MŚ 10' // Konkurs kompilatorski

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 16:02

A więc opisuje po kolei, na świeżo zaraz po obejrzeniu, na koniec zdecyduje na kogo zagłosować za całokształt. Może nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale aby głosować nie trzeba, wystarczy ocenić według własnego gustu.

1 - Ciekawy wstęp z dobrą muzyką, następnie przy bramkach fajna muzyka i przy tym polski komentarz, ogólnie bardzo fajna kompilacja
2 - Mundialowa muzyka oddaje klimat Mistrzostw, podobały mi się kilka razy wplecione momenty okazywania radości przez piłkarzy ale bez fajerwerków
3 - Trochę mi się zacina, nie wiem co to za odtwarzacz. Trochę inaczej robiona niż te poprzednie ale na plus. Fajne ujęcia trybun, dobra muzyka, piękne kobiety, no i był nawet Gigi :wink: Bardzo fajny filmik.
4 - Świetnie dobrana muzyka a to już połowa sukcesu. Ładne bramki, fajnie zaakcentowany na finał na koniec.
5 - Początek przywołuje miłe wspomnienia. Później już same smutniejsze rzeczy, o których chyba wszyscy chcemy już zapomnieć. Muzyka mogłaby być jakaś lepsza.

Ogólnie mój wybór był pomiędzy 3 a 5. Wybieram jednak za całokształt numer 3.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 16:43

Jak dla mnie cieżki wybór między 3 a 5...szkoda że w 3 był Wavin Flag :whistle:

Większe wrażenie zrobił na mnie filmk numer 5 i na ten zagłosowałem :ok:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 17:33

tabo89 pisze:3 - Trochę mi się zacina
mnie tez mozna to zuploadowac gdzie indziej?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 17:39

Maly pisze:
tabo89 pisze:3 - Trochę mi się zacina
mnie tez mozna to zuploadowac gdzie indziej?
Prawdopodobnie zacina Wam się przez to, że oglądacie w trybie HD. Gdy zaczyna się filmik trzeba zmienić w odtwarzaczu na opcję "SWITCH TO STANDARD QUALITY". U mnie też cięło i gdy zmieniłem, zadziałało. Spróbujcie :wink:.


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 00:03

Marian. pisze:
Maly pisze:
tabo89 pisze:3 - Trochę mi się zacina
mnie tez mozna to zuploadowac gdzie indziej?
Prawdopodobnie zacina Wam się przez to, że oglądacie w trybie HD. Gdy zaczyna się filmik trzeba zmienić w odtwarzaczu na opcję "SWITCH TO STANDARD QUALITY". U mnie też cięło i gdy zmieniłem, zadziałało. Spróbujcie :wink:.
Lepiej zostawić HD, nacisnąć pauzę, zbuforować i obejrzeć cały w najlepszej jakości :ok:
Wszystkie kompilacje mi się podobały, podziwiam wkład twórców i ciężką pracę (choć twórca nagrodzonej przeze mnie głosem napisał że stworzył ją w jeden dzień :shock:) Nie będę rozbijał mojej oceny na poszczególne dzieła, ale naprawdę wszystkie miały w sobie coś fajnego. Do końca wahałem się między trzecią a piątą, ale tematyka i pomysłowość przeważyła na rzecz tej drugiej, czyli kompilacji nr 5.
PS. Znaleziona w YT kompilacja o tematyce konkursowej. Również świetna i warta obejrzenia. Może podsunie uczestnikom konkursu pomysły na następne kompilacje :-D


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
mat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 64
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 00:43

Okej, w takim razie cofam uwag&#281;. Ale ja i tak da&#322;bym Muller'a jeszcze :wink:.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 01:32

Genialna! Wspaniała! Boże drogi, oglądam już ją 9 raz. Muzyka jak i cała kompilacja genialna. Jestem pewny, że jakby był to jeden z konkursowych filmików to wygrałby na 100%. Dzięki Brutalo za link :wink:.

Co do konkursowych propozycji. Najbardziej podobał mi się 3 filmik i to właśnie na niego oddałem głos. Pozostałe też fajne, ale jednak ta trzecia najbardziej mnie przekonała.


Obrazek
Artur0

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 13:18

U mnie za to niestety 1 i 4 kompilacja nie odpala :/ Ale i tak 3 kompilacja najbardziej pomysłowa. Zastanawiałem się też nad 5 ale ta piosenka... Kompletnie mi nie podchodzi.


Forza Juve
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 14:20

Zastanawiałem się pomiędzy 4 a 5 było ciężko ale wybrałem kompilacje w której jest więcej dramaturgi także głos poszedł na pozycję 5. Gratuluję autorowi kreatywności no i ścieżki dźwiękowej w postaci Thursday - In Silence ;)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 16:02

Artur0 pisze:Ale i tak 3 kompilacja najbardziej pomysłowa.
Jestem autorem jednego z filmów, nie powiem którego. Nie chcę wpływać na niczyją ocenę. Chciałbym Cię tylko zapytać, co jest takiego pomysłowego w zwykłej zlepce slow motionsów poprzemieszanych z bramkami z głównej kamery ze znaną muzyką? Być może faktycznie najbardziej się podoba i najprostsze pomysły okazją się najlepsze, ale chciałem się zapytać o tą pomysłowość, bo nie mogę się jej doszukać.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 16:19

Ale my wiemy, że jesteś autorem piątego filmiku. Na pewno twój filmik jest oryginalny i miałeś dobry pomysł. Mi jednak nie przypadła do gustu na przykład muzyka - a właśnie ona jest jedną z ważniejszych elementów kompilacji.
Natomiast w trzeciej kompilacji wszystko jest ze sobą dobrze zgrane - muzyka z obrazem. Poza tym jest trochę inaczej zrobiona niż reszta. Może to tylko szczegóły ale to właśnie one tworzą całość, która się podoba.

