Euro 12' // FINAŁ EURO 2012

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 23:03

Ćwierćfinały
Mecz 25.
Czechy 0 1 Portugalia
21.06 20:45
Mecz 26.
Niemcy 4 2 Grecja
22.06 20:45


Mecz 27.
Hiszpania 2 0 Francja
23.06 20:45
Mecz 28.
Anglia 0 0 Włochy
24.06 20:45


Półfinały
Mecz 29.
Portugalia 0 0 Hiszpania
27.06 20:45
Mecz 30.
Niemcy 1 2 Włochy
28.06 20:45
Finał
Hiszpania - Wochy
01.07 20:45

Moj typ jest jasny i prosty Italia. Graja lepsza ciekaszwa pilke. No i 8 Juventini. Jak byly polfinaly to pisali ze najwiecej jest pilkarzy Realu ciekawe czy teraz napisza ze nawiecej jest z Turynu.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 23:12

Jak dla mnie to ten półfinał był finałem :smile:

Z Hiszpanami będzie ciężko, ale Włosi są po prostu lepsi. Nie mówię, że są faworytem, bo jeszcze Szpakowski się na mnie obrazi i nie będzie chciał komentować meczu. Wolę żeby faworytami pozostali Hiszpanie, dobrze to Włochom zrobi :lol:

Warto było zorganizować to Euro, Włosi w finale, najsilniejsi ( :ok: ) Niemcy poza turniejem. Nawet bym z chęcią dorzucił kilka złotych do utrzymania stadionu narodowego.


FORZA JUVE!!!
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 23:26

Włosi są na fali i to im może pomóc. Wyeliminować błędy w obronie (dzisiaj Kielon słabo) i zdecydowanie poprawić skuteczność (mniej 'chamienia'). W Finale o wyniku może zadecydować jedna akcja i trzeba będzie ją wykorzystać.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 23:26

Spokojnie, nie pompujmy balonika.

Niech pompuja hiszpanie, tak jak pompowali anglicy i niemcy. I niech efekt tego pompowania bedzie taki sam. :)


Obrazek
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2012, 23:41

A dzisiaj mnie kusiło postawić na Włochów, ale nie przełamałem się i nie poszedłem 1szy raz w życiu do buka. Za 20zł miałbym 70... w finale stawki się troszkę zmienią bo Włosi pokazali, jak się gra...


logatus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2012
Posty: 40
Rejestracja: 07 maja 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 00:09

Mam małe pytanie.Obóz przygotowawczy Juventusu zaczyna się ponoć 12 lipca.I z wiązku z tym czy piłkarze Juve grający teraz w reprezentacji muszą na niego jechać bez praktycznie żadnego dnia odpoczynku?Czy może klub daje wolne takim piłkarzom?
Bo trohę martwię się o motywacje i przygotowanie fizyczne piłkarzy Juve przezd nowym sezonem


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 00:14

logatus pisze:Mam małe pytanie.Obóz przygotowawczy Juventusu zaczyna się ponoć 12 lipca.I z wiązku z tym czy piłkarze Juve grający teraz w reprezentacji muszą na niego jechać bez praktycznie żadnego dnia odpoczynku?Czy może klub daje wolne takim piłkarzom?
Bo trohę martwię się o motywacje i przygotowanie fizyczne piłkarzy Juve przezd nowym sezonem
NIE MA LIPY I OBIJANIA SIĘ, WALCZYĆ TRENOWAĆ, JUVENTUS MUSI PANOWAĆ.

Pewnie dostaną wolne jakoś do 23-25 lipca.

A co do finału to zobaczymy. Póki co Italia brnie jakby po swoje, ale ta Hiszpania... ehhh.


vieira4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 209
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 00:26

Całe szczescie Juventus ma kilku piłkarzy na wypadek jakby po dwóch czy trzech tygodniach obozu treningowego nie zdążyli dojść do formy. Gorzej z tym Superpucharem- ale nie jest to priorytet można wystawić młodych


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 00:35

Jeśli ten finał wygra Hiszpania to będę jeszcze bardziej załamany niż po finale CL w 2010 :angry: Hiszpania gra słabo, w finale powinna grać Portugalia. Włosi być może w grupie nie zachwycili ale faza pucharowa to już klasa, grają świetnie, 2x lepiej od Hiszpanów.
Błagam Italio wygrajcie to! :pray:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 00:44

logatus pisze:Mam małe pytanie.Obóz przygotowawczy Juventusu zaczyna się ponoć 12 lipca.I z wiązku z tym czy piłkarze Juve grający teraz w reprezentacji muszą na niego jechać bez praktycznie żadnego dnia odpoczynku?Czy może klub daje wolne takim piłkarzom?
Bo trohę martwię się o motywacje i przygotowanie fizyczne piłkarzy Juve przezd nowym sezonem
Ja bym się na Twoim miejscu bardziej martwił o ortografię niż o kondycję juventinich. Conte nie jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, doskonale zdaje sobie sprawę z faktu że cześć jego graczy wraca prosto z ciężkiego turnieju i jestem absolutnie spokojny o to że w odpowiedni sposób uwzględni to ustalając reżim treningowy. Jak konkretnie, tzn. czy zupełnie da im wolne, czy dostaną lżejszy zestaw ćwiczeń, nie mam pojęcia, ale ufam że podejmie właściwą decyzję.
Wojtek pisze:Hiszpania gra słabo, w finale powinna grać Portugalia.
Mógłbyś to rozwinąć? Dlaczego Portugalia, mimo przegranego meczu, powinna grać w finale? Mieli więcej rożnych?
Dante93 pisze: O mraw Zahor, ścinasz nowicjuszy już na wejściu :lol: Jest forma!
Mimo wszystko, do debiutu jaki zaliczył na tym forum badecki gościowi brakuje jeszcze sporo :-D
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2012, 00:56 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 00:50

zahor pisze:Ja bym się na Twoim miejscu bardziej martwił o ortografię niż o kondycję juventinich
O mraw Zahor, ścinasz nowicjuszy już na wejściu :lol: Jest forma!

Wolałbym Portugalie w finale bo..poprostu bym wolał :smile: Ale jeżeli Italia zwycięży Hiszpanie to nic chyba tej satysfakcji nie zastąpi. Chociaz nie ma co bujać w obłokach bo to będzie trudny mecz, mimo wszystko. No ale...wiara czyni cuda, więc trzeba wierzyć, że sie uda :prochno:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 00:52

Za Italią w finale przemawia wiele aspektów, a mianowicie:
1. Żadnej drużynie w historii ME nie udało się obronić tytułu.
2. Hiszpanom bardzo ciężko gra się z Włochami, zarówno w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej.
3. Włosi grają na tym turnieju zdecydowanie lepszy futbol.

Kurs 3,6 na Włochów - stawiać! Dziś postawiłem 100 zł jak pisałem przed meczem z Niemcami i mam 460 :) .
Do postawienia na Włochów skusiły mnie tylko i wyłącznie statystyki meczów pomiędzy oboma drużynami.


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 07:36

A ja się w sumie cieszę, że z Hiszpanią ten finał. Jakby Włosi ich ograli to może zrobić się głośno o włoskiej piłce, wrócimy na salony. Myślę, że mamy trochę do udowodnienia :)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 07:48

Gotti pisze:Za Italią w finale przemawia wiele aspektów, a mianowicie:
1. Żadnej drużynie w historii ME nie udało się obronić tytułu.
2. Hiszpanom bardzo ciężko gra się z Włochami, zarówno w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej.
3. Włosi grają na tym turnieju zdecydowanie lepszy futbol.
Sorry stary ale ja cały czas pozostaję zdania, że grają piłkarze a nie statystyki, tak jak na to pozwala przeciwnik. Szansa jest a i owszem, ale upatruję jej w ustawieniu Hiszpanii. Jeśli jej trener ponownie popełni kardynalne błędy zestawiając drużynę to zdyscyplinowani Włosi poradzą sobie z nimi i bez dogrywki. Hiszpanie mają się czego obawiać, w pierwszym meczu już stracili punkty z Włochami, a Włosi z meczu na mecz grają coraz lepiej - Hiszpania wciąż tak samo...


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2012, 08:11

1994,2000,2006,2012. Włosi ostatnio co 6 lat grają w wielkim finale, kibicuję im od 2000 i wciąż pamiętam ten finał z Trezeguet w roli głównej.
Stają przed ogromną szansą na zwycięstwo, bo Hiszpanie są słabsi niż w 2008 i 2010 roku, a mimo to pewnie większość stawia ich za faworytów. Na szczęście do finału wyjaśni się już sytuacja z lewym obrońcą, a to daję Prandelliemu większe pole manewru. Wierzę w sukces, bo jest on jak najbardziej w ich zasięgu. Jak ktoś wcześniej napisał - pokonanie Hiszpanii nie obyłoby się bez echa. W końcu to aktualni mistrzowie świata i Europy. To byłaby wielka reklama dla Włoch i całej włoskiej piłki, mam nadzieję, że tak się stanie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Zablokowany