MŚ 14' // Grupa A (Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 21:09

Doprecyzujmy. Jestem jak najbardziej świadom tego, że pewna kalkulacja w futbolu istnieje, że drużyny grywają na 70 czy 80% zamiast na 100% kiedy sytuacja na to pozwala. Tyle że ja od samego początku mówiłem o czymś zupełnie innym. Nie o wystawianiu nieoptymalnego składu, nie o graniu na pół gwizdka bez wypruwania sobie żył, tylko o sytuacji, w której jedenastu dywersantów robi wszystko żeby przegrać i nawet nie udaje że jest inaczej - a to jest warunek konieczny, żeby Kamerun mógł wygrać. Takiego czegoś na mundialu jeszcze nie widziałem i naiwnie wierzę, że nie zobaczę.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 21:35

No to Brazylia musi wywalczyc pierwsza pozycja zeby uniknac Holandia w 1/8 finalu.
Mam nadzeje ze Kamerun zagra do konca i nie odpusci to spotkanie.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 22:02

zahor pisze:Doprecyzujmy. Jestem jak najbardziej świadom tego, że pewna kalkulacja w futbolu istnieje, że drużyny grywają na 70 czy 80% zamiast na 100% kiedy sytuacja na to pozwala. Tyle że ja od samego początku mówiłem o czymś zupełnie innym. Nie o wystawianiu nieoptymalnego składu, nie o graniu na pół gwizdka bez wypruwania sobie żył, tylko o sytuacji, w której jedenastu dywersantów robi wszystko żeby przegrać i nawet nie udaje że jest inaczej - a to jest warunek konieczny, żeby Kamerun mógł wygrać. Takiego czegoś na mundialu jeszcze nie widziałem i naiwnie wierzę, że nie zobaczę.
No to doprecyzujmy.Skoro przyznajesz,że kalkulacja istnieje w futbolu, to właściwie możemy zamknąć naszą dyskusję, bo tak jak i ja, nie wykluczasz żadnego scenariusza.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 22:20

Dla mnie to jest tak, jakbyś powiedział że skoro mały kombinator Jasio, który nie odrobił pracy domowej, poszedł namoczyć gąbkę akurat wtedy, kiedy nauczycielka sprawdzała zadania, to nie należy sie dziwić jeżeli następnym wysadzi szkołę w powietrze żeby nie dostać jedynki - jedno i drugie to kalkulacja.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 22:20

Bedzie pogrom!
Kemerun reprezentuje Afryka tak jak Zaire na MS 1974
Naymar bedzie mial okazja strzelic dzis wiecej nie jednego gola i ostro walczyc o tytul najlepszego strzelca tych MS, szeczegolnie ze z taka agrysywna gra Kemrunu mozemy sie spodziewac czerwona kartka i rzut karny.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 22:34

zahor pisze:Dla mnie to jest tak, jakbyś powiedział że skoro mały kombinator Jasio, który nie odrobił pracy domowej, poszedł namoczyć gąbkę akurat wtedy, kiedy nauczycielka sprawdzała zadania, to nie należy sie dziwić jeżeli następnym wysadzi szkołę w powietrze żeby nie dostać jedynki - jedno i drugie to kalkulacja.
:rotfl:

Póki co, jak sam widzisz (chyba że oglądasz drugi mecz), bez większych kalkulacji Brazylia niemiłosiernie męczy się z "chłopcem do bicia"


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 23:13

zahor pisze:(...) tylko o sytuacji, w której jedenastu dywersantów robi wszystko żeby przegrać i nawet nie udaje że jest inaczej (...) Takiego czegoś na mundialu jeszcze nie widziałem i naiwnie wierzę, że nie zobaczę.
Ghana - Brazylia w 1/4 MŚ 2006? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 23:18

oglądam sobie na multimundialu dzisiejsze mecze i kurcze jestem zauroczony Hectorem Herrera. Naprawdę fajny pomocnik, wszedzie go pełno, dobrze drybluje i dogrywa.
Pewnie ktoś mocniejszy sie po niego zgłosi po Mundialu, choc gra w Porto.

A Fred tym razem ze spalonego. Oj ciągną Brazylie za uszy. Ale mecz Chile - Brazylia może skończyć się ciekawie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 23:23

Sędziowie chyba nie lubią Meksyku :D Kolejny raz oszukani ;) Jednak mimo to Meksyk powinien spokojnie przejść dalej bo Chorwacja bardzo słabo.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 23:44

kuba2424 pisze: Póki co, jak sam widzisz (chyba że oglądasz drugi mecz), bez większych kalkulacji Brazylia niemiłosiernie męczy się z "chłopcem do bicia"
Oglądam drugi mecz (kapitalna końcówka Meksyku!!), ale widzę że Brazylia prowadzi 4-1. Jeżeli taki wynik uzyskuje w męczarniach, kiedy nie idzie, to chyba najlepiej świadczy to o różnicy klas dwóch zespołów.
Maly pisze: Ghana - Brazylia w 1/4 MŚ 2006? ;)
Że jak?

Aha, zapomniałem napisać. Juventus bardzo chce kupić Chicharito. Paratici przygląda mu się od miesiąca, Conte życzy sobie go nawet bardziej niż Moratę, a Marotta rozmawiał już z ojcem zawodnika i jest w stanie zaoferować pięć baniek i Quagliarellę. Potwierdzone info, jutro, najpóźniej pojutrze więcej na ten temat we włoskich serwisach sportowych.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 23:52

Kiedy Meksyk trafił na 3-0 była przez chwilę szansa na to by Meksyk wskoczył na pierwsze miejsce, musieli podwyższyć albo liczyć na gola Kamerunu, ale po chwili padło na 4-1 i było po ptokach. Zasłużony awans Meksyku :bravo:

Brazylia vs Chile
Meksyk vs Holandia

Fajnie się zapowiada.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 23:58

Nie pozwola zeby Brazylia zagrala w 1/8 z Holandia bo po prostu byloby bvardzo prawdopodobnie ze gospodarze odpadna.
Mysle ze nie wazne jak ale Brazylia zobaczymy w finale.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2014, 07:52

zahor pisze:
Maly pisze: Ghana - Brazylia w 1/8 MŚ 2006? ;)
Że jak?

warto przyjrzeć się jak się profesjonalnie zakłada pułapki ofsajdowe oraz jak pracują asystenci sędziego, następnie lektura:
http://sport.interia.pl/reprezentacja-p ... nId,510238
http://www.spiegel.de/international/wor ... 75586.html


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany