MŚ 10' // Konkurs wiedzy nt. reprezentacji Włoch

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 14:14

Zabawa będzie miała formułę Mistrzostw Świata, w których uczestnicy będą walczyli w eliminacjach, następnie w fazie grupowej, play-offach, aby na końcu stoczyć bój w finale. Nie tracąc czasu sięgnijcie już teraz do piłkarskich kronik MŚ i przypomnijcie sobie występy Azzurrich. Oto nagrody o jakie będzie toczyła się rywalizacja:

1. miejsce - Gra FIFA World Cup South Africa 2010 na Xbox + piłka Adidas Terrapass - ZOBACZ/ZOBACZ
2. miejsce - Gra FIFA World Cup South Africa 2010 na PS3 - ZOBACZ
3. miejsce - Piłka Adidas Terrapass - ZOBACZ

Start zabawy: 11 czerwca
Regulamin: ZOBACZ
Strona konkursowa: ZOBACZ
Ostatnio zmieniony 24 marca 2014, 21:46 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 14:52

Ja już na samym początku konkursu mam pytanie odnośnie pytania numer 4. Chodzi mi głównie o to, że w mediach pojawiały się różne wersje tego kogo obraził materacci i była mowa o dwóch osobach. A tutaj mamy podać tylko jedną. Czy była jakaś ostateczna wersja kogo z rodziny Zidane'a on obraził czy może sami mamy sobie wybrać?


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 15:33

tabo89 pisze:Ja już na samym początku konkursu mam pytanie odnośnie pytania numer 4. Chodzi mi głównie o to, że w mediach pojawiały się różne wersje tego kogo obraził materacci i była mowa o dwóch osobach. A tutaj mamy podać tylko jedną. Czy była jakaś ostateczna wersja kogo z rodziny Zidane'a on obraził czy może sami mamy sobie wybrać?
Pytanie dotyczy jednego z członków rodziny Zidana, nie ma tu żadnego wyboru. Kto był obrażoną osobą, możemy przeczytać chociażby w autobiografii Materazziego.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 15:41

Okej jeszcze poszukam i coś wybiorę. Chodziło mi o to, że sami zawodnicy w wywiadach różnie się wypowiadali. Zidane mówił, Materazzi zaprzeczał.. Komu tu wierzyć.. Nie będę wrzucał przykładów bo to w końcu pytanie konkursowe.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 16:42

tabo89 pisze:Okej jeszcze poszukam i coś wybiorę. Chodziło mi o to, że sami zawodnicy w wywiadach różnie się wypowiadali. Zidane mówił, Materazzi zaprzeczał.. Komu tu wierzyć.. Nie będę wrzucał przykładów bo to w końcu pytanie konkursowe.
Z tego co mi wiadomo stanęło na jednej wersji.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 16:47

juveluck pisze:
tabo89 pisze:Okej jeszcze poszukam i coś wybiorę. Chodziło mi o to, że sami zawodnicy w wywiadach różnie się wypowiadali. Zidane mówił, Materazzi zaprzeczał.. Komu tu wierzyć.. Nie będę wrzucał przykładów bo to w końcu pytanie konkursowe.
Z tego co mi wiadomo stanęło na jednej wersji.
Tabo chodziło pewnie o to, że właśnie zanim ustalono tą jedną wersje, to krążyło wiele różnych wersji i teorii :wink:


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 23:48

Konkurs dopiero co się rozpoczął, ale już chciałbym zaapelować o dokładne czytanie pytań konkursowych, bo niektórzy dość niefortunnie tracą punkty, które później mogą okazać się kluczowe. Wkrótce rozesłane zostaną do uczestników wiadomości potwierdzające otrzymanie maili z odpowiedziami :P

Faza eliminacyjna trwa do 15 czerwca do godziny 23:59.


Obrazek
Charo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2006
Posty: 109
Rejestracja: 05 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2010, 01:35

Również mam wątpliwości co do pytań konkursowych :think:

Wątpliwość nr 1 dotyczy pytania nr 2: Jeżeli w zadeklarowanym mieście gospodarzy MŚ żaden mecz się nie odbył, to takie miasto jest brane pod uwagę w konkursie? Z jednej strony miasto zostało zgłoszone do turnieju, z drugiej strony turniej w tym mieście praktycznie się nie odbył :|

Wątpliwość nr 2 dotyczy pytania nr 8: Czy liczą się też bramki zdobywane w konkursach rzutów karnych (po dogrywce)?

Jestem przekonany, że w tych przypadkach aż nazbyt wnikliwie wczytałem się w pytania :think:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2010, 10:37

Charo pisze:Jestem przekonany, że w tych przypadkach aż nazbyt wnikliwie wczytałem się w pytania :think:
Charo pisze:Wątpliwość nr 1 dotyczy pytania nr 2: Jeżeli w zadeklarowanym mieście gospodarzy MŚ żaden mecz się nie odbył, to takie miasto jest brane pod uwagę w konkursie? Z jednej strony miasto zostało zgłoszone do turnieju, z drugiej strony turniej w tym mieście praktycznie się nie odbył :|
Tutaj jednak proponuje jeszcze kilka razy przeczytać pytanie :wink:
Charo pisze:Wątpliwość nr 2 dotyczy pytania nr 8: Czy liczą się też bramki zdobywane w konkursach rzutów karnych (po dogrywce)?
Tutaj najlepiej niech odpowie ktoś z organizatorów. Ja bym powiedział, że nie - na przykład w klasyfikacji Króla Strzelców się ich nie liczy.


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2010, 11:17

Charo pisze:Wątpliwość nr 1 dotyczy pytania nr 2: Jeżeli w zadeklarowanym mieście gospodarzy MŚ żaden mecz się nie odbył, to takie miasto jest brane pod uwagę w konkursie? Z jednej strony miasto zostało zgłoszone do turnieju, z drugiej strony turniej w tym mieście praktycznie się nie odbył :|
Zdecydowanie zbyt wnikliwie podszedłeś do tego pytania :wink:
Wątpliwość nr 2 dotyczy pytania nr 8: Czy liczą się też bramki zdobywane w konkursach rzutów karnych (po dogrywce)?

Bramki zdobyte w konkursach rzutów karnych (po dogrywce) nie są brane pod uwagę w oficjalnych statystykach, ale jeśli ktoś z uczestników naszego konkursu wliczył takiego gola i zaznaczył, że bramka padła w serii rzutów karnych, to zaliczamy taką odpowiedź na korzyść odpowiadającego.

Do wszystkich osób, które przesłały już swoje rozwiązania rozesłane zostały potwierdzenia. Jeśli ktoś nie otrzymał od nas maila zwrotnego to prosimy o kontakt.


Obrazek
Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 19:38

Pyt 8. 8. Ile bramek w finałach Mistrzostwa Świata strzelił zawodnik na zdjęciu?
Rozumiem, że chodzi o finały, jako turnieje, nie jako mecze finałowe ?


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 20:03

Tak. Tutaj chodzi o cały turniej.( oczywiście bez eliminacji ).


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2010, 10:26

no i masz babo placek , dopiero teraz przeczytałem, że chodzi o turniej a nie finał jako finał :P to już pkt w plecy ehh. Następnym razem ułóżcie pytania także w wersji dla ... ekhm niezbyt mądrych ? :P


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2010, 14:08

Wystarczy troszkę pomyśleć ;). to nie boli ;D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2010, 15:25

Molek big fun juve pisze:Następnym razem ułóżcie pytania także w wersji dla ... ekhm niezbyt mądrych ? :P
To jest faza eliminacyjna, prostszych wg nas się nie dało ułożyć :)


Zablokowany