Euro 12' // w TVP - pochwały, zażalenia, wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 21:42

B A R Z A L E T T I

Obaj tak mówią. Przeżyłem Dżiakerino i Banuczcziego, tego nie mogę, szczególnie, że wcześniej jego nazwisko wypowiadał przecież dobrze.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 22:22

Nie moge słuchać już tych kretynów. Całkowity spust nad barceloną i wszystkim co z nią związane. Żaden ze strzałów włóchów nie został oceniony, tylko i wyłącznie fenomenalne obrony Casillasa, a byly to przecież tylko (w najczęstszych przypadkach) piąstkowania przed siebie. W ogóle, nie wiedzialem ze Szpaku jest prorokiem, na 30 min przed końcem, on już wie o tym, że na 10000% zwycięzcą zostanie Hiszpania - potem poprawka, że jednak kibicuje włochom, a za chwile znow spusty nad tą ich 'tiki taką' ... Jak jego i jego kompana za mikrofonem tak podniecają te dwa słowa, to niech sobie je wygrawerują na czole.
Mam dość, nic mnie tak nie denerwuje jak komentator, który komentuje na korzyść jednej ze stron.


Obrazek
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 22:32

Spust to dziś jest nad casillasem, po prostu nie da się tego słuchać. Same strzały prosto w niego, ale szpak się spuszcza nad nim.


Forza Juve!
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 22:40

Witamy Panstwa ze stadionu w Kijowie, dzis final Euro! Zaczynamy: Iniesta do Xaviego.
2' tiki taka tiki taka tika itaka tiki taka tiki taka tiki taka alez graja to jest tiki taka! Tiki taka pokazal ptaka, tiki taka, tiki koko taka spoko euro koko tiki tiki bara bara xavi, Iniesta bara-bara tiki tiki fiku miku, tiki tiki taka, przejeli wlosi, sraka, ale juz hiszpania. Alez nikt nie robi takiej tiki malagi tiki taki i kasztanki.
3' la furrrrrrria roja rrrrrrrrobi tiiiiiiiki take, alez wyszkolenie, to taka barcelonska tiki taka, taka madrycka tika mcdonald taka,
4' riki tiki. Zegar robi tyk tiki taka, taka prawda, tiki taka na boisku,
5' casillas! Aleeee urwal, ale on tam stal. Jak on tam stal, jak on tam byl prosze panstwa. Niby bramkarz a tu tiki tiki terefere taka loco spoko crazy.
8' rrrrrrozkrrrrrreca sie nam ta taka fika y znaczy iza miko, lody zo friko, miki miki, daysi minnie, xavi-iniesta w swoim stylu! Nie ma recepty na ta tiki take.
9' casilllllllas. Niesamowicie mu stoi. Niesamowicie on stoi! Tytan,mtytan, prosze panstwa, mozna sobie pozwalac na tiki take, jak sie ma z tylu tiki take! Nawet mozna spokojnie po miescie chodzic, pewnosc ze nikt z tylu nie zapnie, tam jest swiety saint iker, saint dedal, ojciec pio, zeus olimpu, bramki, pilki, no niesamowita interwencja.
90' koniec. No z ta la rrrrroja nie wygralaby nawet unia europejska, nawet reprezentacja nowej zelandii w rugby, co oni grali, piescili zmysly, mowil menotti, mozna grac w pilke a mozna jezyczkiem lechtaczke pilki muskac, czubkiem bucika ja prowadzic, Tiki take robic, tiki take! Dobranoc


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 22:49

Mnie rozwalił tekst, w którym Szpakowski podniecił się faktem, że od 60 minuty, cała drużyna Hiszpanii składa się z jedynie z zawodników Realu i Barcy. Aż się spuściłem z wrażenia. No i na samym początku spotkania stwierdził, że: "Hiszpania nie była tą samą drużyną, która miażdżyła rywali podczas EURO 20102"
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2012, 22:51 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 22:51

A mi sie wydaje, że akurat Szpaku spoko mówił dzisiaj o Italii, spoko mówił o grze Włochów na turnieju.

A że Hiszpania dzisiaj zagrała poziom lub dwa wyżej niż przeciwnik - ma prawo się podniecać... chyba...


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 22:54

"Dziękuję Ci Hiszpanio" oohh, orgazm Szpaka :twisted:


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 22:59

Supersonic pisze:Witamy Panstwa ze stadionu w Kijowie, dzis final Euro! Zaczynamy: Iniesta do Xaviego.
2' tiki taka tiki taka tika itaka tiki taka tiki taka tiki taka alez graja to jest tiki taka! Tiki taka pokazal ptaka, tiki taka, tiki koko taka spoko euro koko tiki tiki bara bara xavi, Iniesta bara-bara tiki tiki fiku miku, tiki tiki taka, przejeli wlosi, sraka, ale juz hiszpania. Alez nikt nie robi takiej tiki malagi tiki taki i kasztanki.
3' la furrrrrrria roja rrrrrrrrobi tiiiiiiiki take, alez wyszkolenie, to taka barcelonska tiki taka, taka madrycka tika mcdonald taka,
4' riki tiki. Zegar robi tyk tiki taka, taka prawda, tiki taka na boisku,
5' casillas! Aleeee urwal, ale on tam stal. Jak on tam stal, jak on tam byl prosze panstwa. Niby bramkarz a tu tiki tiki terefere taka loco spoko crazy.
8' rrrrrrozkrrrrrreca sie nam ta taka fika y znaczy iza miko, lody zo friko, miki miki, daysi minnie, xavi-iniesta w swoim stylu! Nie ma recepty na ta tiki take.
9' casilllllllas. Niesamowicie mu stoi. Niesamowicie on stoi! Tytan,mtytan, prosze panstwa, mozna sobie pozwalac na tiki take, jak sie ma z tylu tiki take! Nawet mozna spokojnie po miescie chodzic, pewnosc ze nikt z tylu nie zapnie, tam jest swiety saint iker, saint dedal, ojciec pio, zeus olimpu, bramki, pilki, no niesamowita interwencja.
90' koniec. No z ta la rrrrroja nie wygralaby nawet unia europejska, nawet reprezentacja nowej zelandii w rugby, co oni grali, piescili zmysly, mowil menotti, mozna grac w pilke a mozna jezyczkiem lechtaczke pilki muskac, czubkiem bucika ja prowadzic, Tiki take robic, tiki take! Dobranoc

:rotfl: genialne, a dodałbym, że nawet Imperium nie dałoby im rady. A na serio to nie wiem co bardziej mnie wkurzało gra Włochów, którzy w 10 odpuścili sobie i chcieli dotrzymać, czy komentatorzy, których bym chyba sklepał po tym meczu, bo zamiast czasami zamknąć się to 94 min non stop byle gadać , w ciągu 1 min 5 razy mówić, że brawo Włosi, że walczyli?Ksawi? Szabi, Szawi, Zawi ? ilu ich tam gra? Hiszpania zasłużonym mistrzem, najwyraźniej ich "słabsza" gra mogła być spowodowana chęcią zostawienia więcej siły, jeżeli tak to :bravo:. Włosi i tak brawo bo bardzo udany sezon, teraz Cesare zostawić za wszelką cenę i kontynuować to co się zaczęło.

Anrea chyba tym meczem zaprzepaścił szansę na nominację do 3 do złotej piłki pewnie, znowu będzie Messi, Xavi i Iniesta i wygra Messi, bo jak zawsze z reprezentacją wszystko wygrywa. :angry: :angry:


Ps. piękny turniej!


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 23:12

stahoo pisze:A mi sie wydaje, że akurat Szpaku spoko mówił dzisiaj o Italii, spoko mówił o grze Włochów na turnieju.

A że Hiszpania dzisiaj zagrała poziom lub dwa wyżej niż przeciwnik - ma prawo się podniecać... chyba...
Podbijam :ok: ale niewielu tutaj Ci przyzna rację. Szpak dziś się podniecał Hiszpanami, ale oddał szacunek Włochom, nie mówił po drugiej bramce, że jest po meczu i wielokrotnie zaznaczał, jak na takim wyniku zaważyły ciężkie mecze z Niemcami i Anglią. Że Włosi wybiegali finał, podczas gdy Hiszpanie weszli do niego na stojąco.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 23:24

Roja, la furia roja, furia roja i w kolko to samo, juz mnie dzis to meczylo.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 23:34

stahoo pisze:A że Hiszpania dzisiaj zagrała poziom lub dwa wyżej niż przeciwnik
spuszczasz się już w drugim temacie nad grą Hiszpanii więc muszę zapytać - trollujesz?

