MŚ 10' // Mecze 1/2 finału

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 10:16

Urugwaj vs Holandia 6 Lipca 20:30
Niemcy vs Hiszpania 7 Lipca 20:30

W pierwszym meczu chiałbym awansu Urugwaju, Holandia jakiegoś pięknego futbolu nie gra wygrali wszystkie swoje mecze ale nie zachwycają.
Drugi mecz jestem chyba po raz pierwszy w życiu za Niemcami (sorry drugi raz kiedy to chiałem zwycięstwa Niemiec z CHorwatami żeby Polska miała szanse na awans na Euro 2008, no i oczywiście przegrali :whistle: ).Grają bardzo widowiskową,ładną dla oka piłke, mają bardzo młody skład, zdolni piłkarze szkoda że nie będzie Mullera, ich kontry są zabójcze.
Finał stawiam Niemcy-Holandia chociaż chciałbym żeby tam się znalazł Urugwaj :wink:


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 10:40

Ja również będę kibicował Niemcom i Urugwajowi. Chociaż pewnie skończy się na wybitnie nudnych i szczęśliwych holendrów. Urugwaj pokazał że ma szczęście więc jeszcze nie wszystko stracone :C . Może akurat europejczykom przekrzywi się celownik, dojdzie do karnych w których "pomarańczowi" nie bardzo się sprawdzają.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 11:09

Szkoda, że Paragwaj nie tryknął Hiszpanów bo wtedy mógłby być finał Paragwaj-Urugwaj ;)
Z tego co mamy i z gry nie zdziwiłbym się gdyby Holendrzy nie przeszli Urugwaju. Aczkolwiek Pomarańczowi i Dojczlandy grają podobny futbol, brzydki ale niezwykle skuteczny. I to raczej ich widzę w wielkim finale. W małym Hiszpania pogrążona porażką z Niemiaczkami przegra z Urugwajem.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 11:13

Moim faworytem do zwycięstwa jest Ameryka, reszta jest bez najmniejszych szans :D.


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 11:37

TYLKO Argentyna:P Nie są jakieś brzydkie, ale chyba mogliby wyszperać lepsze.

A jeśli chodzi o futbol, to całym sercem za Niemcami, ale boję się, że Hiszpanie mogą się w końcu obudzić, a każdy miewa zacięcia(vide z Serbią). Z drugiej pary i to dobrze i to dobrze. Holandia prezentuje solidną piłkę od czasu do czasu coś strzeli i to chyba wystarczy na Urugwaj. Pod koniec z Ghaną cała drużyna chodziła sobie po boisku, Afrykanie ich zabiegali, co(choć mija te parę dni) może mieć swoje konsekwencje.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 12:00

Finał Holandia - Niemcy a o 3 miejsce Urugwaj z Hiszpanią.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 13:09

Gandalf8 pisze:Finał Holandia - Niemcy a o 3 miejsce Urugwaj z Hiszpanią.
A jakie wyniki?


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 13:32

Gandalf8 pisze:Finał Holandia - Niemcy a o 3 miejsce Urugwaj z Hiszpanią.
Dobrze, że dopisałeś kto zagra o trzecie miejsce bo możliwe, że nikt by się nie domyślił.

Jeśli chodzi o moje prognozy to sądzę, że rzeczywiście w finale mogą zagrać Holendrzy z Niemcami. Wydaje mi się, że Holandia nie będzie miała problemów z pokonaniem Urugwaju. Wygrają na luziku. Urugwaj swój limit szczęścia wykorzystał w tych mistrzostwach. Nie można dojść do finału opierając grę na dwóch napastnikach i świetnej grze defensywnej. Drugi mecz zapowiada się znakomicie. Hiszpania nie zachwyca, Niemcy a i owszem. Zdecyduję dyspozycja dnia.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 14:04

Chip pisze:
Gandalf8 pisze:Finał Holandia - Niemcy a o 3 miejsce Urugwaj z Hiszpanią.
Dobrze, że dopisałeś kto zagra o trzecie miejsce bo możliwe, że nikt by się nie domyślił.

Jeśli chodzi o moje prognozy to sądzę, że rzeczywiście w finale mogą zagrać Holendrzy z Niemcami. Wydaje mi się, że Holandia nie będzie miała problemów z pokonaniem Urugwaju. Wygrają na luziku. Urugwaj swój limit szczęścia wykorzystał w tych mistrzostwach. Nie można dojść do finału opierając grę na dwóch napastnikach i świetnej grze defensywnej. Drugi mecz zapowiada się znakomicie. Hiszpania nie zachwyca, Niemcy a i owszem. Zdecyduję dyspozycja dnia.

