Euro 12' // w TVP - pochwały, zażalenia, wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 00:05

stahoo pisze:Nie trolluje, Hiszpanie zagrali wielki mecz, my tragiczny (między innymi z powodu błędów, ale co to ma za znaczenie?). A temat jest o Szpaku - który dziś oddał swego rodzaju hołd Włochom, mówiąc o dobrej grze na Euro.
Zastanawiam się jak mu to przez gardło przeszło skoro Hiszpania jest jego zdaniem taka doskonała i w ogóle <fapfapfap>, a reszta bee...


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 00:07

Maly jest po prostu przekozakiem. Hiszpanie ładują do przerwy dwa gole, po przerwie Włosi bezradni jak dzieci we mgle dostają jeszcze kolejne dwa, a on pisze że mówienie o poziomie wyżej to trollowanie.
Mógłbyś być tak łaskawy i napisać co Hiszpanie jeszcze musieliby zrobić dzisiaj, żeby można było uczciwie napisać że byli o poziom wyżej? Powinni strzelić 15 goli? Mieć posiadanie piłki 98%? Nie wpuścić Włochów ani razu na własne pole karne z piłką? A może na własną połowę?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 00:27

zahor to po prostu konto szpaka na tym forum, a zahor_jr to Andrzej Juskowiak :lol:

no sorry, Hiszpania mająca 3 sytuacje w pierwszej połowie, miała "zdominować mecz"? Przed graniem w "10" Italia grała jak równy z równym, potem wiadomo było jak to sie potoczy...

Di Natale strzela w środek bramki, gdzie leży Casillas - "fantastyczna interwencja Kasijasa, kolejny raz ratuje przed utratą bramki" :roll:

Byłem w strefie, więc nie wiem jak tam studio, ale pewnie trzeciak ostro mielił kapucyna z szaranowiczem i wielkim ekspertem szczepłkiem.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 00:31

panie Z., Hiszpanki strzeliły 3 gole na 3 sytuacje, ale chyba kibic włoskiego zespołu potrafi docenic taka grę i wykorzystywanie sytuacji?

Co nam dawało klepanie piłki Pirlo->Bonucci-->De Rossi-->Montolivo-->Pirlo? Generlanie nic.

Jasne - były przebłyski, ale to łącznie z 15 minut meczu...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 00:35

stahoo pisze:panie Z., Hiszpanki strzeliły 3 gole na 3 sytuacje, ale chyba kibic włoskiego zespołu potrafi docenic taka grę i wykorzystywanie sytuacji?.
ja nie mówię, że nie doceniam, ale to nie dowodzi o owej "dominacji", bo sytuacjami to do zejścia Motty było po równo... to, że Hiszpanie potrafili swoje szanse wykorzystać, to osobna sprawa.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 00:41

pan Zambrotta pisze: no sorry, Hiszpania mająca 3 sytuacje w pierwszej połowie, miała "zdominować mecz"? Przed graniem w "10" Italia grała jak równy z równym, potem wiadomo było jak to sie potoczy...
Piłka nożna jest dość prostym sportem, chodzi w niej o strzelanie goli. Im więcej, tym lepiej. Jeżeli jeden zespół do przerwy strzela dwa gole, po przerwie kolejne dwa, to nie interesuje mnie ile mieli rzutów rożnych, ile posiadania piłki i ile wymienili podań - uznaję że byli o klasę (albo dwie) lepsi. Wyjątkiem mogłoby być gdyby Włosi mieli pięć słupków, strzelili dwie niesłusznie nieuznane bramki a Hiszpania dostała dwa karne z sufitu. Ale w tej sytuacji tak nie było więc nie mam dylematu.
pan Zambrotta pisze: Di Natale strzela w środek bramki
No i między innymi tym się objawiał fakt, że Hiszpania była dzisiaj klasę lepsza - miała klasę lepszych napastników. Torres nie zamykał oczu i nie strzelał prosto w Buffona, tylko obok niego. Podobnie Alba (chociaż to akurat obrońca) czy Silva.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 00:53

zahor pisze:Piłka nożna jest dość prostym sportem, chodzi w niej o strzelanie goli.
Obrazek
sam to wymyśliłeś, czy brat ci pomagał?

jeśli ktoś mówi o dominacji, to mówi o wyraźnej przewadze w każdym aspekcie gry. A tutaj? 57-43 w posiadaniu (przy przewadze jednego zawodnika), 14-11 w strzałach, 6-4 w strzałach na bramkę, 3-3 w rożnych. Gdzie ta dominacja?
Hiszpania wykorzystała wszystko, co miała i nie mogę powiedzieć, że nie zasłużyli w finale na zwycięstwo. Ale pianie przez cały mecz szpakowskiego nad totalną dominacją lafurjirochy to totalna żenada i stronniczość.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 01:11

pan Zambrotta pisze: jeśli ktoś mówi o dominacji, to mówi o wyraźnej przewadze w każdym aspekcie gry. A tutaj? 57-43 w posiadaniu (przy przewadze jednego zawodnika), 14-11 w strzałach, 6-4 w strzałach na bramkę, 3-3 w rożnych. Gdzie ta dominacja?
Bardzo ładnie andrzejku, a teraz zalecam powtórkę z abecadła. Gdzie napisałem o DOMINACJI? Uważam że Hiszpania była zespołem (przynajmniej) o klasę lepszym i dokładnie to napisałem.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 01:14

pan Zambrotta pisze:Gdzie ta dominacja?
4:0 w bramkach strzelonych...

pan Zambrotta pisze:Ale pianie przez cały mecz szpakowskiego nad totalną dominacją lafurjirochy to totalna żenada i stronniczość.
Za to Ty teraz prezentujesz dokładnie to samo, tylko obrócone o 180 stopni. Szpakowski gadał pierdoły, ale trzeba być kompletnym idiotą, żeby nie zauważyć jak Hiszpanie wypunktowali "naszych".


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 01:19

zahor, Skilbil
gadacie w kółko to samo zdanie, jak wam przemówić do rozumu, nie wiem. Polecam oglądać mecz w telewizorze, zamiast livescorze i zobaczyć, że Italia walczyła ile sił miała.
Nie wiedziałem, że mamy tulu trzeciaków i szpakowskich na forum.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 01:24

pan Zambrotta pisze:zahor, Skilbil
gadacie w kółko to samo zdanie, jak wam przemówić do rozumu, nie wiem. Polecam oglądać mecz w telewizorze, zamiast livescorze i zobaczyć, że Italia walczyła ile sił miała.
Nie wiedziałem, że mamy tulu trzeciaków i szpakowskich na forum.
A co ma walka do końca z różnicą klas? Jak Szombierki Bytom będą grały z Barceloną, chłopaki dadzą z siebie wszystko ale przegrają 16:0 to też nie będzie można powiedzieć że była różnica klas?
Ba, wręcz przeciwnie - jeżeli jeden zespół walczy do upadłego, daje z siebie wszystko, a mimo tego przegrywa 4:0 to właśnie dobitnie świadczy o różnicy klas.
Innymi słowy, uważasz że jak dwa zespoły, prezentujące tego samego dnia ten sam poziom, grają z takim samym zaangażowaniem, to wynik 4:0 jest jak najbardziej możliwy? Fajnie.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 02:59

Dla mnie ten mecz finałowy można określić jednym cytatem Szpaka, kiedy Motta znoszony został z boiska.

<poza szpakowskiego jak al bundy>

I co teraz Cesare ?

Mistrzostwo, mistrzostwo :prochno: :prochno:

Wszyscy zwijaliśmy się z tego tekstu do końca meczu aaaa nawet i później


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 08:43

zahor pisze:Bardzo ładnie , a teraz zalecam powtórkę z abecadła. Gdzie napisałem o DOMINACJI?
napisałem staszkowi, gdzie on widzi ów dominację, po czym wjechałes ty i zacząłeś na ów mój fragment o dominacji odpowiadać:
zahor pisze:
pan Zambrotta pisze: no sorry, Hiszpania mająca 3 sytuacje w pierwszej połowie, miała "zdominować mecz"? Przed graniem w "10" Italia grała jak równy z równym, potem wiadomo było jak to sie potoczy...
blablabla
więc jeśli ktoś ma komuś zalecać, to czytanie ze zrozumieniem. gadanie z tobą przypomina kopanie się z koniem, nie jeden już to zauważył...



Najwięcej postów w temacie o Euro, najwięcej wyświetleń, wiadomo w jakim temacie :smile: najlepszy zakładacz tematów turniejowych ever, staszek ze swoją "grupą A" może się schować :dance:
TVP na plus Gmoch i Laskowski. Na minus fabryka wedla, zapraszanie do rozmów o piłce wszystkich, tylko nie związanych z futbolem, tragiczny i stronniczy szpakowski z trzeciakiem. No, to tyle. Skromne 3 w ocenie szkolnej. papa, do zobaczenia za dwa lata, gdzie będziemy wylewać pomyje i krytykować wszystko zgodnie z naszym staropolskim obyczajem mundial w Brazylii, również w TVP!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 09:27

pan Zambrotta pisze:Ale pianie przez cały mecz szpakowskiego nad totalną dominacją lafurjirochy to totalna żenada i stronniczość.
Nie przywykłeś? Ja jakoś zdążyłem przyzwyczaić się, że jedyne czym potrafią rzucać polscy komentatorzy w przypadku włoskiej piłki to losowo wybierane cytaty o korupcji, aktorstwie i cynicznej grze.

Pieprzyć hejterów, jesteśmy wicemistrzami Europy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 09:28

Żenujący "Piąty stadion" z Adamczykiem i Karolakiem wspólnie z dachem fabryki Wedla zabierały razem z reklamami po 30 minut przed każdym meczem a wniosły tyle, że dowiedzieliśmy się komu kibicuje Strasburger albo Waldek ze Złotopolskich.

A potem mamy studio z pięcioma ekspertami, z których każdy może powiedzieć dwa zdania bo trzeba się już przenosić na stadion.


Zablokowany