MŚ 14' // MŚ 2014 w TVP - opinie, pochwały, żale, wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 18:52

ok. wylewam hejt... ogolnie powiedzmy sobie szczerze, iz nikt z komentatorów nie jest idealny. Ulatowski gada trzy po trzy, Zewlak z Iwanskim są stronniczym niczym Stanowski z weszlo i jego barcelona, Jasina... to w ogole takie emocje wywoluje, ze czuje sie niczym bym byl na zawodach w zbieraniu grzybów, ok szpaku robi bledy w nazwiskach, podnieca sie zbyt wczesnie itp. ale takie emocje jakie wywoluje w słuchaczu, te pozytywne te przy bramce to nikt inny nie umie stowrzyc, a tutaj tylko wylewa sie hejt.
Smiesza mnie te komentki na TT, onetach, gazetach i innych portalach, usadzić takiego jednego z drugim na stadionie, na meczu cwiercfinału i tylko sluchac co ... mowi.....


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 18:52

Kicek7 pisze:MARADONA! Szpaq znowu daje czadu w meczu Argentyny :D
"Co Ty z tym Maradoną dziś" epick :D
Robaku pisze:ok. wylewam hejt... ogolnie powiedzmy sobie szczerze, iz nikt z komentatorów nie jest idealny. Ulatowski gada trzy po trzy, Zewlak z Iwanskim są stronniczym niczym Stanowski z weszlo i jego barcelona, Jasina...
Mi za to bardzo podoba się komentarz w wykonaniu Kosowskiego.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 18:56

Kicek7 pisze:MARADONA! Szpaq znowu daje czadu w meczu Argentyny :D
Dobre :prochno: to było z tym Maradoną! Chyba nostalgia do dawnych czasów.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 19:03

Robaku pisze:ok. wylewam hejt... ogolnie powiedzmy sobie szczerze, iz nikt z komentatorów nie jest idealny. Ulatowski gada trzy po trzy, Zewlak z Iwanskim są stronniczym niczym Stanowski z weszlo i jego barcelona, Jasina... to w ogole takie emocje wywoluje, ze czuje sie niczym bym byl na zawodach w zbieraniu grzybów, ok szpaku robi bledy w nazwiskach, podnieca sie zbyt wczesnie itp. ale takie emocje jakie wywoluje w słuchaczu, te pozytywne te przy bramce to nikt inny nie umie stowrzyc, a tutaj tylko wylewa sie hejt.
Smiesza mnie te komentki na TT, onetach, gazetach i innych portalach, usadzić takiego jednego z drugim na stadionie, na meczu cwiercfinału i tylko sluchac co ... mowi.....

A masz nc+ albo możliwość obejrzenia chociaż jednego meczu ligi angielskiej? To jak usłyszysz Twarowskiego, Nahornego, Smokowskiego to wtedy poczujesz emocje a nie to co proponuje ten ignorant żyjący w czasach Górskiego.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 19:06

Maradona pozamiatał, temat do zamknięcia bo nic nie jest w stanie tego przebić a Miś w przyszłości już nie musi zakładać kolejnych ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 19:07

mam ale mnie to nie przekonuje, spoko Nahory i Twarowski, ale nie chodzi tutaj tylko owiedze,ale i o emocje. BO Lipinski ma wiedze nt. serie A, smokowski ma wiedze nt. ligue1, a emocje wywołują na mnie takie same jak naga chikukulinka Kaja Paschalska - czyli zadne. A jednak Szpaku poprzez ton i tember glosu powoduje w pewnych momentach gesią skórke a jak grają Polacy to i łzawienie z oczu...


to tak samo jak Zimoch, ktory moze glupote ze glupotą plesc w Polskim radiu, i niektorzy wysmiewaja jego porownania, ale to ze w kazdym z nas wywoluje lzy podniecenia i wzruszenia... to nie da sie wykluczyc.

Paulo to nie zawsze chodzi o wiedze, czasem chodzi o emocje.. tylko tyle iaz tyle. tyle, zebys emocjonowal sie meczem Nigerii z Iranem i szpak jak zaden inny to potrafi.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 19:28

wagner pisze:Mi za to bardzo podoba się komentarz w wykonaniu Kosowskiego.
Serio? Kosa robi multum błędów składniowych i gada najgorsze banały - taki Ulatowski z cięższym głosem.

Z tym Maradoną to specjalnie raczej... ;) Ale urocze całkiem.


Paweł 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2004
Posty: 108
Rejestracja: 20 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 19:52

Messi Messi Messi nie pomyle z Maradoną :rotfl:


Forza Juve!
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 22:44

Szpaku obudził się po 20 latach dzisiaj. W sumie jego wiedza tez na to wskazuje.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 22:49

Nie oglądałem meczu Argentyny i nie mam pojęcia o co chodzi z tym Maradoną. Ma ktoś link lub może krótko zrelacjonować o o co kaman?
Dzięx Negri.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2014, 22:56 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 22:52

annihilator1988 pisze:Nie oglądałem meczu Argentyny i nie mam pojęcia o co chodzi z tym Maradoną. Ma ktoś link lub może krótko zrelacjonować o o co kaman?
http://www.youtube.com/watch?v=DZjTCx0cfr0

Nie moge sluchac Iwanskiego. Gosc jest zalosny, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zbacza z tematu meczu, opowiada jakies glupoty o taktyce Reprezentacji Polski (:lol:). Ogolnie to dzis komentatorzy niszcza system - najpierw Szpak, teraz Iwanski. Dno i metr mulu.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 23:00

Negri pisze:
annihilator1988 pisze:Nie oglądałem meczu Argentyny i nie mam pojęcia o co chodzi z tym Maradoną. Ma ktoś link lub może krótko zrelacjonować o o co kaman?
http://www.youtube.com/watch?v=DZjTCx0cfr0
Zastanawia mnie tylko czy on to powiedział specjalnie, czy to już wczesne stadium Alzheimera?


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2014, 08:49

Oczywiście, że to nie było specjalnie. Nawet Mielcar się wkurzył.

Szpaku sam siebie wkręcił opowiadając o czasach Maradony i potem nie mógł się tego pozbyć :lol: tragedia
Maly pisze:Maradona pozamiatał, temat do zamknięcia bo nic nie jest w stanie tego przebić a Miś w przyszłości już nie musi zakładać kolejnych ;)
:ok:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2014, 09:08

Ciekaw jestem jaką to ciekawostką uraczą nas komentatorzy podczas kolejnych spotkań. O bananach wiem już wszystko :? TVP to chyba jedyna stacja, która oferuje podczas MŚ informacje na temat gospodarki i demografii. Warto płacić abonament


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lipca 2014, 10:03

pan Zambrotta pisze: gwiazda wieczoru był Antoni Piechniczek. Stary trenejro co chwila wracał do swojego światka z lat 80., kurzajewski i szczeplek lizali mu kolana pod stołem, całość dopełnił fornal, co się na mundial nie dostał, wiec swiruje eksperta w TV. (...) Dlatego takiemu Januszowi potrzebny bank informacji w postaci grona Jerzy Władysław Engel, szczeplek i pozostałe wariaty z domów starców.
Tak z drugiej strony kogo mają zapraszać jak nie byłych selekcjonerów :think: ? Kevina Aistona jak grają Anglicy i Paolo Cozzę jak grają Włosi (jak było kiedyś na Polsacie)?

Przy okazji,czemu Tomasz Wołek jest ekspertem od południowoamerykańskiej piłki (bez złośliwości, ciekawy jestem)? Był tam kiedyś, jakieś ma związki z Argentyną czy Brazylią, czy tak po prostu lubi i tyle?
annihilator1988 pisze:Ciekaw jestem jaką to ciekawostką uraczą nas komentatorzy podczas kolejnych spotkań. O bananach wiem już wszystko :? TVP to chyba jedyna stacja, która oferuje podczas MŚ informacje na temat gospodarki i demografii. Warto płacić abonament
Polecam biathlon (czy kolarstwo), podczas jednych MŚ od pana Jarońskiego i Wyrzykowskiego dowiedziałem się wszystkiego o jakimś austriackim księciu :) Taka praca, muszą o czymś pieprzyć przez 90 minut, grunt żeby o samym meczu nie zapomnieć.
@Negri - no mnie też już Iwański denerwuje, ale "obiecali" z Żewłakowem, ze to ich ostatni mecz na tym mundialu.
Robaku pisze:ok. wylewam hejt... ogolnie powiedzmy sobie szczerze, iz nikt z komentatorów nie jest idealny. Ulatowski gada trzy po trzy, Zewlak z Iwanskim są stronniczym niczym Stanowski z weszlo i jego barcelona, Jasina... to w ogole takie emocje wywoluje, ze czuje sie niczym bym byl na zawodach w zbieraniu grzybów, ok szpaku robi bledy w nazwiskach, podnieca sie zbyt wczesnie itp. ale takie emocje jakie wywoluje w słuchaczu, te pozytywne te przy bramce to nikt inny nie umie stowrzyc, a tutaj tylko wylewa sie hejt.
Smiesza mnie te komentki na TT, onetach, gazetach i innych portalach, usadzić takiego jednego z drugim na stadionie, na meczu cwiercfinału i tylko sluchac co ... mowi.....
:ok:
Aczkolwiek Szpaku już się niestety "starzeje". I mam wrażenie, ze TVP robi powoli miejsce dla Laskowskiego, który pewnie niedługo zastąpi pana Darka, może i słusznie.
Dla mnie jeszcze Jońca jest znośny, ale raczej te mniej ważne mecze dostaje i tak już pewnie będzie.


Zablokowany