Euro 12' // Bilety na EURO 2012

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2011, 08:57

UEFA ogłosiła oficjalne ceny biletów na EURO. Bilety podzielono na kilka kategorii.

Mecz otwarcia

Kategoria 1 - 1000 PLN
Kategoria 2 - 560 PLN
Kategoria 3 - 180 PLN

Mecze grupowe

Kategoria 1 - 480 PLN
Kategoria 2 - 280 PLN
Kategoria 3 - 120 PLN

Ćwierćfinały

Kategoria 1 - 600 PLN
Kategoria 2 - 320 PLN
Kategoria 3 - 160 PLN

Półfinały

Kategoria 1 - 1080 PLN
Kategoria 2 - 600 PLN
Kategoria 3 - 180 PLN

Finał

Kategoria 1 - 2400 PLN
Kategoria 2 - 1320 PLN
Kategoria 3 - 200 PLN

Zapisy na bilety będą odbywać się tylko przez oficjalną stronę UEFA i potrwają od 1 do 31 marca 2011 roku.

http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Euro-2 ... -EURO-2012

Na szczęście ceny nie są zbyt kosmiczne. Wydaje się, że każdego będzie stać żeby odwiedzić choć jeden stadion podczas EURO i poczuć atmosferę wielkiej imprezy.

Dużo osób planuje wybrać się na jakiś mecz? Drugiej szansy może już nie być ;)


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2011, 09:46

Dziwi mnie dysproporcja między najtańszymi wejściówkami na grupowe - 120 zł a finał 200 :think:
Ogólnie nie jest tak tragicznie , we Wro ma grać jeden ze swoich meczów Polska , ale jeśli by mnie ktoś spytał to wolał bym zobaczyć jakiś inny mecz (pomny doświadczeń z poprzednich turniejów - "Ekwador , a co to jest , rozbijemy ich").


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 08:27

Zapisały się ludziska na bilety? Ja wczoraj zapisałem się na drugi mecz Polski w Warszawie :)

Mam pytanie. Jako, że będzie losowanie, jak warto zapisywać się na bilety? Np. żeby były większe szanse lepiej zapisać się na kilka meczów? Czy jakikolwiek wpływa na losowanie będzie miał fakt ile biletów na dany mecz, konkretna osoba zamówiła? Np. zamówiłem dwa bilety na swoje nazwisko, a potrzebuję 4. Nie wiem czy lepszą opcją jest zapisać się jeszcze na kolejne 2 na swoje nazwisko (o ile jedna osoba może mieć zamówione 4 bilety na jeden mecz), czy zamówić 2 kolejne już na innym nazwisku?


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 10:02

Jedna osoba może zamówić max 4 bilety na siebie i to jest moim zdaniem lepszy sposób gdyż większe są szanse, że usiądziecie koło siebie.

Ja wybrałem mecz Polski w Wawie, ćwierćfinał Gdańsk i półfinał Wawa bodajże, może coś się poszczęści ;)


Obrazek
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 11:08

Ja chcę wybrać się na wszystkie możliwe spotkania rozgrywane w Gdańsku. Żeby zwiększyć swoje szanse o bileciki ubiegają się wraz ze mną 4 osoby z rodzinki. :D


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 11:27

ja sobie wybrałem następujące mecze ;)

Obrazek


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 11:38

mój kolega pozapisywał siebie i całą rodzinę na kupę meczów, jakby wszystko wylosował to ładne pieniądze musiałby wyłożyć ;)

ale w ogóle jaki jest sens zapisywać się na mecze skoro nie wiadomo co jest co? nakręcanie interesu koniom nic więcej...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 12:01

Co by nie mówić, szanse na dostanie wejściówki na jakikolwiek mecz w Polsce są właściwie iluzoryczne ;)


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 12:03

Maly pisze:ale w ogóle jaki jest sens zapisywać się na mecze skoro nie wiadomo co jest co? nakręcanie interesu koniom nic więcej...
Jak to nie wiadomo? Wystarczy zajrzeć do rankingu fifa. A1 to Polska. B1 to Ukraina. C1 i D1 to Hiszpania/Holandia. A2 to najsilniejszy rywal grupowy Polaków [z naszym szczęściem zapewne Niemcy lub Angole] i analogicznie w kolejnych grupach. A4 to teoretycznie najsłabsza drużyna. Z taką wiedzą można spokojnie zamawiać bilety.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 13:25

