ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2015, 23:02

Dawno nie widziałem takiej kopaniny, jaką zaprezentowała Irlandia. Oczy krwawiły :confused: Krychowiak, gość zdać się mieć bardzo dobre uderzenie z dystansu. Brałbym, po odejściu Pogby


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 października 2015, 23:06

Nic ten Lewy nie gra w kadrze, co Panowie? :hellyes:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2015, 23:17

wojczech7 pisze:Nic ten Lewy nie gra w kadrze, co Panowie? :hellyes:
on w ogóle nic nigdzie nie gra, gdzie on do Juve... :cwaniak:


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2015, 23:22

W przekroju całych eliminacji fajnie Lewy, Milik, Krychowiak i Glik. Tylko odnoszę wrażenie, że ostatnie popisy kadry Smudy i Fornalika sprawiły, że straciliśmy kontakt z rzeczywistością. Jeśli my się spuszczamy nad awansem do imprezy gdzie zamiast 16 będą 24 zespoły (w tym Islandia i Albania :prochno: ) i dokonujemy tego wyprzedzając Irlandie i Szkocje to chyba coś jest nie tak. Ceremonia jak po wygraniu finału Euro z tą różnicą, że zamiast Queen poleciała Tina Turner.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2015, 23:25

meda11 pisze:W przekroju całych eliminacji fajnie Lewy, Milik, Krychowiak i Glik. Tylko odnoszę wrażenie, że ostatnie popisy kadry Smudy i Fornalika sprawiły, że straciliśmy kontakt z rzeczywistością. Jeśli my się spuszczamy nad awansem do imprezy gdzie zamiast 16 będą 24 zespoły (w tym Islandia i Albania :prochno: ) i dokonujemy tego wyprzedzając Irlandie i Szkocje to chyba coś jest nie tak. Ceremonia jak po wygraniu finału Euro z tą różnicą, że zamiast Queen poleciała Tina Turner.
ehh, marudzisz, nie jesteśmy Hiszpanią Włochami czy Niemcami, żeby przed eliminacjami już szukać bazy na mundial czy Euro. Nawałka poukładał drużynę i wyciąga to co najlepsze z naszym najlepszych piłkarzy jak Lewy Krycha czy Glik, poprzednicy nie potrafili tego. Nie mamy takich pieniędzy na szkolenie młodzieży na sektory dziecięce juniorskie jak Niemcy Francja czy np Anglia. Trzeba się cieszyć. Poza tym talentem stojąca Holandia Euro najprawdopodobniej oglądnie z pozycji kanapy w
Rotterdamie czy Utrechcie :smile:


Obrazek
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 00:05

Nasz grupa była naprawdę mocna, nawet Gruzja sprawiała problemy mocniejszym drużynom. Ja jestem zadowolony z faktu, że nasz drużyna narodowa sukces :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 00:11

Krycha kapitalny gol, ale to co zrobili minutę później...tragedia. Lewy świetnie dawał się faulować ;d no i kolejny gol, niewiele zabrakło do rekordu.

Irlandczycy mają styl typowej drużyny z A klasy, WYJAAAAZD do przodu i może coś tam się uda :D Jak trafią w barażach na dobrą technicznie reprezentacje to nie widzę ich sukcesu.

Do turnieju jeszcze daleka droga, mam nadzieję, że Boniek załatwi nam mecz towarzyski z Francuzami! ;)

alessandro1977 pisze:Wiecie co...kupmy Krychowiaka bo facet jest mega... :)
Wart jest dużych pieniędzy...
I jeszcze Lewego przy okazji :D
cooler pisze:Nasz grupa była naprawdę mocna, nawet Gruzja sprawiała problemy mocniejszym drużynom. Ja jestem zadowolony z faktu, że nasz drużyna narodowa sukces :)
Racja, nasza grupa była jedyną w której ŻADEN zespół nie miał awansu po 9. kolejce :bravo:


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 07:24

Ja nie mówię, że się nie cieszę ale jeśli szkielet drużyny stanowią zawodnicy Bayernu, Borussi, Sevilli, Torino, Fiorentiny i Ajaxu wsparci bardzo dobrymi bramkarzami to wyprzedzenie drużyn złożonych z grubo ciosanych grajków z upadłej ligi szkockiej i zaplecza PL jest musem. I tak jak w 2001 Zarzeczny powiedział po awansie na mundial "To jeszcze nie czas na lizanie się po f..." tak i teraz słowa te są aktualne. Chyba, że ogranie jednowymiarowych kopaczy Ipswich czy Stoke jest czymś co zasługuje na większe brawa? Wtedy faktycznie możemy pozwolić na lizanie.


Obrazek
kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 08:07

Kiedyś mówiłem, że Krychowiak ma za mało atutów typowo piłkarskich. A oglądałem ligę hiszpańską tylko wtedy kiedy on grał. Teraz, po ostatnich meczach w eliminacjach czy nawet po Juve- Sevilla (chyba najlepszy w swoim zespole) można zauważyć jak się ten chłopak piłkarsko rozwinął. Dodatkowo gra bardzo inteligentnie. Jego cena to ok 30 mln euro, może trochę dużo ale wydaje mi się że nie jeden ogórek tyle kosztował więce jest to cena chyba adekwatna.

