Euro 12' // Zakłady bukmacherskie na EURO

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 15:02

Wczoraj siadło Polska Grecja i Rosja Czechy do przerwy zwycięstwo pierwszej drużyny. Za 15 PLN 118 wygrałem.

Mam jednak problem. W bet-at-home jest promocja, że dostajesz 50% wpłaconej kwoty jako bonus. I teraz pytanie. Jak rozumiecie fragment regulaminu?

"Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4x) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 1600 PLN muszą dokonać obrotu na łączną sumę 9600 PLN."

Czy skoro wpłaciłem 30zł i dostałem 15zł to muszę postawić cztery kupony za 45 zł ? :?


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 15:45

tak, nie ma nic za darmo :P


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 15:50

Polecam wszystkim promocje na betsafe. 50% wpłaty w bonusie do 100zł.
Wpłacasz 200, masz 300 :) Co prawda trzeba to obrócić, ale w przypadku Euro to raczej nie jest problem.
Ja skorzystałem i polecam też innym :D


Obrazek
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 20:12

K.M. pisze:Pierwszy kupon:
Hiszpania - Włochy 2
Niemcy - Portugalia 1
Ukraina - Szwecja 1

Drugi kupon:
Francja - Anglia 1
Polska - Rosja 1
Szwecja - Anglia x
Obrazek

Dziś poszedł kolejny, chyba jeszcze bardziej ryzykowny od poprzednich:
Ukraina - Szwecja 1
Grecja - Czechy x
Dania - Portugalia 1
Włochy - Chorwacja 1

:P


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 20:29

Dobry Mudżyn pisze:Postawilem sobie jeszcze jeden.

Polska - Grecja - obie drużyny strzelą - NIE

Niemcy - Portugalia - w ktorej polowie wiecej bramek - 2

Hiszpania - Wlochy - ilosc goli 1 połowa poniżej 0,5

Rosja - Czechy - ilość goli powyżej 1,5

Irlandia - Chorwacja - pierwszy gol w meczu - 2

za dychę 175 zeta
Ja to dopiero mialem - "so close"

:angry:

No nic, dzisiaj poszedl jeszcze jeden:

Francja - Anglia - pomeczowe posiadanie piłki - FRA (siadlo)

Ukraina - Szwecja - ilosc goli under 2,5 - SZJEEEEEEET.

Grecja - Czechy - ilosc goli under 2,5

Polska - Rosja - ilosc goli under 2,5 (i tu spieprzylem, boje sie ze nie siądzie
:prochno: )

za dychę 51.

Nastepnym razem gram na rzuty rozne, posiadanie pilki, i over/under bramki. Pewniejsze niz na wynik. Kusilo mnie zeby stawiac na Francje, ale w ostatniej chwili sie wycofalem. I dobrze. Duzo tu niespodzianek :ball:
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2012, 22:08 przez Dobry Mudżyn, łącznie zmieniany 1 raz.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 20:33

Oj Mudżyn, nie podniecaj się, zawsze jest "ten jeden, który nie wejdzie". Stawiasz zeta to się ciesz bo nic nie tracisz, moi kumple w liceum stawiali najpierw setki, potem tysiące. I dobrze się to nie skończyło......

Stawianie rożnych to dopiero loteria......


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2012, 21:12

Mietson pisze:Oj Mudżyn, nie podniecaj się, zawsze jest "ten jeden, który nie wejdzie". Stawiasz zeta to się ciesz bo nic nie tracisz, moi kumple w liceum stawiali najpierw setki, potem tysiące. I dobrze się to nie skończyło......

Stawianie rożnych to dopiero loteria......
Tez racja z tym, ze nic nie trace.

A rozne loteria, zgoda, chyba ze gra lepszy zespol z gorszym. Wtedy ten co ma wiecej z gry, ma raczej wiecej rogow. Ale tez tylko "raczej" ale przynajmniej masz wtedy 2 mozliwosci. Ze jedna albo druga druzyna bedzie miec wiecej roznych. Natomiast jak gra sie na rezultat, to sa az 3 mozliwosci.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 00:32

Ciekawa sprawa jeśli chodzi o zakłady na mecze ostatniej kolejki grupy C. W ciągu ostatnich 6 godzin, czyli od ok. 18, średni kurs na remis w meczu Hiszpania-Chorwacja drastycznie spadł, z wiadomych przyczyn. Skok z ~3.80 na ~2.70 robi wrażenie, ludzie grają masówkę, przez co będzie jeszcze niższy. Natomiast jeśli chodzi o drugi mecz, kurs na Włochów w starciu z Irlandią również sporo spadł. Tak samo jak we wcześniejszym przypadku bukmacherzy zaczęli obniżać kurs, początkowo wynosił on ~1.60, obecnie ~1.25. Doświadczenie uczy, że granie tak malejących przeliczników kończy się z reguły źle, więc radzę trzymać się od tego z daleka :stop:


In Marotta I trust...
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 07:12

probeert pisze:Ciekawa sprawa jeśli chodzi o zakłady na mecze ostatniej kolejki grupy C. W ciągu ostatnich 6 godzin, czyli od ok. 18, średni kurs na remis w meczu Hiszpania-Chorwacja drastycznie spadł, z wiadomych przyczyn. Skok z ~3.80 na ~2.70 robi wrażenie, ludzie grają masówkę, przez co będzie jeszcze niższy. Natomiast jeśli chodzi o drugi mecz, kurs na Włochów w starciu z Irlandią również sporo spadł. Tak samo jak we wcześniejszym przypadku bukmacherzy zaczęli obniżać kurs, początkowo wynosił on ~1.60, obecnie ~1.25. Doświadczenie uczy, że granie tak malejących przeliczników kończy się z reguły źle, więc radzę trzymać się od tego z daleka :stop:
Zgadzam się. Jak ktoś postawił przed wczorajszymi meczami na Włochów to nieźle wyszedł ale przede wszystkim 1.25 (w praktyce 1.1) to nie jest stawka za którą warto podejmować ryzyko. Polecam grać mało meczów ale z przelicznikiem na poziomie przynajmniej 1.9.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 11:08

Dokładnie tak. Lepiej wrzucić na kupon 4/5 meczów z kursem podchodzącym pod 2.0 niż 15 typów po 1.2.
Mi Holandia najpewniej zawali kupon... mieli awansować, a jak ich losy się toczą każdy widzi.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 11:36

Co sądzicie o dzisiejszych meczach ? Ukraina jest w stanie powalczyć ? Anglia chyba dobrze się czuje bez tej presji i chyba dzisiaj ogra podłamanych Szwedów...

Edit 1:
zahor pisze:Ja z kolei nigdy nie stawiam na kursy poniżej 2,5. Wolę postawić na jakiś mniej prawdopodobny scenariusz, którego prawdopodobieństwo moim zdaniem jest jednak nie aż tak małe.
Teraz obstawiłem remis Czechów i wygraną Ukraińców - zobaczymy co z tego wyjdzie.
Oby Ci nie weszlo ! :prochno:

Ukraińcy dzisiaj na pewno powalczą, zawiodłem się na Francuzach, a Ukraina tworzy dobry zespół i ma tego niesamowitego Szeve, który jest chyba 10 lat młodszy na ten turniej...
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2012, 12:30 przez jareckik, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 12:03

Ja z kolei nigdy nie stawiam na kursy poniżej 2,5. Wolę postawić na jakiś mniej prawdopodobny scenariusz, którego prawdopodobieństwo moim zdaniem jest jednak nie aż tak małe.
Teraz obstawiłem remis Czechów i wygraną Ukraińców - zobaczymy co z tego wyjdzie.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2012, 17:32

Postanowiłem wzmocnić swoją chęć kibicowania farbowanym lisom™ zakładem za symbolicznego piątaka:

1. Czechy-Polska 1:2
2. Grecja-Rosja 0:2

Józek Oleksy poprawnie wytypował wyniki meczów Polski z Grecją i Rosją, teraz stawia na 2:1 dla Polski, jeżeli się pomyli to jeszcze bardziej będę hejtował lewicę w wiadomym temacie i farbowane lisy™ tutaj :prochno:.

EDIT

Józek teraz to masz dopiero przerąbane :prochno:.
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2012, 10:58 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2012, 00:17

Chyba nawet Oleksy nie wziął pod uwagę tego scenariusza. Sam nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Czesi i Grecy nas wykiwali, a odpadnięcie Rosji to żadne pocieszenie. Nieco już tradycyjnie postawiłem na pierwsze 10. minut bez gola, zapomniałem natomiast, że o awansie decyduje najpierw bezpośrednie starcie i poszło również trochę na awans Sbornej po 1.40 :doh: O ile wygranej Grecji mogłem się spodziewać, to zwycięstwo Czech całkowicie mnie zaskoczyło, bo przecież kiedy, jeśli nie teraz :angry:


In Marotta I trust...
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2012, 15:12

Czas na ćwierćfinały. Mniejsze pole manewru ale nie powiedziałbym, że mniejsza zabawa.

Postawię chyba tak:
Czechy - Portugalia aw2
Niemcy - Grecja aw1
Hiszpania - Francja aw2
Anglia - Włochy aw2

Pierwsze dwa są raczej pewne, nie wyobrażam sobie innego scenariusza (chociaż obstawiając już nie raz przekonałem się, jak mało bujną wyobraźnię mam). Dwa ostatnie za to już pewniaczkami nie są, ba, rzekłbym nawet, że awans Francji jest dużo mniej prawdopodobny, niż awans Hiszpanów. Mam jednak nadzieję, że Francuzi dadzą radę zdominować środek pola i dyktować warunki. Do tego dochodzi chyba trochę głos serca, bo życzę żabojadkom jak najlepiej w tym turnieju. No a ostatni mecz to jest dla mnie kolosalną zagadką, ale za głosem serca - Włosi.


Zablokowany