Euro 12' // w TVP - pochwały, zażalenia, wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 09:28

pan Zambrotta pisze: Najwięcej postów w temacie o Euro, najwięcej wyświetleń, wiadomo w jakim temacie :smile: najlepszy zakładacz tematów turniejowych ever, staszek ze swoją "grupą A" może się schować :dance:
Nie bardzo rozumiem, czy oczekujesz odemnie, żeby Ci pogratulować, czy jaki ****. :think: No ale dobra, wygrałeś ze mną na liczbę wyświetleń tematów :prochno:

A co do dominacji Hiszpanii: ja w 1 połowie widziałem dobre momenty Włochów, ale na przestrzeni godziny dla mnie Hiszpania zagrała o wiele lepiej - strzelili 2 gole, to po co mieliby na siłe sie odsłaniać. Klepali swoje i wyklepali.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 09:36

ja dodam jeszcze dzisiejszy program "Pytanie na śniadanie"
włączam TV a tam Rogalska (straszny widok jak na rozpoczęcie dnia i tygodnia) rzuca tekstami w stylu:
"moje chłopaki" , "moje chłopaki wygrały" , "kibicowałam moim chłopakom"
żałosne , tutaj na forum niejednemu się oberwało za tekst nasi w stosunku do kadry Włoch , ale w TVP ?? w programie który ogląda ileś tam osób (kilka set tys. przynajmniej) .
Durne lansowanie się i podczepianie się pod sukces innych
nasze / jej chłopaki to Lewy , Tytoń itd .
Śmiech na sali ilu to teraz mamy "wiernych i prawdziwych kibiców" :prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 09:55

stahoo pisze:
pan Zambrotta pisze: Najwięcej postów w temacie o Euro, najwięcej wyświetleń, wiadomo w jakim temacie :smile: najlepszy zakładacz tematów turniejowych ever, staszek ze swoją "grupą A" może się schować :dance:
Nie bardzo rozumiem, czy oczekujesz odemnie, żeby Ci pogratulować, czy jaki ****. :think:
TAK TAK TAK :prochno:

Raz obejrzałem wieczorne podsumowania mistrzostw. Nie powiem, podsumowania fajne - reakcje zagranicznych mediów, statystyki, lepsze analizy. No ale co zrobić, kiedy pół godziny zajmują żenady pokroju "Piątego stadionu" i fabyki wedla, jak pisał ołjech. W porze meczowej nie ma czasu na futbol, jest "kocham cie euro" od kurzajewskiego.

A tak całkiem serio to fajnie, że taki temat powstał, gratuluję założycielowi tematu.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 10:06

Wczoraj Łepkowska, jak na każdego gościa Kurzajewskiego przystało, błysnęła stwierdzeniem, że ona obejrzała wszystkie mecze mistrzostw i kibicuje Włochom bo oni bardziej zasłużyli pokonując Niemców w regulaminowym czasie a Hiszpanie przeszli Portugalczyków w karnych i im się mniej ten finał należy :prochno:


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 10:21

Gwoli podsumowania, najlepsze komentarze na mistrzostwach:

1. Laskowski & Juskowiak:
- Angielskie media piszą o randce Balotelliego w Krakowie.
- No fakt, wyróżniałby się z tłumu.
- ... <tłumiony parsk śmiechem>
- Fryzurę ma charakterystyczną...

2. mecz Niemcy - Dania, nie pamiętam autora:
-Niemcy zagrają następny mecz w Gdańsku - to miasto dobrze im się kojarzy.