Ouh_yeah pisze:
Maly pisze:ale w ogóle jaki jest sens zapisywać się na mecze skoro nie wiadomo co jest co? nakręcanie interesu koniom nic więcej...
Jak to nie wiadomo? Wystarczy zajrzeć do rankingu fifa. A1 to Polska. B1 to Ukraina. C1 i D1 to Hiszpania/Holandia. A2 to najsilniejszy rywal grupowy Polaków [z naszym szczęściem zapewne Niemcy lub Angole] i analogicznie w kolejnych grupach. A4 to teoretycznie najsłabsza drużyna. Z taką wiedzą można spokojnie zamawiać bilety.
No wiesz, to dalej niewiele wiadomo, np. z kim będzie Polska grała w określonym terminie. Już nie wspomnę o tym, jak chciałbym być na meczu Włochów, tu ciężko będzie się wstrzelić :)
Najlepsze, że jeszcze stadion nie stoi (w Warszawie np.) a bilet juz mozna zamówić, to dopiero inwestycja w ciemno :D
Judzio pisze:Jedna osoba może zamówić max 4 bilety na siebie i to jest moim zdaniem lepszy sposób gdyż większe są szanse, że usiądziecie koło siebie.

Ja wybrałem mecz Polski w Wawie, ćwierćfinał Gdańsk i półfinał Wawa bodajże, może coś się poszczęści ;)
Czyli można cztery na jeden mecz ALBO np. próbowac po jednym na cztery różne spotkania, tak?
Jak to w ogóle jest, jak mnie wylosują to mam na bank te 4 bilety, czy np. możliwe jest, że np. dostane jeden?

Ogólnie jakaś bzdura, bilet na mecz otwarcie kosztuje tyle ile na półfinał.
Ouh_yeah pisze:Z najlepszym przeciwnikiem [Niemcy/Anglia/Chorwacja/Portugalia] gramy mecz otwarcia 8 czerwca o 18 w Warszawie. 12 czerwca w Warszawie gramy z A3 [tutaj mogą być wspomniani Włosi] a 16 czerwca gramy mecz o pietruszkę we Wrocławiu z teoretycznie najsłabszym rywalem.
Mi to pasi, tańszy bilet niż na mecz otwarcia a możemy grać z Włochami :)
Ostatnio zmieniony 22 marca 2011, 13:53 przez @D@$, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 13:45

@D@$ pisze:No wiesz, to dalej niewiele wiadomo, np. z kim będzie Polska grała w określonym terminie.
Z najlepszym przeciwnikiem [Niemcy/Anglia/Chorwacja/Portugalia] gramy mecz otwarcia 8 czerwca o 18 w Warszawie. 12 czerwca w Warszawie gramy z A3 [tutaj mogą być wspomniani Włosi] a 16 czerwca gramy mecz o pietruszkę we Wrocławiu z teoretycznie najsłabszym rywalem.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 14:42

Ouh_yeah pisze:...12 czerwca w Warszawie gramy z A3 [tutaj mogą być wspomniani Włosi]...
Mam nadzieję, że jak już Włochy będą musiały się zmierzyć z Polską to nie będzie powtórki z rozrywki(Juventus vs. Lech)
:pray:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 14:50

Mateuszello pisze:(Juventus vs. Lech)
:pray:
Zgadzam się. Mam nadzieję, że nie będzie remisu. Wygrana byłaby czymś pięknym dla Polski..

Co sądzicie o wykupieniu takiego biletu, który zapewnia wejście na wszystkie mecze odbywające się w danym mieście? Np. Wrocław - 3 mecze na Euro - koszt 800 euro. A i jeszcze jedno czy wg. zasady czterech biletów mogę wybrać sobie jeszcze jeden mecz?


Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 14:52

Mateuszello pisze:
Ouh_yeah pisze:...12 czerwca w Warszawie gramy z A3 [tutaj mogą być wspomniani Włosi]...
Mam nadzieję, że jak już Włochy będą musiały się zmierzyć z Polską to nie będzie powtórki z rozrywki(Juventus vs. Lech)
:pray:
Rozgrywki klubowe to jedno i tutaj sprawa jest jasna, ale nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby kibicować Włochom w meczu z Reprezentacją Polski na Euro2012. :doh:

Przypominam, że temat dotyczy BILETÓW na Euro i wszelkie posty nie na temat będą karane ostrzeżeniami.
Ostatnio zmieniony 22 marca 2011, 14:56 przez Asta#8, łącznie zmieniany 1 raz.


Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2011, 14:54

@D@$ pisze:Czyli można cztery na jeden mecz ALBO np. próbowac po jednym na cztery różne spotkania, tak?
Jak to w ogóle jest, jak mnie wylosują to mam na bank te 4 bilety, czy np. możliwe jest, że np. dostane jeden?
Na każde spotkanie możesz starać się po 4 bilety na siebie, nie mogą być tylko rozgrywane w tym samym dniu . Trzeba przeczytać uważnie regulamin i wiele wątpliwości zostanie rozwianych ;)


Obrazek
Zablokowany