ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2016, 20:36

Milano1910 pisze:
Makiavel pisze:To jest kompleks Realu o którym już pisałem. Jak wygrywali LM 2 lata temu to mieli w ćwierćfinale jednego finalistę a w półfinale drugiego z poprzedniej edycji. Rok później mieli trudniejszą drogę do półfinału od nas, bo grali w 1/4 z Atletico a my z Monaco. To żałosne, że ludzie tak uzewnętrzniają swój ból d. o to, że Real ma tyle tytułów w LM.

Tak patrząc okiem neutralnego kibica zastanawiam się komu ty kibicujesz, bo niektóre twoje posty są takie że....
To, że kibicuje Juventusowi nie zmienia faktu, że mam ogromny szacunek zarówno do Realu, jak i Milanu (do Milanu nawet większy, przez sentyment z dzieciństwa). Real swoje tytuły w LM zdobył w znacznie mniej kontrowersyjnych okolicznościach niż np. Barcelona którykolwiek ze swoich w ostatnich latach. Nie mówię, że Barcelona nie była najlepsza, ale też otrzymywała mnóstwo prezentów, jako kibic Milanu pewnie doskonale pamiętasz, bo i w tych meczach były kontrowersje. Real jest tu permanentnie obrażany i traktowany, jakby to był jakiś Inter czy inne Napoli. Jakie to może mieć wytłumaczenie? Kibice Realu potrafili docenić naszą legendę nawet w meczu, w którym na ich stadionie pogrążyła ona ich ukochany zespół. Ważnym człowiekiem w Realu jest Zidane, nasza była gwiazda, człowiek, który odchodził z klubu w zgodzie z wszystkimi i który darzy Juventus niewątpliwie sympatią. Na rynku transferowym raczej nie doszło nigdy między klubami do niesnasek. Nawet nieszczęsny kontrakt Moraty, jak się chwilę pomyśli, dla Juventusu wcale nie jest zły (albo Hiszpan będzie nasz w dwóch ratach, gdzie pierwszą spłacił właściwie w pierwszym sezonie grą w LM, albo Real zapłaci nam 10 baniek za to, że Morata dwa lata grał u nas dając nam finał LM - ich kosztem, oraz PW - kosztem Milanu). Dlatego to musi być kompleks niektórych ludzi tutaj. Może są kryptofanami Barcelony, może boli ich to, że Real ma 11 wygranych w LM. Mnie to nie boli i czekam aż Juventus ich dogoni, choć nie będzie to łatwe. Zaś mecze Juventusu z Realem należą do moich ulubionych konfrontacji w Europie i mam z nich miłe wspomnienia (szczególnie z półfinału w 2003, ze wspomnianego meczu gdzie Del Piero strzelił dwie bramki, z ostatniego, gdzie Morata dał nam finał, niestety gorsze z 1998...). Z szacunku do Realu polemizuje z tymi, którzy wyładowują na klubie z Madrytu swoje frustracje i żale.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2016, 21:05

Makiavel pisze:
Milano1910 pisze:
Makiavel pisze:To jest kompleks Realu o którym już pisałem. Jak wygrywali LM 2 lata temu to mieli w ćwierćfinale jednego finalistę a w półfinale drugiego z poprzedniej edycji. Rok później mieli trudniejszą drogę do półfinału od nas, bo grali w 1/4 z Atletico a my z Monaco. To żałosne, że ludzie tak uzewnętrzniają swój ból d. o to, że Real ma tyle tytułów w LM.

