Euro 12' // 1/4 FINAŁU EURO 2012

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 13:26

jackop pisze:Johnson + Cole + Young + Walcott = fizyczny football na skrzydłach ??? Na bokach potrzeba 'popierdzielaczy'', a nie klocowatego Balzarettiego.
Tu się zgadzam ale....
jackop pisze:Dodając do tego Oxlade-Chamberlaina i Welbecka, ich team to bardziej rasowi sprinterzy niż rugbyści.
tak się składa, że Ox nieomal został rugbystą i jest dość masywny. A Welbeck to dość spory mudżyn także jest naturalnie silny.

Od początku sądziłem, że tylko ten mecz spośród ćwierćfinałowych jest bez faworyta. Minimalnym faworytem bukmacherów są Angole ale ja myślę, że Włosi wygrają.

strong, piszesz, że Kot Ścienny jest nieobliczalny ale na tym turnieju idzie mu na razie bardzo dobrze, mimo, że to rezerwowy.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 13:46

Łukasz pisze:ja nie widzę tej dominacji na papierze, naprawdę.
Nie mówię, że pojadą ich lekko 3:0, ale jakbym miał wskazać faworyta to są to Włosi i tyle. Nie analizowałem każdego zawodnika osobno, ale jak zespół Italia potrafi więcej.
Z resztą mecze się wygrywa środkiem pomocy, a tenmoim zdaniem Włosi mają lepszy a i zawodników którzy coś tam wygrywali, w odróżnieniu od Gerrarda, któremu się turniej trafił z formą, ale osiągnięć w ostatnim czasie nie miał.
strong return pisze:@D@$- owszem, ale tutaj mówimy o ataku, dziś czeka go również sprawdzian w obronie.
Może, ale tym bardziej nie ma go kto zatsąpić, no bo nie ten koleś z Torino co z Ruskimi był jak dziecko we mgle. Jedyne wyjście to przejście na 3-5-2, ale tu dla domiany nie ma Chielliniego i wtedy trzeba by kombinować z Barzaglim lub Leo na półlewym.
Mietson pisze:Od początku sądziłem, że tylko ten mecz spośród ćwierćfinałowych jest bez faworyta. Minimalnym faworytem bukmacherów są Angole ale ja myślę, że Włosi wygrają.

strong, piszesz, że Kot Ścienny jest nieobliczalny ale na tym turnieju idzie mu na razie bardzo dobrze, mimo, że to rezerwowy.
Może się tak zdarzyć że Anglia wygra, ale to nie znaczy ze to faworyt. U bukmacherów? Dziwne.
Chwile się zastanawiałem o co chodzi z tym "Kotem ściennym"
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2012, 13:46 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 13:46

Mietson pisze: piszesz, że Kot Ścienny jest nieobliczalny ale na tym turnieju idzie mu na razie bardzo dobrze] piszesz, że Kot Ścienny jest nieobliczalny ale na tym turnieju idzie mu na razie bardzo dobrze
I właśnie dlatego jest nieobliczalny, bo nie spodziewałem się, że będzie taki groźny. :P Wiadomo, że on czasem gra, jak nie przymierzając Peszko. Chociaż w rundzie rewanżowej miał trochę dobrych meczów.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2012, 14:00 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 13:55

@D@$ pisze: Z resztą mecze się wygrywa środkiem pomocy, a tenmoim zdaniem Włosi mają lepszy a i zawodników którzy coś tam wygrywali, w odróżnieniu od Gerrarda...
No właśnie, żeby Ci Anglicy dzisiaj nie przełamali Twojego stwierdzenia. Ekipa Hodgsona jakoś specjalnie skomplikowanego futbolu nie grają, ale to może być ich atut w takim starciu jak ten dzisiejszy z Włochami.

A pod tą "fizycznością" faktycznie miałem na myśli przede wszystkim szybkość :)


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 15:17

Od Pirlo bije taka pewność siebie, że aż jestem zdziwiony, bo nawet nie silił się na kurtuazję: "England are predictable". Już nie chodzi o to, że mówi, iż Anglia jest przewidywalna, ale stwierdzenie, że Wyspiarze w ogóle mają farta, iż są w ćwierćfinale to jak drażnienie lwa, a w zasadzie trzech.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 17:43

Ja mam nieco lepszy od Vimesa (znaczy od tego żółtego ptaka) tekst o dzisiejszym meczu, choć tak naprawdę niezbyt odkrywczy. O tu.

Dziś wreszcie jakieś poważne granie bo ostatnie mecze grupowe i trzy ćwierćfinały były dość usypiające. Trochę zamulił cały turniej ale mam nadzieję, że za trzy godziny będziemy świadkami świetnego spektaklu.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 19:30

Łukasz pisze:Co do gry Hiszpanii - catenaccio?
Heh, ciekawe stwierdzenie. Według definicji wikipedii, catenaccio to system "skupiający się na chronieniu własnej bramki bardziej niż zdobywaniu goli".
W grze Hiszpanów tym sposobem jest wymeinianie setek tysięcy podań.

