MŚ 14' // Mistrzostwa Świata - Brazylia 2014

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2014, 18:17

pumex pisze:
Mehehehe pisze:Będą tematy meczowe Włochów, czy jeden wielki spam w tym temacie? :wink:
Tematów w pokoju "mecze" raczej nie będzie, bo ten znajduje się w dziale "Juventus", ale chyba mogę zdradzić, że będzie, zresztą jak zwykle, cały osobny pokój poświęcony MŚ2014. Wkrótce... :wink:
Raczej nie będzie aż takiego zainteresowania na meczach Włochow jak na meczach Juve w sezonie na forum, więc nie blokujcie prosze możliwości komentowania w trakcie meczów. Łatwiej będzie o niezaśnięcie podczas meczu o polnocy :)


forumowy ujadacz
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2014, 20:39

Wrzucam jako ciekawostkę rewelacyjną reklamę Nike. Zlatan niszczy


:wink:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2014, 23:17

JaPs pisze:Wrzucam jako ciekawostkę rewelacyjną reklamę Nike. Zlatan niszczy


:wink:
NIESAMOWITA reklama! :-D
Oby więcej takich. Zlatan miażdży. :bravo:


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2014, 02:47

Trwa 5 minut, a pozostawia niedosyt. Naprawdę fajna reklama.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2014, 07:02

A gdzie Pirlo.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2014, 14:36

nie podoba mi się totalnie, nie trafia do mnie ta animowana forma


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2014, 17:41

Arturo odpoczywa z Australią. Oby na Hiszpanie i Holandie wrócił.


JuveSWD

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2011
Posty: 45
Rejestracja: 13 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2014, 18:12

Lepiej byłoby, żeby nie zagrał. Według jego lekarza gra przed 7.07 zagraża odnowieniem się kontuzji... No ale nikt chyba nie ma wątpliwości, że nasz wojownik zagra. Boję się, że ten mundial może się dla jego zdrowia źle skończyć...


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2014, 12:26

Z jednaj strony na nic innego nie czekam jak na występy naszych na mundialu w Brazylii, ale z drugiej strony jednak to zdrowie jest najważniejsze i nie przeżyłbym, gdyby Arturo miał pauzować następne pół roku przez pogłębienie kontuzji. Niech sobie odpuści :pray:

PS: I tak zagra


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2014, 14:16

Mehehehe pisze:@Antek

Shkordan zagrał ok 3000 minut w 35 meczach (33 Serie A i 2 CI).
Dzięki za info, w takim razie trzeba przyznać, że sporo pograł.

No a Reus wróci dopiero we wrześniu, BVB pewnie z tego faktu bardzo... zadowolona, bo tak oto zwiększają się szanse na pozostanie Marco w Dortmundzie :wink:
bendzamin pisze: Zmiana planu gry, częstsze wykorzystywanie Lahma w linii pomocy?
Całkiem możliwe, że spróbują wyjść Lahmem w środku pomocy na Portugalię bo tak plotkują, nie widzę tego za bardzo.

squinter pisze:nie podoba mi się totalnie, nie trafia do mnie ta animowana forma
Mam podobne odczucia :think:


W ogóle to ten...wiadomo, że Italia przede wszystkim bo od dawna lubię skurczybyków i im kibicuję, ale małą odmianą od tego roku będzie kibicowanie...Niemcom o.O Chyba stwierdziłem, że skoro siedzę tu już kilka lat to mógłbym i im zacząć kibicować na wielkich turniejach :)

Tak jakby ktoś nie czytał wypowiedzi dwóch Naszych, to choć źrodłem jest onet jednak skopiuję, a nuż ktoś nie widział to zobaczy :)
Wypowiedź Pogby:
-Zacząłem realizować moje marzenie; powiedział. Jestem szczęśliwy i dumny z siebie, ale to nie koniec. Mam nadzieję, że dojdziemy bardzo daleko. Moją rolą jest dać z siebie wszystko.
Natmoaist Marchisio przed pierwszym meczem rzekł:
-Myślę, że spotkamy inną Anglię, niż podczas EURO 2012 – powiedział. – To będzie bardzo trudny mecz. Spotkania z Anglią są zawsze wielkimi starciami. Oni zmienili dużo zawodników, ale my także – dodał. Piłkarz stwierdził również, że nie wie kto zagra przeciwko Anglii, ale ta decyzja należy do trenera oraz, że ważne jest to, iż wszyscy piłkarze czują się częścią zespołu.

To już jutro :happy:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2014, 23:02

Po meczu z Anglią miałem ciche nadzieje, ze coś jednak z ekipy Italii na tym mundialu będzie. Niestety po meczu z Kostaryką wyglądało to źle.

- Buffon pokazał, że jest niczym wino. Kilka świetnych interwencji w meczu z Urugwajem, choć Sirigu tez potrafi bronić.
- dobrze, że opchnęliśmy Ciro teraz dostając te 10 mln, bo po jego występach nie wiem, czy tyle byśmy zyskali. Fakt - to tylko jeden turniej i w BVB przy ichniejszej lidze to też co innego, ale jednak nie przekonał mnie swymi występami.
- jedno co dobre to to, że gracze Juve zalicza dłuższy urlop i zregenerują się doporządku przed kolejnym sezonem
- co prawda liczę na CHILE w meczu z Brazylią, ale ich opadnięcie a nie spowodowałoby jeszcze większej zwyżki wartości Alexisa a i Vidal zaleczyłby w końcu to swoje kolano.

Szczęście w nieszczęciu w tej sytuacji to rezygnacja Abete :> a Prandelli? coż, chciał dobrze i w pewnym momencie wyglądąło, że tak będzie - wicemistrzostwo Europy, jednak w końcu się zepsuło. Jedynie Milan może pluc sobie w brodę bo tak miałby szanse na dobrego trenera a w efekcie ostał im się Pippo i 10 mln w plecy dla Seedorfa.

Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że to dobrze, iż Barwuah do nas nie trafił, bo z jego grą to chyba Di Natale lepiej by szarpał... A i psycha też daje znać, bo czytam, że juz zdążył się sfochować na trenera. Cóż, Milan chyba go nie opchnie za 30 mln :)


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 02:22

BUDWEISER MAN OF THE MATCH



Najlepszy piłkarz meczu Włochy 0:1 Urugwaj - Gianluigi Buffon

Obrazek
Obrazek





BUDWEISER MAN OF THE MATCH



Najlepszy piłkarz meczu Francja 2:0 Nigeria - Paul Pogba

Obrazek
Obrazek


:dance: :dance: :dance:


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 10:48

Albo mi sie wydaje albo Gigi troche schudl


Juve, storia di un grande amore
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 12:44

Ano schudł i to mocno, pewnie przez ten mundial. W tv słyszałem jak jakiś trener mówił, że jego piłkarz podczas meczu schudł prawie 3 kg o.O
Ciekawe czy jest w ogóle jakaś radość z takiej nagrody po takim meczu..


#AllegriOut
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 14:25

mysle ze Gigi 100x bardziej wolalby awansowac do 1/8, niz dostac taka statuetke...


Zablokowany