ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2016, 20:40

albertcamus pisze:Jeśli kasują się po ćwierćfinałach, to nawet jak nasi, którzy mają już po żółtku, dostaną po kartce, to i tak nie będą pauzowali.
kasują się kartki a nie pauzy ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2016, 20:59

Tak jeszcze wracajac do meczu Polska - Szwajcaria. Czy tylko ja mialem wrazenie ze w Fabianskim byl straszny brak zaangazowania podczas karnych?
Ja rozumiem ze karne to loteria, ale jego moim zdaniem wygladalo na to ze on rzucal sie jakos tak na odwal sie, od niechcenia, zeby tylko wygladalo ze proboje.
Bramkarz Szwajcarski wygladal na skoncenrtowanego, byl na palcach u nog, zawsze wyciagal sie jak struna przy probie obrony, a niestety Lukasz przy wiekszosci jedenastek nawet nie doskakiwal polowe drogi do slupka...


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2016, 21:59

Oblak style ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 08:16

Monte Cristo pisze:Tak jeszcze wracajac do meczu Polska - Szwajcaria. Czy tylko ja mialem wrazenie ze w Fabianskim byl straszny brak zaangazowania podczas karnych?
Ja rozumiem ze karne to loteria, ale jego moim zdaniem wygladalo na to ze on rzucal sie jakos tak na odwal sie, od niechcenia, zeby tylko wygladalo ze proboje.
Bramkarz Szwajcarski wygladal na skoncenrtowanego, byl na palcach u nog, zawsze wyciagal sie jak struna przy probie obrony, a niestety Lukasz przy wiekszosci jedenastek nawet nie doskakiwal polowe drogi do slupka...
Nasz tak samo był skoncentrowany tylko widział że piłka leci w drugą stronę to nie leciał jak głupi, bo po co? Pooglądaj sobie karne jak zachowują się bramkarze gdy lecą w drugą stronę jak piłka, przeważnie właśnie tak to wygląda że "wyhamowują".

Szwajcarzy mieli naszego bramkarza rozszyfrowanego i wiedzieli że rzucą się o moment za szybko i to wykorzystali.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 08:21

Swoją drogą ciekawe, czy to co mówił Tomaszewski po meczu Polaków to prawda.
Mowa o tym, że Beau Jeu osiąga po strzela taką prędkość, że bramkarz praktycznie nie ma szans na obronę, jeżeli karny jest dobrze strzelony. Jak sobie przypomnę strzał Milika, który wpadł po rękach Sommera do bramki, to może coś w tym jest.
Z drugiej strony trochę już karnych zostało w tym mundialu niewykorzystanych, ale chyba tylko karne Oezila i Ramosa zostały obronione.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 09:09

Mnie to wogóle dziwi ze nie ma jakichs norm co do piłek, jak np w NBA, tylko kazdy sobie wymyśla jaką chce co turniej


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 12:13

jakieś tam normy są:
Piłka do gry w piłkę nożną – (jak w większości innych piłek) jest kulistym przedmiotem, używanym do gry w piłkę nożną. Zgodnie z wymogami[potrzebny przypis] piłka musi być kulista, sporządzona ze skóry lub innego dozwolonego materiału o obwodzie nie większym niż 70 cm, i nie mniejszym niż 68 cm. Może ważyć 396–453 g. Przy rozpoczęciu zawodów piłka musi być napompowana tak, że w jej wnętrzu panuje nadciśnienie od 0,6 do 1,1 atm (0,6–1,1 kG/cm²).
ale już na pierwszy rzut oka widać jak duże rozbieżności są dozwolone w np wadze... brakuje też chociażby sprężystości a jest jedynie "dozwolony materiał" - niestety pole do popisu jest duże co przecież ma znaczenie nie tylko dla bramkarzy ale i dla strzelców, którzy co rozgrywki muszą się od nowa przyzwyczajać do nowej piłki


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 17:41

Monte Cristo pisze:Tak jeszcze wracajac do meczu Polska - Szwajcaria. Czy tylko ja mialem wrazenie ze w Fabianskim byl straszny brak zaangazowania podczas karnych?
Może nie brak zaangażowania, ale po prostu rzucał się zdecydowanie za wcześnie. Zdziwiłbym się jakby obronił chociaż jednego, bo niestety ale bardzo ułatwiał zadanie Szwajcarom. Jakby była możliwość to ja na karne zmieniłbym bramkarza na Borubara, Fabian to porządny i pewny chłopak, ale na karne potrzeba wariata.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 17:57

Fabian sam przyznał w wywiadzie, że za wcześnie się rzucał i że to była dopiero jego 3cia seria karnych w karierze. Ja też myślałem, że Nawałka trzyma te zmiany po to żeby wpuścić na karne Borubara.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2016, 20:16

http://www.laczynaspilka.pl/reprezentac ... apraszamy1

Film pt. "Chce więcej" czyli Polska reprezentacja na Euro 2016 zza kulis. Fajnie się to ogląda :)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 21:35

Macie swojego Mistrza Europy, 0:2 do przerwy ze Szwajcarią. Mówiłem, że ta drużyna jest daremna.:prochno:
Ciekawe co napiszą po tym meczu portugalskie gazety, bo po Euro słyszałem głosy, że na mundialu potwierdzą swoją "dominacje" :rotfl:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 21:42

Wszyscy, którzy widzieli ich grę na Euro wiedzą, że to jest Grecja bis.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 września 2016, 22:59

Push3k pisze:Wszyscy, którzy widzieli ich grę na Euro wiedzą, że to jest Grecja bis.
Nie wiem, w którym to było temacie, ale po finale znalazło się kilku "znawców" futbolu, którzy twierdzili, że wygrana Portugalii była zasłużona, a w przekroju całego turnieju wcale nie zaprezentowali się tak źle :prochno:
Mam ogromną nadzieje, że te leszcze nie dostaną się na mundial.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 01:13

Push3k pisze:Wszyscy, którzy widzieli ich grę na Euro wiedzą, że to jest Grecja bis.
Mógłbyś nie obrażać Grecji?


Zablokowany