ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 października 2015, 23:50

alessandro1977 pisze:
jakku1 pisze:Nie przypominam sobie, abysmy w tak waznym meczu wbili gola w 94 minucie.
Z Portugalią przy identycznym wyniku po strzale Krzynówka ? ;)
Tamten remis też był dla nas cholernie istotny...
Fakt, w dodatku tamten strzał był rowniez okrutnie szczesliwy (chyba od słupka i od głowy bramkarza?).

Co co oceny, to zgadzam sie, ze Maczynski zagrał niezłe zawody, niemniej jednak obrona na mnie (w tym Pazdan) wielkiego wrazenia nie zrobiła. Tj. gracz Legii chyba bedzie lepszym wyborem niz Szukała, ale z kolei ten ostatni totalnie mnie nie przekonywał nigdy, wiec to nie jest jakis wielki wyczyn.

Drugą uwagę mam taką, że przez cale spotkanie wygladalismy fatalnie pod wzgledem szybkosciowym. Grosicki, Piszczek, Blaszczykowski, Rybus - wszyscy, doslownie wszyscy biegali jakby wazyli 20 kilo wiecej, niż ważą. Na tle zwawych i wybieganych Szkotów, wygladalo to strasznie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 08 października 2015, 23:55

Niemcy przegrywają z Gruzją i przy remisie wychodzimy razem z Irlandią :dance2:


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 00:13

albertcamus pisze:Niemcy przegrywają z Gruzją i przy remisie wychodzimy razem z Irlandią :dance2:
Niemcy nie wtopią z Gruzją. Fakt, dziś zaliczyli wpadkę, ale, po pierwsze, ich niedzielny rywal to jednak klasa niżej niż Irlandczycy, a po drugie nie wierzę w dwie porażki pod rząd Niemców. Co do Polaków to dzisiejszy remis mnie nie zaskoczył, właściwie typowałem dokładnie taki wynik (:wink:), w niedzielę przewiduję, że mimo wszystko wyrwiemy zielonym trzy punkty, Niemcy się zepną i pokonają Gruzję i razem z sąsiadami wejdziemy do turnieju.

Cholernie wyrównana ta nasza grupa, o awans niemal do końca walczyły cztery drużyny, a wypada jeszcze zaznaczyć, że Gruzja też nie okazała się chłopcem do bicia. Awans z grupy, gdzie właściwie każdy mógł pokonać każdego, byłby dużym osiągnięciem. Lewy nadal w gazie, trzymam kciuki, żeby się udało bo ta drużyna ma potencjał i myślę, że - choć dalej wiele jest do poprawy - w przekroju całych eliminacji zasłużyliśmy na ten awans.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 00:15

jakku1 pisze:Fakt, w dodatku tamten strzał był rowniez okrutnie szczesliwy (chyba od słupka i od głowy bramkarza?).
Dokładnie tak...naturalnie przesadziłem z tą 94 minutą bo nie było tam jeśli dobrze pamiętam nawet 90 minuty ;)
Nie zmienia to faktu, że przebieg i dramaturgia takie same...prowadzenie Polski, potem dwie bramki Portugalii i ten farfocel Krzynówka.. :lol:
A potem już było...no właśnie - nie pamiętam co... :D


Obrazek
namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 08:57

Uważam, że pisanie o szczęściu i braku umiejętności to spore nadużycie. Gole padły po frajerstwie defensywnym - złe ustawienie przy pierwszej bramce, brak kogokolwiek przed polem karnym do pokrycia i strata Grosika przy drugim golu, która nie może się zdarzać w takim miejscu boiska. W ofensywie nie wyglądaliśmy źle, całą pierwszą połowę mieliśmy w zasadzie pod kontrolą mecz. Równie dobrze do 45 minuty mogło być 2:0 i peany nad dojrzałą drużyną. Jasne, te szczegóły właśnie decydują o tym, że tak nie jest, ale tak na prawdę to ciut szczęścia sprawiłoby, że ten wynik wyglądałby inaczej, lepiej. Remis uważam wypracowaliśmy sobie sami i jest sprawiedliwy biorąc pod uwagę przebieg meczu.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 09:47

Ja bym się tak nad tym Grosickim nie znęcał, bo stracił piłkę niemal przy połowie. To nie jego wina, że Pazdan krył na radar gościa, który wbiegł w pole karne.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 10:06

Przy drugim golu pokazaliśmy pełne frajerstwo.