3. Szpak & Mirosław Czeciak: "
- Wybija Włoch. Bonuczczi.
- Oooo, ten też zamieszany w aferę korupcyjną.

4. Jacek Gmoch:
- A ten tam, ooo, ten Badstuber to tam muchy, muchy łapie!

5. Szpak:
- Barzagli... A nie, przepraszam, to Dżiakerino <przy piłce chyba był w ogóle Maggio, ale uj :think:

+ nagroda specjalna dla Mirka Czeciaka za całkształt radosnej twórczości:
- Ja go nazywam małym Ajnsztajnem (WTF? Niech mi to ktoś wyjaśni, błagam)
- Szczał z ze swojej połowy
- Mają więcej szczałów
- De Rossi se pobiegł
- Muszą wziąść się w garść
- Czecia bramka wisi w powietrzu
- Pomocnik włancza się do akcji
- Wjejżdża ślizgiem oO


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 10:40

Alfa i Omega pisze:- Ja go nazywam małym Ajnsztajnem (WTF? Niech mi to ktoś wyjaśni, błagam)
Może ciągnik_na_gąsienicach Ci wyjaśni, on tak też co poniektórych nazywa...

Generalnie fajny turniej za nami, który medialnie zrealizowany był trochę po dziadowsku (dach fabryki Wedla z najlepszym polskim komentatorem sportowym, który komentuje jedynie wydarzenia w Kocham Cię Polsko RULEZ!). Nie ma się jednak co dziwić, skoro w TVP Sport za sznurki pociągają takie tuzy jak Szaranowicz, czy inny Szpakowski. :doh:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 10:58

Na zakończenie tego tematu powiem tylko jedno. Nie oglądam dzisiaj polskiej telewizji i nie czytam polskich gazet oraz serwisów sportowych. To mogłoby być naprawdę traumatyczne przeżycie. Nie zrozumcie mnie źle, nie hejtuję Hiszpanów, bo dokonali naprawdę historycznego wyczynu i chwała im za to, ale obawiam się utonięcia w oceanie lukru i wazeliny jaki zaserwują nam media.


Obrazek
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 11:55

pan Zambrotta pisze:papa, do zobaczenia za dwa lata, gdzie będziemy wylewać pomyje i krytykować wszystko zgodnie z naszym staropolskim obyczajem mundial w Brazylii, również w TVP!
Zaraz, zaraz...
Przecież przed Mundialem TVP uraczy nas dwoma sezonami Ligi Mistrzów :prochno:


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 12:05

--Maq-- pisze:Zaraz, zaraz...
Przecież przed Mundialem TVP uraczy nas dwoma sezonami Ligi Mistrzów :prochno:
ale to "kameralna" impreza, tam na pewno nie będzie fabryki wedla :lol:


wczoraj Szpakowski: "Cesare Prandelli przy linii, pokazujący, motywizujący". :doh:


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 12:17

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE...
http://www.sportfan.pl/artykul/alarm-w- ... nocy-35428

:prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 12:21

Alessa pisze:KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE...
http://www.sportfan.pl/artykul/alarm-w- ... nocy-35428

:prochno:
wszedł pewnie do kopalni po ciemku i tyle go będzie widać :prochno:


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 12:33

Vimes pisze:Na zakończenie tego tematu powiem tylko jedno. Nie oglądam dzisiaj polskiej telewizji i nie czytam polskich gazet oraz serwisów sportowych. To mogłoby być naprawdę traumatyczne przeżycie. Nie zrozumcie mnie źle, nie hejtuję Hiszpanów, bo dokonali naprawdę historycznego wyczynu i chwała im za to, ale obawiam się utonięcia w oceanie lukru i wazeliny jaki zaserwują nam media.
Dokładnie Cie rozumiem, mam tak samo. Wstyd sie przyznać ale po 3-cim golu nawet telewizor wyłączyłem o wchodzeniu na jakieś onety etc nie mówiąc. Ogółem komentarz na Ojro był na bardzo niskim poziomie, ale to takie polskie, może to dodało tym mistrzostwom takiego kolorytu i folkloru? :lol:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 13:48

W ogóle po tym puknięciu Niemców o Italii dużo więcej się mówiło niż o Hiszpanii. A to historia odrzuconego przez Milan Pirlo, który odrodził się w Juve. A to kosmita Balotelli. A to najlepszy bramkarz dekady Buffon. A to Cassano opowiadający, że w Realu nazywali go grubym i teraz sie odegra...