Tak patrząc okiem neutralnego kibica zastanawiam się komu ty kibicujesz, bo niektóre twoje posty są takie że....
To, że kibicuje Juventusowi nie zmienia faktu, że mam ogromny szacunek zarówno do Realu, jak i Milanu (do Milanu nawet większy, przez sentyment z dzieciństwa). Real swoje tytuły w LM zdobył w znacznie mniej kontrowersyjnych okolicznościach niż np. Barcelona którykolwiek ze swoich w ostatnich latach. Nie mówię, że Barcelona nie była najlepsza, ale też otrzymywała mnóstwo prezentów, jako kibic Milanu pewnie doskonale pamiętasz, bo i w tych meczach były kontrowersje. Real jest tu permanentnie obrażany i traktowany, jakby to był jakiś Inter czy inne Napoli. Jakie to może mieć wytłumaczenie? Kibice Realu potrafili docenić naszą legendę nawet w meczu, w którym na ich stadionie pogrążyła ona ich ukochany zespół. Ważnym człowiekiem w Realu jest Zidane, nasza była gwiazda, człowiek, który odchodził z klubu w zgodzie z wszystkimi i który darzy Juventus niewątpliwie sympatią. Na rynku transferowym raczej nie doszło nigdy między klubami do niesnasek. Nawet nieszczęsny kontrakt Moraty, jak się chwilę pomyśli, dla Juventusu wcale nie jest zły (albo Hiszpan będzie nasz w dwóch ratach, gdzie pierwszą spłacił właściwie w pierwszym sezonie grą w LM, albo Real zapłaci nam 10 baniek za to, że Morata dwa lata grał u nas dając nam finał LM - ich kosztem, oraz PW - kosztem Milanu). Dlatego to musi być kompleks niektórych ludzi tutaj. Może są kryptofanami Barcelony, może boli ich to, że Real ma 11 wygranych w LM. Mnie to nie boli i czekam aż Juventus ich dogoni, choć nie będzie to łatwe. Zaś mecze Juventusu z Realem należą do moich ulubionych konfrontacji w Europie i mam z nich miłe wspomnienia (szczególnie z półfinału w 2003, ze wspomnianego meczu gdzie Del Piero strzelił dwie bramki, z ostatniego, gdzie Morata dał nam finał, niestety gorsze z 1998...). Z szacunku do Realu polemizuje z tymi, którzy wyładowują na klubie z Madrytu swoje frustracje i żale.
No to po kolei. Ja również mam szacunek do kibiców Juve, Realu, Liverpoolu czy Barcelony. Mniej kontrowersyjne okoliczności? Aż strach pomyśleć o ile trofeów Real byłby uboższy gdyby nie faszystowski reżim Franco. Również w Europie, bo to był czas kiedy Real podkradał bezczelnie piłkarzy innym hiszpańskim, katalońskim, baskijskim drużynom, które nie miały nic do gadania. To jest futbol? Nie sądzę. Doceniali legendy? I co z tego. Inter klaskał dla Maldiniego albo Legia czy ŁKS dla Smolarka, a całej trójki nienawidzę tak nieprawdopodobnie że to głowa mała. Docenili i jakby nie patrzeć to ich zakichany obowiązek, bo ja też oddałbym jakieś honory Brychczemu czy Zanettiemu. A jakie miałby być problemy na lini Juve - Real jeśli chodzi o transfery skoro ostatnim jeśli dobrze pamiętam był Cannavaro? Oczywiście po za Moratą. O Moracie się nie wypowiadam, bo tutaj już ten temat został wyczerpany. Realu nie lubię nigdy nie lubiłem i prawdopodobnie nie polubię czy znaczy że to mam ich kompleks? Inter często obrażam na meczach tak jak większość Juventinich pewnie. Czy oznacza to, że macie ich kompleks? Kibice Barcelony mają kompleks? A co takiego wygrał Real czego nie wygrała Blaugrana? Więcej trofeów już nie długo, bo Real to może na razie buty czyścić Barcelonie w XXI w. Barcelona zdobywa obecnie trofea seryjnie i podejrzewam, ba jestem pewny, że za 25 lat ich przegonią w trofeach w kraju i to z nawiązką.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2016, 21:47

Co ma Real czego nie ma Barcelona? Choćby megagwiazdę, która nie jest oszustem podatkowym :prochno:

Relacja kibiców Barcelony (mówię o tych prawdziwych, nie tych w Polsce, którzy przypomnieli sobie, że kibicują Barcelonie od dawana jak ta zaczęła wygrywać) do Realu jest tym samym, co relacja kibiców Juve do Interu czy Napoli - relacje wewnątrz kraju, wrogość gdzie na tych głębokich pokładach. Natomiast Juventus i Real nie mają żadnej historii wrogości, więc to nie może być to. Ja bardzo nie lubię Bayernu ale nie przyszłoby mi do głowy sugerować, że to beznadziejny klubik, który co roku dostaje od UEFA jakieś bonusy (a mógłbym tak mówić po ostatnim dwumeczu Juve-Bayern). Po zakończeniu twojego posta widzę, że też masz jakieś problemy. W XXI wieku 4 razy Barcelona 3 razy Real i to tylko dlatego, że 2000 nie wlicza się do XXI wieku, tak byłby remis 4-4. A już ta "prognoza" na 25 lat każe mi podejrzewać, że Milanowi to pewnie zacząłeś kibicować jak wygrali LM parę lat temu i dzielisz to "kibicowanie" z Barceloną, bo to totalny absurd.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2016, 23:04