A byś wiedział, że były by pytania w stylu "a kto zagra o 3 miejsce" :P

K.M.
W finale wygrają Niemcy a o 3 Urugwaj. Ale wyników ile do ilu nigdy nie podejmuję się obstawiac.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 14:13

Niemcy idą na mistrza (mam taką nadzieję). Grają najładniejszą piłkę z drużyn, które pozostały w grze i powinni zostać za to nagrodzeni. Co więcej, nie zabolała ich tak bardzo strata Mullera, bo i inni pomocnicy grają na tyle dobrze, że w konsekwencji nie jest to aż taki wielki uszczerbek. Co mi się najbardziej podoba w ich grze, to połączenie gry skrzydłami i rozegrania środkiem. No i najlepsze: ta ich gra z 'zasadzki'-pozwalają przeciwnikowi wejść do siebie, troszkę postraszyć, a gdy ten najmniej się tego spodziewa, wyjść z szybką akcją i zdobyć gola, niesamowite.

Życzę brązu Urugwajowi


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 16:07

Martin pisze:Szkoda, że Paragwaj nie tryknął Hiszpanów bo wtedy mógłby być finał Paragwaj-Urugwaj ;)
Z tego co mamy i z gry nie zdziwiłbym się gdyby Holendrzy nie przeszli Urugwaju. Aczkolwiek Pomarańczowi i Dojczlandy grają podobny futbol, brzydki ale niezwykle skuteczny.
To pojechałes... Niemcy grają brzydki futbol? Chyba oglądasz mecze z 2006r i wcześniejsze bo na tym mundialu grają najładniej z wszystkich drużyn. Grają jak "nie Niemcy".
Niemcy - Urugwaj taki mój typ na finał


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 16:31

Buri pisze:Niemcy grają brzydki futbol? [...] Grają jak "nie Niemcy".
Bo niektórzy z nich to tacy Niemcy, jak ze mnie Włoch :lol:

Co do typów: jako finalistów obstawiam oczywiście naszych sąsiadów oraz Holendrów. Uważam, że Urugwaj (któremu wraz z Italią kibicuję od początku), mimo wysokiej pozycji w tych MŚ oraz szczęściu, nie pokona przybyszy z Niderlandów, z racji absencji takich zawodników jak m.in. Suarez, Godin i Lugano. Niemniej jednak chciałbym, aby ugrali jak najwięcej.

Mistrzem świata niestety zostaną "Niemcy", ponieważ grają najlepszą piłkę ze wszystkich ekip. Hiszpania jak zwykle obejdzie się smakiem, a w meczu o trzecie miejsce spore problemy sprawią im Urusi.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 16:33

Otóż to, Niemcy sukcesywnie grają coraz lepiej i lepiej. Na WM 2006 grali niebrzydko(Włochy-Niemcy, najlepszy mecz turnieju), na Euro grali imo lepiej od opiewanej Hiszpanii(która-dalej imo-była jedną ze słabiej grających drużyn turnieju, mieli mnóstwo szczęścia, choćby wybicie się najlepszych drużyn turnieju, Rosji i Holandii), a teraz poza meczem z Serbią pokazują, że zasługują na kolejne mistrzostwo.

Mam nadzieję, że to będzie początek końca stereotypów kreowanych od lat przez Darka Sz. i jego bandę.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 17:35

Przed Mundialem stawiałem Urugwaj w roli czarnego konia tych Mistrzostw, natomiast Forlana stawiałem na równi z Villą jako faworyta na Króla Strzelców. Jak widać Urugwaj walczy i jest już blisko medalu. Forlan natomiast strzelił 3 bramki, może jeszcze coś ustrzeli, jednak myślę, że to Villa zostanie, królem strzelców.
Zaraz po odpadnięciu Italii zacząłem dopingować Urugwaj. Realnie rzecz biorąc stawiam jednak na Niemców, są wyraźnie w formie i to oni moim (i wielu innych) zdaniem zostaną Mistrzami.
Na pewno mecze półfinałowe przyniosą wiele emocji. Mam nadzieję, że Urugwaj powalczy z Holandią jak równy z równym. Więcej nadziei mam w stosunku do meczu Niemców z Hiszpanią - to powinna być prawdziwa piłkarska uczta i mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Zaczynamy już jutro :wink:


Obrazek
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2010, 21:37

Ja również spodziewam się piłkarskiej uczty, ale mam wrażenie że tylko jedna drużyna będzie jadła w spotkaniu Niemcy-Hiszpanie, gdzie spodziewam się kolejnych 4 bramek w wykonaniu naszych sąsiadów. Hiszpanie już 2 lata temu wyczerpali limit szczęścia, w tym roku przekroczyła ją (gol ze spalonego z Portugalią, słaba gra i zwycięstwo z Paragwajem), ale utrzymała się na krawędzi zwycięstwa. Niemcy ich tam zepchną i skończy się sukces "pięknie" grających Hiszpanów i skończy się czas na kibicowanie drużyny z półwyspu iberyjskiego, czas na kraj Hitlera :whistle: :think: .


Zablokowany