ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 18:47

Dobra, to wrzucam na zippyshare.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2016, 22:26

Mimo mojego dużego zainteresowania europejską piłką nożną i turniejami z tym związanymi, w polskich mediach dostrzegam zdecydowany przesyt informacji na ten temat. Euro jest dosłownie wszędzie, gdziekolwiek się nie obejrzyj. Motywy z tym turniejem można zobaczyć nawet na opakowaniu papieru toaletowego...

Euro to zdecydowanie turniej dla Januszy futbolu. Od początku gołym okiem widać wzmożony wzrost dyskusji na ten temat. Ludzie, którzy przez cztery lata nie interesują się piłką, nie mają kompletnie pojęcia co się tam dzieje, nagle zaczynają wypowiadać się o tym jak rasowi eksperci. Ku mojego zaskoczeniu, robią to nawet osoby u których podejrzewałbym, że nie wiedzą ile trwa jedna połowa meczu. Naprawdę nie oczekuję od każdego, że będzie się znał na tym wszystkim, ale czasem jest to po prostu śmieszne. Czasami mam wrażenie, że ci ludzie robią to, bo chcą być jak inni: "A że inni gadają o tym, to ja też". Szanuję ludzi, którzy nie interesują się piłką i na Euro nie podejmują tego tematu.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2016, 10:42

Powiem szczerze, że nie zauważyłem podobnego zjawiska wśród swoich znajomych. Jak ktoś na co dzień nie interesuje się piłką, to raczej tak pozostało.
Drażnią mnie natomiast "eksperci" w studiu Polsatu, a konkretnie kompletny brak umiejętności posypania głowy popiołem i przyznania się do błędu.
Przykłady można mnożyć. Pierwszy to mecz Francuzów z Albańczykami, gdzie przed meczem tych drugich skazywano na pożarcie, ale już po pierwszej połowie kompletnie zmieniono front i jechano po Francuzach, żeby znowu po zakończeniu meczu chwalić gospodarzy za świetną końcówkę, na szczęście na Albańczyków też już patrzono nieco przychylniej.
Szczyt hipokryzji to chyba mecz w naszej grupie, konkretnie Ukraina - Irlandia Płn., gdzie w studiu przedmeczowym o biednych Wyspiarzach wypowiadano się w taki sposób, jakby sam ich pobyt na tym turnieju obrażał pozostałe ekipy. Na szczęście są Ukraińcy, którzy zaraz tą pomyłkę naprawią srogim pogromem. W przerwie komentarze były już nieco bardziej stonowane, a po meczu standardowa zmiana frontu i pochwały w kierunku Irlandii.
Osobiście uważam, że przodownikiem w tej materii jest Kowalczyk, który zaliczył indywidualną wpadkę z pociskami na Rosicky'ego i całą reprezentacje Czech (mecz z Chorwacją), a następnie kiedy piłkarz Arsenalu zaliczył jedną z najładniejszych asyst w turnieju, a Czesi ugrali punkt, zaczął rżnąć głupa.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2016, 13:20

panlider pisze: Osobiście uważam, że przodownikiem w tej materii jest Kowalczyk, który zaliczył indywidualną wpadkę z pociskami na Rosicky'ego i całą reprezentacje Czech (mecz z Chorwacją), a następnie kiedy piłkarz Arsenalu zaliczył jedną z najładniejszych asyst w turnieju, a Czesi ugrali punkt, zaczął rżnąć głupa.
Tego gościa absolutnie nie można traktować poważnie, wielki mi ekspert. W jego wypowiedziach fajne jest tylko to, że czasami palnie taką głupotę, że można się pośmiać, gdy Borek lub ktoś inny w studio robi z niego łacha.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2016, 19:42

Eksperci Polsatu to naprawdę bardzo niska półka, to ja już zdecydowanie wolę Szpaka,Engela,Żewłakowa i innych w TVP, od Kowalczyka,Ziobera itd.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2016, 20:50

A czy w Polsacie ekspertem nie jest Lubański? Jego bardzo lubię.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 09:19

