MŚ 14' // Grupa D (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 22:58

Mnie smiesza porownania do ataku wyprostowana noga w ferworze walki, przy wslizgu itd. Co ma piernik do wiatraka?

Wyobraz sobie jeden z drugim, ze Pepe podbiega do Neymara i bez akcji kopie go z calej sily gdziekolwiek.
Nie skonczylo by sie na zawieszeniu na 3 mecze a tu wlasnie mowimy o takiej sytuacji tylko w gre wchodza zeby tego bezmozga.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 11:17

Ciekawe ile w tym prawdy?
Ma nierówno pod sufitem, najsłabszy na mistrzostwach i takie rzeczy gadać. Komu jak komu ale Buffonowi nic nie można zarzucić. Pomyśleć, że ten artysta pojechał na Mundial kosztem chociażby Rossiego.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 11:51

Dragon pisze:najsłabszy na mistrzostwach i takie rzeczy gadać.
Raz, że nie wiadomo czy to prawda, pewnie nie, a dwa, że nie przesadzaj Ty też. Najsłabszy? Z Kostaryką, fakt zagrał wiele poniżej swoich możliwości - po prostu słabo, ale z Urugwajem przy stanie 0-1 jako jeden z nielicznych potrafił cokolwiek zrobić z piłką. Słabsi byli: Insigne (chyba ani jednego udanego zagrania, wszystkie próby dryblingu to straty, zresztą tego się obawiałem), Cerc (przed mistrzostwami żałowałem, że Diamanti się wykluczył transferem do Azji) czy Immobile.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 12:46

Dla mnie branie tam ze sobą Cassano było jedną z najgłupszych decyzji trenera. Nie dość, że jest małym człowiekiem i potrafiłby popsuć atmosferę nawet w najlepiej poukładanym zespole to jeszcze nie wiem co niby miałby zaoferować reprezentacji pod względem piłkarskim.
Co do tych słów to niby cięzko uwierzyć, ale po tym kolesiu można spodziewać się wszystkiego.


#AllegriOut
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 12:59

jarmel pisze:Dla mnie branie tam ze sobą Cassano było jedną z najgłupszych decyzji trenera.
Podobnego zdania byłeś po Euro 2012? Wówczas Cassano był dokładnie takim samym palantem, jakim jest obecnie, a do tego miał za sobą pół roku bez gry w piłkę i prędzej wtedy niż teraz należało się spodziewać, że jego forma będzie fatalna.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 13:06

Ciezko wogole oceniac kto byl najslabszy na tym mundialu, ciezko doszukac sie kogos kto zagral przyzwoicie, moze Pirlo? Ale to jego człapanie w koncowkach ala Korzeniowski tez bylo dolujace...
Generalnie jak najszybciej zapomniec o tych MS.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 20:05

zahor pisze:
jarmel pisze:Dla mnie branie tam ze sobą Cassano było jedną z najgłupszych decyzji trenera.
Podobnego zdania byłeś po Euro 2012? Wówczas Cassano był dokładnie takim samym palantem, jakim jest obecnie, a do tego miał za sobą pół roku bez gry w piłkę i prędzej wtedy niż teraz należało się spodziewać, że jego forma będzie fatalna.
Nie wiem jakiego zdania byłem w 2012 roku, ale pewnie podobnego, bo zawsze ten człowiek działał mi na nerwy. Z tym, że wtedy przynajmniej był te 2 lata młodszy, a teraz nie dość, że nadal jest jak go określiłeś- palantem to jeszcze starym.


#AllegriOut
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 20:22

Il Fenomeno pisze: Raz, że nie wiadomo czy to prawda, pewnie nie, a dwa, że nie przesadzaj Ty też. Najsłabszy?
Wiesz, czego innego wymaga się od np: Cassano, Buffona, Pirlo a co innego od Darmiana, De Sciglio czy Paletty. Ciężko zestawić ich w jednym rzędzie i oceniać bo ich bagaż doświadczenia w piłce zupełnie się ściera. To podejście indywidualne kibica czego oczekuję od zawodnika y a czego od zawodnika x. Fakt, że może przesadziłem z tym najsłabszym ale mnie osobiście zawiódł i tyle dlatego komuś takiemu nie przystoi wypowiadać takich słów jakie podobno padły.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 22:28

z piłkarzy jeden jest tylko winny porażki i jest nim Pirlo ;) zacytuje niedawno publikowany na łamach JuvePoland tekst:
Andrea Pirlo nie puszcza oka do publiczności, przeciwnika, kolegi. Jego przesyłki są poważnej i znaczącej natury. Adresat dostaje od niego nie tylko piłkę, ale i pierwszy ruch - drogowskaz, w którym ma pójść kierunku, co zrobić dalej. Przy czym sam nie pozwala stracić się z oczu. Pozostaje na sobie tylko znanym przecięciu wektorów i napięć, gotowy by pomóc.
to prawda, pewnie każdy z nas wie, że tak to mniej więcej wygląda... tylko, że Pirlo tak kierował grą, że Włosi nie tylko nie strzelili gola w 2 meczach pod rząd w MŚ pierwszy raz od niepamiętnych czasów ale i praktycznie w tych 2 meczach nie zagrozili bramce rywali (no może raz czy dwa)

dlatego ja nie obwiniam Immobile czy De Rossiego bo to Pirlo dyrygował grą i wszystko było ustawione pod niego i to on nie potrafił wykorzystać potencjału kolegów w taki czy inny sposób ;]

a co do Cassano to wydaje mi się, że mógł tak powiedzieć ;) jeśli na prawdę Buffon jechał po kimś, że słabo grał czy coś to Cassano mógł stanąć w jego obronie i zamknąć usta Buffonowi, bądź co bądź stwierdzając fakt...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 22:47

Cassano... koleś roztrwonił swój talent i nic wielkiego nie wygrał. Po drugiej stronie wielki mistrz Buffon, kapitan i wzór. Nie ma sensu tego dalej komentować.
Ja mam nadzieję, że ten mundial to był ostatni mecz w kadrze niezrównoważonego Barwuaha.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 22:57

Maly pisze:dlatego ja nie obwiniam Immobile czy De Rossiego bo to Pirlo dyrygował grą i wszystko było ustawione pod niego i to on nie potrafił wykorzystać potencjału kolegów w taki czy inny sposób
Z Pirlo to jest tak, że jak jest, a nie wychodzi to jego wina, gdy go nie ma, a nie wychodzi to też wina Pirlo, bo go nie ma.

PS: Bez przesady panowie. Zawiodła pewna grupa ludzi. Nie jeden piłkarz, nie dwóch. Za bardzo chcecie uprościć to wszystko.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 23:30

jarmel pisze:Dla mnie branie tam ze sobą Cassano było jedną z najgłupszych decyzji trenera. Nie dość, że jest małym człowiekiem i potrafiłby popsuć atmosferę nawet w najlepiej poukładanym zespole to jeszcze nie wiem co niby miałby zaoferować reprezentacji pod względem piłkarskim.
Co do tych słów to niby cięzko uwierzyć, ale po tym kolesiu można spodziewać się wszystkiego.
Najbardziej pyskaci są piłkarze romy, nawet ci z interu im ustępują, a że Antonio spędził tam trochę czasu, to nie można niczego wykluczać. Porównując jego sylwetkę z chociażby Mariuszkiem czy Pirlo to miałem wrażenie, że ten pierwszy dorobił się ładnego badziocha.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2014, 23:31

Wszystko to przez absencję Montolivo! Już przed mundialem Buffon mówił, że to strata, ale nie mogą się w ten sposób usprawiedliwiać :smile:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2014, 17:54

"przewróciłem się zębami na jego ramie" ;)
Suarez said in his submission: "After the impact I lost my balance, that destabilised me and I fell on top of my opponent.

"At this moment I hit my face against the player leaving a small bruise on my cheek and a strong pain in my teeth and that's why the referee stopped the match.

"That is what happened and in no way was there any case of biting or intending to bite."
http://www.sportinglife.com/football/tr ... z-bite-ban[/quote]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 lipca 2014, 19:14

wspaniały był ten faul Hazarda przed chwilą - wyprostowaną nogą w piszczel Argentyńczyka, sędzia daje żółtą a ekspert TV mówi, że można go było oszczędzić ;) i jak to się wszystko ma do waszej bezdyskusyjnej czerwonej Marchisio? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany