Euro 12' // 1/2 FINAŁU EURO 2012

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2012, 17:21

pan Zambrotta pisze:Dzień Dobry ! nie znam się, to się wypowiem :

Wracam na rewir, bo widzę że paru kolesi się za mną steskniło, a zwłaszcza @D@$ i Supersonic. W sumie nic nowego na podwórku się nie dzieje - Łukasz poprawia literówki, Supersonic przeżywa tęgie rozkminy nad byle czym, szczypek wygadany jak zwykle, a Dzięcioł w każdym poście pisze jaki to on zarobiony i co to nie on.
Znowu kłamiesz. Podczas Twojej nieobecności napisałem 10-15 postów, nie pisząc w zasadzie o sobie. Nie mam czasu śledzić wszystkich tematów, czytać każdego posta, a o tym że mnie tutaj zaczepiłeś dowiedziałem się od innego życzliwego usera. Wymienienia mojej osoby wśród tak zacnych i merytorycznie przygotowanych do dyskusji forumowiczów, jak @Do$ i Supersonic, bardzo mi schlebia, więc tym razem to oleję. Sądząc po Twojej aktywności, musiało Ci mocno brakować tego forum.
pan Zambrotta pisze:I widzę, że paru kolesi ma nieźle nawalone w głowie, zapraszając Barwuaha do nas. Koleś nie tak dawno ganiał w koszulce interu i skakał do naszych tifosi, teraz miałby mieć z nami coś do czynienia? To casus jeszcze cięższy od Canny, tutaj nie byłoby przebaczenia. A wymiana Del Piero - Balotelli spowodowałaby wybuch atomowy nowego Delle Alpi :prochno:
W tym przypadku pełna zgoda. SuperMario to znakomity, młody i ograny na najwyższym poziomie zawodnik, ale nie chcę go w Juve po tym co zaprezentował względem naszego zespołu grając jeszcze w Interze.
pan Zambrotta pisze:
Skibil pisze:. Ja postawiłem na remis Polski z Grecją i co? Przecież nie znaczy to, że chciałem żeby zremisowali.
to znaczy, że chciałeś wtopić pieniądze, tak? nie ogarniam tej logiki. Być może mi Dzięcioł wyjaśni, on miał czwórkę z logiki u Jana Miodka.
Egzamin z Logiki złożyłem u prof. Macieja Zielińskiego. Ty nie chciałeś pomóc mi ogarnąć jak się cytuje, więc sam rozumiesz. Chyba że zapłacisz jak za poradę?? :smile: Zupełnie nieodpłatna rada na przyszłość, nie prowokuj mnie. Szkoda Twojego czasu.

BTW Szanowny Mietsonie, Twój mentor zambro, najpewniej nieświadomie, przyznał rację moim zasadom w zakresie obstawiania meczy piłki nożnej. Ale spoko, szanuję Twoje podejście i jeżeli faktycznie zakład zrobiłeś jeszcze w maju, to w porządku. Gorzej, jeżeli w ten sposób tylko żałośnie się bronisz.

I żeby nie było OT, spotkanie Niemców z Włochami, było w mojej skromnej ocenie, najlepszym meczem całego Euro 2012. Dobrymi spotkaniami były też potyczki Portugalii i Danii oraz Anglików ze Szwedami. Niemniej, poziom całej imprezy mnie nie powalił, a ilość meczy godnych zapamiętania rozczarowała mnie. W dalszym ciągu najlepszą imprezą piłkarską, którą mogłem obejrzeć są MŚ '94.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
Zablokowany