Chcieliśmy być cwaniaki i szybko rozegrać [b]nasz[/b] rzut wolny. Rybus szedł do porzodu ponieważ Grosik został i w środku, otworzył się korytarz, a my mieliśmy piłkę.

Lekcja na przyszłość, żeby się nie frajerzyć i nie rozgrywać, jak najszybciej tylko żeby przemyślanie operować piłką.

Mimo wszystko sporo próbowaliśmy grać piłką i po ziemi. Niestety później przy złym wyniku naszym zaczęła gotować się głowa co zrozumiałe i brakowało już tej jakości i pomysłu.

Jednak wrażenie bardzo pozytywne, ciężko się gra z takim rywalem, który non stop pracuje rękami.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 10:16

Ouh_yeah pisze:Ja bym się tak nad tym Grosickim nie znęcał
Masz na myśli straconą bramkę tylko ale ogólnie to Grosik to tragedia...skrzyżowanie Krasica z De Ceglie czyli jeździec bez głowy...40 wrzutek w meczu i każda albo na wysokości kolan, albo w ręce bramkarza albo w trybuny...jedyna wrzutka, która go ratuje ( też zresztą spartolona ) to ta ostatnia przy której Szkoci pokazali jeszcze większe frajerstwo niż Polacy... :smile:
Nie rozumiem tego...Grosicki podchodzi do każdego stałego fragmentu gry mimo, że do wykonywania ich się nie nadaje...z tymi wrzutkami to obraziłem naszego Kuczera, który w porównaniu do Grosika był w tym fachu profesorem... :lol:


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 14:19

alessandro1977 pisze:
Ouh_yeah pisze:Ja bym się tak nad tym Grosickim nie znęcał
Nie rozumiem tego...Grosicki podchodzi do każdego stałego fragmentu gry mimo, że do wykonywania ich się nie nadaje...z tymi wrzutkami to obraziłem naszego Kuczera, który w porównaniu do Grosika był w tym fachu profesorem... :lol:
Grosicki jest piłkarzem bez głowy, ale najwyraźniej takiego potrzebujemy. Poza tym broni się bramkami i asystami, nawet wspomniane przez Ciebie stałe fragmenty wykonuje słabo, ale mimo wszystko się broni, dośrodkował w 94 i bramka była. Trudno mieć do niego pretensje.

We wczorajszym meczu najsłabszy Piszczek, objeżdżany we wszystkie strony, miałem wrażenie że jakby Szkot do niego krzyknął w którą stronę pójdzie to ten i tak go nie zatrzyma. Pazdan też niczego nie pokazał, a nawet powiedział bym że zagrał na minus. Krył cały czas na radar, a argument że potrafi rozgrywać lepiej od Szukały można między bajki wsadzić. Na pochwałę zasługują obok Roberta, Glik i Mączyński. Na plus Błaszczykowski (choć widać że musi jeszcze kilka meczy rozegrać w klubie) i Krychowiak (niech wam będzie).

Jednak miałem nieodparte wrażenie, że gdyby Szkoci posiadali dwóch lepiej wyszkolonych technicznie zawodników to nie było by czego zbierać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 18:14

Piszczek jest najsłabszym zawodnikiem tej kadry praktycznie we wszystkich meczach...problemem jest brak zastępcy dla niego zapewne dlatego tyle gra..Niemcy doskonale o tym wiedzieli dlatego grą jego stroną zrobili sobie wynik...


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 21:28

Morata kontuzja ? Co tam się działo ?


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 21:29

No wlasnie, zobaczylem tylko że zszedł w 33' :(


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 21:30

Na noszach znieśli go a nie zszedł :(


Obrazek
areksko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2015
Posty: 13
Rejestracja: 14 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 21:31

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2 ... tada_4.jpg

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2 ... tada_5.jpg

Sam Morata nie wygląda dobrze na tych zdjęciach, meczu nie oglądam, ale mam nadzieję, ze to nic poważnego. Wcześniej Silva zszedł kontuzjowany.


acidgraju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 59
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2015, 21:35

I właśnie po to jest szeroka kadra. Mam nadzieje, że będzie jutro wszystko wiadomo.


Juve 4 ever
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
Zablokowany