Co do dzisiejszego meczu to również uważam Włochów za delikatnych faworytów. Fajnie, gdyby Marchisio strzelił jakąś ładną bramę. Pokazałby się trochę laikom dostrzegającym na boisku tylko sztuczki techniczne.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 19:41

Sa oficjalne sklady. Wlosi zagraja tak:
Buffon - Abate, Barzagli, Bonucci, Balzaretti - De Rossi, Pirlo, Marchisio - Montolivo - Cassano, Balotelli

Mam nadzieje, ze Montolivo pokaze sie lepiej, niz gral ostatnio, a nasza dwojka Ba-Bo okielzna 'Runiego'


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 19:47

Donnie pisze:
Łukasz pisze:Co do gry Hiszpanii - catenaccio?
Heh, ciekawe stwierdzenie. Według definicji wikipedii, catenaccio to system "skupiający się na chronieniu własnej bramki bardziej niż zdobywaniu goli".
W grze Hiszpanów tym sposobem jest wymeinianie setek tysięcy podań.

Co do dzisiejszego meczu to również uważam Włochów za delikatnych faworytów. Fajnie, gdyby Marchisio strzelił jakąś ładną bramę. Pokazałby się trochę laikom dostrzegającym na boisku tylko sztuczki techniczne.
Ja również mam nadzieję, że to będzie mecz Marchisio. Btw, wiadomo co za sirota będzie komentować dzisiejszy mecz?


eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 19:53

Proszę bardzo:

Tomasz Jasina i Radosław Gilewicz


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 20:33

Ciekaw jestem jak poradzą sobie nasi Juventini. Szczególnie obrona. Jeżeli ewentualne bramki dla Anglii nie padną z naszej winy, a po meczu gracze Juve zaprezentują się dobrze, to będziemy mogli być spokojni o trzon zespołu na przyszłą edycję LM :wink:


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 21:36

Fani Calcio mogą być dumni po pierwszej połowie, duma Albionu niespecjalnie :D

W sumie od początku Euro mam wrażenie, że gdyby Włochom zmienić atak- koniecznie Di Natale i do niego ktokolwiek, nie wiem Matri, Quag, najlepiej ofc Del Piero 8) to biliby się o mistrza. Z mającym tylko tryb nonszalanckiego chodzenia mudżynem - z - bawełną - na głowie, oraz strzelającym z im bardziej nieprzygotowana pozycja tym lepiej - Fantantonio nie widzę tego. Pirlo, Barzagli i Buffon mogą zrobić wszystko, ale gola nie strzelą ( chyba że Pirlo z free kicka)

Dużo było tu już spotkań, gdzie w drugiej połowie obraz był diametralnie różny od pierwszej i myślę, że tak będzie i Angole ruszą.

Taktyka i u jednych i drugich średniawa - obaj się przestraszyli i tak to wygląda.
Chciałbym karne :)


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 21:40

Ktos musi wytlumaczyc Montolivo, ze na boisku jest jeden rozgrywajacy i on nim nie jest... Dubluje pozycje z Andrea, zamiast szukac gry w martwej strefie zostaje gleboko z tylu, stoi bardzo czesto w rownej lini z naszym rozgrywajacym i chyba za bardzo nie wie co sie dzieje... i Cassano musi pchac sie sam miedzy pieciu rywali.

W ogole co to za pomysl ze zmiana ustawienia?! Balzaretti, Abate? Nimi pan treneiro chcial zaskoczyc Anglikow? Nie ma pressingu, dyscypliny taktycznej i organizacji gry, ktora moglismy podziwiac w meczu z Hiszpanami. Prandelli wyswiadczyl Anglikom duza przysluge i kwestia awansu zostaje otwarta.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 21:45

Żeby Włosi mieli napastnika pokroju młodszego Del Piero czy Inzaghiego to by już załatwili Angoli. Barwuah nie wie co się dzieje, Pirlo dobrze, Buffon bardzo dobrze, Barza i Bonucci pewnie.

Oglądamy dalej.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2012, 21:59

Boże sytuacja De Rossiego i Baruwaha z paru metrów z drugiej połowy, jak można tego nie wykorzystać?
Anglcy są tak ustawieni, że z takim potencjałem w ofesywie grają teraz autobus. Boję się o wynik przy tylu niewykorzystanych okazjach. Wchodzi kot. No i impet Italii póki co "zdeh". Można się było tego spodziewać. Profesorze Pirlo- ratuj.
EDIT: Prandelli nie Smuduj i rób zmiany!
EDIT2 Karne. Niedobrze. Obawiam się tego Harta;/
Gigi, Andrea P- trzymajcie się!


Zablokowany