Makiavel pisze:A czy w Polsacie ekspertem nie jest Lubański? Jego bardzo lubię.
Na oczy go w studiu nie wdziałem, ani nie słyszałem podczas meczu. Mecze komentuje Borek, Hajto, Michniewicz, Ziober i jeszcze jakiś łebek, którego nie kojarzę.
W studiu siedzą Dziekanowski, Kowalczyk, Jacek "Hehe" Gmoch i jeszcze jakiś łysawy gość, który Lubańskim na pewno nie jest :)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 09:33

Lubański jest w studiu(na stadionie) ale we Francji razem z Borkiem i Kołtoniem.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2016, 16:31

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/ar ... lorza.html

Pazerność Solorza może wyjść Cyfrowemu Polsatowi bokiem. Zaszkodzili własnej reputacji, a niemieckich kanałów skutecznie nie zablokowali.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 20:49

Jeśli dzisiaj Włochy zremisują/wygrają oraz Belgia zremisuje/wygra to OLABOGA TURCJA AWANSUJE po tak tragicznej grze do 1/8. To pokazuje, jak głupie są te zasady, oraz jak powinniśmy tonować ekstazę po awansie Polaków, bo to był nasz zasrany obowiązek.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 21:51

Cabrini_idol pisze:Jeśli dzisiaj Włochy zremisują/wygrają oraz Belgia zremisuje/wygra to OLABOGA TURCJA AWANSUJE po tak tragicznej grze do 1/8. To pokazuje, jak głupie są te zasady, oraz jak powinniśmy tonować ekstazę po awansie Polaków, bo to był nasz zasrany obowiązek.
Ano. Wczoraj Kowalczyk mądrze powiedział, a nie zdarza mu się to często, że właściwie to jesteśmy teraz w tym samym miejscu co 4 i 8 lat temu ;) Mimo wszystko niesamowicie cieszy ten awans ;)
annihilator1988 pisze:Takiego wała , kibicuje każdemu przeciwikowi siepaczy znad Wisły.
Grubo :rotfl:
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2016, 22:04 przez jarmel, łącznie zmieniany 2 razy.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 21:51

Ja kisielu nie mam, w przeciwiństwie do dziennikarzy z Polski, gdzie jeden z nich śmiał użyć w stosunku do zawodników Szwajcaria określenia : "solidni przeciętniacy". A Polacy co? Szczęśliwie Świerczewski go szybko poprawił w przekonaniu. Polskie media natomiast już typują z kim zagra Polska po wyeliminowaniu Szwajcarów :D Takiego wała , kibicuje każdemu przeciwikowi siepaczy znad Wisły. Chleba i igrzysk dla tłuszczy


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 22:02

annihilator1988 pisze:Ja kisielu nie mam, w przeciwiństwie do dziennikarzy z Polski, gdzie jeden z nich śmiał użyć w stosunku do zawodników Szwajcaria określenia : "solidni przeciętniacy". A Polacy co? Szczęśliwie Świerczewski go szybko poprawił w przekonaniu. Polskie media natomiast już typują z kim zagra Polska po wyeliminowaniu Szwajcarów :D Takiego wała , kibicuje każdemu przeciwikowi siepaczy znad Wisły. Chleba i igrzysk dla tłuszczy
Nawet nie wiem jak to skomentować. Tak bardzo Cię to nie interesuje że aż się wypowiesz. Powiedz lepiej jak nazwałbyś Szwajcarów? Niepokonani tytani? I co Ci Polscy piłkarze Ci zrobili? Któryś buchnął Ci portfel w tramwaju czy coś?


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 22:31

panlider pisze:
Makiavel pisze:A czy w Polsacie ekspertem nie jest Lubański? Jego bardzo lubię.
Na oczy go w studiu nie wdziałem, ani nie słyszałem podczas meczu. Mecze komentuje Borek, Hajto, Michniewicz, Ziober i jeszcze jakiś łebek, którego nie kojarzę.
W studiu siedzą Dziekanowski, Kowalczyk, Jacek "Hehe" Gmoch i jeszcze jakiś łysawy gość, który Lubańskim na pewno nie jest :)
W Polsacie oglądałem tylko mecz otwarcia i wydaje mi się, że razem z Borkiem komentował Włodek Lubański właśnie.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 22:42

Włodek Lubański komentuje mecz Szwecja - Belgia i komentował mecz otwarcia, a w studiu siedzi najlepszy polski obrońca lat 90 Tomek Łapiński :)


Zablokowany