ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 00:10

A jak ludzie mówią czasem, że statystyki nie grają... Bardzo brzydki był to mecz, w którym mieliśmy może ze 3-4 akcje i kończymy go z dwójką z przodu.

Chyba w końcu nasze pokolenie doczekało swojego Wembley.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 00:11

Czy ten mecz nic nie zmienił dopiero się okaże. Od jakiegoś czasu w naszej rep grają solidni piłkarze którzy powinni reprezentować jakiś poziom jako drużyna, pomimo tego przegrywali z każdym kto miał ochotę akurat z nimi zagrać, o ile byli to zawodowi piłkarze. Potencjał jest na naprawdę solidnego średniaka. Jednak wyniki pokazywały co najwyżej okolice Armenii czy Litwy.

W końcu nasi piłkarze walczyli jako zespół, i taką reprezentacje chcę oglądać. Czy to był jednorazowy wyskok, czy ten mecz "stworzy" drużynę się jeszcze okaże. Jednak to jest właśnie świetny moment do tego. Mało co mogło by tak scementować drożynę jak ogranie aktualnych MŚ po raz pierwszy w historii dodając do tego relacje jakie łączą nasze kraje ...

No i wygrana bez farbowanych lisów :)


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 00:20

Nie wiem jak to jest z tobą, ale mi Juventus jednak daje trochę więcej radości niż pseudopiłka polska, chociażby z tego powodu, że Juve odnosi większe sukcesy. Chyba co do tego nie masz wątpliwości?
Juve nie odnosi od dawna żadnych sukcesów, no chyba, że sukcesem nazywasz Scudetto w skorumpowanej lidze ogórkowej z którą nikt się w Europie już nie liczy.

Mentalność Polaków(nie wszystkich) jest tak smutna jak gra Juventusu w LM.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 00:32

Juve nie odnosi od dawna żadnych sukcesów, no chyba, że sukcesem nazywasz Scudetto w skorumpowanej lidze ogórkowej z którą nikt się w Europie już nie liczy.
Znaczy że te ostatnie trzy tytuły można o kant dupy potłuc? Rozumiem że masz dowody na ową korupcję! Baw się, nie zabraniam, ale nie namawiaj mnie do bycia hipokrytą.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 00:40

Nawet ładnie to brzmi po niemiecku :3

Obrazek


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 01:50

Na meczu było świetnie :D Super emocje.

Czegoś tu nie rozumiem...

Atleti z nami gra antyfutbol - przemyślana gra, pełna kontrola nad meczem, brawo dla nich.

Polska się muruje z mistrzami świata - fuks, zwycięstwo nic nie znaczy ;)


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 02:29

kuba2424 pisze:
Juve nie odnosi od dawna żadnych sukcesów, no chyba, że sukcesem nazywasz Scudetto w skorumpowanej lidze ogórkowej z którą nikt się w Europie już nie liczy.
Znaczy że te ostatnie trzy tytuły można o kant dupy potłuc? Rozumiem że masz dowody na ową korupcję! Baw się, nie zabraniam, ale nie namawiaj mnie do bycia hipokrytą.
On pewnie ma na myśli to, ze np. ty nie wiesz kto jest mistrzem Portugalii albo Rosji, szczerze mowiac ja bez googla tez nie wiem. Tak samo przeciętny Anglik nie wie kto jest mistrzem Wloch. Tak nisko spadla ta liga.


Dacin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2008
Posty: 137
Rejestracja: 03 lipca 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 04:11

wygraliśmy-źle, przegralibyśmy- jeszcze gorzej. róbcie sobie spedalone kwejki albo memy na waszych pedalskich smartfonach (na główną onetu) jacy to słabi jesteśmy i kto nas wyprzedza w rankingu. Dzisiaj chłopaki pokazali walkę i mam was hejterzy w dupie.