Makiavel pisze:Co ma Real czego nie ma Barcelona? Choćby megagwiazdę, która nie jest oszustem podatkowym :prochno:
No tak lepiej mieć człowieka, którego jedyną ambicją jest zostanie delfinem :hellyes:


Nie będę z Tobą wchodził w dyskusję, to jak gadanie do ściany jak zauważyli inni użytkownicy. Po drugie temat działu jest nie taki jak potrzeba. Sorry za offtop


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2016, 23:36

Podsumowując pierwszą kolejkę: zespół, który zagrał najlepiej - Włochy, najgorzej - Irlandia Północna. Najlepszy mecz: Włochy-Belgia. Najgorszy - nie potrafię wskazać.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 08:31

Makiavel pisze:Najgorszy - nie potrafię wskazać.
dla mnie chyba Albania - Szwajcaria, poziom B klasy na ładnym stadionie

a za najlepszy mecz uznałbym chyba jednak mecz otwarcia


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 23:14

Podobno to miał być turniej graczy ofensywnych, a jak na razie żadnych pogromów nie było, żeby wcisnąć bramkę trzeba się namęczyć. Kto wie czy Conte nie będzie na wierzchu stawiając na zgrany kolektyw w obronie i rzemieślników w ataku.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2016, 13:57

Dobrze gadasz Vimes, pamiętajmy jednak, że Włosi przeważnie drugi mecz mieli słabszy. Bardzo zależy mi na ograniu Szwedów, chyba już o tym wspominałem. Za ustawkę z Danią i rewanż za przegraną po golu Zlatana piętką.

#czasrewanzu hehe


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2016, 15:10

Brama Zlatana była na 1:1 i tak się skończyło, ale to tak dla ścisłości, bo też mam im to za złe :P


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2016, 15:31

Jak dobrze pamiętam Włosi nie przegrali ze Szwecją podczas euro 2004 tylko zremisowali po tej słynnej piętce z powietrza cygana.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2016, 16:20

sebinho86 pisze:Coś dla tych którzy nie zdecydowali się wykupić kanałow ,,Euro 2016".
http://m.satkurier.pl/129737-czy-das-er ... -wylaczone

Ja sam oglądam na tych kanałach i aż się nóż otwiera w kieszeni do czego Polak może być zdolny ehhhh
Nie bój, nie bój, o 21 będziesz mógł sobie pstrykać pilotem z polsatu na tvp 1i na każdym będzie mecz euro :smile: Nie wiem czemu, ale jakoś mi wiszą te zawody tzn. interesuje mnie tylko Italia, a resztę mam głęboko w


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2016, 16:24

Ludze płacą za jakieś cyfrowe polsaty i inne dziadowsta i jeszcze mają mniej możliwości niż posiadacze darmowej telewizji naziemnej :lol: Ja sam mam telewizję naziemną i sobie odbieram czeski CT sport na którym lecą wszystkie mecze Euro. No i mam pewność, że nikt mi tego nie zablokuje :prochno:


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2016, 17:35

Wojtek pisze:Ludze płacą za jakieś cyfrowe polsaty i inne dziadowsta i jeszcze mają mniej możliwości niż posiadacze darmowej telewizji naziemnej :lol: Ja sam mam telewizję naziemną i sobie odbieram czeski CT sport na którym lecą wszystkie mecze Euro. No i mam pewność, że nikt mi tego nie zablokuje :prochno:
Cyfrowy Polsat nie zablokował niemieckich kanałów tylko usunął je z domyślnej listy :lol: Należy w ustawieniach dekodera znaleźć opcje do szukania kanałów i sobie dodać. Ręczne wyszukiwanie (wpisując parametry danego kanału) mi ich nie dodało, ale jak dałem automatyczne wyszukiwanie to już je znalazło i dodało do listy. Oczywiście będą pod innym numerem więc trzeba sobie odszukać. Także wszystko dalej działa :dance:

Swoją drogą niezła szopka z tym "blokowaniem" kanałów przez Polsat. I tak serwery mają przeciążone, że się ponoć oglądać na Ipli nie da to jeszcze kombinują żeby były bardziej przeciążone.


FORZA JUVE!!!
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2016, 18:30

Krótki poradnik dla osób, które oglądają mecze na streamach. Jak wydymać Polsat:
klik


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2016, 07:08

squinter pisze:Krótki poradnik dla osób, które oglądają mecze na streamach. Jak wydymać Polsat:
klik
"Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna
Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz."

Witaj w jakiej grupie trzeba być aby przeczytać treść?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Zablokowany