ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2016, 22:42

Makiavel pisze:
panlider pisze:
Makiavel pisze:A czy w Polsacie ekspertem nie jest Lubański? Jego bardzo lubię.
Na oczy go w studiu nie wdziałem, ani nie słyszałem podczas meczu. Mecze komentuje Borek, Hajto, Michniewicz, Ziober i jeszcze jakiś łebek, którego nie kojarzę.
W studiu siedzą Dziekanowski, Kowalczyk, Jacek "Hehe" Gmoch i jeszcze jakiś łysawy gość, który Lubańskim na pewno nie jest :)
W Polsacie oglądałem tylko mecz otwarcia i wydaje mi się, że razem z Borkiem komentował Włodek Lubański właśnie.
Na meczu otwarcia byłem w knajpie, więc nie słyszałem, kto komentował. Być może był to Lubański :)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 08:51

Ten turniej jest porąbany. Taka beznadziejna Portugalia nie wygrała meczu a awansuje z 3 miejsca, było dobrze a musieli to spieprzyć przez jakieś tępe reformy. Teraz to nie warto nawet mieć parcia na wygranie grupy skoro taka Italia gra w następnej fazie z Hiszpanią a Portugalczycy idą dalej bez zwycięstwa w grupie, dajcie spokój.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 09:07

Zgodzę się z Tobą, że to żenujące, że Portugalia wyszła z grupy, ale nie wróżę im wielkiego sukcesu z Chorwacją. Z drugiej strony nie wiem, jak była układana drabinka turniejowa... Wszystkie mocne ekipy są po jej jednej stronie. Ktoś w UEFA powinien lepiej zbadać możliwe scenariusze i ułożyć ją tak, żeby Ci najlepsi rozkładali się mnie więcej po równo, a tak po jednej stronie mamy Włochy, Hiszpanię, Niemców i Francję, a po drugiej Angoli, Belgię czy Chorwację.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 09:34

Anglia też jest po tej stronie mocnych drużyn :prochno:


Obrazek
pęto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 198
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 09:47

Z jednej strony to nie wina organizatorów, że Anglia i Hiszpania nie wygrały swoich grup, ale z drugiej ta dziwna drabinka wynika również z pokręconych zasad parowania w 1/8 finału (zwycięzcy 4 grup [niezależnie od bilansu] grają z zespołami z 3. miejsc, a zwycięzcy pozostałych 2 grup [niezależnie od bilansu] grają z drużynami z 2. miejsc). Najbardziej pokrzywdzeni mogą się czuć Włosi, którzy jako pierwsi zapewnili sobie wygraną w grupie i mają Hiszpanię, prawdop. Niemców i prawdop. Francuzów na drodze do finału. Zajmując drogie miejsce mieliby znacznie łatwiej (na papierze oczywiści). Nadto Włosi z Irlandią grali o czapkę śliwek. Gdyby bilans ekip z 1. miejsc miał coś znaczyć, to ten mecz Włochy-Irlandia może dałoby się oglądać, a tak to nie dało się.


We will say what time will tell....

Verbum Labile debet non esse stabile.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 11:14

pytanie za 100 punktów - czy Islandii opłacało się strzelać tego gola w 94 minucie z którego cieszyli się jak dzieci? ;)

EDIT:
@mnowo: wydaje mi się, że nie patrzyli... zagotowali się jakby to był finał zamiast biec do chorągiewki ;)
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2016, 11:22 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 11:17

Maly pisze:pytanie za 100 punktów - czy Islandii opłacało się strzelać tego gola w 94 minucie z którego cieszyli się jak dzieci? ;)
To zależy czy patrzyli krótko- czy dalekowzrocznie i czy wolą Anglików od Chorwatów i "tamtą stronę" drabinki :P


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 11:18

Oczywiście, że tak. Historyczne zwycięstwo państwa, które 10 lat temu było na poziomie Luksemburgu :) A w 1/8 i tak są na straconej pozycji (ale kto wie ) czy zajęliby 2 czy 3 miejsce.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 11:37

Przecież Angole sa słabsi od Chorwatów ;)


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 12:35

Czy ktoś ogarnia dlaczego to Chorwacja gra z Portugalią a Niemcy ze Słowacją a nie Chorwacja ze Słowacją a Niemcy z Portugalią? Bo z rozpiski jasno to nie wynika (Chorwacja mogła trafić na grupę B/E/F a Niemcy na A/B/F).

Po prostu ciekawy jestem.


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 13:46

tu masz rozpisane wszystkie scenariusze:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzost ... #Rozgrywki


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 19:50

@D@$ pisze:Czy ktoś ogarnia dlaczego to Chorwacja gra z Portugalią a Niemcy ze Słowacją a nie Chorwacja ze Słowacją a Niemcy z Portugalią? Bo z rozpiski jasno to nie wynika (Chorwacja mogła trafić na grupę B/E/F a Niemcy na A/B/F).

Po prostu ciekawy jestem.
Bo Niemcy są w grupie C a Chorwacja w grupie D, więc najpierw "szuka" sie przeciwnika dla Niemców, 3A Albania nie wyszła, więc kolejny 3B Słowacja gra z naszymi sąsiadami.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 21:59

Patrząc na drabinkę - Belgowie mieli chyba największy fart. Moim zdaniem są głównym faworytem do finału. W miarę trudny półfinał z Chorwacją i później już rywal z zupełnie innej półki w finale.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2016, 22:29

Urbi27 pisze:Patrząc na drabinkę - Belgowie mieli chyba największy fart. Moim zdaniem są głównym faworytem do finału. W miarę trudny półfinał z Chorwacją i później już rywal z zupełnie innej półki w finale.
Śmiała teza jak na to jakie niespodzianki były w fazie grupowej. Nikt nie typował, że faworyci pospadają na drugie miejsca. Równie dobrze możemy mieć półfinał Polska-Węgry.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2016, 03:36

Urbi27 pisze:Patrząc na drabinkę - Belgowie mieli chyba największy fart. Moim zdaniem są głównym faworytem do finału. W miarę trudny półfinał z Chorwacją i później już rywal z zupełnie innej półki w finale.
Tez uwazam ze Belgowie maja okazja zagrac conajmniej w polfinale.
I jesli mlodzi Belgowie uwierza w swoich umietnosciach to moga nawet sie znalesc w finale.


Zablokowany