Co do meczu- strasznie irytował mnie turecki sędzia. Miałem wrażenie że czuwa nad tym, żeby to jednak Irlandia strzeliła jakiegoś farfocla i przez to awansowała. Polacy zagrali jednak bardzo mądrze (poza sytuacją z golem gdzie wyraźnie zaspali). Zauważyłem na różnych portalach że wszyscy krytykują Linettego. Przecież ten chłopak obecnie nie jest w najwyższej formie a mimo to w tak ważnym meczu sobie poradził. Więc jeśli jest bez formy a zagrał tak jak zagrał to trzeba się tylko cieszyć. Będzie jeszcze z niego pociecha. Poza tym bardzo podobały mi się wyjścia Fabiańskiego na przedpole, bardzo pewny chwyt. Początkowo nie widziałem sensu wystawiania Olkowskiego i trzymania Kuby na ławce. Jednak mecz ułożył się tak, że to bardziej doświadczony Błaszczykowski wszedł w drugiej połowie, kiedy to trzeba było właśnie boiskowego doświadczenia i cwaniactwa. Nie wiadomo jak zagrałby w jego sytuacji Olkowski bo pewnie Kuba nie wytrzymałby całego meczu. A i w pierwszej połowie piłkarz Koeln nieźle poszarpał na skrzydle. Obrona na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Pazdan w swoim stylu, twardo jak na piranię przystało :) Bardzo pozytywne wrażenie zrobił Wawrzyniak, wyśmiewany przez wszystkich. o Lewandowskim pisać nie trzeba. Obyśmy tylko na Euro wyszli z grupy a nie jak w poprzednich turniejach.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 09:34

meda ma rację. Teraz mamy się z czego cieszyć przez długie miesiące, ale pod kątem samego turnieju nasze wielkie boje ze Szkotami i Irlandczykami wyglądają dość słabo. Przecież gdyby jedni lub drudzy pojechali zamiast nas, wszyscy by typowali, że dostaną w każdym meczu trójkę i pojadą do domu :P Chyba że dostaniemy taką grupę jak na poprzednim Euro, ale taki fart się zdarza raz na sto lat.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 09:45

@kubus1
W związku z tym, że we Francji będą grały 24 drużyny (w 6 grupach po cztery ekipy), a nie tak jak do tej pory 16 zespołów podzielonych na 4 grupy, to otwiera się i szansa na awans dla naszych orłów ;) Teraz po rozegraniu wszystkich meczów fazy grupowej do 1/8 finału awansują dwie drużyny, które zdobyły najwięcej punktów w grupie i cztery drużyny, które zajęły 3 miejsca i zdobyły najwięcej punktów. W takiej sytuacji brak awansu do fazy pucharowej będzie najzwyczajniej frajerstwem. Wiadomo, że są zdecydowani faworyci typu Francja, Hiszpania, Niemcy oraz stosunkowo mocne Anglia, Włochy, Portugalia i Belgia. Reszta ekip z całym szacunkiem, ale powinna być w naszym zasięgu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 09:58

dimebag11 pisze:Reszta ekip z całym szacunkiem, ale powinna być w naszym zasięgu.
Ale my przecież nigdy awansu nie przegrywaliśmy z Niemcami czy Włochami, tylko z Koreą, Ekwadorem, Austrią, Czechami czy Grecją :think:
Ostatnio zmieniony 12 października 2015, 09:59 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 09:59

Przesadzacie z deprecjonowaniem siły naszej grupy. W mojej ocenie mieliśmy jedną z mocniejszych (Wydaje mi się, że grupy A-E są zdecydowanie mocniejsze od F-I). Tak samo umniejszanie naszego sukcesu w świetle awansu Albanii jest idiotyzmem, bo ta Albania przeskoczyła w grupie Serbię i Danię.

Zresztą, jeśli ktoś ma oczy, mózg i znalazł czas na oglądanie meczów naszej kadry to wie, że się styl i jakość naszej gry rozwinęły od pierwszego meczu Nawałki ze Słowacją, po którym publika ich wygwizdała. Gramy zrywami, ale jeśli już ciągniemy do przodu, to da się to oglądać, a ostatni raz tak było na początku kadencji Beenhakkera, wcześniej w eliminacjach do Korei i Japonii.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 10:24

dimebag11 pisze:Wiadomo, że są zdecydowani faworyci typu Francja, Hiszpania, Niemcy oraz stosunkowo mocne Anglia, Włochy, Portugalia i Belgia. Reszta ekip z całym szacunkiem, ale powinna być w naszym zasięgu.
na ten moment to Włochów byśmy zlali, z Portugalią też można by powalczyć.
Euro za 8 miesięcy, do tego czasu może się sporo zdarzyć. Przed MŚ 2002 byliśmy bodajże pierwszą drużyna z Europy, która zapewniła sobie awans - mieliśmy świetne wyniki poparte dobrą grą w eliminacjach, a jak było na turnieju nie trzeba przypominać.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 10:28

gregor_g4 pisze:na ten moment to Włochów byśmy zlali, z Portugalią też można by powalczyć.
Taa. Włosi mają mocniejszą obronę i pomoc, a w bramce stoi Buffon. Milk, Lewandowski i Krychowiak to trochę za mało. Swoją drogą, jeśli ziemniak ma swoje święto, to może 11 października ustanowić świętem cebuli? :prochno:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Zablokowany