MŚ 14' // Grupa F (Argentyna, BiH, Iran, Nigeria)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2014, 02:52

Niestety prędzej doczekamy się chyba, że Nowa Zelandia czy ew. inna ekipa z Oceanii będzie miała jedno pewne miejsce co czempionat. Fifa od pewnego czasu działa jakoś tak - na opak właśnie.

Nigeria - Iran dramacik, ale Ghana z USA fajnie wszedł. Spokojniejsze dni się przydadzą. Wkrótce mecz Hiszpanii, wjadą Włosi i Anglia - Urugwaj.


Obrazek
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2014, 08:30

Patrzac na poziom meczu Nigerii z Iranem mozna byc niemal w 100% pewnym, ze oba teamy raczej nie zaznaja smaku kolejnej rundy na mundialu...


Leon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2006
Posty: 17
Rejestracja: 06 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2014, 11:05

Przez tą Nigerię wywaliło mi kupon na 2100 zeta :angry:


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2014, 23:49

Właśnie usłyszałem, że reprezentanci Iranu nie mogą się wymieniać koszulkami po zakończeniu spotkania. Ich federacja tłumaczy to ograniczoną liczbą kompletów, ze względu na niskie nakłady finansowe. Ja trzymam za nich kciuki, choć piętnaście minut wczorajszego meczu, które widziałem, nie zrobiły najlepszego wrażenia. Wczoraj nie mógł przegrać nikt, ale następne spotkania będą stanowiły szansę - nikt nie będzie niczego wymagał od Irańczyków. Ciężko się spodziewać awansu, wszyscy spodziewają się gradu bramek przeciwko nim, ale liczę, że coś zamieszają! Konsekwencja w obronie, szczęście w ataku :) .


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 08:26

Azazel pisze:Właśnie usłyszałem, że reprezentanci Iranu nie mogą się wymieniać koszulkami po zakończeniu spotkania. Ich federacja tłumaczy to ograniczoną liczbą kompletów, ze względu na niskie nakłady finansowe. Ja trzymam za nich kciuki, choć piętnaście minut wczorajszego meczu, które widziałem, nie zrobiły najlepszego wrażenia. Wczoraj nie mógł przegrać nikt, ale następne spotkania będą stanowiły szansę - nikt nie będzie niczego wymagał od Irańczyków. Ciężko się spodziewać awansu, wszyscy spodziewają się gradu bramek przeciwko nim, ale liczę, że coś zamieszają! Konsekwencja w obronie, szczęście w ataku :) .
Szczerze to nieszczególnie w to wierze. I pachnie mi to amerykanska propoagandą. Sponsoruje ich uhlsport ( w sensie dostarcza sprzet) uwazasz, iż za reklamę na MŚ nawet w trzech meczach, uhlsport dostarczył tylko jeden komplet sprzetu, to brzmi smiesznie. Jakby te mecze Iranu nie były nudne to przynajmniej 270 minut reklamy strojów na całym swiecie?
Iran jest jedynym państwem/repra wystepującą na MŚ w strojach tego producenta i nie sądze, aby nawet za darmo nie dostarczyli wiekszej ilosci sprzetu. To byłoby dla nich nierentowane. Bo mógłby się pojawić za chwile jakis Adidas, Kappa czy inny, który by stwierdził, iż zeby grali w ich strojach na MŚ za darmo dostarczą co tylko chcą. Dla producenta strojów taka reklama ( w sensie wystepowanie w ich strojach podczas MundialU) jest duża tańsza niż samo wyprodukowanie i dostarczenie sprzetu.


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 18:44

Och, jak ja bym chciał, żeby ta cała Argentyna też odpadła jak najszybciej. Z Iranem nie mogą sobie poradzić. Z Hercegowiną ledwo, ledwo. Szkoda, że Hercogwiniacy przegrali. Nic, mam nadzieję, że przynajmniej Chorwaci wyjdą z grupy. Tym bardziej, że bezbramkowy remis z Meksykiem ich urządza :o


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 18:52

Tak jak mówiłem, Argentyna to zlepek gwiazd to raz, a dwa to podejście Iranu, wiadomo, że gdyby chcieli zaatakować to zaraz dostaliby dwie bramki w plecy no ale to zabija futbol i sprawia, że tego nie chce się oglądać, dlatego szkoda, że eliminacje są podzielone na kontynenty, bo przez to na mś nie gra kilka dobrych drużyn, a gra taki Iran...


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 18:57

Penis, pupa i kamieni kupa jak powiedział wieszcz. Bardzo nudny mecz. Jakim cudem ta Argentyna wygrała eliminacje w Ameryce Południowej?


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 19:01

Fajnie jak by Argentyna też przegrała z outsiderem :D


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Makaron3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2013
Posty: 15
Rejestracja: 17 września 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 19:21

Iran miał taką sete że szok. Szkoda że to nie wpadło, wtedy Arg. waliłaby głową w mur :angry: i prawdopodobnie Iran dowiózłby zwycięstwo do końca :rotfl:

Arg. gra taki syf że aż oczy bolą.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 19:35

Początkowo byłem trochę smutny, ale z każdym dniem mistrzostw coraz bardziej się cieszę, że Polacy nie awansowali. Jakby nas te Irany, Australie i Kostaryki dorwały... :lol: Moglibyśmy co najwyżej powalczyć z beznadziejnymi Grekami o szczęśliwy remis, jak na Euro.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 19:46

Z jednej strony fantastyczne są te niespodziewane wyniki. Z drugiej wygląda to tak jakby nikt tego mistrzostwa nie chciał wygrać. No może za wyjątkiem Francji i Niemiec :whistle:


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 19:56

I przypomniał o sobie Messi. W obu meczach dał łącznie Argentynie 4ptk. Iran po stosowaniu wyłącznie autobusu i wychodzenia max na połowę boiska, potem się rozruszał. Irańczycy fajnie biegali, często wyprzedzali Argentyńczyków w pogoni za piłką. Wychodzi, że gdyby nie Messi to Argentyna osiągnęłaby wyniki jak najsłabsze drużyny na tych MŚ. Nie wiem kto bardziej kopał się po czole Argentyna czy Włochy, pomimo różnych rezultatów.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 20:01

Z tym kopaniem po czole, to z pewnością Włochy ostatnio przebili wszystkich, ale to inne mecze, inne warunki, inni przeciwnicy i w ogóle trudno porównywać. Argentyna musiała dzisiaj skruszyć bardzo gruby mur. Szkoda, że się udało, a piszę tak dlatego, że bronić też trzeba potrafić i jeżeli Iran taki styl przyjął to są w tym b.db. W końcu mierzyli się chyba z najlepszym atakiem na świecie...
Iran z BiH musi wygrać, co jest teraz całkiem możliwe.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2014, 20:37

Jak Argentyna nie odpadnie w 1/8 to chyba będzie cud. Leo ich ratuje, co wcale nie znaczy, że sam gra na jakimś super poziomie.


Zablokowany