Hiszpanie zagrali dobry mecz, prawie najlepszy na tym turnieju (wg mnie lepszy był ten z Irlandią ale laicy powiedzą inaczej) ale zapominasz o jednej rzeczy - to my mieliśmy większe posiadanie piłki (dopiero po 80 minucie się wyrównało!!! a całość zakończyła 51 do 49) co tak barcelonie jak i Hiszpanii się się nie zdarza, po prostu się nie zdarza... efekt jaki był każdy widział, zabrakło szczęścia przy strzałach lub zimnej krwi na wykończeniu bo sytuacji gdzie mógł paść gol włosi także stworzyli sobie więcej (oczywiście po 60 minucie wszystko zaczęło się wyrównywać i ostatecznie statystyki są na korzyść Hiszpanów)

Hiszpanom trzeba oddać bardzo dobre wejście w mecz, dożo lepsze od nas oraz akcję życia czy nie wiem jak to nazwać przy goli na 1-0, to nabicie piłki na głowę Silvy i sam strzał niepodrabialny (każdy przecież zagrywa na nogę, kto wie może nawet Fabregas tak chciał ale mu zeszła?), śmiem twierdzić, że nigdy już coś podobnego im się nie uda zresztą nie tylko im...

2-0 zrobiło się bo Barzagli (pewnie nie tylko on) ewidentnie czuł turniej w nogach bo ledwo truchtał, Alba na 20 metrach odjechał mu na 8... Bonucci nie złapał go na spalonego (a powinien) i zrobiło się 2-0, kontuzja i było po meczu, nawet ewentualny gol Di Natale nic by nie zmienił, Hiszpania to nie tacy frajerzy jak Polacy, że grając w przewadze dają odebrać sobie zwycięstwo więc mecz można było już wtedy skończyć i wręczyć puchar, tym bardziej że jak się okazało Torres nie chciał zostać samodzielnym królem strzelców imprezy i postanowił zanotować asystę

dlatego pisanie o poziomie wyżej to dla mnie czysty trolling, poziom wyżej to zagrali dopiero od 60 minuty

ps. nie rozliczam tu Prandelliego za zmiany czy ustawienie, punktowałem jedynie "deklasację rywala"


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 23:38

Nie trolluje, Hiszpanie zagrali wielki mecz, my tragiczny (między innymi z powodu błędów, ale co to ma za znaczenie?). A temat jest o Szpaku - który dziś oddał swego rodzaju hołd Włochom, mówiąc o dobrej grze na Euro.


ali

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lipca 2007
Posty: 22
Rejestracja: 12 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 23:44

Mnie to bardziej irytuje Szaranowicz w studiu niż ten Szpaku. Tragiczny jest. I te jego okularki xd


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 23:46

Maly pisze: Hiszpanie zagrali dobry mecz, prawie najlepszy na tym turnieju (wg mnie lepszy był ten z Irlandią ale laicy powiedzą inaczej) ale zapominasz o jednej rzeczy - to my mieliśmy większe posiadanie piłki (dopiero po 80 minucie się wyrównało!!! a całość zakończyła 51 do 49) co tak barcelonie jak i Hiszpanii się się nie zdarza, po prostu się nie zdarza... efekt jaki był każdy widział, zabrakło szczęścia przy strzałach lub zimnej krwi na wykończeniu bo sytuacji gdzie mógł paść gol włosi także stworzyli sobie więcej (oczywiście po 60 minucie wszystko zaczęło się wyrównywać i ostatecznie statystyki są na korzyść Hiszpanów)
Tylko, że z tego posiadania piłki niewiele wynikało. A Hiszpanie dzięki temu, że przyspieszyli grę i widzieli wolnych w obronie Włochów, częściej ryzykowali i siłą rzeczy się jej pozbywali. Ale taką grę się lepiej ogląda i na tak dysponowanych Włochów był bardzo dobra. Włosi dzisiaj mizerni. Odczywali trudy turnieju i kontuzje mięśniowe z którymi walczyli. Tak mi sie wydaje :wink:
Hiszpania z Irlandią zagrała słabiej niż dzisiaj, choćby z racji poziomu rywala.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 23:54

nie czytalem poprzednich postow, bo mi sie nie chce w koncu jestem tharp, wiec moze sie zdarzyc ze powtorze to co ktos juz napisal:
generalnie lubie szpaka, ale dzisiaj rzygalem tym gosciem, i to obficie.
raz, fapanie do Casillasa
dwa, fapanie do calej hiszpani
trzy, Barzareti, Balzari (no i andrzej, i jego "ksabi")

srsly, wat da fak.


Zablokowany