MŚ 14' // Grupa G (Niemcy, Portugalia, Ghana, USA)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 12:08

Ten golas, który wbiegł na boisku podczas meczu Niemców z Ghaną to Polak, który zbiera na bilet powrotny do domu. Rodacy są wszędzie :prochno:.


Obrazek
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 12:12

Nie wiem jak wy, ale ja nie mam wątpliwości że w meczu Niemcy-USA pada remis. Po co Niemcy Klinsmanowi będą robić kuku? Bukmacherzy już wiedzą i kursy na remis szybciutko poszły w dół z poziomu 4,5 na 2,5. W tym meczu nic innego się stać nie może, pograją sobie chłopaki na remis i każdy będzie zadowolony


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 12:31

blads pisze:W tym meczu nic innego się stać nie może, pograją sobie chłopaki na remis i każdy będzie zadowolony
Zwłaszcza Cristiano Ronaldo :prochno:


Edgar Hesh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2014
Posty: 17
Rejestracja: 23 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 14:12

Osobiście nic nie mam do Cristiano jednak ta cała repka Portugali zawsze mnie jakoś drażniła. Niech jadą do domu bo są przesłabi. Natomiast jeśli chodzi o wyście z grupy to chciałbym żeby w fazie pucharowej znalazła się Ghana. Wiadomo że gra tam nasz Kwadwo, jednak oglądając mecz z Niemcami zaimponowali mi walecznością, dobrze zawiązywali akcje ofensywne i niestety zabrakło im trochę szczęścia by sprawić niespodzianke :shock:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 14:42

blads pisze:Bukmacherzy już wiedzą i kursy na remis szybciutko poszły w dół z poziomu 4,5 na 2,5.
Kurs na remis poleciał mocno w dół odrazu po zakończeniu meczu USA - Portugalią, więc jest on spowodowany wynikiem, a nie domniemaną ustawką między Niemcami a USA, mam nadzieję, że Niemcy pokonają USA, a Ghana Portugalię.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 14:58

Wojtek pisze:Kurs na remis poleciał mocno w dół odrazu po zakończeniu meczu USA - Portugalią, więc jest on spowodowany wynikiem, a nie domniemaną ustawką między Niemcami a USA, mam nadzieję, że Niemcy pokonają USA, a Ghana Portugalię.
Oni wcale nie muszą się ugadać przed meczem, tyle, że krzywdy też nie muszą sobie robić. Niemców remis daje pierwsze miejsce, Amerykanom remis daje awans = obie strony zadowolone.
Portugalia w najgorszej sytuacji, nie dość że muszą liczyć na dobry wynik w drugim meczu, to jeszcze sami muszą wygrać i to wysoko. Ghana przynajmniej ma tylko -1 w bramkach, więc styka im 2:0 przy każdej wygranej Niemców, a może i 2:1 czy 3:2. Byłoby lepiej dla nich gdyby Portugalia wczoraj zremisował 0:0 albo po prostu wygrała. Tak czy siak na 90% Portugalia i Ghana odpadają, trochę szkoda.
Edit:
Nie żebym podpuszczał @Małego, ale czy w akcji na 2:1 dla USA nie było spalonego? 0:42 w filmiku (słaba jakość i pod kątem, ale wnioskuję po pasach na boisku)
http://videa.hu/videok/sport/usa-21-por ... i?start=41
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2014, 20:50 przez @D@$, łącznie zmieniany 2 razy.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 15:13

Szkoda, szkoda. Ghana dała ciała w pierwszym meczu, USA w tamtym meczu fura szczęścia. Z Niemcami Ghana pokazała, że stać ją na bardzo dużo.

Wydaje mi się, że Loew i Klinsmann nie zrobią sobie krzywdy, sparingowy remis i wszystko zostaje w porządku.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2014, 14:51

Chyba, że będziemy upatrywać szansy Ghany w tym, że Portugalia grała ostatni mecz w Manaus i powinni być kompletnie wypompowani na ostatni, grupowy mecz. Podobnie USA, więc (dla mnie) bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo Ghany i Niemiec.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2014, 09:33

ktoś wcześniej tu się spierał o popularność piłki w USA...
USA's draw with Portugal the most watched football match ever in United States with 24.7million viewers... more than NBA Finals
http://www.dailymail.co.uk/sport/worldc ... ewers.html


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2014, 12:01

Piłka w Stanach jak łyżwiarstwo w Polsce, wszyscy oglądają mistrzostwa świata, nikogo nie obchodzą pojedyncze zawody.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2014, 12:06

Maly pisze:ktoś wcześniej tu się spierał o popularność piłki w USA...
USA's draw with Portugal the most watched football match ever in United States with 24.7million viewers... more than NBA Finals
http://www.dailymail.co.uk/sport/worldc ... ewers.html
Spoko Maly, a teraz, żeby mieć skalę porównawczą to wiedz, że Super Bowl oglądało ponad 110 mln Amerykanów, a draft do NFL 45 mln :wink:.


Obrazek
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2014, 16:57

Ouh_yeah pisze:Piłka w Stanach jak łyżwiarstwo w Polsce, wszyscy oglądają mistrzostwa świata, nikogo nie obchodzą pojedyncze zawody.
Nie przeszacowales tych danych o lyzwiarstwie? :D
Raczej bym porownal to do Pilki recznej :)


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 14:04

Kevin Prince Boateng oraz Sulley Muntari wywaleni z kadry Ghany! :prochno: Były milanista grający w Schalke oraz strzelec słynnej bramki przeciwko Juventusowi chyba przesiąkli Milanem :smile:

Edit: O, widzę że i różne onety też zdążyły o tym napisać. Nic to, bo wspomnieli jedynie, że "zachodnie media donoszą o kłótni między piłkarzami".

Mariusz max Kolonko aka Tomek max Antek mówi jak jest :lol:

Więc ponoć było to tak:

Boateng opowiada, że wczoraj na treningu podczas pojedynku z Muntarim, ten drugi miał zagrać piłkę ręką i temu zaprzeczać. Kevin miał mu powiedzieć "hej, jesteś sędzią czy co?" i na tym ponoć mieli to zakończyć. Jednak ghański trener przerwał trening i wysłał ich obu do kabiny. Po skończeniu treningu Boateng miał podejść do trenera i spytać go czy ma dla niego minutę czasu i co ma w ogóle do niego. Ghański szkoleniowiec miał wtedy na niego nakrzyczeć i obaj się powyzywali, padły nawet ostrzejsze słowa jak "fuck off" .
:wink:


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 18:36

Właśnie wlazłem do domu, napiszcie mi, który mecz ciekawszy. Widzę, że Portugalce wygrywają 1:0, a RFN kontra jankesy 0:0. Nie lubię oglądać dwóch meczów jednocześnie, do tej pory nie było tak, że o tej samej porze były dwa ciekawe pojedynki. A więc: który teraz lepiej oglądać, gdzie gra wygląda ciekawiej?


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 18:42

Ja oglądam Ghana - Portugalia.Mecz może nie jest aż taki szybki, ale jest w nim dużo sytuacji podbramkowych.Sami C.Ronaldo i A.Gyan chyba mieli po 3 sytuacje na strzelenie gola.


Zablokowany