Na Weszło (Stanowski kibic Hiszpanii, jego kolega Kowal wiadomo) wszystkie artykuły dotyczące finału skupiały się na Italii. Nie było "kto wygra finał" tylko "jak zatrzymać Pirlo".
Wchodzę na onet a tam cztery artykuły o Euro z czego trzy o Włochach i jeden o historii pucharu.
Balotelli stał się dla Polaków celebrytą, o którym chcą wiedzieć wszystko w każdej chwili.
Każdy kto się trochę interesuje piłką przypomniał sobie, że jeszcze gra ktoś taki jak Pirlo a taki klub jak Juventus ciągle istnieje i ma się dobrze.

Włosi wygrali na tych mistrzostwach dużo więcej niż srebrne medale.

Co do wpadek to wczoraj piłkarze stoją w tunelu i zbliżenie na Xaviego a Szpaku "Anders Iniesta... właśnie go widzimy".


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 14:12

większość już powiedział Miś ale muszę dodać dwie sprawy:
stahoo pisze:A co do dominacji Hiszpanii: ja w 1 połowie widziałem dobre momenty Włochów, ale na przestrzeni godziny dla mnie Hiszpania zagrała o wiele lepiej - strzelili 2 gole, to po co mieliby na siłe sie odsłaniać. Klepali swoje i wyklepali.
o to właśnie chodzi, nie odsłaniali się a Włosi i tak groźnie atakowali ich bramkę, akcja Di Natale gdy znalazł się sam na sam pokazała dobitnie, że gdyby nie bramkarz-rekordzista nie mówilibyśmy o 2-0 a o ciągle otwartym meczu, wcześniej przecież także ratował swój zespół (a ile razy ratował Buffon? miał ze dwie udaną interwencję? czy Hiszpanom siedziało wszystko?)
zahor pisze:Mógłbyś być tak łaskawy i napisać co Hiszpanie jeszcze musieliby zrobić dzisiaj, żeby można było uczciwie napisać że byli o poziom wyżej? Powinni strzelić 15 goli? Mieć posiadanie piłki 98%? Nie wpuścić Włochów ani razu na własne pole karne z piłką? A może na własną połowę?
oczywiście, że mógłbym ;) poziom wyżej to byli tylko w strzelaniu goli, w grze już nie, ani nie dominowali w posiadaniu piłki, ani w stwarzaniu bramkowych sytuacji... dali Włochom pograć? dali, bombardowali bramkę Italii a Buffon skręcał się jak w ukropie? nie
wiecie w czym byli zdecydowanie lepsi? ;) w faulach, tych mieli więcej ;)

wiecie jak wygląda dominacja czy gra poziom wyżej? Włosi zagrali tak z Niemcami, o poziom wyżej, natomiast Anglię zdominowali

jeśli ktoś powie, że 4-0 a w piłce chodzi o zdobywanie goli to podam przykład, ekstremalny bo ekstremalne zawsze wynaturzają głupotę:
Hiszpanie maja 60% posiadania, 30 strzałów, 24 w bramkę, 5 sytuacji sam na sam, milion podań, 15 rzutów rożnych, no ale niestety nic nie siada, Tytoń czy inny Szczęsny mecz życia + 4 słupki i 3 poprzeczki, a Lewandowski 3 razy dochodzi do wykopywanych na oślep piłek i trzy razy ładuje piłę w siarce rywali, stahoo i zahor piszą więc, że Polska o klasę lepsza od Hiszpanii, zdominowała rywala... a reszta forum się z nich śmieje... 8)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 14:48

Dopóki Włosi grali w jedenastu, można było powiedzieć, że mecz był wyrównany. Natomiast po stracie Motty w piłkę grali tylko Hiszpanie. Zanim realizator skończył pokazywać powtórkę akcji "takifurirochytaki" to już suneła na bramkę Buffona następna i tak do końca spotkania. Od sześćdziesiątej którejś minuty Hiszpania była od Włochów drużyna lepszą nie o jeden poziom a o jakieś pięć i pół.


Obrazek
Zablokowany