MŚ 10' // TVP - skargi, pochwały i wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 01:49

Zauważyłem, że te koszulki z "szelkami" różnią się od tych pozostałych tym, że są ewidentnie obcisłe. Spójrzcie na Anelke, czy Govou, mają oni obcisłe koszulki, a co za tym idzie tzw. "szelki". Toulalan czy Abidal (nr.3) mają zwykłe. Dla pewności sprawdziłem to w moim skarbie kibica i wychodzi na to, że mam rację. Wszyscy piłkarze mający "szelki" mają obcisłe koszulki.

Sęk w tym, dlaczego FIFA na to zezwoliła. Drużyna powinna mieć takie same koszulki. Choć swoją drogą pamiętam mecz towarzyski Francja -
Polska i kilku piłkarzy francuskich miało inne getry od reszty drużyny.
Monte Cristo pisze:A mi sie wydaje ze po prostu swiatlo inaczej pada i dlatego tych pasow nie widac.
Źle Ci się wydaje.


Obrazek
Szad119

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 czerwca 2009
Posty: 51
Rejestracja: 30 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 07:46

Szpaku podczas meczu Meksyku z Urugwajem "Udało się trenerowi Aguero połączyć....". Choć pomylił się tylko raz, więc można mu to wybaczyć. :)
Co do tych koszulek to rzeczywiście dziwne... :think:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 08:00

Argentyna-Korea studio pomeczowe: dokładnych słów nie pamiętam ale było to jakoś tak:

Engel: ,,widać że każdy gra na swojej pozyci, każdy wie co ma robić''
Gmoch: ,,Jureczku,Jureczku dobra dobra poza anteną mówiłeś coś innego''

:prochno: :prochno:


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 09:49

Najlepszym tekstem dla mnie było przejezyczenie Szaranowicza w studiu po meczu Angli z Usa "Anglia od dawna ma problem z bramkalarzami"...
Mistrz..


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 10:30

co my chcemy od polskich komentatorów co na bieżąco komentują, jak w TVP puścili wczoraj Gol 2 i tam np. Robinho pomylony z Ronaldinho i jakiś wymyślony koleś z Arsenalu strzela w poprzeczkę, a komentator " Casillas broni!! " :rotfl: :rotfl:


koksik197

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2008
Posty: 63
Rejestracja: 06 listopada 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 11:39

Obrazek
Zagadka rozwiązana :prochno:


[bkm]

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 14:04

Wczoraj w trakcie meczu Meksyk-Urugwaj Szpaku po raz kolejny na tych mistrzostwach powiedział, że Diego Forlan strzelił w tym sezonie wiele ważnych bramek, w tym w finale Ligi Europejskiej Evertonowi.

Rozumiem raz pomylić Fulham z Evertonem (choć to i tak dosyć trudne jest), ale żeby drugi (czy któryś tam z kolei) to już chyba lekka przesada.


Radison

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 30
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 17:21

Nie wiecie, czy jest jakaś rozpiska, kto kiedy komentuje mecze? Iwańskiego się słuchać nie da. Minęło 60 minut meczu i nie wiem czy wspomnial chociaż raz o Słoweńcach albo powiedział jakąś ciekawostke z nimi związaną. Już mi się nie chce słuchać ciągłego darcia ROOOOOOOOOOOOOOOOOONNEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYYY, rany boskie kiedy on się odblokuje, czemu tego nie trafiłeś!!!.

Najbardziej rozwalila mnie sytuacja z pierwszej połowy. Wymiana piłki Rooney z Gerrardem i strzał tego ostatniego. Bardzo ładna obrona Handanovica a ten mówi "miał Handanovic dużo szczęścia przy tym strzale" Ja się pytam jakie kurna szczęście jak chłop wyciągnął się jak struna. Co prawda piła potem sie odbiła dość dziwnie ale tylko w tym wszystkim zasługa bramkarza, że piła nie wpadła do bramy. Mniejsza o to ale oglądając dzisiejszy mecz czuje się jakbym oglądał Portugalie. Nie ma tylko co drugie zdanie sformułowania "Brazylia Europy"


"Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe" Kazimierz Górski (2 III 1921-23 V 2006)
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 17:41

Marian. pisze:Zauważyłem, że te koszulki z "szelkami" różnią się od tych pozostałych tym, że są ewidentnie obcisłe. Spójrzcie na Anelke, czy Govou, mają oni obcisłe koszulki, a co za tym idzie tzw. "szelki". Toulalan czy Abidal (nr.3) mają zwykłe. Dla pewności sprawdziłem to w moim skarbie kibica i wychodzi na to, że mam rację. Wszyscy piłkarze mający "szelki" mają obcisłe koszulki.

