Euro 12' // w TVP - pochwały, zażalenia, wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 10:26

Hiszpania – Włochy
(początek spotkania 20.45)
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak.
Prowadzący studio: Włodzimierz Szaranowicz.
Eksperci: Marcin Żewłakow, Jacek Gmoch, Włodzimierz Lubański, Jerzy Dudek, Mirosław Trzeciak.
źródło: http://satkurier.pl/news/76356/final-eu ... -w-3d.html

Nie komentuje Trzeciak, ufff!
Ekspertów tyle, że studio ich nie pomieści...


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 11:44

yanquez pisze:NARESZCIE!!!!
Chłopaki dzisiaj rano na TVN24 pierwszy raz usłyszałem, że wysoka forma Włochów to w 50% zasługa trenera Parandellego i w 50% trenera Conte!
Pokręcę nosem, ale trzeba też oddać szacunek Mazzariemu i Napoli. To na podstawie jego taktyki wykrystalizował się Nowy Juventus i Nowa Italia. Jasne, i Conte, i Prandelli dodali też coś od siebie.


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 12:57

Ouh_yeah pisze:A na weszło tradycyjnie wywiad z Kowalczykiem.

Hiszpania wygra bo w pierwszym meczu tak strasznie stłamsiła Italie, że ho ho.
Hiszpania wygra bo Włosi nie zagrają drugiego tak dobrego meczu jak z Niemcami.
Hiszpania wygra bo bo Pirlo pokryje Busquets albo Xabi Alonso :lol:
Hiszpania wygra też mundial w Brazylii bo nie ma żadnej drużyny, która może ich powstrzymać.
Poczytaj wywiady i niusy na innych stronach, "Włochom bardzo pomogła afera korupcyjna" :doh: "Hiszpanie jeżeli wyłączą z gry Pirlo to z pewnością wygrają", "Hiszpanie grają na tych mistrzostwach dobrą piłkę" :rotfl:

No cóż, mam wielką nadzieję że dzisiaj Italia przejedzie się po dzieciaczkach z półwyspu Iberyjskiego i zobaczę miny wszystkich "fachowców" oraz nagłówki gazet.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 13:03

Wczoraj na OS również był wywiad z jakimś ekspertem, ale ekspertem ekspertem, nie ekspertem 'ekspertem'. :smile: Nie pamiętam nazwiska, ale chłop gadał o włoskiej piłce tak jakby od kilkudziesięciu lat ją ostro śledzil. Mówil np, że to lansowane przez polskie media catenaccio 'skończyło' sie w piłce kilkadziesiąt lat temu, poza tym odwoływal sie to zeszłego sezonu Serie A właśnie apropo nowego ustawienia 3:5:2. Poza tym, był bardzo obiektywny i widać, że znał sie na rzeczy :smile: Oby więcej takich ludzi, żaluje tylko, że nie zapamiętałem nazwiska.


Biniek90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2010
Posty: 101
Rejestracja: 04 listopada 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 13:07

Dante93 pisze:Wczoraj na OS również był wywiad z jakimś ekspertem, ale ekspertem ekspertem, nie ekspertem 'ekspertem'. :smile: Nie pamiętam nazwiska, ale chłop gadał o włoskiej piłce tak jakby od kilkudziesięciu lat ją ostro śledzil. Mówil np, że to lansowane przez polskie media catenaccio 'skończyło' sie w piłce kilkadziesiąt lat temu, poza tym odwoływal sie to zeszłego sezonu Serie A właśnie apropo nowego ustawienia 3:5:2. Poza tym, był bardzo obiektywny i widać, że znał sie na rzeczy :smile: Oby więcej takich ludzi, żaluje tylko, że nie zapamiętałem nazwiska.
Skoro tak to pewnie nawet nie podali jego nazwiska. Ot co! :)


Nie ma Boga! Jest Del Piero!
Obrazek
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 13:13

Dante93 pisze:Wczoraj na OS również był wywiad z jakimś ekspertem, ale ekspertem ekspertem, nie ekspertem 'ekspertem'. :smile: Nie pamiętam nazwiska, ale chłop gadał o włoskiej piłce tak jakby od kilkudziesięciu lat ją ostro śledzil. Mówil np, że to lansowane przez polskie media catenaccio 'skończyło' sie w piłce kilkadziesiąt lat temu, poza tym odwoływal sie to zeszłego sezonu Serie A właśnie apropo nowego ustawienia 3:5:2. Poza tym, był bardzo obiektywny i widać, że znał sie na rzeczy :smile: Oby więcej takich ludzi, żaluje tylko, że nie zapamiętałem nazwiska.
Być może chodzi o Stefana Bielańskiego, korespondenta LGDS w Krakowie?


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 13:51

Biniek90 pisze:Skoro tak to pewnie nawet nie podali jego nazwiska. Ot co! :)
Ahaha no taaaa chociaż to wątpliwa opcja :smile:
JuventinoPS pisze:Być może chodzi o Stefana Bielańskiego, korespondenta LGDS w Krakowie?
O napewno relacja była z Krakowa, tak więc pewnie masz racje :wink: No i fakt, że jest korespondentem LGDS wiele wyjasnia w temacie jego wiedzy o Calcio :smile:

Gr już sie boje dzisiejszego meczu, i fapania nad Hiszpanią. No ale wytrzymalem caly turniej to i dziś wytrzymam. :prochno:


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 14:16

Dante93 pisze: Gr już sie boje dzisiejszego meczu, i fapania nad Hiszpanią. No ale wytrzymalem caly turniej to i dziś wytrzymam. :prochno:
Szacun, ja bym nie mógł, cały turniej na netbooku z ESPN i BBC :prochno:
Ale dziś chyba zaryzykuję i się skuszę, mając nadzieję, że Pirlo zamknie "Dara", "Jędrka" i "Mira" :pray:


jarek88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 maja 2012
Posty: 69
Rejestracja: 06 maja 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 14:43

Ja dzięki telewizji cyfrowej podziękowałem Szpakowskiemu i spółce. Podziękować chyba też trzeba TVP, która dała możliwość wyboru angielskiego komentatora.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 14:52

jarek88 pisze:Ja dzięki telewizji cyfrowej podziękowałem Szpakowskiemu i spółce. Podziękować chyba też trzeba TVP, która dała możliwość wyboru angielskiego komentatora.
Skąd masz tą informację? :D Ale w sumie chyba będę oglądał Szpaka z Juskiem, bardzo lubię gdy ich ulubiona drużyna przegrywa, a jak niestety będzie inaczej to przełączę na angielski 8)


FORZA JUVE!!!
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 15:15

UP@ dokładnie, to będzie pięęękne, jeżeli Italii sie uda, to Szpaku będzie sie musial ładnie nagimnastykować żeby wydusić z siebie w miare wiarygodny obiektywizm :lol: Założe sie, że jeżeli Włosi przejadą sie po Barc...Hiszpanii to będą komentarze w stylu: "Włoskie cwaniactwo zwyciężyło nad Hiszpańskim pięknem' et cetera. :P


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 20:24

Pierwsza ekspert w tvp, scenarzystka serialowych gówien! Boze!!!

ps. Nie moge sie doczekac mordy Mirka "hiszpana" Trzeciaka po przegranym meczu :C


Mozna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2012
Posty: 133
Rejestracja: 25 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 21:27

,,Noczczerini,,


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 21:39

Szpaku powiedział: "gdyby nie casillas to by było 2-0 a nie 1-1"


Forza Juve!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2012, 21:41

"Barzaletti".... :doh: :doh:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany