Euro 12' // w TVP - pochwały, zażalenia, wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
konrad18_88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 października 2006
Posty: 15
Rejestracja: 06 października 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:04

Laskowski, Włosi wtedy wchodzili nawet z pierwszego miejsca.


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:05

Wojtek pisze:
Mnie on dzisiaj drażnił bo CHYBA nie miał racji, albo to ja nie mam racji. Tak więc się przekonajmy.
Przez cały czas Laskowski przy takich:
Chorawcja - Hiszpania 0-0
Italia - Irlandia 1-0
gadał że Włosi wchodzą do ćwierćfinału a wg mnie jest inaczej bo przy trzech drużynach mających tę samą ilość pkt liczą się bramki, a Chorwaci mieli w tej sytuacji +2 a Włosi +1. Więc kto ma racje?
Miał rację, bo owszem, liczą się bramki, ale tylko z meczów między tymi trzema drużynami. W takiej sytuacji Włosi wyszliby z 1 miejsca bo strzelili 2 gole, a Hiszpanie z drugiego bo mają ogólny bilans lepszy niż Chorwacja.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:07

wojtek , tak licza sie bramki ale tylko miedzy tymi trzema druzynami.

Przy 0 - 0 ESP -CRO i przy 1-0 dla Wlochow, Wlosi maja o jednego gola wiecej od Hiszpani i Chorwacji.

Hiszpanie 1-1 Italia
Chorwacja 1-1 Italia
Hiszpania 0-0 Chorwacja

Policz sobie kto strzelil najwiecej goli i masz tabele.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:08

Anegdota Laskowskiego o tym, jak leciał samolotem z Irlandzkimi kibicami i podczas turbulencji śpiewali "Always look on the bright side of life" <3

Generalnie strasznie polubiłem po fazie grupowej Laskowskiego. I Andrzej Juskowiak też w sumie okej.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:18

Mnie zaskoczyły dwie informacje:
- Robbie Keane był piłkarze MU,
-Barzagli rozegrał bardzo dobry sezon w Wolfsburgu, dlatego jego nieobecność na ME byłaby wielką niespodzianką
Alfa i Omega- a widzisz :P dzięki za poprawienie :)
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2012, 23:28 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:25

annihilator1988 pisze:Mnie zaskoczyły dwie informacje:
- Robbie Keane był piłkarze MU,
-Barzagli rozegrał bardzo dobry sezon w Wolfsburgu, dlatego jego nieobecność na ME byłaby wielką niespodzianką
O Keanie mi umknęło, natomiast co do drugiego cytatu, to inaczej powiedział: że Andrea Barzagli to najlepszy obrońca tego sezonu Serie A, a wcześniej rozegrał dobry rok w Wolfsburgu, także bez wtopy.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:27

annihilator1988 pisze:Mnie zaskoczyły dwie informacje:
- Robbie Keane był piłkarze MU
Laskowski wspominał o spięciu na łamach mediów Trapatoniego i Roya Keane'a. Wyraźnie mówił "Roy" lub "ten drugi Keane" w odniesieniu do Robbie'go.


Obrazek
darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:39

Fajne też było jak Laskowski mówił o starej ekipie Juve, że Platini, Boniek, Tardelli śmiali się z Prandelliego że został dobrym szkoleniowcem, bo ciągle siedział na ławce przy trenerze :-D


yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:46

Szpak się popisał pod koniec meczu dzisiaj.. "Hiszpania prowadzi i wychodzi z pierwszego miejsca, drudzy w tabeli będą.... Hiszanie."coś w tym sensie. Dopiero Trzeciak go poprawił.


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:53

Laskowski dzisiaj calkiem pozytywnie, chyba najbardziej mi sie podoba ze wszystkich komentatorow na Euro. Ogarnial mecz i watki 'poboczne', co jakis czas rzucil ciekawostka, nie zauwazylem wiekszych bledow.


Obrazek
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 23:54

Szpakowski i jego słowotwórstwo oraz onanizujący sie Trzeciak - szkoda słów...natomiast Laskowski kolejny wielki plus :) kapitalnie przygotowany, obiektywny, nawet jakby lekko za Włochami. Naprawdę ma ciekawe informacje, posługuje się językiem polskim prawidłowo, nie pieprzy głupot. Koleś w Canale Plus nabrał mnóstwo doświadczenia. Wolałbym aby to On komentowal finał a nie ten cymbał bez wiedzy i znajomości języka...


yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2012, 00:00

Laskowski niedoinformowany bo już jak włosi strzelili na 2:0 był pewien ich awansu, a wystarczyło zeby chorwaci strzelili bramke i wlosi out a on całą drugą połowę że tam już nię bedzie 2-2 więc Włochów tylko Irlandia może załatwić


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2012, 00:14

yamakasi pisze:Laskowski niedoinformowany bo już jak włosi strzelili na 2:0 był pewien ich awansu, a wystarczyło zeby chorwaci strzelili bramke i wlosi out a on całą drugą połowę że tam już nię bedzie 2-2 więc Włochów tylko Irlandia może załatwić
No i co z tego ? Żył tak meczem Italii i atmosferą na stadionie, że po prostu przeoczył. Poza tym żadnych lapsusów i błędów, a ten pierdziel Szpak ? Błąd na błędzie, jakieś pietyzmy, Hiszpanię dał na pierwszym i drugim miejscu. Szkoda słów...


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2012, 00:26

O Szpaku można gadać dużo i większość to będą złe rzeczy, ale trzeba mu oddać, że - jak zauważył zresztą niedawno alina - polskim posługuje się świetnie. Kiedyś jeszcze był szalenie elokwentny i często w swoich epickich przedmowach przed spotkaniami kadry zawsze sypał nazwiskami autorów i filozofów z kraju przeciwników, jak opisywał mentalność. Całkiem słodkie to było.

Gdzie tym Żewłakowom, Ulatowskim i Trzeciakom do niego. Za głowę się łapię jak czasami oni bełkoczą - żaden z wyżej wymienionej trójki nie wie kiedy mówimy "tę", a kiedy "tą", a babole Mirka Hiszpana już chyba wypisywałem.

No... Ale teraz to w sumie schudł mu mocno słownik niestety, bo teraz robi wszystko na szybko i na odwal się.

Mimo wszystko lubię go, nbikt tak ładnie się nie cieszy z bramek Polaków i "ładnie" to chyba najlepsze możliwe do użycia słowo.

A Laskowski świetny gość, anegdota o Pirlo i kanapach też mega :prochno:


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2012, 05:42

Wyłapałem gafe Laskowskiego jak mowił że Robbie Keane grał wraz z Pirlo w..Milanie, a wszyscy? wiemy ze "grali" razem, ale w Interze 8)


Obrazek
Zablokowany