ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:07

No i mamy juz grupy:

grupa A
Holandia
Czechy
Turcja
Łotwa
Islandia
Kazachstan

grupa B
Bośnia i Hercegowina
Belgia
Izrael
Walia
Cypr
Andora

grupa C
Hiszpania
Ukraina
Słowacja
Białoruś
Macedonia
Luksemburg

grupa D
Niemcy
Irlandia
Polska
Szkocja
Gruzja
Gibraltar

grupa E
Anglia
Szwajcaria
Słowenia
Estonia
Litwa
San Marino

grupa F
Grecja
Węgry
Rumunia
Finlandia
Irlandia Północna
Wyspy Owcze

grupa G
Rosja
Szwecja
Austria
Czarnogóra
Mołdawia
Liechtenstein

grupa H
Włochy
Chorwacja
Norwegia
Bułgaria
Azerbejdżan
Malta

grupa I
Portugalia
Dania
Serbia
Armenia
Albania




Co tu dużo mówic, Niemcy nas zmiotą, a z wyspiarzami nigdy nam nie szlo. Zajmiemy 3 miejsce i odpadniemy w barazach.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:18

Moim zdaniem na dzień dzisiejszy w ogóle się nie łapiemy do wyjścia z grupy. Przecież w obecnym stanie naszej reprezentacji nawet z taką Gruzją możemy zgubić punkty, a wyjazd do Irlandii czy Szkocji to pewny oklep. Zobaczymy co Nawałka wyczaruje do września.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:22

Gibraltar dostał szanse na przegonienie Polski w rankingu :prochno:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:23

Jak dla mnie załapanie się do baraży to MINIMUM które musimy wykonać.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:28

Nie przesadzajmy z pesymizmem. Nasza kadra jest słaba to fakt, jednak drużyny pokroju Szkocji czy Irlandii są w jej zasięgu, drugie miejsce jak najbardziej realne.


★ ★ ★
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:28

Irlandia i Szkocja są w podobnym kryzysie, co my. Ostatnio wygrywają tylko z drużynami z ostatniego koszyka. Niewiele było lżejszych opcji według mnie :think: KOGOŚ JEDNAK TRZEBA POKONAĆ, żeby pojechać na jakąś imprezę :prochno:


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:36

Myślę, że spokojnie możemy powalczyć z Niemcami o pierwsze miejsce.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:48

Polska do domu, Włosi też nie mają takiej łatwej grupy, będą ciężko walczyć o pierwsze miejsce.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:51

Na moje Szkocja i Irlandia to idealne drużyny dla nas, przecież oni są gorszymi drwalami od nas. Dla nas problemem byłyby drużyny techniczne. Jak będzie dobre przygotowanie fizyczne i mentalne, to nie widzę przeszkód dla 2 miejsca.


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 13:53

Niemcy skończą pierwsi, to już wiadomo. Reszta będzie wyrównana aczkolwiek myślę, że Polacy mimo ostatnich występów będą faworytami do drugiego miejsca. Baraże to minimum. Owszem, Polacy mogą stracić punkty np. w Gruzji, jest to prawdopodobne, ale taka Irlandia i Szkocja też będą tracili i to raczej częściej.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 14:10

Ardjan pisze:Na moje Szkocja i Irlandia to idealne drużyny dla nas, przecież oni są gorszymi drwalami od nas. Dla nas problemem byłyby drużyny techniczne. Jak będzie dobre przygotowanie fizyczne i mentalne, to nie widzę przeszkód dla 2 miejsca.
No właśnie dokładnie ze względu na to, co powiedziałeś, ja jestem zdania, że w ostatecznym rozrachunku znajdziemy się w tabeli za Irlandczykami i Szkotami. Nasi piłkarze zwyczajnie nie radzą sobie z wyspiarskim stylem gry, bo leży u nas przygotowanie fizyczne i brakuje nam agresji w grze. Drwale drwalami, ale z takimi drwalami zawsze przegrywamy na łokcie.

A poza tym od kiedy to my jesteśmy jakimiś wirtuozami? :whistle:


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 14:30

Według mnie losowanie przeciętne dla Polski. Mogliśmy trafić lepiej ale też i gorzej nie ma co narzekać. Irlandia i Szkocja to dobre drużyny ale myślę że na drugie miejsce za Niemcami powinniśmy się załapać.

Co do Italii, nie ma wątpliwości. Obojętnie jakie drużyny znalazłyby się w grupie, Azzurri powinni wyjść na pierwszym miejscu. Myślę że walka o drugie miejsce rozegra sie między Chorwacją i Bułgarią ale chyba nie muszę nikogo przekonywać że Chorwaci posiadają lepszą ekipę.
Po cichutku liczyłem że Polska trafi do grupy z Włochami, wtedy mógłbym się wybrać na mecz i pooglądać (a może i spotkać osobiście) Juventinich. :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 14:47

Od Niemców dostaniemy 2 razy to raczej pewne. Szkocja i Irlandia to drużyny lepsze, albo na poziomie Polski, więc 2 miejsce jest realne, ale w ogóle mnie nie zdziwi jak zajmą 3-4. Ogólnie na awans nie liczę i meczów tej repry oglądać nie zamierzam, chyba, że coś ruszy i wrócą do stylu gry jak za Benhakera.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 15:08

Na tą chwilę to my nie mamy zespołu, więc ciężko być optymistą. Ostatnie mecze z Irlandią pokazały, że to nie będzie spacerek a i Gruzja też może namieszać w tej grupie. Niemcy oczywiście na papierze są poza zasięgiem, a Szkocja też na pewno nie odpuści. Gibraltar to zagadka, ale na pewno nie możemy ich zlekceważyć. Według mnie nie będą to piękne dla oka mecze, szczególnie te z wyspiarzami. Pozostaje nam podjąć rękawicę i mieć nadzieję, że Nawałce uda się stworzyć team na miarę reprezentacji Engela bo potencjał na pewno jest.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 15:10

Gotti pisze:Od Niemców dostaniemy 2 razy to raczej pewne. Szkocja i Irlandia to drużyny lepsze, albo na poziomie Polski, więc 2 miejsce jest realne, ale w ogóle mnie nie zdziwi jak zajmą 3-4. Ogólnie na awans nie liczę i meczów tej repry oglądać nie zamierzam, chyba, że coś ruszy i wrócą do stylu gry jak za Benhakera.
Trzeba być niesamowitym znawcą, żeby stwierdzić, że Szkocja jest lepsza albo równa :lol: Ja rozumiem, że może nam nie pasować ich styl, ale stwierdzenie, że są lepsi to idiotyzm. Serio.

Zresztą nie rozumiem ludzi, którzy wchodzą na forum i piszą na dany temat, kończąc posta stwierdzeniem, że to ich nie interesuje.

Powalczymy z Irlandią o drugie miejsce. W końcu ostatnio są tak samo beznadziejni jak my.


Zablokowany