Euro 12' // w TVP - pochwały, zażalenia, wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 10:53

jako, że zaczyna się euro, zgodnie z wieloletnią tradycją na forum, zakładam największy bastion narzekania, wylewania brudów i polaczkowego wytykania błędów podczas telewizyjnej realizacji zaserwowanej nam przez TVP. Feel free and be my guest podczas oceniania jakości telewizyjnej serwowanej przez Włodka Szaranowicza.

:C

Obrazek

Oczywiście wszelkie pochwały są mile widziane, a na uwagę zasługuje fakt, że do komentowania meczów w TVP wraca Jacek Laskowski, dla wielu niedościgniony wzór profesjonalisty i budowania emocji podczas komentowania wydarzeń sportowych. Niestety, mecze Polaków będzie komentował Szpaku z Juskowiakiem, a Pan Jacek będzie relacjonował mecze grupowe rywali Polaków. Pozostałymi komentatorami są Marcin iwański i Tomcio Jasina, czyli straszna posucha jeśli chodzi o komentatorów.
Euro 2008 pod tym względem brylowało, pod postacią niesamowitego duetu Borek&Boniek :prochno: , a w odwodzie był jeszcze dobry Iwanow, czy solidny Pełka.

<<proszę o podpięcie tematu>>


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 10:58

Ja sie ciesze ze piłka wraca do TVP! Jakos nie przepadalem za Polsatowską realizacją. I Ci ich eksperci Kotoń i ten drugi bardziej lysy. Dobrze, że LM też wraca do TVP! Oby Szpaku był w formie i pare grypsów nam przekazał;p


Obrazek
Subaru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 września 2011
Posty: 11
Rejestracja: 08 września 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:00

No to ja już narzekam na to że pewnie w studio będzie brzydkie :D


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:03

Co prawda nie jest to ściśle związane z TVP, ale wyciekły grafiki i plansze, jakie będą serwowane podczas transmisji telewizyjnych:



moim zdaniem robią całkiem pozytywne wrażenie, na uwagę zasługują statystyki pomeczowe i tzw "obszary ciepła", pomocne dla wszystkich, którym whoscored.com jest stroną startową w przeglądarce internetowej :D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:06

Pewnie zrobiła to UEFA ale może TVP mogłaby to jakoś pozmieniać..

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 11:07 przez tabo89, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Subaru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 września 2011
Posty: 11
Rejestracja: 08 września 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:06

Rozmieszczenie miast na mapie to już jest perfekcja. To jest normalnie taki skandal że aż brak mi słów :D


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:07

najważniejsze że Wrocław jest tam, gdzie trzeba :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:13

A bedzie chociaz Jacek Gmoch? Przynajmniej w studiu? :(


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
jaqb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2008
Posty: 148
Rejestracja: 03 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:14

Z niecierpliwością czekam, aby przekonać się, jakie studio przygotuje tvp. Czy znów 73-letni już Gmoch, a także Engel będą rozrysowywać za pomocą flamastrów najciekawsze akcje? Komentatorzy to oczywiście padaka. Szpak non stop się myli, ale jako że słucham go od dzieciństwa, to drażni mnie stosunkowo najmniej. Nienawidzę za to Iwańskiego. Studio polsatu swoją drogą zawsze wymiatało, czy to podczas mundialu 2006, kiedy Strejlau przed każdym meczem informował o "głębokości niecki stadionu" :lol: , a kucharz Robert Sowa przygotowywał potrawy z krajów uczestniczących w turnieju, czy w czasie euro 2008, kiedy goście w studio na bieżąco informowali o tenisowych zmaganiach między roko a giannim, a także o burzliwym życiu towarzyskim, prowadzonym przez oddelegowanych do Austrii i Szwajcarii komentatorów i ekspertów


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:26

Jedyny pozytyw Euro w TVP to oczywiście Laskowski. Świetny komentator, dobrze będzie go usłyszeć. Mam nadzieję, że Tomasz Jasina czy Iwański będę mieli jak najmniej spotkań.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 11:26 przez zoff, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:26

Mnie martwi tylko, że w studiu znowu znajdą się eksperci pokroju Steca czy Kołodziejczyka. Szaranowicz czy Szpakowski mi nie przeszkadzają - mecze z nimi mają taki swoisty klimat. Pewnie dlatego, że ich komentarz słyszałem "od zawsze" podczas meczów. ;) A, że przekręci tam jeden z drugim nazwisko to nic, będzie się można pośmiać przynajmniej.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:28

Ja tam mam swoją teorię odnośnie grafiki mapy Polski. Po prostu miasta przeszkadzały w tym aby ładnie, równiótko i po środku umieścić napis POLAND. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? A że miasta źle umieszczone... czepiacie się.