Na razie kilka kompilacji idzie łeb w łeb więc są emocje :D


Obrazek
kofii12345

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2010
Posty: 24
Rejestracja: 16 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 16:41

Mi także bardziej 3 się podobała. W 5 masz fajne wykonanie ale nie ma tu tych charakterystycznych rzeczy dzięki którym zapamiętamy te mistrzostwa, a chyba jednak o to tu chodziło aby pokazać to co było najpiękniejsze.
tabo89 pisze:Na razie kilka kompilacji idzie łeb w łeb więc są emocje :D
3. mocno odskoczyła, ale wszystko i tak w rękach redaktorów :-D

P.S: Wiadomo kiedy ogłoszenie wyników? :)


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 374
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2010, 10:07

1. Początek zrobił na mnie wrażenie, ale później niestety muzyka kompletnie nie przypadła mi do gustu, a co gorsza nie pasowała do pierwszej części.
2. Muzyka fajna, ale mimo wszystko trochę nudna i za prosta.
3. Nie powaliła mnie na kolana, aczkolwiek na pewno lepsza niż nr 2.
4. Naprawdę fajny wstęp, szybkie tempo, duża ilość bramek. Też na plus
5. Najładniejsza kompilacja! Świetnie zrobiony cały filmik, bez większych zastrzeżeń! Brawo!

Moje podium wygląda tak:
1. nr 5
2. nr 1
3. nr 4
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2010, 11:56 przez Elohi, łącznie zmieniany 1 raz.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2010, 11:32

1. Przydługi wstęp i te sceny jak z filmu przyrodniczego oraz muzyka na minus. Plus to polski komentarz. Ogólnie kiepska kompilacja.

2. Muzyka świetna, bramki pokazane z ładnej perspektywy i kilka w zwolnieniu co podkreślało piękno tych bramek. Do tego pokazane szczęście piłkarzy po strzelanych golach. Komentarz angielski nawet nie przeszkadzał. Jedynie wstępu zabrakło. Ogolnie bardzo fajna kompilacja :bravo: .

3. Znowu ten początek jak z filmu przyrodniczego na minus i komentarz kiepski. Duże skupienie się na kibicach i emocjach (kibiców i piłkarzy) to plus, ale minus taki, że najpierw są pokazane emocje kibiców a potem bramki a według mnie lepiej byłoby odwrotnie (bo z czego oni się cieszą jak jeszcze bramek nie było:P). Plusami też są zwolnienia przy bramkach, ładne dziewczyny na trybunach, muzyka no i Gigi :D. Ogolnie bardzo fajna kompilacja :bravo: .

4. Nareszcie fajny wstęp. Ale to chyba tyle plusów (no może jeszcze mecz finałowy ładnie pokazany). A poza tym na minus muzyka, brak komentarza i taki zwykły zlepek bramek. Ogólnie raczej kiepska kompilacja.

5. Kompilacja o Reprezentacji Włoch a nie Mistrzostwach Świata, więc nie wyczerpuje tematu a nawet jest nie na temat. Autor zagrał va banque, ale w mojej ocenie był to błąd. Wstęp za długi a jego 1 czesc nie o tych Mistrzostwach, czyli nie na temat a 2 czesc znowu jak z filmu przyrodniczego. Muzyka fatalna, komentarz mizerny i jeszcze to przyciemnienie obrazu :/. Ogólnie najgorsza kompilacja ze wszystkich i do tego nie na temat.

Moja klasyfikacja (długo się zastanawiałem między 1 a 2 miejscem, ale wygrały ładne dziewczyny na trybunach :D):
Miejsce pierwsze: kompilacja 3
Miejsce drugie: kompilacja 2
Miejsce trzecie: kompilacja 4
Miejsce czwarte: kompilacja 1
Miejsce piąte: kompilacja 5


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
karlik8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2009
Posty: 16
Rejestracja: 05 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2010, 12:21

mat pisze: Dla wszystkich ogromne brawa :bravo:. Za efekty wybieram kompilację piątą, za całe wykonanie trzecią, a zagłosuję na pierwszą, bo ma to coś 8)
No właśnie pierwsza ma to coś i dlatego również na nią oddałem swój głos-momentami to ciarki przechadzą:D i co to za muza jest niech autor napisze bo świetna:) a co do kompilacji 3 może się czepiam szczegółów ale jest zacięcie na minucie 2:48 i troszkę to razi :/ ale poza tym szacun :ok:


Zablokowany