MŚ 14' // 1/8 finału KOLUMBIA 2-0 Urugwaj [28.06.2014]

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 10:46

Kolumbia gra w tej chwili najładniejszą piłkę na tych MŚ, James zdecydowanie jest najlepszym graczem tego turnieju.
Mam nadzieję,że dojdą do finału i spotkają się tam z Meksykiem:)


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 11:02

zbysioJuve pisze:Gra tej reprezentacji to jeden wielki cyrk na tych mistrzostwach.Z Kostaryką wiadomo jak było,z Anglią dominowali tylko na początku 2 połowy,z Italią też tylko defensywa i defensywa.
Urugwaj z Italią tylko defensywa i defensywa? A nie było przypadkiem na odwrót aż do 80 minuty meczu?


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 11:26

Dtmiu pisze:
zbysioJuve pisze:Gra tej reprezentacji to jeden wielki cyrk na tych mistrzostwach.Z Kostaryką wiadomo jak było,z Anglią dominowali tylko na początku 2 połowy,z Italią też tylko defensywa i defensywa.
Urugwaj z Italią tylko defensywa i defensywa? A nie było przypadkiem na odwrót aż do 80 minuty meczu?
Prawda jest taka, że w pierwszej połowie to Włosi prowadzili grę i mieli więcej sytuacji na gole (że atak grał marnie to inna rzecz), a Urugwaj ograniczy się do 1-2 kontr, mimo, że to Włochów urządzał remis a Urusi potrzebowali 3 pkt.
Nie mówię, że jakoś strasznie forsowane było tempo, ale bez przesady, do czerwonej kartki mecz był pod kontrolą. A że Iwański z Żewłakowem pieprzyli 3 po 3, to już inna rzecz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 11:29

Taktyczne granie ,na 0' Włochów z Urugwajem pozbawiło nas fajnego meczu. Wczoraj Urugwaj nawet nie miał czym postraszyć objawienia tego Mundialu Kolumbii. Naprawdę spodziewałem się po nich wiele, wiele więcej. Natomiast jestem pod ogromnym wrażeniem gry Kolumbijczyków.
Bramka James'a? Majstersztyk! Jest na ,moim' podium tylko nie wiem, który stopień obok Robina i Cahilla. :wink:


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 11:45

Cuardado i James moga byc gwiazdami tego mundialu. Licze na nich, zwlaszcza w meczu z Brazylia. Moze sympatyczni cafeteros zdobeda nawet medal ?


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 12:17

Dtmiu pisze:
zbysioJuve pisze:Gra tej reprezentacji to jeden wielki cyrk na tych mistrzostwach.Z Kostaryką wiadomo jak było,z Anglią dominowali tylko na początku 2 połowy,z Italią też tylko defensywa i defensywa.
Urugwaj z Italią tylko defensywa i defensywa? A nie było przypadkiem na odwrót aż do 80 minuty meczu?
Właśnie, Adaś już Ci dobrze to wytłumaczył.Jak dla mnie to jedni i drudzy wtedy zagrali beznadziejne spotkanie, choć Włochów można usprawiedliwiać, że trzymali się taktyki nakreślonej przez Prandellego.A ze strony Urugwaju to ja nie widziałem jakiejś nawet niewielkiej ofensywy a przecież wiadomo było, że remis ich nie urządzał.Przykład Meksyku może dawać niektórym do myślenia,który to też w ostatniej serii spotkań potrzebował remisu do awansu, a mimo to nie schował się za "podwójną gardą" i prowadził otwartą grę,zresztą zakończoną zwycięstwem.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 12:29

James Rodriguez jest kotem. Pamiętacie jak jeszcze przed transferem do Porto 'był u nas jedną nogą' ? Ponoć wszystko było dograne, ale w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się z niego zrezygnować. Był wtedy piłkarzem Banfield i mieliśmy go łyknąc za 5 baniek :smile:

Mam nadzieje, że Kolumbia wykopie z turnieju Brazylię. Dzisiaj trzymam kciuki za Meksyk.


Obrazek
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 13:08

Jak trzymam kciuki za Europe (poza niemcami) to chcailbym Kolumbie w 1/2... Super sie patrzy na ich gre a jeszcze ten wczorajszy gol.... Masakra.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 19:31

Dobry Mudżyn pisze:Cuardado i James moga byc gwiazdami tego mundialu. Licze na nich, zwlaszcza w meczu z Brazylia. Moze sympatyczni cafeteros zdobeda nawet medal ?
Śmiem twierdzić ze oni są gwiazdami tego mundialu.
Alex96 pisze:Jak trzymam kciuki za Europe (poza niemcami)
Co wy macie z tą nienawiścią piłkarską do Niemiec. Zasługują na ten tytuł jak żadna reprezentacja na tych MŚ. Sam chyba po odpadnięciu Włoch kibicuje Kolumbii i Francji. Szkoda że to ta sama drabinka. Ale jak tak patrzę to finał.. ze słabą Argentyną ? :roll:


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 20:06

Dobry Mudżyn pisze:Cuardado i James moga byc gwiazdami tego mundialu.
Dobre! :ok: To tak jakbyś po fazie grupowej napisał, że Hiszpania będzie jednym z większych rozczarowań, heheszki.
Alex96 pisze:Jak trzymam kciuki za Europe (poza niemcami) to chcailbym Kolumbie w 1/2... Super sie patrzy na ich gre a jeszcze ten wczorajszy gol.... Masakra.
Niemcami*

Kolumbia ma niesamowitą paczkę i brawa za pokazanie Urugwajowi ich miejsca w szeregu.Dobrze ich poukładał ten Argentyńczyk, co mnie śmieszy bo sama Argentyna już dawno nie miała dobrego szkoleniowca.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 20:34

Antek666 pisze:Kolumbia ma niesamowitą paczkę i brawa za pokazanie Urugwajowi ich miejsca w szeregu.Dobrze ich poukładał ten Argentyńczyk, co mnie śmieszy bo sama Argentyna już dawno nie miała dobrego szkoleniowca.
Miała właśnie jego na mundialu w Niemczech :whistle: Co nie zmienia faktu że ten obecny to jakiś dziwok podobny do Maradony. Pekerman Pekermanem, ale np Sampaoli to dla mnie odkrycie trenerskie. Może dlatego że dostał dobrze poukładany zespół po Bielsie :think: (nie zabieram oczywiście zasług dla Jorge)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 20:58

I właśnie w 2006 byli najbliżej półfinału od MŚ w Italii.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 21:58

Co do tego Jamesa :D

http://www.juvepoland.com/news.php?id=15450

Ciekawe komentarze poniżej :D


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 22:08

Giovinco niegorszy!

Coś czuję że te MŚ wygra ekipa o której nawet nikt nie pomyślał przed rozpoczęciem turnieju. Byłoby fajnie :)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 01:06

Myzarel pisze:Giovinco niegorszy!

Coś czuję że te MŚ wygra ekipa o której nawet nikt nie pomyślał przed rozpoczęciem turnieju. Byłoby fajnie :)
A nawet super, ale mysle, ze taka Grecja zdarza sie raz na milion. Prawdopodobnie jakas niezbyt typowana druzyna moze zdobyc medal - np. Holandia z mlodym skladem, raczje nie typowana do medali, a moze Belgia jako czarny kon lub Francja, ktora jechala by zmazac blamaz?

Ale raczej mistrzostwo zdobedzie NIESTETY Brazylia, Niemcy lub Argentyna, przy czym ta ostatnia NIESTETY ma najmniejsze szanse.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Zablokowany