Juve!!! storia di un grande amore!
Wiellkaaaaaaaa miłoooooooooośść!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 09:50

Brawa za determinacja i zalozenie taktycznych. Oczywiscie bylo momentow kiedy sprzejalo szczescie, ale panowie kto zna druzyna ktora zawsze wygrywa bez fuksa badz bledna decyzja sedzia.
Z tego spotkanie widac ze mamy 5 dobrych pilkarze i dobrego bramkarza.
Trener reprezentacji musi wzmocnic ta druzyna bo w nie zawsze bedzie mozna grac tak ze pilka nie da sie utrzymywac wiecej niz 10 sekund, bo to bedzie stwarzalo cale czas zagrozenie.
Jesli sie nie myle 2014 to rok wygrana z niemcami w pilka reczna, koszykowka, siatkowka i pilka nozna.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 10:57

ja tam nie byłem za Nawałka jego ostatnie mecze i jego powołania mie śmieszyły i zniechęcały do tego trenera .
Dobrze ze sie w porę ogarnął i zaczął grac zawodnikami ogranymi i w koncu nie bał sie zagrac 2 z przodu mamy 2 moze 4 dobrych napastników trzeba z tego korzystać bo tacy niemcy nie maja ani jednego i to było widac wczoraj . farta tez mieliśmy dużego ale w piłce na tym poziomie decydują detale i fart .
fajnie ze seba strzelił i przydał by sie jeszcze sobolewski szkoda ze nie jest troszke młodszy by były 2 czołgi w srodku


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 11:25

deszczowy pisze:Nawet ładnie to brzmi po niemiecku :3

Obrazek
A mógłby ktoś posługujący się chorobą gardła przetłumaczyć na ludzki, polski język?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 11:39

Piękna, historyczna chwila! :bravo: Teraz trzeba się skupić na Szkocji, bo jeśli ten mecz przegramy to cały wczorajszy wysiłek pójdzie na marne.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 12:25

kuba2424 pisze:Wchodzi tu Szkikiktiki i uważa że po tym meczu nasza kochana piłka nożna została uzdrowiona!
Ło matko, chłopie, czegoś się najadł? Nikt nigdzie nie napisał, że nasza piłka została uzdrowiona, ludzie się po prostu cieszą z historycznego zwycięstwa w wielkim, ale jednym meczu. Tyle. Ogarnij to.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 12:28

Kimi pisze:
deszczowy pisze:Nawet ładnie to brzmi po niemiecku :3

Obrazek
A mógłby ktoś posługujący się chorobą gardła przetłumaczyć na ludzki, polski język?
To nie jest okładka Bildu, tylko przeróbka.

Tutaj masz oryginał-czyli polski Fakt

Co do meczu doczekaliśmy się historycznej chwili. Zlewam z tych co twierdzą fart i wszystko inne. Świetnie broniący Szczęsny. Bramki dla Polski były wypracowane i nieprzypadkowe. Ogólnie ciut farta zawsze potrzeba do sukcesu. Naprawdę nie rozumiem : co mieliśmy cisnąć Niemców na ich połowie przy 80% posiadania piłki, żeby łaskawie ktoś stwierdził że zasłużenie wygraliśmy. Pokonaliśmy w meczu o stawkę aktualnych mistrzów świata to jest naprawdę wielkie osiągniecie, którego od dawien dawna nie było. Teraz tylko się nie podpalić wygrać ze Szkocją i będzie kolejny kroczek w stronę Euro 2016 poczyniony. Byłoby szkoda po wygranej z rywalem takiej klasy zaprzepaścić kolejne szanse.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2014, 12:40

Zastanawiam się jak dużą rolę dla wczorajszego meczu miała...Algieria i jej potyczka z Niemcami na MŚ. Strategia chyba ta sama: ciągłe próby zagrania na kontrę. Widzieliśmy, że wykonanie nieco gorsze w naszym wykonaniu, ale chyba coś w tym jest, że działa.

W Niemczech najlepszy był Karim Bellarabi. Jak dla mnie: odkrycie.


Zablokowany