29

Robaku pisze:eee tam Rodrigez ten Cuadrado to jest pilkarz :) ach gdyby tak sie dogadac z DellaValle...
Cena Cuadrado po tych meczach na mistrzostwach oscyluje zapewne kolo 40mln. Nie wierzę że Viola go puści za mniej.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:36

Akurat patrzyłem na forum, a nie na TV i nie zauważyłem, ale czy Lugano nie dostał przypadkiem kartki, siedząc na ławce? :prochno:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:36

JuventusPerSempre pisze:Akurat patrzyłem na forum, a nie na TV i nie zauważyłem, ale czy Lugano nie dostał przypadkiem kartki, siedząc na ławce? :prochno:
Dostał. Co w tym dziwnego?


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:40

Wojtek pisze:
JuventusPerSempre pisze:Akurat patrzyłem na forum, a nie na TV i nie zauważyłem, ale czy Lugano nie dostał przypadkiem kartki, siedząc na ławce? :prochno:
Dostał. Co w tym dziwnego?
Nie chodzi mi, że to dziwne, czy nie, mnie to w ogóle nie dziwi, chciałem się tylko upewnić, bo nie wiem, czy dobrze widziałem :wink:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:42

fazzi pisze:
Robaku pisze:eee tam Rodrigez ten Cuadrado to jest pilkarz :) ach gdyby tak sie dogadac z DellaValle...
Cena Cuadrado po tych meczach na mistrzostwach oscyluje zapewne kolo 40mln. Nie wierzę że Viola go puści za mniej.
Szpaku właśnie poinformował, że opuszcza Fiorentinę i przechodzi albo do Juve albo do Barcelony :smile: On na pewno się nie myli także mamy szanse!


#AllegriOut
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:55

kuuuurde a pamiętam jak nasze Juve gralo z Lecce i tak mi sie podobał ten Cuardado i chciałem go do Juve, a w nasi skauci go nie zauwarzyli :((( a teraz jego cena jest nieosiągalna dla naszego budżetu !! marzenie skrzydła Sanchez-Cuardado


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:56

:bravo: :bravo: dla Los Cafeteros i ich historiczne wynik.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:56

jarmel pisze:
fazzi pisze:
Robaku pisze:eee tam Rodrigez ten Cuadrado to jest pilkarz :) ach gdyby tak sie dogadac z DellaValle...
Cena Cuadrado po tych meczach na mistrzostwach oscyluje zapewne kolo 40mln. Nie wierzę że Viola go puści za mniej.
Szpaku właśnie poinformował, że opuszcza Fiorentinę i przechodzi albo do Juve albo do Barcelony :smile: On na pewno się nie myli także mamy szanse!
Taa, Szpaku jest tak doinformowany że Ramosa który jest już zawodnikiem BVB widzi nadal w Hercie.

James jest kozak. Cuadrado czasami moglby włączyc głowe,ale i tak Viola sie obłowi.

W takiej formie stawiam na Kolumbie z Brazylia.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 23:58

Kurde, dobra ta Kolumbia. :whistle:
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby odesłali Brazylijczyków do 'domu'.
Ciekawią mnie tylko dlaczego Martinez nie jest pierwszym napastnikiem, a Guarin siedzi na ławie. :think:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 00:04

Taka Kolumbia jak dziś powinna poradzić sobie z Brazylią, na co bardzo liczę.

Nie obraziłbym się jakby wygrali całe mistrzostwa ;)


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 00:10

Jak dobrze, że ta zbieranina chamów (Gaston Ramirez), prostaków (Cavani) i gryzoni (Suarez) nareszcie opuszcza mundial. Teraz mogą lecieć do Montevideo i płakać na FIFĘ i cały świat, że odebrał im szansę. Tylko pytanie szansę na co ?

Jednak do rzeczy. Kolumbia :bravo: niesamowicie poukładana, ambitna, ciekawa drużyna. Coach wykonał wspaniałą robotę dla tej reprezentacji. Kibicuje im od pierwszego meczu i mam nadzieję że zajdą daleko. Grają najciekawszy futbol z drużyn południowoamerykańskich. James Rodriguez - mój Boże jakie to byłoby marzenie na skrzydle w Juve. Cuadrado również nie gorszy tylko czasami jeździec bez głowy. Ich ceny podskoczyły niewiarygodnie, podobnie jak Alexisa Sancheza więc raczej nie liczyłbym na żadnego skrzydłowego z tych, których obserwujemy. Zresztą cała drużyna Kolumbii będzie pod lupą skautów teraz.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 00:18

Naprawdę fajnie się ogląda reprezentację Kolumbii. Wszyscy zaangażowani w grę, nikt nie odstawia nogi. Każda formacja spójna i każdy wie doskonale co ma robić. Można oglądać do znudzenia akcje, po których padły gole dla Kolumbii w tym meczu. Urugwaj się chyba skończył i musi tam nastąpić wymiana pokoleniowa. Niech płaczą, że cały świat się pomylił. Nie musiał Suarez kąsać Kielonka. I jakoś nie widziałem, aby on prowokował Uruwgajczyka do tego. 4 lata temu to Urugwaj był taką Kolumbią, teraz to się zmieniło znowu.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 07:24

Mecz oglądałem tylko do stanu 2-0 i to był pierwszy mecz Kolumbii jaki widziałem na tych mistrzostwach.Naprawdę ich gra może pozytywnie zaskakiwać, a w szczególności gra tego Cuadrado i Rodrigueza, poprostu polce lizać.Pierwsza bramka tego drugiego to też można powiedzieć, że była cud malina przy, której Muslera nie miał najmniejszych szans.Niemniej jednak nie cieszę się aż tak z dobrej gry Kolumbii(choć mogli by to jeszcze utrzymać na mecz z Brazylią w ćwierćfinale), a z tego, że Urugwaj :-D :bravo: został odesłany do domu.Gra tej reprezentacji to jeden wielki cyrk na tych mistrzostwach.Z Kostaryką wiadomo jak było,z Anglią dominowali tylko na początku 2 połowy,z Italią też tylko defensywa i defensywa.Z Kolumbią też myśleli,że to doprowadzi ich awansu i dopiero po stracie gola ruszyli te swoje tyłki z pod własnego pola karnego, choć i tak na niewiele ich było stać.Odpadnięcie Urusów też jest dobre dla widowiska bo mi się wydaje, że mecz Brazylia - Kolumbia będzie o wiele ciekawszy niż gdyby Urugwaj awansował.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 09:34

Znakomici są Ci Kolumbijczycy. Sam nie wiem, co lepsze - strzał Rodrigueza na 1:0 czy ten niesamowicie koronkowy wjazd z piłką do bramki na 2:0. Coś tam Ramirez próbował w Urugwaju, ale Kolumbia gra bardzo szybko i kolektywnie. Aż ciekawi mnie, jak Cuadrado, Rodriguez i spółka poradzą sobie dalej.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany