MŚ 14' // Grupa H (Belgia, Algieria, Rosja, Korea Płd.)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2014, 20:59

Antek666 pisze:
koki90 pisze:Dziwi mnie, że Mertens nie gra w pierwszym składzie, ten gość potrafi ładnie namieszać i pewnie jak dostanie szanse to ją wykorzysta.
Zanim sam siebie pochwalisz i nazwiesz prorokiem to powiem Ci, że się spełniło :wink:
Nie muszę, bo zrobiłeś to za mnie. Dzięki :)

Wydaje się, że optymalny skład Belgii to taki jak był wystawiony od początku, lecz z Mertensem i Fellainim. Belgowie niesamowicie spokojnie podeszli do tego meczu. Długo wydawało się, że aż zbyt spokojnie, jakby od początku byli pewni, że w końcu i tak ukłują swoje. Wyszło po ich myśli i dobrze, bo Algieria nie zasłużyła nawet na punkt.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 11:36

Belgowie za ten swoj spokoj i pewnosc siebie mogli zaplacic spora cene (a taka wydaje mi sie byc strata pkt z Algieria).
Jak nie popelnia tego bledu w kolejnych meczach to grupe powinni wygrac spokojnie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2014, 19:30

Już wolę iść na mecz okręgówki lokalnej drużyny niż oglądać takie mecze na MŚ...
Belgia to żaden czarny koń, z Algerią się męczyli, a dziś grają wielkie nic, grupe przejdą, ale potem na kogokolwiek by nie trafili z grupy G to odpadną z 1/8. A Rosja? Jak oni mogli wygrać swoją grupę w eliminacjach i wyprzedzić Portugalię to ja nie wiem.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2014, 20:46

Premiership nie oglądam, więc nie chcę wysuwać daleko idących wniosków, ale na tych mistrzostwach Lukaku pokazał jedno wielkie nic. Bardzo statyczny napastnik. Płacenie za niego 38 mln to raczej przesada.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2014, 20:56

Vimes pisze:Premiership nie oglądam, więc nie chcę wysuwać daleko idących wniosków, ale na tych mistrzostwach Lukaku pokazał jedno wielkie nic. Bardzo statyczny napastnik. Płacenie za niego 38 mln to raczej przesada.
Mieszkam z kibicem Chelsea. Występ Lukaku w tych 2 meczach skomentował, że gra tragicznie i ewidentnie nie jest w formie.

http://www.whoscored.com/Players/78498/ ... elu-Lukaku
Patrząc na jego oceny widać, że to napastnik dobry, ale nierówny. To jednak rocznik Pogby, więc ta równość zapewne przyjdzie z czasem i ograniem.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2014, 21:05

Znowu to samo. Karny dla Algerii ewidentny :doh:


Harni10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2014
Posty: 52
Rejestracja: 16 maja 2014

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2014, 22:06

Belgia mimo słabiutkiej gry wychodzi z grupy. Ciekawe czy rozkręcą się w fazie pucharowej, bo potencjał mają niesamowity. Mecz z Rosją strasznie nudno, też nie miałem okazji oglądać Lukaku w barwach Evertonu, ale na boiskach Brazylii zupełnie nic nie pokazuje. Zero jakiegokolwiek zaangażowania, strasznie statyczny, coś mi się wydaje że w najbliższych meczach zobaczymy w ataku jego młodszego kolegę. Origi dał dobrą zmianę, walczył o każdą piłka i zwieńczył swój dobry występ golem. Hazard rozkręcił się na ostatnie 10 minut i to wystarczyło żeby pokonać Rosję. W pierwszych 45 minutach świetnie grał Mertens, pokazując swojemu łudząco podobnemu koledze z Neapolu jak się powinno grać.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2014, 22:07

Ale demolka !
Jak narazie oprocz Francja zadna z druzyn nie zdolala zagrac dwa spotkanie z rzedu na wysokim poziomie.


el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2014, 22:28

a Holandia i Chile?


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2014, 22:41

el Pirlo pisze:a Holandia i Chile?
Poważnie określiłbyś spotkania Chile i Holandii z Australią mianem meczów na wysokim poziomie? Ci pierwsi wsadzili szybko dwa gole, a potem grali taką kupę, że naprawdę dużo dobrej woli trzeba żeby ich występ całościowo określić jako bardzo dobry. A to co zaprezentowali Holendrzy mogłoby stanowić podręcznikową definicję wymęczonego zwycięstwa. Gdyby w kluczowym momencie Aussie nie odfrunął i strzelił, ewentualnie wykonał normalne podanie do partnera, to ze sporym prawdopodobieństwem kwestia awansu w tej grupie byłaby jeszcze cały czas otwarta. Jeżeli po obejrzeniu tego meczu doszedłeś do wniosku że to była gra na miarę przyszłego mistrza świata, to jestem pod wrażeniem.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2014, 22:48

juvemaroko pisze:Ale demolka !
Jak narazie oprocz Francja zadna z druzyn nie zdolala zagrac dwa spotkanie z rzedu na wysokim poziomie.
Zapominasz waść o Kostaryce :D
Meksyk w sumie tez niczego sobie :ok:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2014, 19:20

Dobry Mudżyn pisze:
juvemaroko pisze:Ale demolka !
Jak narazie oprocz Francja zadna z druzyn nie zdolala zagrac dwa spotkanie z rzedu na wysokim poziomie.
Zapominasz waść o Kostaryce :D
Meksyk w sumie tez niczego sobie :ok:
Zobaczymy na co realnie stac Costa rica w fazej pucharowej.
Moze ich udzial sie dkonczyc juz od 1/8 finalu.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2014, 23:53

1 2 3 Viva Algeria
Bye bye Russia


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 09:20

Algieria ma naprawdę fajną drużynę. Fajnie, że ograni w Europie piłkarze z północy Afryki pokazali, jak mocno przepłacany jest Capello. Jako hejtera tego pana - bardzo mnie to cieszy.

Co do meczu Belgii - bardzo kulturalna czerwona kartka. Sfaulował, przeprosił, nie kłócił się , zszedł.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany