MŚ 14' // Grupa B (Hiszpania, Holandia, Chile, Australia)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 22:58

No i pięknie jest. MŚ bez Hiszpanii :]


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 22:59

Po pierwszych meczach, a zwłaszcza po dziurawej obronie Chile myślałem że dzisiaj przegrają ale Hiszpania okazała się mega słaba. Wyglądali przez większość meczu jakby musieli grać za karę na tych MŚ. Vidal dziś lepiej przebiegł prawie 11 km ale jednak jeszcze sporo brakuje mu do formy z początku sezonu.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:00

No to wraca chyba Hiszpania sprzed 2008r :)

P.S Szpaku: "Chylę czoła przed hiszpanami, żagnają się z podniesionym czołem" ( czy jakoś tak ) ...........?????????????!!!!!!!!!!


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:01

I pięknie! Czułem się jakby grała moja reprezentacja. W sumie prawie to prawda. Finał Włochy Chile mi się marzy ^^


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:02

Chile dzisiaj zagrało cudownie, ale to co daje tej ekipie Sanchez... Niebywałe.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:02

Nie no, Szpaku na końcu przeszedł sam siebie. "Gratulację dla Hiszpanów, żegnają się godnie"

WTF?! :shock:


Vidal jakby usłyszał narzekania i zapierniczał jak dziki w 2giej połowie :)


Napalam się na Sancheza, jak szczerbaty na suchary. Oby się Marotta nie przeliczył... :pray:


@Antek Akurat ja jestem w obozie tych, dla których czerwona dla Pepe to absurd, ale jak mówiłem - nie zaczynajmy znowu, nie tutaj...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:04

pumex pisze:Która reprezentacja okaże się największym rozczarowaniem?

Hiszpania
:dance: :dance: :dance:

Sanchez to kozak. Vargas też fajnie sobie poczynał. Pamiętam go z Napoli gdzie kaleczył i marnował swoje nieliczne szanse. W Valencii w LE miał już jakieś przebłyski. Dużo lepsza druga połowa w wykonaniu Vidala.


Obrazek
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:05

fazzi pisze:No to wraca chyba Hiszpania sprzed 2008r :)

P.S Szpaku: "Chylę czoła przed hiszpanami, żagnają się z podniesionym czołem" ( czy jakoś tak ) ...........?????????????!!!!!!!!!!

bilans 1-7 to przecież pożegnanie z podniesionym czołem:D Szkoda, że Isla nie wpakował tej setki. Nawet jak Australia ich zbije to dla Szpaka będzie udany turniej dla Hiszpanów.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:08



Jak patrzę na ten spot to sam się czuje jakbym mógł wybiec na boisko i pokonać Hiszpanów :D


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:09

No, czyli dokładnie tak jak myślałem przed mistrzostwami. Wypaleni Hiszpanie, którym nieszczególnie chce się nawet podejmować rękawice. Finał Pucharu Konfederacji to był taki malutki zwiastun. Do tych gratulacji dla odchodzącej drużyny, klepania się po plecach i generalnie nostalgicznego nastroju się nie przyłączam - Del Bosque zabrakło jaj i po prostu prze.... ten mundial koncertowo.

A forma Torresa to jakaś kpina i policzek dla napastników Hiszpanii którzy zostali w domu.


Aha, no tak. Isla :prochno:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:12

Hypeman pisze:

Jak patrzę na ten spot to sam się czuje jakbym mógł wybiec na boisko i pokonać Hiszpanów :D
Racja. Swoją drogą ten mundial swoją siłę ma także na stadionach. Przepiękna atmosfera na trybunach. :bravo:

PS: Myślałem że lepszego Mundialu niż w Niemczech nie dożyję. A może jednak.. To kiedy następny mecz Włochów ? :C


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:18

Mehehehe pisze:
Tobor pisze:Tak to jest jak w Hiszpanii jedyny, który stara się trzymać poziom to Iniesta. Jeszcze jakoś Brazylie wyrzucić i będą piękne mistrzostwa :D
Jeśli Chile wyjdzie z 2. miejsca, a Brazylia z 1. ze swojej grupy, to mamy taki pierwszy mecz fazy pucharowej :wink:
Jeszcze nie wszystko przesądzone, ale jeśli by tak się stało to mam nadzieję,że wynik byłby inny niż 4 lata temu na tym samym szczeblu rozgrywek.


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:18

wagner pisze:
Hypeman pisze:

Jak patrzę na ten spot to sam się czuje jakbym mógł wybiec na boisko i pokonać Hiszpanów :D
Racja. Swoją drogą ten mundial swoją siłę ma także na stadionach. Przepiękna atmosfera na trybunach. :bravo:

PS: Myślałem że lepszego Mundialu niż w Niemczech nie dożyję. A może jednak.. To kiedy następny mecz Włochów ? :C
Pojutrze o 18 :P
Tylko że na koniec mundialu będzie taka statystyka, że połowa bramek to będą karne.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:19

Wielkie brawa dla pilkarze Chile.
Pokazali ze kolektyw i determinacja moze pokonac duzo silniejsego rywala na papierze.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 23:19

Ostatnio taki jeden marat87 mnie lekko zdenerwował, że piszę non stop o Niemcach, czy o ZDF itp bardzo go tym denerwując, plus inne różne wrzutki od niektórych. Uszanuję więc jego prośbę i nie będę pisał tłumaczeń wywiadów pomeczowych z Sanchezem oraz z Vidalem. Może usłyszycie jutro w TVP albo ktoś inny i mniej chamski wam przetłumaczy :wink: :twisted:

Dla większego podniesienia cisnienia napiszę jednak co powiedział niemiecki komentator gdy sędzia odwizdał koniec. Krzycząc z podekscytowanym, dość radosnym głosem : Koniec, 2-0! Hiszpania wypada. Co za niesamowite zwycięstwo" czy coś w ten deseń ogólnie :ok:



Co robią Hiszpanie gdy gonią wynik i potrzebują dwóch bramek? Wpuszczają Torresa :prochno:

Brawo dla Chilijczyków oraz Australii za postawę przeciw Holendrom :ok:
wojczech7 pisze:@Antek Akurat ja jestem w obozie tych, dla których czerwona dla Pepe to absurd, ale jak mówiłem - nie zaczynajmy znowu, nie tutaj...
ok


Zablokowany