MŚ 14' // MŚ 2014 w TVP - opinie, pochwały, żale, wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 19:08

Myślę że ta decyzja już dawno zapadła przed Mistrzostwami - Szpaku nikogo nie dopuści.


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2014, 14:47

Na stronie Przeglądu Sportowego pojawił się wywiad ze Szpakowskim i Mielcarskim, mówią między innymi o wpadkach z Maradoną i krytykują internetowych hejterów :prochno:

http://www.przegladsportowy.pl/dariusz- ... 12640.html


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 00:18

"Dla mnie Brazylia jest jak książka. Mnóstwo opisów i żadnych dialogów."

Żewłakow chyba w życiu książki nie czytał.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 00:24

Bobeknaklo pisze:"Dla mnie Brazylia jest jak książka. Mnóstwo opisów i żadnych dialogów."

Żewłakow chyba w życiu książki nie czytał.
Czytał, te najsłabsze lektury, a potem się zniechecil :prochno: #OfiaraPolskiegoSystemuEdukacji


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 01:05

trayor pisze:Na stronie Przeglądu Sportowego pojawił się wywiad ze Szpakowskim i Mielcarskim, mówią między innymi o wpadkach z Maradoną i krytykują internetowych hejterów :prochno:

http://www.przegladsportowy.pl/dariusz- ... 12640.html
Nieźle się po dupkach poklepali. Dariusz już raz się tłumaczył z tych wpadek, przed jakimś meczem Argentyny (właściwie już w trakcie relacji, bo przedstawiał piłkarzy), która jest dla niego szczególnie pechowa. Sypał teksty w stylu: "szanowni państwo, przecież to nie wymowa nazwisk jest najważniejsza. Maskerano, czy Marszczerano to żadna różnica, gdy na boisku trwa zaciekła walka". Sorry, jak dla mnie takie zachowanie i wywiady to jeszcze większy brak profesjonalizmu niż to samo mylenie nazwisk.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 08:27

trayor pisze:Na stronie Przeglądu Sportowego pojawił się wywiad ze Szpakowskim i Mielcarskim, mówią między innymi o wpadkach z Maradoną i krytykują internetowych hejterów :prochno:

http://www.przegladsportowy.pl/dariusz- ... 12640.html
Swoją drogą samo złe wymawianie nazwisk poszczególnych nazwisk, choć i tu też trzeba mieć umiar i nie przekręcać ich nie wiadomo jak nie jest może aż tak naganne, ale już w ogóle mylenie poszczególnych piłkarzy którzy są w danym momencie przy piłce jak i niektórych oczywistych faktów to chyba trochę przesada.

Zastanawia mnie tylko trochę czemu w telewizji nie zaistniał na długo pan Tomasz Zimoch. Ten to dopiero miał komentarz, wiem bo często dawniej słuchałem piłkarskiego studia S-13 w radiowej jedynce. On po prostu żył danym meczem. Pamiętam też, że komentował kilka meczy w TVP na mundialu w 1994 w USA w tym pamiętny mecz 1/8 finału pomiędzy Italią a Nigerią , kiedy to Roberto Baggio w ostatniej akcji meczu doprowadził do dogrywki. To niesamowite było słyszeć jego głos gdy Nigeryjczyk Rashidi Yekini znajdywał się w dogodnych sytuacjach podbramkowych w tym meczu a bodajże wtedy chyba Gianluca Pagliuca bronił strzały Nigeryjczyka. Chyba jeszcze komentował mecze Widzewa w jednej z edycji Ligi Mistrzów, w tym pamiętny mecz z Kopenhagi z Broendby kiedy widzewiacy wyciągnęli z 0-3 na 2-3 dające im wtedy awans i kiedy w końcówce było to sławne "panie Turek kończ już pan to".
Nie wiem czego , ale póżniej chyba już znikł w ogóle z telewizyjnej anteny. Uwazam, że to była strata dla telewizji. Nie wiem dlaczego, czy sam nie chciał tam pracować? Czy może ktoś go tam nie chciał? Nie wiem może ktoś kto jest z Łodzi będzie wiedział jak to z tym było? W każdym razie szkoda go było, że na dłużej nie zagościł na antenie TVP.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 09:13

Najbardziej żałosne w zachowaniu Szpaka jest nie to, że przekręca te nazwiska tylko sposób w jaki próbuje się bronić. Uważa się za nietykalnego, bo komentuje mistrzostwa o dziesięcioleci. Nie ma argumentów przeciwko krytyce w internecie, tylko dziecinne teksty o hejterach. Niech sobie posłucha czasem komentarza na Canal+ i zobaczy różnicę.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 09:40

zbysioJuve pisze:Chyba jeszcze komentował mecze Widzewa w jednej z edycji Ligi Mistrzów, w tym pamiętny mecz z Kopenhagi z Broendby kiedy widzewiacy wyciągnęli z 0-3 na 2-3 dające im wtedy awans i kiedy w końcówce było to sławne "panie Turek kończ już pan to".
Z tego co wiem to był komentarz radiowy a ten filmik na youtube to jest po prostu jego komentarz z doklejonym fragmentem meczu.

Edit: Nie wiem, jakoś się pamięta, np. z France '98 to pewnie wszystkie wyniki bym powiedział z głowy, z zeszłego mundialu już niekoniecznie :)
A z Zimochem to akurat tego meczu nie widziałem (wtedy się jeszcze piłką nie interesowałem), ale słynny komentarz znałem z wersji audio, dopiero potem ktoś do tego obraz zrobił :)
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2014, 11:03 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 10:53

@D@$ pisze:
zbysioJuve pisze:Chyba jeszcze komentował mecze Widzewa w jednej z edycji Ligi Mistrzów, w tym pamiętny mecz z Kopenhagi z Broendby kiedy widzewiacy wyciągnęli z 0-3 na 2-3 dające im wtedy awans i kiedy w końcówce było to sławne "panie Turek kończ już pan to".
Z tego co wiem to był komentarz radiowy a ten filmik na youtube to jest po prostu jego komentarz z doklejonym fragmentem meczu.

Tak zgadza się, masz rację :ok: ,było właśnie tak jak piszesz. A swoją drogą skąd ty to wszystko wiesz? Oglądało się, słuchało dawniej tych meczy multum i teraz czasami już pamięć nie ta co dawniej a i na głowie też więcej obowiązków. Właśnie jak teraz wyczytałem to po tych słowach co wypowiedział w końcówce "panie Turek...." tak mu wzrosło tętno, ze było realne zagrożenie udarem i zawałem serca.
Ale trzeba przyznać, że komentarz miał naprawdę wyśmienity, nawet nie tylko podczas komentowania meczy piłki nożnej, ale też i innych dyscyplin sportu.
Jeszcze go pamiętam jak komentował tym razem już na pewno w radio, przegrany mecz Włochów na MŚ w 1/8 finału na mistrzostwach świata w 2002 z gospodarzami z Koreą PŁD. Trochę pechowo, gdyż Koreańczycy wtedy wyrównali w końcówce, a decydującego gola strzelili też chyba jakoś tak pod koniec dogrywki, kiedy wydawało się, że już będą rzuty karne. Pamiętam jaki wtedy byłem zły, tym bardziej, że sędzia wspomagał gospodarzy i chyba tez jeden z Włochów bodajże to był chyba Totti, niesłusznie został wyrzucony z boiska.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 13:41

Yyy, a tak z innej beczki. Czy komuś z Was, również tak wczoraj dziwnie trzeszczało i huczało, podczas transmisji TVP? Miałem przez chwilę wrażenie, że kibice Brazoli dostali szału i postanowili odpalić jakieś race, z zamiarem puszczenia całego stadionu z dymem. To trwało z przerwami, tak po kilka minut, ale nic się wokół nie dymiło, więc wiadomo było, że oczywiście ktoś z TVP nawalił. :prochno:


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 20:05

Wywiad ze Szpakowskim to jakaś kompletna porażka. Ja mam do niego pretensje o to, ze kompletnie nie jest przygotowany na mecz. Na szybko wymyśla wymowę nazwisk, która rzadko kiedy jest dobra. No przecież to jest śmieszne, żeby w taki sposob wykonywać swoja prace. Mecz komentuje przez 90-120 minuyt. Mógłby troche czasu poświęcić, zeby wykazac sie odrobina znajomosci tematu pilki. Ten facet nie interesuje sie pilka, dlatego nie powinien jej komentowac, bo jego glos juz sie kazdemu znudzil i wcale nie czuje jakiejs wielkiej atmosfery podczas jego sluchania :/

Jak się słucha np. komentatorów Ligi Angielskiej na C+ czy chociażby Laskowskiego to widać, że Ci goście żyją w tym środowisku. Oby TVP skończyła lansować tego ignoranta piłkarskiego.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 21:12

Najgorsze jest to, że on odwraca kota ogonem. Zamiast jako tako się wytłumaczyć, to robi z siebie ofiarę. Twierdzi, że hejterzy go cisną bezpodstawnie, że się uczepili nie wiadomo do czego. Otóż Darku, wystarczy wpisać swoje nazwisko w google i zobaczysz co Ci się zarzuca.

Kolejna sprawa to te marne próby zabłyśnięcia jakąś wiedzą. Podaje jakieś 3 wersje wymowy z których dwie są w ogóle nieznane w polskim środowisku (różne wersje wymowy nazwiska danego zawodnika w jego kraju macierzystym zróżnicowane ze względu na akcent regionalny - bardzo ważne) trzecia jest poprawna, a on mówi jeszcze inaczej po swojemu...

Być może Dżiakerinio to poprawna wersja w jakiejś włoskiej wiosce z dala od aglomeracji. Niezły dostęp do informacji ma Szpaq.

Generalnie TVP ma tendencję do gloryfikowania niektórych nacji/klubów i dyskredytowania, wręcz oczerniania innych (Włosi/wszystkie włoskie kluby). Nie da się tego oglądać niestety.

TVP trzymając takiego retarda jakim jest Szpakowski dowodzi tylko temu, że jest opóźniona. Nigdy nie miałem szacunku dla tej stacji. Jak to kiedys powiedział Grabaż: " Istnieje pewien garnitur ludzi, którym nie mówi się "dzień dobry"


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 21:16

Rihcholi? Omg przelaczam na itv... :angry:


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 21:53

marcusftb pisze:Rihcholi? Omg przelaczam na itv... :angry:
To też, ale jak słysze di Maryyyyyja to mnei skręca :/ :angry: :doh:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 lipca 2014, 23:38

Osgiliath pisze:
marcusftb pisze:Rihcholi? Omg przelaczam na itv... :angry:
To też, ale jak słysze di Maryyyyyja to mnei skręca :/ :angry: :doh:
Jeszcze był Palacios :P Chłopaki zakończyli mundial z przytupem.


#AllegriOut
Zablokowany