Sęk w tym, dlaczego FIFA na to zezwoliła. Drużyna powinna mieć takie same koszulki. Choć swoją drogą pamiętam mecz towarzyski Francja -
Polska i kilku piłkarzy francuskich miało inne getry od reszty drużyny.
Te jak to nazywasz szelki to technologia Adidasa, która nazywa się Powerweb ,spotkałem się z tym przy koszulkach treningowych Adidasa.

Opis by Adidas " z anatomicznie rozmieszczonymi taśmami,
które kumulują energię i oddają ją twoim mięśniom, wymiernie wspomagając ich pracę.
Adidas Powerweb jest stosowany przez czołowych atletów na całym świecie,
bez względu na dyscyplinę sportową, w której występują."

Do tego można znaleźć także taki oto fajny obrazek, pokazujący niby efekty takiego rozwiązania:

Obrazek

A dlaczego ktoś to ma, a inny nie ma jest już wielką ciekawostką ;).


Dawniej Virus[Mauro].
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 17:51

W przypadku Francuzów: -100% do morale

:D


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 17:56

Koreańce nie chcieli nosić szelek, dostali 0:7, to teraz będą nosili chomąta na plecach :lol:


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 18:06

Podobno Bob Clinton to były prezydent USA, był również obecny na meczu :D


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2010, 18:20

my tak sobie narzekamy na tych wszystkich komentatorów, na teksty przeważnie śmieszne a czasem na tragiczne, ale tak sobie pomyslałem, z czego to wynika. przecież nie pierwszy raz Szpaq&spółka komentują mecze MŚ. rozumiem, że można raz się pomylić w wymowie nazwiska jakiegoś piłkarza, drugi raz też się może zdarzyć, ale żeby w każdym meczy po x razy to robić, to to już jest dla mnie zagadka stulecia. oni jadąc na taka impreze powinni być obkuci z wymowy nazwisk każdej reprezentacji, a przynajmniej z drużyn, ktorych meczę będą komentować.

niestety tak nie jest i to jescze bardziej mnie zastanawia. 2 lata temu podobny temat był odnośnie ME, jak się domyślam podobny jest na każdym większym forum poświęconym piłce nożnej. na ileś tam osób wypowiadających się w tym temacie, podejrzewam, że jedna (może więcej) napisało list do TVP w ramach protestu/wyśmiania komentarzy meczowych. czy TVP się tym nie przejmuje, że komentatorzy robią z siebie pośmiewisko (o gościach w studio pomeczowym się nie wypowiadam, bo im daleko do jakiejkolwiek poprawnej wymowy, czy też taktu, aby o pewnych rzeczach nie mówić)? a może TVP nie liczy się ze zdanie szarego kibica, ktorego irytują wszelkie babole komentatorskie?

jakby nie było, czasami fajnie się słucha tego co mówią komentatorzy, czasami aż się prosi, żeby wyciszyć TV, ale Mundial bez wuwuzeli? nie wyobrażam sobie :D


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2010, 15:19

Teraz na TVP Sport jest jakieś studio, dopiero co wróciłem z roboty i mam pytanie, kto to jest ten mnich w szarym kubraczku obok Gmocha i Kurowskiego? Dobrze prawi i kibicuje Italii. Więc kto to :?:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2010, 15:28

dr.DeV pisze:Teraz na TVP Sport jest jakieś studio, dopiero co wróciłem z roboty i mam pytanie, kto to jest ten mnich w szarym kubraczku obok Gmocha i Kurowskiego? Dobrze prawi i kibicuje Italii. Więc kto to :?:
Zakonnik jest paulinem, tyle można powiedzieć po "kubraczku" (przynajmniej tak mi się wydaje), ale nie wiem kto to jest.

EDIT1

No się pomyliłem. Kurowski go przedstawił, ojciec Paweł Burzyński, dominikanin, były piłkarz Elany Toruń.

EDIT2
dr.Dev pisze:to B czy G na początku :P ?
Twoja wersja jest chyba prawidłowa.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2010, 15:47 przez Vimes, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Zablokowany