Swoją drogą wyczytałem w Angorze, że TVP na wykupie transmisji straci 50 baniek... Pogratulować.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:44

pan Zambrotta pisze:Oczywiście wszelkie pochwały są mile widziane, a na uwagę zasługuje fakt, że do komentowania meczów w TVP wraca Jacek Laskowski, dla wielu niedościgniony wzór profesjonalisty i budowania emocji podczas komentowania wydarzeń sportowych. Niestety, mecze Polaków będzie komentował Szpaku z Juskowiakiem, a Pan Jacek będzie relacjonował mecze grupowe rywali Polaków. Pozostałymi komentatorami są Marcin iwański i Tomcio Jasina, czyli straszna posucha jeśli chodzi o komentatorów.
Euro 2008 pod tym względem brylowało, pod postacią niesamowitego duetu Borek&Boniek :prochno: , a w odwodzie był jeszcze dobry Iwanow, czy solidny Pełka.
Fakt, Iwanow jest na plus w Polsacie, Bońka jako komentatora też lubię słuchać, ale łyżką dziekciu w tym "polsatowskim miodzie" jest osoba Romana Kołtonia. Po (od) mundialu 2006 zaczął mnie wkurzać i irytuje mnie do dziś, słuchać go nie mogę, sory.
Co do TVP to Iwański nie jest taki zły, oczywiście jeśli nie komentuje meczów Włochów, bo tu niestety pieprzy, tak przynajmniej było w 2010 ("prowokatorzy" itp., ale takie teksty to chyba w każdej stacji mamy).

Parę słów o panu Jacku Gmochu, wszyscy z niego zlewają i faktycznie bywa pocieszny (jeśli tak się mogę wyrazić), te powiedzonka i słynne "he he he", ale gość jest naprawdę łebski jeśli chodzi o piłkę nożną, bije na głowę rzeszę innych tzw. ekspertów a przy okazji barwna postać, ja bym sobie życzył żeby był na euro, może nawet nie tylko w studio ale czasem też jako komentator (np. obok Szpaka), no może oprócz meczów Grecji, bo pewnie ciężko będzie być mu obiektywnym. Inna rzecz, że pewnie z uwagi na Grecję nie raz się pojawi...
Aha Szpakowski. Mówcie co chcecie, może myli zawodników i w ogóle, ale ja sobie nie wyobrażam euro czy MŚ bez niego.
Martin pisze:Ja tam mam swoją teorię odnośnie grafiki mapy Polski. Po prostu miasta przeszkadzały w tym aby ładnie, równiótko i po środku umieścić napis POLAND. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? A że miasta źle umieszczone... czepiacie się.
Wszystko rozumiem, ale Gdańsk na mazurach? :doh:
Wiem, miało ładnie wyglądać, ale jednak kompromitacja takie coś dawać.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 13:19

Dobrze,że Mistrzostwa będą transmitowane przez TVP i do tego LM przez 3 sezony. Również uważam,że komentatorzy typu Szaranowicz i Szpakowski są potrzebni,bo mimo coraz to większych gaf, ich komentarz jest bardzo znany,gorzej jeśli mecze Włochów będzie komentował Iwański i Jasina.
Ja osobiście nie mogę doczekać się w studiu Jacka Gmocha :prochno:
i tych jego zarysów taktycznych flamasterkiem po ekranie. Chcę znowu usłyszeć te jego znane określenie lidera włoskiej kadry mianem PYrlo :rotfl: Jacek jest po prostu the best,popełnia gafy jak starsi komentatorzy,ale jemu jestem jakoś w stanie bardziej to wybaczyć nie wiem skąd się to bierze,chyba z tego że po prostu Jacek ma charyzmę.
Sto razy bardziej wolę mieć za ekspertów w studiu starszych :Engela,Gmocha niż tych nowych pożal się Boże znaFców z Kołodziejczykiem na czele :angry: Ten frajer niegdyś założył się chyba z Kurowskim że w rewanżu na Bernabeu Juve przegra i że pierwszy mecz był wygrany przez nas fuksem,gdy po rewanżu Kurowski mu wytknął,że zdaje się przegrał jakiś zakład,to zaczął pierniczyć że Juventus nie miał prawa tego meczu wygrać,bo zmagał się z licznymi kontuzjami i Real nie zagrał swoje...od tej pory po prostu NIE CIERPIĘ typa :angry:
Lepiej od meczów Italii wara.Niech sobie pieprzy o Niemcach a grą Hiszpanów niech podniecają się starzy bywalcy.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 14:45

pan Zambrotta pisze:Co prawda nie jest to ściśle związane z TVP, ale wyciekły grafiki i plansze, jakie będą serwowane podczas transmisji telewizyjnych:



moim zdaniem robią całkiem pozytywne wrażenie, na uwagę zasługują statystyki pomeczowe i tzw "obszary ciepła", pomocne dla wszystkich, którym whoscored.com jest stroną startową w przeglądarce internetowej :D
Heatmap to jest to :dance: Fajnie też jest podawanie na ilu turniejach Euro dany piłkarz był. Chyba wcześniej tego nie było.


Zablokowany